Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2015., 19:03   #1
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Assassin's Creed Syndicate

Danas nam je stigla nova Asassin's Creed igra! Zove se Syndicate i radnja se odvija u Londonu.

SS i video na sljedem linku:

https://www.facebook.com/media/set/?...9163067&type=1



Svida mi se!

P.S.

Citiraj:
Assassin's Creed Syndicate will be available October 23rd 2015
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 19:04   #2
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
nije stigla igra, al je stigla najava

meni je to isti drek ko unity, ok je grad ali nisam impresioniran
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2015., 19:05   #3
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
nije stigla igra, al je stigla najava

meni je to isti drek ko unity, ok je grad ali nisam impresioniran
Sorry, mislio sam jedno a napisao drugo. Najava.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2015., 19:08   #4
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 00:49   #5
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Glupo mi je ovo novo sa ziplineom
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 08:53   #6
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
A gle, nešto novo moraju svaki put smislit da ne ispadne da prodaju jedno te isto. Je, već im totalno ponestaje ideja. Meni još gluplje ovo s kočijama. Ko GTA jbt...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2015., 11:22   #7
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Prema onom što sam dosad vidio, rekao bih da je ubačeno nekoliko novih elemenata, od kojih će neki vrlo vjerojatno poboljšati gameplay. Sviđa mi grad i razdoblje koji su odabrani i to što su u glavni serijal ubacili i ženskog protagonista.

Vjerujem da će igra biti bolja od nekih prethodnih, ali da bih uopće razmotrio da je kupim, pričekat ću da izađe i da čujem dojmove gamera, jer recenzijama već neko vrijeme baš i ne vjerujem pretjerano.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2015., 00:33   #8
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Upravo sam gledao early gameplay na IGN-u. Sutra će biti nastavak, pa onaj koga zanima može baciti pogled na IGN-u, Twitchu ili YT gamingu. Rekli su at noon, ali ne znam u kojoj su oni vremenskoj zoni. Igraju na PS4.

Vidi se da igra još nije ispolirana do kraja (barem se nadam da ekipa iz Ubisofta radi na tome i da trenutno stanje nije konačno ), ali definitivno je igriva. Koliko je to moguće procijeniti samo na temelju gledanja, ne bih rekao da ima nekih stvari koje totalno unište dojam i natjeraju čovjeka da odustane od igre. Doduše, imaju ograničenje koliko toga smiju pokazati na live streamu, pa tko zna kakav je ostatak.

Kao što se moglo i očekivati, London je ogroman i izgleda prekrasno. Likovi se čine zanimljivi. Jedina zamjerka mi je ta što im naglasak nije dovoljno britanski (ne znam kako bih se bolje izrazio), pogotovo kad se uzme u obzir da se radi o Londonu u viktorijansko doba. Gameplay je manje-više standardan, no dečki su nekoliko puta tijekom streama rekli da je poboljšan u odnosu na prethodne nastavke serijala. Kroz cijeli open world se može igrati kao Evie ili kao Jacob. Postoje neke mogućnosti za customization: upgrade raznih skillova i mijenjanje odjeće. Moguće je regrutirati svoju bandu i stvarno ima neke koristi od njih, tj. nije da samo stoje sa strane i gledaju kako se ti boriš, ali AI protivnika je prilično slab. I dalje se događa da uletiš u 1v5, no zapravo to bude 1v1 pet puta za redom. Najveća zanimljivost mi je vožnja kočijom jer se može driftati i razbijati sve pred sobom i oko sebe - Grand Theft Carriage
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 11:55   #9
ovčica
Banned
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: rijeka/pula
Postovi: 166
upravo je prešao

dosta dobra priča i zanimljivo je jer malo igraš sa ženskim likom malo sa muškim te su uboli spiku sa svađama (Brat - sestra)

po mojoj ocjeni puno bolje od UNITY-ja sljedeći nastavak je valjda u JAPANU koliko sam pročitao

inače igra ima BUG na 52% kada se dođe i vozi neka kočija još nisu službeno izbacili PATCH za to ali se može zaobići BUG ako se koćija drugačije vozi inaće izbaci LOADING SCREEN koji traje beskonačno
ovčica je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 12:42   #10
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor ovčica Pregled postova
inače igra ima BUG na 52%
Ima bugove na svakom koraku haha. Prečesto na random izbacuje error i ugasi igru kompletno bez ikakvog razloga (što naravno podrazumijeva da se ništa nije sejvalo).

Općenito otkad je Prince of Persia rebrandiran u ovo niti jedan nastavak mi nije bio zanimljiv. Što više verzija izlazi to su sve dosadniji. U ovom slučaju je bolje od Unitya, ali i dalje monotono. Silujem sam sebe u potrazi za razlogom da mi se svidi ova tvorevina, no bezuspješno. Budući da je ovo jedina novija igra ovog tipa morat ću se zadovoljit lupanjem X ili A u kombinaciji sa RT.
RascaL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2015., 14:58   #11
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Syndicate sam imao prilike nakratko probati igrati (1,5-2 h) i čini mi se da je igra zabavna, ali prije nego je kupim moram prvo prijeći Unity i Rogue. Kako to neće biti tako skoro jer trenutno završavam The Witchera 1 i čekaju me još drugi i treći nastavak, taman će do tada i cijena Syndicatea malo pasti


Citiraj:
Autor ovčica Pregled postova
sljedeći nastavak je valjda u JAPANU koliko sam pročitao
Oko toga sam vidio nekoliko oprečnih izjava. Malo se govori da bi mogao biti Japan, a malo da nema šanse da igra bude smještena u Japanu, jer Japanci su ionako imalu svoju verziju assassina (ninje), a to se kao ne uklapa u cijelu priču. Meni se čini da bi Japan bio zgodan za vidjeti.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na