Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2018., 22:45   #421
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 985
Ima neki tip na fejsu zvonko krišto pa pitaj njega. On ima nesto za cistit ako ti je to od pomoci sta.
android-split je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 22:46   #422
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
onaj što dila sve za pijesan i slično..

več smo mu mušterija


ali htio bi to trajnije riješit, a ne da mi žena pogine u tušu kad to treba sanirat
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 22:47   #423
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 985
Pa upišeš u google premaz za tuš kabine. Ima brdo toga. Jesi to gleda?
android-split je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 22:48   #424
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Ja bas cekam od aquaestila cijeli taj set za premaz, kosta oko 250 kn u petrokovu.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 23:29   #425
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Pa upišeš u google premaz za tuš kabine. Ima brdo toga. Jesi to gleda?

ima brdo toga, a ja nemam brdo para pa da onda ovdje javim da ovo ne vrijedi a tamo 10-ti pokusaj vrijedi
Zato i pitam, jel ?

Učit na tuđem iskustvu, jer životna škola košta.
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 00:03   #426
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Vidim svi hvale Grohe (i HansGrohe) ovdje ali me bas zanima s cime ste usporedili tj. kolko su vam trajale Grohe da ih toliko hvalite ?

Ja imam (tj. imao sam do prosle godine) 7 komada pipa Grohe (1 kuhinja, i po 3 u obje kupaone). Kuhinjska je ona sto se izvlaci van, ta se pokidala nakon 4.5 godine (ovaj dio sto se izvalici je plastican i samo kromiran i jedan dan je voda "propisala" na rucki prema gore i okupala me , napukla rucka.
To su mi zamjenili sa nekom drugom (nisu imali vise isti model EuroWing 33888) koji srecom pashe na moju bazu, nije bas ista ali pashe i slican je dizajn pa hajde.

Nakon 6 godina su mi na 2 komada modelima iz serije Grohe Chiara (jedan umivaonik i 2 kade) pipama na kadi otpale plastikice koje su bile ukrasne za one oznake toplo/hladno. To sam onda trazi o mjesec dana dok nisam uspio iz servisa dobiti nove (nisu mi naplatili premda je prosla garancija od 5 godina, odlica support, svaka cast na tome). Ne utjece na rad pipe nego samo estetiku. Poslali su mi 3 kom pa sad imam i jedan rezervni.

Nakon nekih 6.5 godina na kadi pipa koja ima dugme za tush je polako pocelo zaglavljivati to dugme i nije se vracalo pa je voda stalno curila i na tush i na pipu kad se otvori (zamjenili smo taj prekidac i feder ispod njega koji nije dobro vracao jer je komadic napuko/odlomio se - kako ? neznam ni ja ni serviser ).

Obje pipe na umivaonicima su mi bile na izvlacenje (poput kuhinjske samo male za umivaonik ali se glava izvlacila). Perlatori na tim pipama su jako sitnih resetki pa zbog kamenca moram skidati perlatore svakih 2-3 mjeseca i lagano ih onda u kuhinjskom octu ocisititi preko noci (to super djeluje za kamenac a nije jako kao neka sredstva). I kako to skidam perlator se sarafi u plasticnu rucku/navoj na glavu i svkim skidanje navoj je sve slabiji i slabiji jer zavrces metal u plastiku, nemoram ni reci da nakon 3-4 godine toga je pocelo podlijevati oko tih djelova pa sam stavljao i deblje gumice i svasta pokusavao. Nije uspjelo i nakon 10 godina sam ih bacio obje i prosle godine kupio neke Slovenske (Blitz) koje imaju 6 godina garancije i 3x su jeftinije od tih Grohe koje saa placao po 1600 kn/komad (redovna cijena je bila 1850) 2006 godine. Za kadu sam platio 2300/kom (sa 15% popusta), kuhinjska je bila oko 2000kn.

E sad ako ove Slovenske (Blitz) budu trajale 6 godina a kostale su 600kn/kom to bi mi u biti bilo kao da mi Grohe traje 20 godina sto se tice cijene (a nisu mi trajale toliko, i ovo sto sam izdurao 10 godina s ovima na umivaonicima je bilo zrelo za otpis nakon 7-8 ali sam ih "trpio" jos neko vrijeme ).

