Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.12.2017., 12:07   #21481
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Stigao na Netflix, nisam znao da je to najskuplji Netflixov film do sad, 90 milja $ je bio buđet i kolko sam vidio planiraju i nastavak

Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 12:12   #21482
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Pretjerujete malo...

S knjigom ima veze kao i prvi dio...(spoiler alert: NEMA)
Prvi je više na psihičkoj bazi (ako se malo raspitate, vidjet ćete koliko se ljudi danas boji klaunova samo zbog tog filma), iako je knjiga još brutalnija.
Nikad neću shvatiti zašto idu ekranizirati Kinga i onda mu useru sve. Najbolji primjer usrane ekranizacije je Shining. Film ko film je ok. Nakon pročitane knjige je govno.
Cujo, Carrie i Green Mile su ekranizirani od A do Ž kako treba. Kako ovo uspiju zajebati, nije mi jasno.

Ovaj "remake" je za današnju publiku koja je vizualna i nema čime razmišljati. Daj im nasilje, oštre zube, dernjavu i to je to.

Film je sam po sebi okej, ako niste čitali knjigu i niste gledali prvi dio...uostalom...kao i svaki moderan remake...

Ako ste čitali knjigu, onda možete ugasiti i prvi IT čim se klaun pojavi, jer je samo jedan od nekoliko manifestacija straha...koje se uopće ne spominju i ne pojavljuju.
Nisam čitao knjge i film je smiješan, nije ok...
Ja sam baš mišljenja da današnja publika treba horor na psihičkoj bazi, a ne ovo sranje.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 15:38   #21483
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Wheelman je jedini film ove godine koji je na mene ostavio neki "wow" efekt, zašto- ne znam. Ostalo sve je tako tako...
Btw uspoređivanje knjiga i filmova je bezveze, u knjizi si sam slažeš slike u glavi a kod filma ti nametne redatelj ili tkogod.. naravno da je knjiga bolja kad dobiješ impresiju onakvu kakvu si sam sugeriraš
P.S. Kinga se previše ekranizira dok s druge strane ima hrpa autora koji imaju djela koja bi bila kolosalni filmovi ili serije
Recimo Salvatore i Legenda o Drizztu, Malazanova knjiga palih ( mrtvih ) itd...
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 16:40   #21484
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
Stigao na Netflix, nisam znao da je to najskuplji Netflixov film do sad, 90 milja $ je bio buđet i kolko sam vidio planiraju i nastavak

Naravno da da.Na kraju filma napišu :"End of chapter one"!
Gledali ga ja i sestra pred dva dana.Kao ono,svi govore da je super,pa ajmo.
Film je jednostavno loš.Ja sam šutio cijelo vrijeme,jer ono,možda sam ja prestar za ta sranja,pa neću ispasti papak.
Kad ono ,nakon 40 minuta pita sestra!
Koliko to još traje?
Pametnom dovoljno!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 10:57   #21485
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Preporuke bozicnih filmova?
Nesto sto nije turbo poznato, na isti kalup i gledano 100 puta, a valja?

Ja se spremam opet pogledati Rare Exports: A Christmas Tale
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 11:13   #21486
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja sam baš mišljenja da današnja publika treba horor na psihičkoj bazi, a ne ovo sranje.
Slažem se, ali trend je takav da današnja teenage publika ne želi/ne zna razmišljati i podilazi im se. Ne sviđa se to ni meni. Realno, ne sjećam se kad sam pogledao dobar horor u zadnjih 5 godina, a da sve "strašne" stvari nisu bile bazirane na krvi i nasilju. Ako se i nađe, onda je tematika opsjednutih kuća i lutaka, a film je predvidljiviji od IT-a.

Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Btw uspoređivanje knjiga i filmova je bezveze, u knjizi si sam slažeš slike u glavi a kod filma ti nametne redatelj ili tkogod.. naravno da je knjiga bolja kad dobiješ impresiju onakvu kakvu si sam sugeriraš
P.S. Kinga se previše ekranizira dok s druge strane ima hrpa autora koji imaju djela koja bi bila kolosalni filmovi ili serije
Zašto je bezveze? Imaš gotov scenarij. Sve što trebaš je naći glumce koji mogu adekvatno utjeloviti likove iz knjige i to je to.
Kroz knjigu možeš dobiti drugačiju impresiju o karakteru pojedinih likova. Radnju si baš ne možeš sam sugerirati.

