Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.10.2016., 17:37   #1741
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dakle, Nillkin stakla od OVOG sellera za Galaxy S7 su čudna.

Mnogi ste me tražili na PM link na tog sellera i pazite sad idiotluk. Od tog sellera je kolega QuidZz kupio staklo i proslijedio ga je meni. To je ono staklo koje sam vam pokazivao još u 6. mjesecu kad sam ga kupio, kao najšire ravno staklo. (OVDJE)

Kako mi je to staklo puklo, naručio sam opet ISTO staklo od ISTOG sellera i to 2 komada. I nakon što sam maknuo ono 3D staklo koje skuplja prašinu ispod sebe, taj Nillkin je JEBENO UŽI 2-3 mm tj. jednako je širok ko ona jeftilen stakla.

Gledam kutije, iste. Gledam one kodove kaj se grebu, oba orginal pakiranja. Gledam oznake, sve IDENTIČNO. Izgleda da imaju šire i uže. Sunce im jebem kalajsano.

jopis mi je rekao da je jednako široko, tako da izgleda da noviji batchevi su uži.

Eto, tko još nije naručio, neka ni ne naručuje ako mu to predstavlja problem.

Niš strašno, ali se vidi.

Meni je ovo zadnji mobitel sa Curved ekranom. Idući ide flat pa makar opet bili LG ili HTC. Fuck You Samsung.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 17:43   #1742
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Dakle, Nillkin stakla od OVOG sellera za Galaxy S7 su čudna.

Mnogi ste me tražili na PM link na tog sellera i pazite sad idiotluk. Od tog sellera je kolega QuidZz kupio staklo i proslijedio ga je meni. To je ono staklo koje sam vam pokazivao još u 6. mjesecu kad sam ga kupio, kao najšire ravno staklo. (OVDJE)

Kako mi je to staklo puklo, naručio sam opet ISTO staklo od ISTOG sellera i to 2 komada. I nakon što sam maknuo ono 3D staklo koje skuplja prašinu ispod sebe, taj Nillkin je JEBENO UŽI 2-3 mm tj. jednako je širok ko ona jeftilen stakla.

Gledam kutije, iste. Gledam one kodove kaj se grebu, oba orginal pakiranja. Gledam oznake, sve IDENTIČNO. Izgleda da imaju šire i uže. Sunce im jebem kalajsano.

jopis mi je rekao da je jednako široko, tako da izgleda da noviji batchevi su uži.

Eto, tko još nije naručio, neka ni ne naručuje ako mu to predstavlja problem.

Niš strašno, ali se vidi.

Meni je ovo zadnji mobitel sa Curved ekranom. Idući ide flat pa makar opet bili LG ili HTC. Fuck You Samsung.
Zasto bi Nillkin radio uza stakla ako ono iz prve serije ( koje sam ti ja poslao ) savrseno odgovara za S7? Jedino ako ovaj seller ne prodaje ( sada ) fake Nillkin stakla.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 17:52   #1743
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne znam ali eto, tako je kako je. Srećom pa sam sačuvao ono potrgano pa sam usporedio. Sa svake strane 1-1.5 mm je ovo novo kraće. I jebiga.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 18:26   #1744
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Dakle, Nillkin stakla od OVOG sellera za Galaxy S7 su čudna.

Mnogi ste me tražili na PM link na tog sellera i pazite sad idiotluk. Od tog sellera je kolega QuidZz kupio staklo i proslijedio ga je meni. To je ono staklo koje sam vam pokazivao još u 6. mjesecu kad sam ga kupio, kao najšire ravno staklo. (OVDJE)

Kako mi je to staklo puklo, naručio sam opet ISTO staklo od ISTOG sellera i to 2 komada. I nakon što sam maknuo ono 3D staklo koje skuplja prašinu ispod sebe, taj Nillkin je JEBENO UŽI 2-3 mm tj. jednako je širok ko ona jeftilen stakla.

Gledam kutije, iste. Gledam one kodove kaj se grebu, oba orginal pakiranja. Gledam oznake, sve IDENTIČNO. Izgleda da imaju šire i uže. Sunce im jebem kalajsano.

jopis mi je rekao da je jednako široko, tako da izgleda da noviji batchevi su uži.

Eto, tko još nije naručio, neka ni ne naručuje ako mu to predstavlja problem.

Niš strašno, ali se vidi.