Ove na kadi jos rade dobro (s tim da sma na jednoj kako rekoh mjenjao dugme za aktivaciju tusha ) ali oba crijeva od tusa sam mjenjao, ok to je gumeno/silikonsko pa samtram da je potrosni materijal a i u servisu su mi rekli da je to super sto sam ih mjenjao nakon 9 godina jer obicno trjau 5-6 prije nego puknu ).

One glave tusheva (imam 4 koma) 3 rade dobor jedan s epoceo zaglavljivati zadnjih godinu dana pa sma ga prebacio na tush kabinu koju slabije koristim.

Znaci suma sumarum za sad jos 3 rade OK (od 7 - jedna na kadi i dvije u tush kabinama) tako da neznam sta bi reko, ja nebi tako svesrdno preporucivao samo Hans(Grohe) i nista drugo s obzirom na cijenu koju covjek ocito nezeli/nemoze trenutno platitit (2500 kn). Po meni jesu one nesto kvalitetne i sve to stoji ali ne cini mi se da su toliko bolje kolko vise kostaju.

P.S. jos treba uzeti u obzir tvrdocu vode/pritisak u cijevima i kamenac jer nije svagdje u HR isto ali eto to je mojih 20 lipa iz iskustva/prve ruke .

I sorry na duzem postu.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 00:12   #427
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
koliko ja znam slovenske, srpske, turske i ine su iste kao i kineske.
ja sam kupovao prije 4 godine njemačke i talijanske u pevecu sa 5 g gare i za sada rade besprijekorno, a bile su možda 150 ili 200 kn skuplje od slovenskih.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 00:17   #428
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
koliko ja znam slovenske, srpske, turske i ine su iste kao i kineske.
ja sam kupovao prije 4 godine njemačke i talijanske u pevecu sa 5 g gare i za sada rade besprijekorno, a bile su možda 150 ili 200 kn skuplje od slovenskih.
Ma nije mi to bilo bitno jesu turske, kineske ili slovenske, stos je bio sto mi se taj model svidio (bijele+chrom) pa reko daj dva komada da vidimo kolko ce trajat . Evo sad su 10 mjeseci, za sad sve ok, nisam cak ni perlatore jos skidao jer imaju nesto sire rupice nego Grohe pa se ocito manje zadrzava na njima.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 00:19   #429
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Nakon nekih 6.5 godina na kadi pipa koja ima dugme za tush je polako pocelo zaglavljivati to dugme i nije se vracalo pa je voda stalno curila i na tush i na pipu kad se otvori (zamjenili smo taj prekidac i feder ispod njega koji nije dobro vracao jer je komadic napuko/odlomio se - kako ? neznam ni ja ni serviser ).

I sorry na duzem postu.

SA ovime i ja imao problem, trenutno moje pipe stare 11g

Rastavio, sastavio 2 dana dobro i pak curi na 2 strane, i onda skuzio sistem
Jače pustit vodu i puknut po tom gumbu da prebaci.. i onda dobro zabrtvi, kad smanjis pritisak vrati se na pipu.
A kad sam rastavio, unutra sam imao kamenca i on je radio taj problem.. pa ovom metodom jači pritisak i opali po gumbu očito očisti tu sitnu naslagu kamenca .. jer prije smo "pazili" kako prebacujemo, lagano voda.. pritisni pa pojačaj
Oš biti kulturan i nježan, ali ne i sa ovime


A u kuhinji imam LIDL pipu što se izvlači van, i bas je dobra
300-400kn i radi svoj posao jedno 5 godina ima sad več
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 03:30   #430
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Grohe pipa na kadi, evo već devetnaesta godina. I što je najbolje, pošpricaš ju sredstvom za čiščenje, izgleda ko nova. Na umivaoniku promijenio za to vrijeme jedno 5 pipa. Dok nisam prek neke kombinacije povoljno nabavio brutalno skupi umivaonik i pipu. Dakle ta pipa, nije grohe, ne znam ni kak se zove je čudo. Jebeno bešumna i ko što gore netko spominje, laganim potezom prsta upravljaš njom.
Jeftine pipe moraš pazit i kakvim sredstvom za čiščenje ju čistiš, jer ako je iole jače, pojede onaj krom na njoj. Sa grohe i ovom na umivaoniku nemam takvih problema. Pošpricaj čim god, obriši i ko nova.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 06:52   #431
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
e lewise moj kad kupuješ neku ekstravaganzu, tak ti i treba

