Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2009., 15:16   #181
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Nikad nikavih problema i topla preporuka Diskonta24
  Reply With Quote
Staro 23.11.2009., 15:20   #182
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Evo tek danas banka uplatila novac diskontu24, a oni mi odmah poslali mail da je ponuda plaćena i javit će kad je preuzimanje, naravno kako to i biva u Diskontu24.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.01.2010., 12:00   #183
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Ja imam prvi problem. Uplatio novce još u četvrtak i do danas ništa. Još me uvjeravali da tek u ponedjeljak će i vidjet uplatu. Sad će netko možda ić u obranu, ali jednom sam uplatio u subotu na kraj radnog vremena i u ponedjeljak ujutro u 8:30 došla potvrda o uplati. Ali očito su ta vremena prošla
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2010., 12:08   #184
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Ja imam prvi problem. Uplatio novce još u četvrtak i do danas ništa. Još me uvjeravali da tek u ponedjeljak će i vidjet uplatu. Sad će netko možda ić u obranu, ali jednom sam uplatio u subotu na kraj radnog vremena i u ponedjeljak ujutro u 8:30 došla potvrda o uplati. Ali očito su ta vremena prošla

Zar ih je teško nazvati i pitati???
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2010., 12:32   #185
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Kako koja banka , ali vrijedi ovo : ako uplatite do 12 u jednom danum, popodne bi to vec moglo biti vidljivo. Ovo vrijedi za uplate keša u druge banke , sto je ovo kad placas netom ponudu neke firme.
no , moze se dogoditi da nebude vidljivo nego tek drugi (radni!!) dan.
isto vrijedi kad se uplacuje fizickim osobama..

ja imam stvarno jako pozitivna iskustva sa diskontom24 ... isto ko i s protisom.
dao bi im malu prednost jer su brzi i vise se javljaju na telefon , dodjem po fotic u ponedjeljak prosli , dan nakon inventure , dodjem oko 10h sa kešom , sad si mislim narucit ce me po to za dva dana , ono kupujem ne tolko prisupacni ne tolko cesti fotic , kaze mi covjek dodjite iza 4

jedino to , ak vam se fkt zurio , modza je bolje doc osobno jer ce se odmah vidjet uplata i rec ce vam kad doc po to .. a inace ja rjesavam manje stvari prek net bankarstva , tolko je lakse..
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2010., 12:50   #186
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
Zar ih je teško nazvati i pitati???
Nije i zvao sam ih već(3 puta), da bi tek danas uspjeli vidjet da je plaćeno, ali je njihova greška.
Uglavnom riješeno, mene kao kupca nisu izgubili, ali mi je malo čudno da se ovakve stvari dešavaju.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 15:16   #187
Bara_st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 197
Diskont 24 ili drugim imenom lažem-mažem

Prošloga tjedna sam posla Logitech Wawe tipokovnicu njima na servis jel je zaglavala tipka SPACE koja se mogla izvući samo silom, a kad bi opet bili korištena bi nanovo zaglavila. I došlo to tamo kod njih prošli ponediljak i evo šalju mi oni mail prije sat vrimena u kojemu piše da je tipkovnica njima došla ispravna i traža 90kn za troškove dostave. Moram reći da sam krajnje šokiran ovim i da momak koji tamo radi u setvisu očito laže i maže i želi izvući dostavu od mene, a sebi je moda izvuka i drugi primjerak te tipkovnice.

Poučak: Zaobiđite Diskont 24 u širokom luku jel jadni vi ako vam se nešto pokvari u garantnom roku.
Bara_st je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 16:00   #188
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
s njima treba malo vise biti uporan kada su u pitanju servisi, inace su ok. ako si zaista ziher da ti je tipkovnica syebana onda do kraja ostani pri tome i inzistiraj da ju testira 10 dana ako je potrebno
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 16:09   #189
Bara_st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 197
Citiraj:
Autor Čuks Pregled postova
s njima treba malo vise biti uporan kada su u pitanju servisi, inace su ok. ako si zaista ziher da ti je tipkovnica syebana onda do kraja ostani pri tome i inzistiraj da ju testira 10 dana ako je potrebno
Ma bija sam ja već jedan put uporan oko zoga i dobio šta sam triba ali sada ovaj moga doć tamo otovrit tipkovnicu i reći da sje sve već bilo OK iako je n sam to popravija.