Meni je ovo zadnji mobitel sa Curved ekranom. Idući ide flat pa makar opet bili LG ili HTC. Fuck You Samsung.
Hmm, don't say
Kad razmislim i meni se ista stvar dogodila, jer prvo staklo od Nillkina koje sam uzea otprilike kad i mobitel je bilo definitivno sire od ovog koje sad imam. Nije velika razlika al kad sam isa montirati ovo novo, sicam se da mi je prva reakcija bila "wtf, pa ovo je sigurno uze nego ono prije..." A kao oba su isti model. Necu reci da mi bas smeta ovo uze staklo, al definitivno bi bilo bolje da je barem 1-2mm sire (sa svake strane), jer ovaj usrani radijus ( sammy) ne pocinje nego cca 3mm od ovog uzeg Nillkin stakla... A sto se tice Samzunga i njihovih buducih ekrana, kruze price po netu da ce odsad raditi samo curved ekrane... Nabijem ih za to.

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 24.10.2016. u 18:42.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 18:28   #1745
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
E pa saće da vrati pare moje meni, a svoje neka traži od Nillkina, serem im se svima u čarapu redom.
Ide fotoreport, prvo selleru pa Nillkinu. Puj!

BTW, šubler ne laže:


62,13 mm - staro staklo


60 mm - novo staklo

OK, neko sada može reći "jebeš 1,065 mm stranično", ali eto, činjenično stanje je takvo. Teram mak na konac, nema majci labavo, a bome ni čajnezerima. Nillkin sam naručio samo iz TOG razloga jer je šire od ostalih. Sad je kao i ostali.
Fak ju.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 24.10.2016. u 18:59.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 15:45   #1746
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Evo na napišem kako je sve prošlo s mobitelom. Onaj dan otišao sam u Svijet medija, momci koji tamo rade rekli su mi da se javim na mail Svijetu medija na pohvale/žalbe i da oni mogu primit mobitel i poslat ga isto u Agram servis. Nisam im ostavljao mobitel nego sam otišao direkt u Agram servis. U Agramu sam im objasnio da dolazim četvrti put na servis s istim mobitelom i da tražim novi mobitel jer očito s ovim nešto nije u redu. Lik koji je zaprimao mobitel rekao je da to ne ide tako, da će oni zaprimit mobitel za popravak i da će napisat na radni nalog da korisnik traži novi uređaj jer je više puta na servisu, a da zamjenu uređaja može odobrit samo Samsung. Nakon što sam predao mobitel u servis, javio sam Samsungu i oni su rekli da će vidit šta mogu učinit sa zamjenom, da će kontaktirat Agram servis, i da ne podižem uređaj skroz dok se oni ne jave. Oni su se javili za 5 dana i rekli da je uređaj sad popravljen (da radi po "specifikacijama proizvođača") i da odem po njega u Agram servis. Otišao sam prekjučer po mobitel, dođem na šalter, kaže lik ovdje potpišite, na to ja sam mu rekao da neću ništa potpisivat dok se ne uvjerim da sad sve radi kako spada, na šta se on nasmijao . Nakon 10 minuta testiranja(kamera, zvučnik,spen, ekran) uvjerio sam se da sad mobitel radi kako spada i potpisao sam im radni nalog. Sad se nadam da se više neće kvariti .
Samo da još napišem, kad sam ja testirao mobitel došao je lik s s6 ili s7 mobitelom na servis i rekao da je jučer podigao mobitel sa servisa i da se mobitel u zadnji 24 sata 4 puta restartao, a da ga je i prvi puta predao na servis iz tog razloga, a da su oni samo vratili mobitel na tvorničke postavke. Jos je lik rekao da traži novi mobitel jer mu je glupo plaćat pretplatu ako je mobitel na servisu, a ja sam u tom trenutku pomislio ono sta je Guls napisao, da će prije dobit ukrutak nego novi mobitel .
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 16:43   #1747
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ovo me podsjetilo na moju situaciju sa iphoneom.
odnesem na servis, steka home tipka. zovu za dva dana dodjite po mobitel, mobitel je ispravan. meni para na usi. ja tamo, oni pruzaju mobitel, reko zovite servisera i vi osobno pa sad gledajte kako radi home tipka. 5 sekundi kasnije - zamijenit cemo vam za novi uredjaj. Odlaze iza i rasprava ko je kriv za propust
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 16:58   #1748
popo1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 216
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
E pa saće da vrati pare moje meni, a svoje neka traži od Nillkina, serem im se svima u čarapu redom.
Ide fotoreport, prvo selleru pa Nillkinu. Puj!