Kad ulete redatelji sa svojim egom, pa počnu dobivati ideje kako popraviti knjigu...dobiješ IT...dobiješ Shining, dobiješ Under the Dome...i ispadne sranje.

U ta 3 filma, jedino što je konstanta s knjigom su imena i nekakve osnovne karakterne crte likova i lokacija. Ostalo je sve razvučeno u tragediju.

Ako već ideš uzimati neki bestseller kao bazu za film, onda ga nazovi nekako drugačije ili odustani u startu. Vlada manjak kreativnosti već godinama. Sve je već viđeno, pa se poseže za ovakvim stvarima, i onda su napravljene ofrlje.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 12:15   #21487
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A i nekada "problem" filmmakeru je to što ne smije pratiti knjigu 100% pogotovo ako jedan od glavnih likova nije crnac. Također je poželjno da se dade prostora i nekome iz LGBT zajednice. Most recent SW EP 7 i 8 te Star Trek to fino utjelovljuju.

Da me lokalni dušebrižnici nebi odmah razapeli kao što sad razapinju Wiensteina koji je "pomagao" glumicama u usponu, a sada ga pljuju nakon što su se opernatile pa propale, nije da me to smeta što se pokušava zadivoljiti sve ili da se moramo boriti protiv toga, samo kažem kako stvari stoje u holimudu. Niko nema jajca napravit film kako stvari stoje o određenoj tematici, bez nekakvih prenemaganja i turenja političke korektnosti, a vrhunac svega je što je to proizvod najrasističke zemlje na planeti.

Kako bi holimud recimo snimio film Metro prema knjizi Dmitrija Gluhovskog? Nema šanse. U Dunkirku nema niti jednog tamnoputog heroja, ali su zato Tomu Hardyju povjerili da spasi ekipu u filmu tako da je barem jedna manjina zadovoljena. Također, niš protiv navedenog, odličan glumac dapače.


Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 12:42   #21488
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Veliki sam fan horora i mogu reći da doslovno svaki put svijećom tražim neki dobar. Znam kopati po sat vremena. Europljane sam iskoristio, sad još azija što je ostalo i to je to nažalost, onda se okrećem starijim stvarima.
Kad smo kod filmova, EU još uvijek po kvaliteti ispred SAD-a, ma tko što rekao. Drugo su pare i glamur.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 12:49   #21489
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Pogledao Star Warse jučer....baš sam oduševljen... Sigurno je i vaša pljuvačina doprinjela pozitvnom dojmu
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 13:34   #21490
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479



space superman bake


ekipa se od šoka opustila i zaje*****a ostatak filma komentirajući skoro sve scene, tako da je ugođaj nakon filma bio dobar.
-->
Pogledao SW i većinom se slažem s prethodnim dojmovima. Ništa novo, bezidejno, mužnja franšize uz zdravu dozu pretjerivanja.

Ali imalo je nekoliko dobrih fora.

Sve u svemu, nakon



space superman bake


ekipa se od šoka opustila i zaje*****a ostatak filma komentirajući skoro sve scene, tako da je ugođaj nakon filma bio dobar.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 16:49   #21491
Mattheous
Premium
Moj komp
 
Mattheous's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 203
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Veliki sam fan horora i mogu reći da doslovno svaki put svijećom tražim neki dobar. Znam kopati po sat vremena. Europljane sam iskoristio, sad još azija što je ostalo i to je to nažalost, onda se okrećem starijim stvarima.
I meni je horor jedan od dražih žanrova. Posljednjih godina ih baš slabo ima (ili ja ne znam za njih). Nekako mi se čini da je Europa znatno oslabila po tom pitanju (odlični su mi bili francuski Martyrs, Inside itd.)

Korejci su snimili nekoliko solidnih u posljednje vrijeme - Train to Busan i The Wailing, pa pogledaj ako nisi.

