Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2019., 16:07   #1
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
TopCashback iskustva (do 6%)

Koristi li tko TopCashback? Naime, omogućuje da u trgovinama poput Aliexpress, Ebay, GearBest, Banggood itd ostvarite 3-6% povrata kupnje.

Nema minimalnog iznosa za dobiti povrat, dobiva se na Paypal ili se dobije virtualna Visa kartica s tim iznosom.

Nedostaci su što se jako dugo čeka na povrat, znači ja danas kupim na Aliexpressu nešto, 5$ recimo, tek za mjesec dana kada stisnem na Aliju "Item received" pojavi se ta kupnja na TopCashbacku i onda čekam još do mjesec-dva da bude verificirana. Zadnje imam još iz srpnja. Mislim, vidljivi su sustavu ali nema još povrata.
Do sada mi dva puta isplatili, oko 12$, kroz 2-3 dana od zahtjeva.

EDIT: I da, uvjet je da prije kupovine morate preko njihovog weba otići na stranicu trgovine, da vam ostane kolačić. Ja sam to nekada zaboravio napraviti pa mi nema nekih narudžbi.
I kada ste na Aliju, a kliknuli ste preko TopCashbacka u pretraživanju će vam gurati često skupe artikle ili skuplje od konkurencije. Kao da otvara drugačiji shop gdje guraju skuplje artikle. Ja prvo u inkognito prozoru nađem što želim recimo neki sat od 20$, kopiram direktnu poveznicu pa nakon posjete preko Topcashbacka otvorim, jer u suprotnom; Ako sam ga tražio bez inkognita uopće ne bi našao za 20$ od tog sellera, već guraju sponsored sellere ili slične koji prodaju za recimo 25,30$. Pa i to treba paziti.

Ebay je puno brži i ostali. Koristi li netko još nešto slično?

Btw ako se registrirate preko moje poveznice dobivate 10$ ako potrošite 100$, a i ja dobivam isto
https://www.topcashback.com/ref/ag008
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 14.10.2019. u 16:23.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2019., 17:08   #2
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
6% povrata? Koji si ti lik
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2019., 17:11   #3
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
operacija mozga je jednostavnija od ovog

i sve to za par kuna
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2019., 17:15   #4
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
I dalje nisam siguran da ovo nije troll account.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2019., 18:16   #5
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Da, 6%. Kupite npr na Aliju Mi 9T pro koji košta 2000kn i dobijete 120kn natrag. To je 120kn, a samo si se registrirao. Ionako si nešto mislio kupiti a ovako je jeftinije. Hrpa ljudi je kupila a ni ne znaju za takve stranice.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2019., 19:28   #6
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
to se isplati koristiti ako se često kupuje, pa se popusti fino zbroje...
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2019., 19:47   #7
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ja odavno imam cashback karticu, ali dugo ju nisam iskoristio, najviše sam ju peglao u pevecu. Problem je što ne znaš di je primaju i prestao sam koristit.
Na računu imam sigurno stotinjak kn, koje još moram podić .

Inače jedan odličan koncept štednje po meni, a pogotovo ono piramidalno sheranje, ako toga još ima..

Moram sad vidit dal mi ta ista kartica/acc vrijedi na amazonu.de jer tamo često kupujem.

i btw @mamutarka... kaže se kunu po kunu za bolje stanje na računu
domina je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2019., 21:40   #8
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,241
Meni je drago čuti i vidjeti da ima ljudi kojima je 6% ništa. I ja bi htio biti toliko kul da mi to ne predstavlja apsolutno ništa.

johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2019., 22:28   #9
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
To je ok ako kupuješ stvari za 1000kn +, ali znajući Agu, on kuburi s penezi i kupuje za par dolara pa sad ne znam da li se to isplati...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2019., 12:20   #10
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
ovo je super za vidit nakon toliko godina da netko to koristi. ali ne mogu se ulogirat niti mi radi reset pass. promijenim pass i dalje nece.
naime,ja imma cashback od doba lyonessa, a sad je to cashbackworld..morat cu im slat upit.
domina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2019., 12:23   #11
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,140
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Koristi li tko TopCashback? Naime, omogućuje da u trgovinama poput Aliexpress, Ebay, GearBest, Banggood itd ostvarite 3-6% povrata kupnje.

Nema minimalnog iznosa za dobiti povrat, dobiva se na Paypal ili se dobije virtualna Visa kartica s tim iznosom.

Nedostaci su što se jako dugo čeka na povrat, znači ja danas kupim na Aliexpressu nešto, 5$ recimo, tek za mjesec dana kada stisnem na Aliju "Item received" pojavi se ta kupnja na TopCashbacku i onda čekam još do mjesec-dva da bude verificirana. Zadnje imam još iz srpnja. Mislim, vidljivi su sustavu ali nema još povrata.
Do sada mi dva puta isplatili, oko 12$, kroz 2-3 dana od zahtjeva.

