Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.06.2013., 13:10   #271
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor msertic Pregled postova
Zakaj si im slao DI? Kaj je točno bilo? Imam neka iskustva sa njima. Dobra i loša.
Kupio matičnu – stavio je u košaricu, dobio ponudu, platio po ponudi. Cijena je bila dosta povoljna pa sam ih zvao da provjerim je li sve u redu. I rekli mi, naravno, nema problema, samo je trenutno nemaju na lageru, bit će za tjedan dana. I da ako ne mogu čekat dobijem pare nazad. Naravno da sam rekao da ću pričekat i ok, nema problema. Tjedan dana kasnije dobijem mejl da mogu doć po ploču taj dan iza podne. A nakon 2 sata i mejl u kojem kažu da mi ne mogu isporučit ploču jer je došlo do greške u cijeni kod distributera…

Da su mi to rekli odmah, ne bih uopće radio probleme, ali su me zavlačili nekih deset dana, da bi me na kraju odyebali. DI sam im poslao tek nakon što sam im citirao sve članke zakona koje su prekršili, na što nisu ni trznuli, nego još bili bezobrazni preko mejla
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2013., 17:59   #272
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Da su mi to rekli odmah, ne bih uopće radio probleme, ali su me zavlačili nekih deset dana, da bi me na kraju odyebali. DI sam im poslao tek nakon što sam im citirao sve članke zakona koje su prekršili, na što nisu ni trznuli, nego još bili bezobrazni preko mejla
Možeš li opet citirati članke zakona koje su prekršili?
Rade0n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.06.2013., 19:26   #273
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Možeš li opet citirati članke zakona koje su prekršili?
Potraži u temi na vrhu podforuma, stavio sam i konkretno rješenje DI
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 17:16   #274
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Prvi puta ispod 600 kn, točnije 595 kn, Kingston SSD 120GB V300: http://www.diskont24.com/product.php?productid=120374
Jako dobra kupovina i svaka čast diskontu na cijeni.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2013., 10:11   #275
chingyos
Premium
Moj komp
 
chingyos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 375
Na koji ovlasten servis se salje proizvod ako se pokvari?
chingyos je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2013., 10:12   #276
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Pa ovisi što kupiš.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2013., 10:59   #277
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Šalješ ga prodavaču, a neka on onda šalje u servis.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2013., 11:16   #278
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Evo i mojih 2 centa, kupio sam preko njih u 5 mjesecu sapphire 7950 w/boost i nakon mjesec dana jedan od ventova prestao raditi.
U unakrsnoj komunikaciji sa Diskontom 24 i dobavljačem/servisom - ASBIS reklamacija je riješena u 7 dana bez ikakvih problema s tim da sam iz Rijeke pa treba uzeti u obzir slanje i natrag =) uglavnom "mnogo dobro xD", a s druge strane evo ploča kupljena u linksu dobavljač microline i trenutno je na reklamaciji od 12.11. još se nezna ništa jer kao Microline čeka odgovor od Gigabyte-a pošto je kvar "specifičan".
Eto tolko o Diskontu 24 i malo OT ali bilo je jače od mene =)
virus1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2014., 15:48   #279
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
Upravo sam vidio da sam naručio prokelte krive rame 1333 mhz umjesto 1866

Jucer sam uplatio danas mi je slozena konfa, jos samo fali napajanje kojeg nije bilo.
poslao sam mail, pa me baš zanima kako će to proć, ne očekujem mnogo, al eto u nadi je spas, pošto sam dao preko 6000 kn mozda im se bude dalo potrudit za te rame (ioanko hoću kupiti skuplje).

Shvaćam da je u potpunosti moja greška, ali nadam se da će mi ju moći pomoć ispraviti

Edit: editam kad dobijem odgovor na mail dali sam uspio ili ne dobit zamjenu
__________________

NinjaZec je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2014., 16:03   #280
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Promijenila se cijena tom Patriotu 1333, prije tjedan dana je bio 100 kn jeftiniji od najjeftinijih 8GB DDR3 1600, i to se itekako isplatilo uzeti jer razlike u performansama nisu velike.

Uzmi DDR3 1600, bezveze ćeš baciti novce kupnjom 1866.

2 x Kingston 4GB DDR3 1600
ili
1 x Kingston 8GB DDR3 1600
ShanTech je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2014., 16:17   #281
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
ma glup sam uzeo sam to nisam pazio vec sam i platio i sve, neznam hoce mi htjeti zamijenit, nadam se da hoce... ne javljaju mi se na mail zasada

Edit : bio sam kod njih, i superljubazno mi je rekao da će probat sutra ujutro zamijeniti memoriju, te da ce mi javit, pa updejtam

Edit 2: zamijenili su mi memoriju, danas idem po pilu, odlično iskustvo sa diskontom will buy again
__________________


Zadnje izmijenjeno od: NinjaZec. 23.01.2014. u 10:07.
NinjaZec je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2014., 16:50   #282
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Prijatelju narucio kompletnu konfiguraciju u Diskontu, moja preporuka, nemojte tamo uzimat konfiguracije da vam ih oni slože
1. Kabeli za paljenje restart ledice itd nisu uopće bili ukljuceni, opravdanje je da imaju debele prste pa nisu mogli uštekat
2. Graficka ima 2 pci-e 6pin na sebi oni su uštekali samo jednog
3. sve je doslo bez kutija, samo svi cd-eovi i ostalo natrpani u kutiji od matične, šta je super za 80 kn dostave šta naplaćuju
4. nisu imali karticu sa BF4, nego su mu poslali s drugom i jos je mora nadoplatit, isti model al bez BF4

tako da
OuttaControl je offline   Reply With Quote