BTW, šubler ne laže:


62,13 mm - staro staklo


60 mm - novo staklo

OK, neko sada može reći "jebeš 1,065 mm stranično", ali eto, činjenično stanje je takvo. Teram mak na konac, nema majci labavo, a bome ni čajnezerima. Nillkin sam naručio samo iz TOG razloga jer je šire od ostalih. Sad je kao i ostali.
Fak ju.
Kako si izmjerio te 3 stote sa tim šublerom
popo1 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 18:24   #1749
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa pročitao sam sa šublera
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 20:01   #1750
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Koje onda staklo ilitiga tempered glass je najbolje za S7 edge? Čitam po forumima vani da ekipa prigovara oko kaljenog stakla jer kod nekih ulazi prašina, neka su bitno uža ili pokrivaju samo ravni dio....ili ako pokrivaju sve izgura ih case(imaju i savjete da se koristi ringke ili spigen jer su kao ok i ne guraju staklo s ekrana). Ekipa tamo pribjegava kupovini kvalitetnijih screen protectora(Armorsuit..)
Ima ko da je stavio neko kaljeno staklo zadnji i da je zadovoljan kako stoji i da mu ne ometa pritiskanje po ekranu?
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 13:44   #1751
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Službeni odgovor Nillkina ukratko glasi:

Njihova stakla jesu 60 mm širine. I to je to koje sam ja dobio. A ono koje sam imao koje je 2,13 mm šire je prva serija koju su povukli jer je su se "ljudi žalili" da imaju halo efekt, da oleofobični sloj nije dobar i da su stakla lakše pucala te da su to ispravili sa novom serijom stakala.

I na kraju ispada da sam bio zadovoljniji sa "lošijom" serijom

Ali, nedo mi vrag mira pa sam uspoređivao ovo napuknuto i novo staklo. Što se tiče milokliza prstom, ovo novo daje osjetan dojam da je kvalitetnije. Pomirio sam se sa sudbinom, bio sam ljut dan-dva i sad mi je opet svejedno.

I nabavih novi kejs - RingKe ONYX
Puno bolji od RingKE Fusion jer ima bolji grip.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 14:09   #1752
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Pa ima li uopce na trzistu uzeti neko "flat" staklo slicno Nillkinu ali da je mrvicu sire?
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 14:58   #1753
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ima, stara verzija Nillkina
Sad pitanje svakom selleru "kupit ću staklo ako je 62 mm široko. šalji proof na PM"
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2016., 23:44   #1754
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
ima netko preporuku za zamjenske baterije za Samsung S5? ova originalna mislim da je dala svoje najbolje
Koliko su originalne baterije za kupiti kod nas ili vani?
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 00:05   #1755
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Babaloo Pregled postova
ima netko preporuku za zamjenske baterije za Samsung S5? ova originalna mislim da je dala svoje najbolje
Koliko su originalne baterije za kupiti kod nas ili vani?
Anker. Vrhunska baterija. Pogledaj i ONYX ako nema Ankera.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 01:03   #1756
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 985
Citiraj:
Autor Babaloo Pregled postova
ima netko preporuku za zamjenske baterije za Samsung S5? ova originalna mislim da je dala svoje najbolje
Koliko su originalne baterije za kupiti kod nas ili vani?
http://www.mpjbattery.com/catalogsea...name=Galaxy+s5
Imao sam je na G4 a imam ju sad i na G5