Ja sam siguran da oni od 90kn dostave dobiju dio jel su rekli da ne primaju pakete poslane HP expresom i zato sada ovo forsiraju.
Bara_st je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 16:14   #190
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
neznam, probaj metodu deranja il zovi sefa servisa/poslovnice pa im objasni o cem se radi. prvo probaj na lijep nacin a ako neide onda se probaj derat
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2010., 16:43   #191
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Nemoj nikako odustati i reci da ces morat radit tuzbu jer tipkovnica ima mehanicko ostecenje koje je pod garancijom i ti trazis popravak ili zamjenu.

Zovi, samo zovi.....
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:04   #192
Bara_st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 197
Citiraj:
Autor Čuks Pregled postova
neznam, probaj metodu deranja il zovi sefa servisa/poslovnice pa im objasni o cem se radi. prvo probaj na lijep nacin a ako neide onda se probaj derat
Pkušao oboje i fino i grubo, sada sam i nekakav mail poslao.
Bara_st je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:06   #193
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Meni tako tipka 2 ostaje...
Kaj to može na garanciju?

Kupljeno u Linksu.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:07   #194
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Bara_st Pregled postova
Prošloga tjedna sam posla Logitech Wawe tipokovnicu njima na servis jel je zaglavala tipka SPACE koja se mogla izvući samo silom, a kad bi opet bili korištena bi nanovo zaglavila. I došlo to tamo kod njih prošli ponediljak i evo šalju mi oni mail prije sat vrimena u kojemu piše da je tipkovnica njima došla ispravna i traža 90kn za troškove dostave. Moram reći da sam krajnje šokiran ovim i da momak koji tamo radi u setvisu očito laže i maže i želi izvući dostavu od mene, a sebi je moda izvuka i drugi primjerak te tipkovnice.

Poučak: Zaobiđite Diskont 24 u širokom luku jel jadni vi ako vam se nešto pokvari u garantnom roku.
Gle. Poučak zbog jednog servisa kod kojeg ti nisi zadovoljan ne možeš izvuć.

Nadalje, kažeš da se dala space tipka izvuć i da je radilo opet normalno dok nisi ponovo zaglavio space.

Jel igraš možda cod? Jel nasilnički lupaš?

Možda je čovjek koji tamo testira normalan korisnik periferije...

Puno je tu faktora a sumnjam da si ti nju baš mazio i pazio ko bebicu.

Jesi probao očistit tipkovnicu prije nego si ju slao?


EDIT: btw, čemu si otvarao novu temu?

Postoji tema valjda za svaki dućan u rvackoj, pa si ga fino mogao srčat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=87527
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:19   #195
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Meni tako tipka 2 ostaje...
Kaj to može na garanciju?

Kupljeno u Linksu.

mene isto ovo zanima. također zapinje 2, te neke tipke za multimediju. moja je kupnjena u ex anusu
__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:31   #196
Bara_st
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Split
Postovi: 197
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nadalje, kažeš da se dala space tipka izvuć i da je radilo opet normalno dok nisi ponovo zaglavio space.

Jel igraš možda cod? Jel nasilnički lupaš?
Ne, ne igram COD niti sam nasilan prema tipkovnioci. Stvar je takva da sam uslijed pisanja mora pritisnuti SPACE tipku koja je kada sam je pritsnuo ostala unutra zaglavljena i neupotrbljiva. Ja je onda lipo pokušam izvadit i ne ide osim tako šta sam gurnija noža sa strane da mi pomogne i tipka izađe, ja bio onda cijeli sretna i idem opet pisat kada ono pritisnem opet tipku i opet zaglavi i tako dalje unedogled, tipka ide nazad samo uporabom sile i zaglavi se uvijek ponovo uporabaom sile. Znači tipka kada sam je izvukao više nikako nije radila normalno.

Zaključak: Tipkovnica je neispravna! On je je možda popravio što je i dužan, a sada mi ide podvaliti da je bila ispravna tako da platim dostavu od koje njima ide dio.
Bara_st je offline   Reply With Quote