EDIT: I da, uvjet je da prije kupovine morate preko njihovog weba otići na stranicu trgovine, da vam ostane kolačić. Ja sam to nekada zaboravio napraviti pa mi nema nekih narudžbi.
I kada ste na Aliju, a kliknuli ste preko TopCashbacka u pretraživanju će vam gurati često skupe artikle ili skuplje od konkurencije. Kao da otvara drugačiji shop gdje guraju skuplje artikle. Ja prvo u inkognito prozoru nađem što želim recimo neki sat od 20$, kopiram direktnu poveznicu pa nakon posjete preko Topcashbacka otvorim, jer u suprotnom; Ako sam ga tražio bez inkognita uopće ne bi našao za 20$ od tog sellera, već guraju sponsored sellere ili slične koji prodaju za recimo 25,30$. Pa i to treba paziti.

Ebay je puno brži i ostali. Koristi li netko još nešto slično?

Btw ako se registrirate preko moje poveznice dobivate 10$ ako potrošite 100$, a i ja dobivam isto
https://www.topcashback.com/ref/ag008
S obzirom da moram kupiti neke dijelove za skuter od par tisuca kn mozes ocekivati od mene ovih 10$. Ja cu se regati sigurno. 6% mi zvuci odlicno za razliku nekih drugih.

EDIT: Kita, ebay je 1.5%. A dobro whatever. Sada kada sam se vec regao nek covijek dobije 20$ inace nebi. Hahahhahahahahhahah

Zadnje izmijenjeno od: mann. 15.10.2019. u 12:39.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2019., 13:12   #12
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Na bilo kakav spomen piramidalne sheme i sličnih prdosija meni se diže kosa na glavi.
Prije godinu dana poznanik mi htio uvaliti Lyoness karticu. Kad sam vidio koliko računskih operacija treba da se dodje do iznosa koji ti se vrati (što novčano, što u obliku virtualnog novca) muka mi došla.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2019., 13:44   #13
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ne budi tako negativan. Ako Ago, koji je najveća škrtica na forumu, kaže da je ok, onda mu trebaš vjerovati. Dont' think, do it!
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2019., 13:57   #14
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Ko stalno kupuje isplati se - npr ja sam dosta ljudi radio usluge i naručivao mobitele, smartwoće i ostalo pa se skupi na 6% kod alija - ovo ti dođe ko za piće da daju
S tim da ima napomena, čeka se podosta za isplatu (oko 100 dana za ali) te nemože se isplatiti svakako (paypal ide na balance pa ga onda trošiš kasnije).
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2019., 20:27   #15
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
I da se čeka godinu dana... radije neka se sakupi sića nego da si isplaćujem 5 po 5 kn..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2020., 17:36   #16
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Funkcionira li ovo jos uvijek?
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2020., 17:48   #17
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Radi još uvijek.
Samo Aliexpress dosta kasni s prikazom narudžbi, pokažu se par dana nakon što potvrdiš da je narudžba došla.
Ebay odmah prikaže.
I meni nema jedne narudžbe s Banggooda iako sam kliknuo prije kupovine
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2020., 21:46   #18
peruneph
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Moslavina
Postovi: 18
Razočarali su me cigani lopovski. Plaćao sam zadnjih dve godine preko TopCashBack sve stvari što bi kupio na Aliju. Sve je uredno prolazilo. Sad sam za crni petak i tijekom prosinca potrošio preko USD 500 i ništa mi nisu priznali!!! Frendu isto tako. Pomislio dam već da ne funkcionira uopće, ali gledam sad prihvatili su jednu transakciju sad u siječnju.


Kakvo je stanje kod drugih?
peruneph je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2020., 21:52   #19
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
I meni fali dosta transakcija od black friday-a i 11.11, neki su prošli neki ne.
S time da datum bude prikazan kao dan kada sam potvrdio primitak pošiljke a na dan narudžbe.
Imaju u uvjetima da ako si koristio kupon tj kod kod kupona koji nije na TopCashback stranici, postoji mogućnost da ta kupnja neće biti priznata.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2020., 20:30   #20
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Evo kod mene treća isplata bila danas, prva je bila u kolovozu 2018. godine. Sveukupno malo više od 40$

Nije ne znam kakva cifra, al eto, skupilo se nešto...
cic je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2020., 15:40   #21
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Kako vam se u zadnje vrijeme prikazuju Aliexpres transakcije, meni 90% njih Declined, prikažu se tek nakon što na Aliju potvrdim primitak (primitak paketa čekam 2 mjeseca) i dam 5 zvjezdica i onda za 2-3 tjedna mi se pojavi odbijeno?

iznosi su samo primjer
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2020., 15:37   #22
magdalena23
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: split
Postovi: 15
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Kako vam se u zadnje vrijeme prikazuju Aliexpres transakcije, meni 90% njih Declined, prikažu se tek nakon što na Aliju potvrdim primitak (primitak paketa čekam 2 mjeseca) i dam 5 zvjezdica i onda za 2-3 tjedna mi se pojavi odbijeno?

iznosi su samo primjer
Ista stvar, odbijaju isplatu zadnjih pola godine sad cu pokusat ne dat ocjenu i ptvrdit primitak, pa cu vidit sta rade onda. A mozda i napisat da odbijaju...
magdalena23 je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2020., 22:01   #23
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Već im par mjeseci stoji : "Please Note: We are unable to accept claims for Aliexpress."
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 14:00   #24
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Izgleda da opet ne rade sa Aliexpressom.

Poslano sa mog 21081111RG koristeći Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na