sent via LG G5
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 23:33   #1757
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Drugi S7 u 5 mjeseci kod mene i odlazi na njuskalo nakon 3 dana. Takvo neoptimizirano smece od OSa ( ne govorim za android opcenitno nego na samsungu) nisam vidio ni na kinezima. 12% baterije preko noci sa svim zivim pogasenim i 40% android system pod battery usage. Update OSa, dva factory reseta, nist ne pomaze, na XDA tema od 500 stranica o misterioznom android system problemu i to samo kod S7/edge. Kod stare na nexus 6p baterija izdrzi duplo kao na S7, android system 1% !! Koristio sam sve galaxye osim S6 i ovo je daleko najvece govno od samsunga koje sam posjedovao. Kamera toliko nahvaljena a nista specijalno, imho. Uslikao sam iste slike i sa 6p i sa SE i sa 6s , razlika neprimjetna. Rekoh po vjestima da je note 7 fail, ovo je jos veci.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 23:41   #1758
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Drugi S7 u 5 mjeseci kod mene i odlazi na njuskalo nakon 3 dana. Takvo neoptimizirano smece od OSa ( ne govorim za android opcenitno nego na samsungu) nisam vidio ni na kinezima. 12% baterije preko noci sa svim zivim pogasenim i 40% android system pod battery usage. Update OSa, dva factory reseta, nist ne pomaze, na XDA tema od 500 stranica o misterioznom android system problemu i to samo kod S7/edge. Kod stare na nexus 6p baterija izdrzi duplo kao na S7, android system 1% !! Koristio sam sve galaxye osim S6 i ovo je daleko najvece govno od samsunga koje sam posjedovao. Kamera toliko nahvaljena a nista specijalno, imho. Uslikao sam iste slike i sa 6p i sa SE i sa 6s , razlika neprimjetna. Rekoh po vjestima da je note 7 fail, ovo je jos veci.
Slažem se.
Treba pričekat Nokiu, uskoro će
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 23:45   #1759
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Drugi S7 u 5 mjeseci kod mene i odlazi na njuskalo nakon 3 dana. Takvo neoptimizirano smece od OSa ( ne govorim za android opcenitno nego na samsungu) nisam vidio ni na kinezima. 12% baterije preko noci sa svim zivim pogasenim i 40% android system pod battery usage. Update OSa, dva factory reseta, nist ne pomaze, na XDA tema od 500 stranica o misterioznom android system problemu i to samo kod S7/edge. Kod stare na nexus 6p baterija izdrzi duplo kao na S7, android system 1% !! Koristio sam sve galaxye osim S6 i ovo je daleko najvece govno od samsunga koje sam posjedovao. Kamera toliko nahvaljena a nista specijalno, imho. Uslikao sam iste slike i sa 6p i sa SE i sa 6s , razlika neprimjetna. Rekoh po vjestima da je note 7 fail, ovo je jos veci.


1. Moj uredaj radi fluidno i nikad mi trznuo nije.
2. Redovito + 6h SOT-a.
3. Kamera je najbolja po svim recenzijama.

Samo eto, nasao se Apple fanboy pa hejta po temi.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 23:56   #1760
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
A da procitas opet prije nego lupis i ostanes ziv , "fanboy" ?

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Takvo neoptimizirano smece od OSa (ne govorim za android opcenitno nego na samsungu) nisam vidio ni na kinezima. .

Usporedio sam telefon sa nexus 6p i sa 6s ne iskljucivo sa iphonom. Druga stvar, rekoh imho, i ne da je smece sto je android nego je smece sto je samsung android. 6p je sto se istog OSa tice 3 put bolji uredaj.

http://forum.xda-developers.com/s7-e...drain-t3327730 i nije ovo jedna takva...
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 00:08   #1761
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
A da procitas opet prije nego lupis i ostanes ziv , "fanboy" ?




Usporedio sam telefon sa nexus 6p i sa 6s ne iskljucivo sa iphonom. Druga stvar, rekoh imho, i ne da je smece sto je android nego je smece sto je samsung android. 6p je sto se istog OSa tice 3 put bolji uredaj.

http://forum.xda-developers.com/s7-e...drain-t3327730 i nije ovo jedna takva...
Napisao si 6S i SE. Kamera je puno bolja nego na ta dva navedena telefona.

Ti imas battery drain, ja neman. Ocito koristis nesto sto drain-a bateriju. Tebi je smece, meni nije.

I meni to "smece" Samsung android radi super fluidno.

Ajde ti lijepo snimi pa okaci kako tebi lagga mob, pa da vidimo. I opali par fotki po danu/noci sa S7, 6S i SE da vidimo kako je razlika "neprimjetna".
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 00:36   #1762
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ajd opet procitaj i nadji gdje sam napisao da S7 lagga i trza? Drugo usporedio sam ga i sa 6p ali ti ocito vidis samo ono sto zelis vidjeti. Trece telefon sam koristio uporedo s drugim telefonom i na S7 nije bila instalirana nijedna app tako da na dva moba nema sanse da je "nesto" drainalo bateriju. Trece pogledaj gore OPET i slobodno prelistaj xda temu. A sad eod od mene sto se tebe tice, s tobom se apsolutno nemam namjeri raspravljat
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 00:47   #1763
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Prvo napisao si "neoptimizirano". Drugo jesi ali ni 6P nema bolju kameru. A sto se Nexus-ovog cistog OS-a tice ne znam, nisam ga koristio. Ponavljam S7 radi super fluidno. Trece ok ne znam za ovaj drain al meni preko noci izgubi 1-2% max. Pa naravno da nemas namjeru raspravljati kad nemas dokaz. Lijepo sam te zamolio da okacis slike od 6P, 6S, SE pa da vidimo.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 00:51   #1764
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Anker. Vrhunska baterija. Pogledaj i ONYX ako nema Ankera.
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
http://www.mpjbattery.com/catalogsea...name=Galaxy+s5
Imao sam je na G4 a imam ju sad i na G5