u kuhinji imam brijem neku talijansku mješalicu, ubij me za ime, nisam doma ovih dana, ali znam da je bila 500ak kn kad sam uzimao grohe i ta isto radi ko prvog dana, a sjećam je se dobro pošto sam kupio zidnu pa mi je majstor reko de brate di ćemo dodatno silovat taj napaćeni zid, zamijeni to za samostojeći model i onda mi je čiko u bauhausu preporučio baš tu.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 08:11   #432
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
koliko ja znam slovenske, srpske, turske i ine su iste kao i kineske.
ja sam kupovao prije 4 godine njemačke i talijanske u pevecu sa 5 g gare i za sada rade besprijekorno, a bile su možda 150 ili 200 kn skuplje od slovenskih.
ali nisu

slovenske i srpske su miljama kvalitetnije nego kineske.

ono što treba izbjegavati su kineske, i poljske....
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 18:28   #433
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
kad smo već kod tuseva, evo malo preview, bas mi danas bio majstor stavljao spine i galanteriju, jos nije sve gotovo, fali kabina, bojler, radijator i par sitinica, kao i vrata i kuhinju jos cekam, kad bude gotovo, okacim slike,

sto se tice wc-a, ssve spine i tusevi su hansgrohe, skoljka Laufen, vodokotlic geberit, tus kada i kabina aquastil, umivaonik Nord, bojler ariston velis 80, ogledalo neko talijansko iz Bauhausa (1800 kn)


Zadnje izmijenjeno od: nick praskaton. 09.09.2018. u 18:43.
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 18:57   #434
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Kul al imam pitanjce, nisu li te plocice za pod preskliske?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 19:23   #435
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Dobre su... meni se svidaju no zbog visine stropa u tu kadu i onako se ulazi ili izlazi sam puzajuci tak da nema bojazni od proklizavanja.

No jedna zamjerka, jel taj nosac za tariguz pokretan da se moze premjestiti sa druge strane ili fixiran bas tamo na pod ?
Mos misliti kak ce tariguz ostat suh nakon necijeg kupanja ali neka... bude se owner zapitao kad posegne za mokrom rolom tariguza
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 19:26   #436
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ide to na drugu stranu nakon prvog kupanja
syss je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 19:31   #437
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Kul al imam pitanjce, nisu li te plocice za pod preskliske?
pa kad sam kupovao pločice, vodio sam se logikom kad se tusiras/kupas kad izađeš mokar, stavis ručnik na pod, obvrises se i obujes papuče/slape i sl. kao sto i inače imam naviku

a i ide mi na zivce ta uvriježena logika da uvijek panično se kupuje matirane pločice na balkone i wc-e, a koliko u praksi puta setas s mokrim nogama bos i s 5 litara vode po podu...

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Dobre su... meni se svidaju no zbog visine stropa u tu kadu i onako se ulazi ili izlazi sam puzajuci tak da nema bojazni od proklizavanja.

No jedna zamjerka, jel taj nosac za tariguz pokretan da se moze premjestiti sa druge strane ili fixiran bas tamo na pod ?
Mos misliti kak ce tariguz ostat suh nakon necijeg kupanja ali neka... bude se owner zapitao kad posegne za mokrom rolom tariguza
stalak, naravno pokretan, bas zato sto sam htio sto manje busit po pločicama, a kadu sam tu stavio prije svega jer mi je neiskoristiv taj kut iako najniža točka je nekih 140 cm, (a najvisa kod vrata je nekih 270) a kada je 150x150, tako da i nije bas tolko nisko kolko se cini
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 19:59   #438
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
pa kad sam kupovao pločice, vodio sam se logikom kad se tusiras/kupas kad izađeš mokar, stavis ručnik na pod, obvrises se i obujes papuče/slape i sl. kao sto i inače imam naviku



a i ide mi na zivce ta uvriježena logika da uvijek panično se kupuje matirane pločice na balkone i wc-e, a koliko u praksi puta setas s mokrim nogama bos i s 5 litara vode po podu...