PS: Sad gledam seriju The Exorcist. Ok je.
__________________
Greed, for lack of a better word, is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms, greed for life, for money, for love, knowledge has marked the upward surge of mankind.
Mattheous je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 23:40   #21492
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Justice League.... IMHO loš, meni osobno jako loš. Da nema Wonder Woman...

Volim super junake jer sam ih ko klinac čitao u stripovima, ali ovo je u odnosu na Avengerse bez veze.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 01:09   #21493
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Justice League - Zali Boze vremena.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 10:18   #21494
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Bright
http://m.imdb.com/title/tt5519340/

Film tako tako... Da je upola dobar kao soundtrackovi bio bi vrhunski.
Glazba je obična
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 12:47   #21495
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Justice League.... IMHO loš, meni osobno jako loš. Da nema Wonder Woman...

Volim super junake jer sam ih ko klinac čitao u stripovima, ali ovo je u odnosu na Avengerse bez veze.
Po čemu je to ona vrijedna spomena? Mislim da sam najtvrđe krinđao kad se ona pojavila.

Film je čak veći treš nego što sam očekivao. Nakon svih ovih kancerogenih DCEU izdrkotina spoznao sam da je Man of Steel u biti još i dobar.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 16:20   #21496
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Meni nije jasno kako vam je Justice League i DC loš i nikakav, a Marvelovi filmovi dobri... Ono wtf?
To je sve isto govno
Ili je danas moderno hejtati DC, a Marvel je kao simpa?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 18:32   #21497
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Večeras gledam najjači božični film svih vremena - The Ref
Tko nije gledao, obavezno

http://m.imdb.com/title/tt0110955/


Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 18:50   #21498
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Sori Brko, ali najjači božićni film svih vremena je ipak Die Hard
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 18:54   #21499
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Meni nije jasno kako vam je Justice League i DC loš i nikakav, a Marvelovi filmovi dobri... Ono wtf?
To je sve isto govno
Ili je danas moderno hejtati DC, a Marvel je kao simpa?
Ja mislim da nikom ovdje nije palo na pamet pravit razlike na osnovu franšize, ti si prvi. I meni je Đastis lig onak, bzvz, zaboravio film čim sam stisnuo stop. Ne zato što je DC, nego zato što je film loš, dosadan, nezanimljiv osim par situacija. I Avenđersi su mi bolji, i opet, ne zato što su Marvel nego što su likovi zabavniji, zanimljiviji, fore su bolje, bolja zabava na kraju. Ništa od toga nisu remek djela filmske umjetnosti nego filmovi za zabavu i tako ih promatram i ocjenjujem.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 21:07   #21500
Trbonja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 311
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Sori Brko, ali najjači božićni film svih vremena je ipak Die Hard
Sajlnt najt maj es.
https://youtu.be/-9hEzcpYOQc
Trbonja je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 23:45   #21501
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Meni nije jasno kako vam je Justice League i DC loš i nikakav, a Marvelovi filmovi dobri... Ono wtf?
To je sve isto govno
Ili je danas moderno hejtati DC, a Marvel je kao simpa?
Eto uzeo mi fanATIk riječi sa tastature....

BMK i za DC i za Marvel, ali su mi Marvelovi filmovi bolji. Što su npr. napravili od Flasha u Justice League? Debila.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2017., 23:49   #21502
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Blade Runner u videoteci....za božić.... #smijese #rokče
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 00:30   #21503
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Eto uzeo mi fanATIk riječi sa tastature....

BMK i za DC i za Marvel, ali su mi Marvelovi filmovi bolji. Što su npr. napravili od Flasha u Justice League? Debila.
Stvar je ista i u serijama. Na početku su krenuli dobro, da bi krenuli spajati radnju u dvije različite serije. Onda je došlo na 3, pa 4 i sad je već mislim 5.

5 serija bi čovjek trebao pratiti da ga ne iznenadi nastavak radnje. Pratio sam Arrow i Flash i sad sam odustao. Ne možeš to pratiti više. Otpisao sam praktički sve od DC filmova osim Batmana (nisam gledao još ništa s Affleckom dok ne izađe standalone Batman).

Što se serija tiče, ako mi useru Lucifera i Gotham, DC je za mene mrtav. Kad se već Constantine pojavio u Arrowu, sve je moguće.