sent via LG G5
Vidim da ovaj MPJ nije za model, odnosno ne podržava G900F, samo neke druge serije. Budem probao sa Ankerom, čini mi se dosta ok

QuidZz, reci mi samo, jesi li naručivao bateriju većeg kapaciteta ili originalni kapacitet?
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 00:59   #1765
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Babaloo Pregled postova
Vidim da ovaj MPJ nije za model, odnosno ne podržava G900F, samo neke druge serije. Budem probao sa Ankerom, čini mi se dosta ok

QuidZz, reci mi samo, jesi li naručivao bateriju većeg kapaciteta ili originalni kapacitet?
Imas kupiti od 7500mAh bateriju ali onda ces imati ciglu a ne mobitel.

Uzmi ovu od 2800mAh ( kao i original ) i bit ces zadovoljan, siguran sam da ce ti biti bolja od original Samsung baterije. Imam Anker 5000mAh power bank i radi brutalno. Fantastican power bank!
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 07:22   #1766
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ajd opet procitaj i nadji gdje sam napisao da S7 lagga i trza? Drugo usporedio sam ga i sa 6p ali ti ocito vidis samo ono sto zelis vidjeti. Trece telefon sam koristio uporedo s drugim telefonom i na S7 nije bila instalirana nijedna app tako da na dva moba nema sanse da je "nesto" drainalo bateriju. Trece pogledaj gore OPET i slobodno prelistaj xda temu. A sad eod od mene sto se tebe tice, s tobom se apsolutno nemam namjeri raspravljat
Najbolje ti je (ako imaš volje naravno) , probati kako radi u safe mode (iako si to praktički i obavio time što nije bila instalirana nikakva aplikacija ) .
Za vidjeti drain na non-rooted mobitelu, za sad nisam našao ništa bolje od battery historiana . Povučeš log via ADB , upload na sajt i vidiš sve potrebno. Pet minuta posla.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 07:31   #1767
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Očito to pogađa neke uređaje, dok neke ne.
Kolega @xulos i ja smo pričali na PM oko toga i čovjek je zbilja sve probao što bi i ja probao u takvoj situaciji. Nešto tu ne štima kod njega.
Zadnji battery drain koji sam iskusio je bio na Xperiji Z kad sam drity flashao 4.3 preko 4.2.2. Na S5 i S7 zbilja nisam imao tih problema.
Na S7 imam stock VIP rom. Od prvog dana nikad reset, a stalno OTA update. Kako to obično biva, vjerojatno nisu sve matične ploče iste pa drugačije reagiraju na kooperaciju sa firmwareom, na jednima radi dobro, drugi imaju takve drainove. Kod mene kao i kod kolege @QuidZz, 1-2% preko noći. 12% je svakako previše u idlu da ode.

@schetz je preporucio aplikaciju za koju sam se uvjerio da je odlična, ali budući je S7 već na njuški, izgleda da nažalost nećemo saznati o čemu se radi
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 08:16   #1768
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Moguce da je tako, iako prvi je bio iz tmobile a drugi iz tele2. Sto se dogadja nemam pojma al doslovno vidim kako postotak baterije pada. Zao mi je sad sto nemam telefon tu ali eto. Primjetio sam da i onaj gearvr vuce 3% baterije i knox takoder, naravno oba appa se nemogu disejblat. Na S5 nisam ni ja imao problema, mob radio ko zmaj, uz note 3, ocito zadnji "pravi" samsung.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 08:20   #1769
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hmmm... tele2 i tmobile veliš. Umene S5 i S7 su iz VIP potekli. Iako mislim da to nikakve veze nema.
Jesi na kraju flešao mobitel preko Odina na neki drugi FW, VIP ili BTU?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 09:42   #1770
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Vezano za drain. To mi je bilo na S6/7E zbog Google backupa. Ako to disejblaš, nema problema više.
Također, taj problem je nestao nakon zadnja 2 updatea.

Probaj preko odina staviti vip rom.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na