To je jedan dio price od vode nakon tusiranja, drugi dio je vlaga koja ostane nakon tusiranja.
Moram priznat da mi je lijepse ovako ali ja osobno ne bi stavljao sjajne plocice na pod, jesu bar gres?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 20:32   #439
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Da ne ulazim sad u tehnikalije, kupaona super izgleda. Jedino mi ti ugradbeni kotlići nemaju smisla u ovoj izbedbi kad nisu u zidu, al to je sad cjepidlačenje.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 20:46   #440
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
To je jedan dio price od vode nakon tusiranja, drugi dio je vlaga koja ostane nakon tusiranja.
Moram priznat da mi je lijepse ovako ali ja osobno ne bi stavljao sjajne plocice na pod, jesu bar gres?
porculanske, maksimalno sjajne i klizave

meni se cini da je kvadrat bio nekih 250-260 kn, gledo sam i talijanski marazzi, slicne, imaju ljepse teksture, u vecoj rezoluciji i sl. ali zbog cijene, marazzi je samo za odlikaše
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 21:01   #441
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Meni tu masina bode oci

Sto se tice tuseva i mijesalica, za vikendicu smo kupili srpske Rosan. Cine se solidni, vidit cemo trajnost


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 22:13   #442
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Pitanje, gdje tu ide voda ako dodje do poplave? Ja možda jesam staromodan ali sam si ostavio sifon u slučaju da nešto procuri jer sam već par puta u životu imao sranja . Jednom je pukla cijev od dovoda vode za perilicu a bila je otvorena naravno a drugi puta pukla pletena cijev na bideu i da nije bilo sifona plivao bi cijeli stan .

I btw držim fige da ne ne slomis ništa na tim pločicama jer dovoljan je trenutak nepažnje .

Inače izgleda odlično ,slažem se sa kolegama
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 22:20   #443
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
syss je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 22:38   #444
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Pitanje, gdje tu ide voda ako dodje do poplave? Ja možda jesam staromodan ali sam si ostavio sifon u slučaju da nešto procuri jer sam već par puta u životu imao sranja . Jednom je pukla cijev od dovoda vode za perilicu a bila je otvorena naravno a drugi puta pukla pletena cijev na bideu i da nije bilo sifona plivao bi cijeli stan .

I btw držim fige da ne ne slomis ništa na tim pločicama jer dovoljan je trenutak nepažnje .

Inače izgleda odlično ,slažem se sa kolegama


Pogledat malo bolje, nisu to vise stare kupaone da mora bit nasred prostorije
Kod mene je maltene na istom mjestu
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 22:43   #445
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
Fora stvarčica. Nema baš neku ocjenu na Amazonu. Imaš ju?
Ipak bi se bojao da baterije ne crknu na detektoru i sl😂😂 .
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 22:45   #446
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Pogledat malo bolje, nisu to vise stare kupaone da mora bit nasred prostorije
Kod mene je maltene na istom mjestu
Ili sam ja corav ili se tebi pričinjava?😂😂 Ako sam čitav molim upute 😂😂
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 22:48   #447
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Prva slika, imamo cak i isti poklopac
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 22:51   #448
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
I dalje ne vidim ,😂😂😂. Osim ako misliš sasvim dolje lijevo na bijelom tuš kabina jer ona je podignuta od poda poprilično ...
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Prva slika, imamo cak i isti poklopac
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 23:00   #449
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Fora stvarčica. Nema baš neku ocjenu na Amazonu. Imaš ju?
Ipak bi se bojao da baterije ne crknu na detektoru i sl���� .
nemam, ali si pogledam tu i tam kaj izmisle novo... inače ovo je na struju inačica koliko sam vidio.

proguglaj si još njihove kuhinje red i blue pipe za kuhinju, prekul nepotrebni geđet, ali da imam para ne bi ni sekunde dvojio
syss je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 23:04   #450
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
I dalje ne vidim ,😂😂😂. Osim ako misliš sasvim dolje lijevo na bijelom tuš kabina jer ona je podignuta od poda poprilično ...


To je od tus kabine.
Aj ovak: hint: lijevo lavabo...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na