DC ima žešće failove s filmovima i serijama u zadnje vrijeme, dok Marvel ipak drži neku konstantu uz manje oscilacije.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 26.12.2017. u 00:36.
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 01:16   #21504
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Kaj se mene tice, malo pretjeruju, doslo je do zasicenosti - s moje strane

Da malo vise ima razmaka izmedu filmova bilo bi im pametnije, al ocito muzu kozu dok ima mlijeka
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 19:27   #21505
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pogledao Fences.. Brutalno težak i odličan film. Moje preporuke, ali nije za glavu na pašu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 20:20   #21506
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Stvar je ista i u serijama. Na početku su krenuli dobro, da bi krenuli spajati radnju u dvije različite serije. Onda je došlo na 3, pa 4 i sad je već mislim 5.

5 serija bi čovjek trebao pratiti da ga ne iznenadi nastavak radnje. Pratio sam Arrow i Flash i sad sam odustao. Ne možeš to pratiti više. Otpisao sam praktički sve od DC filmova osim Batmana (nisam gledao još ništa s Affleckom dok ne izađe standalone Batman).

Što se serija tiče, ako mi useru Lucifera i Gotham, DC je za mene mrtav. Kad se već Constantine pojavio u Arrowu, sve je moguće.

DC ima žešće failove s filmovima i serijama u zadnje vrijeme, dok Marvel ipak drži neku konstantu uz manje oscilacije.
Ma boli mene tuki za cijeli universe i ne želim se zamarati gledanjem svake njihove pizdarije.
Govorim za filmove što su bili u kinu, ako ih gledamo nezavisno svaki za sebe DC filmovi nisu ništa lošiji od (osrednjih) Marvelovih - da se razumjemo nije da su dobri bilo koji
Ajd, tu i tamo koji Marvelov film je neloš (meni su solidni Thor 1&3, Civil War i GotG 1) ali generalno govoreći ljudi su prema DC filmovima ode dosta više kritični nego prema Marvelovim.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:42   #21507
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Pogledao još prošli tjedan Star Warse, a ono nije loše, al presladunjavo je postalo.


Danas počeo gledati Blade Runnera, al me savladala pečenka i francuska pa sam zaspao
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:49   #21508
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ma boli mene tuki za cijeli universe i ne želim se zamarati gledanjem svake njihove pizdarije.
Govorim za filmove što su bili u kinu, ako ih gledamo nezavisno svaki za sebe DC filmovi nisu ništa lošiji od (osrednjih) Marvelovih - da se razumjemo nije da su dobri bilo koji
Ajd, tu i tamo koji Marvelov film je neloš (meni su solidni Thor 1&3, Civil War i GotG 1) ali generalno govoreći ljudi su prema DC filmovima ode dosta više kritični nego prema Marvelovim.
Ne bih rekao da su ovdje ljudi kritični, DC stvarno ima lošije filmove (ne računam Batmana, koji je po meni klasa za sebe).

Pogledao sam danas Wonder Woman, jer eto, stoji na disku i smeta. Mogu samo reći...loša kopija Captain America. Glumu neću komentirati, ali sve ostalo je razina ispod Marvela. Objektivan sam, jer ne favoriziram ni jedne ni druge, ali činjenica je da Marvel uspije sklepati bolji film i bolju seriju nego što to DC radi.

Uostalom, pogledaj popis filmova, pa reci je li ti išta od toga ostalo u sjećanju kao iznadprosječan film? (pusti pre-Affleck Batmana sa strane)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...d_on_DC_Comics
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 23:17   #21509
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
DC filmovi su smeće. Gore do gorega.

Za njih su Marvelovi filmovi na jednoj potpuno drugoj razini, moguće da je do financija, produkcijskih kuća, ili lošeg castinga, ali su očajni.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 23:23   #21510
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Pa, da sam glumac i da mi nude ne znam kakve pare, hladno bih ih odjebao da me pitaju da li zelim glumiti u ovom odronu od Justice League-a. Jebes mi sve, cak bih i tuzbu podigao zbog verbalnog maltretiranja i nanosenja dusevne boli.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na