Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2014., 10:33   #61
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Zaboravili su napomenuti da je igra alpha i da je sve moguće pa i da se napravi nešto po pitanju "killing on sight". Inače, igra je najzabavnija kad se igra u ekipi pa se onda i otvaraju veće taktičke mogućnosti uključujući i onu da ne ubiješ prvoga koga vidiš itd itd.


Citiraj:
Autor Ronaldo_9 Pregled postova
U svakom slučaju bih ti preporučio da pogledaš i Breaking point tj. mod Arme 3 u "zombi svijetu". Ima više mapa od Dayz standalone i bolje funkcioniše trenutno.
Za igranje ovog moda treba ti Arma 3 koja je cjenovno u rangu Dayz standalone a ima više sadržaja, jer pored BP moda možeš igrati i rpg, wasteland i dr.
Ovdje imaš više informacija:

http://www.thezombieinfection.com/

A možeš pogledati i video:
Nisam znao za taj mod. Hvala na informaciji.
Inače u izradi je 2017 mod koji bi trebao biti nešto najbolje do sada u tom fahu. Ali bumo vidjeli...Iskreno, da nisam uzeo DayZ standalone u preorderu nebi ga nikad ni kupio (uzeo bi samo ARMU3) jer dolaze izvrsni modovi za ARMU3 koja je u mnogočemu naprednija od ARMA2 enginea (kojeg koristi DayZ standalone) plus što i već sama igra i bez modova nudi puno.

http://2017mod.com/forums/

EDIT: Evo sad kad sam pogledao Breaking Point..pa to je vrlo obečavajuće ako koriste custom antihack sistem (a ne kao Dayz SA sranje od battleye, iako je lažov Rocket obečao bolju zaštitu), pa onda igrači imaju uloge a ne kao u SA svi su banditi i ubijaju se ko zvijeri čim se vide...bez ikakvog smisla...Dobro je čovjek pitao...koji je cilj u igri. Ja mislim da je cilj bio pokupit pare na staroj slavi.

Zasnježilo u BP-u:
http://www.youtube.com/watch?v=kcnHUPiimaY

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 08.04.2014. u 11:23.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2014., 11:51   #62
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
@ Ronaldo_9 - Znam, hvala, ali to me za sada ne zanima, već isključivo Dayz standalone..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.04.2014., 15:40   #63
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Imho bez nekakve ekipe frendsona ovaj djir igre nema smisla igrat. Igrao sam dayz mod i najzabavnije je bilo kad bi prali u ekipi 3-7 ljudi, najbolja zajebancija i akcije su se tada odvijale, dok o tako necem solo mozes samo sanjati...
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2014., 17:54   #64
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Pa sto nitko od vas ovdje ne igra zajedno?
ccc, morat cemo to malo promjenit
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2014., 23:35   #65
Buraz20
Premium
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
Igram otkad je izasao i htio sam samo pitat da li i vi imate lagove, pogotovo u gradovima? vrtim na quadu 2.8 sa 7850 i laga na nekih 15-20 fpsa vecinu vremena...
Buraz20 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2014., 00:19   #66
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Da, pricaju mi poznanici koji igraju ili su probali igrati, da takodjer imaju frame dropove ali i konstantni slabiji fps u selima, gradovima i gdje sve vec..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2014., 01:01   #67
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ja nemam. ARMA engine je poznat po tome da ždere proc. Ja imam staru i7cu koju sam digao na 3.7 Ghz i radi ko urica pa i u armi3...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 23:26   #68
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
samo da javim da sam probao DayZ mod za ARMU3 (Breaking point) i to je čisto nepatvoreno sranje...Altis i Stratis mape ionako nisu dobre (prevelike ili pregole itd) za dayz a "nova" Bystrica je portana iz ARME2 i izgleda očajno, gore nego u ARMI2. Plus kaj je skraćena verzija. Sistem sa klasama je fora zamišljen ali to niko ne j ni 5 posto pa me kao rangera ubijaju rangeri itd. NA Bystrici se prelako dođe do ekipe i loota i onda je čisto ubijanje, slično ka na Wasteland misijama samo puno lošije i sa debilnim zombijima koji nikome nisu opasnost.
Tako da u biti Dayz SA bi bio idealan da ima bolju antihack zaštitu i da se okrene malo klasama....iako o tim klasama se nešto pričalo da će se uvest..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 10:32   #69
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 417
Kakve klase?
newyxX je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 16:26   #70
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 417
U kakvom je stanju igra? Nisam cuo nista o njoj vec dugo...
newyxX je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.07.2014., 17:48   #71
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Meni u odličnom. Sad nakon zadnjih udpatea su popravili i performanse, dosta bugova...naravno ne sve...imamo i "balkansku" grupu pa se nađemo i igramo malo timski...
Nego..najavili su da će igru prebaciti na "novi engine". Što god to bilo jer brijem da bu to neki hibrid "adaptiranog" arma3 enginea i nekih drugih novotarija od bohemie.

Malo infa o tome na čemu rade:

http://dayzdev.tumblr.com/
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 20:18   #72
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 417
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Nego..najavili su da će igru prebaciti na "novi engine". Što god to bilo jer brijem da bu to neki hibrid "adaptiranog" arma3 enginea i nekih drugih novotarija od bohemie.
Koja hrpa debila, isuse...
newyxX je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 00:21   #73
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor newyxX Pregled postova
Koja hrpa debila, isuse...
Ha čuj, očito ovaj engine ne zadovoljava ono što su planirali....ali ne vidim problem jer se na postojećem može igrati dok se čeka...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 01:32   #74
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 417
Izgleda da su ljudi vec zaboravili na farsu koja se desila kod izlaska SA... Ono sto se desilo je bilo nedopustivo, a jos sad i promjena engina...
newyxX je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 17:26   #75
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor newyxX Pregled postova
Izgleda da su ljudi vec zaboravili na farsu koja se desila kod izlaska SA... Ono sto se desilo je bilo nedopustivo, a jos sad i promjena engina...
Dok su mi igre koje sam platio zanimljive - dobro je....koliko samo samo igara kupili a nismo ni igrali puno...

izašao jučer novi patch

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 01.08.2014. u 00:12.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 13:26   #76
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 979
jel ima igra neki planirani kraj tj sluzbeni datum izdavanja ? Ovo sve sto citam to mi mi sve gore zvuci.. Kupiti ili ne ?
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 14:13   #77
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Ne. Pise ti u noticeu kad zelis kupit točno što dobiješ.

I dalje najbolja igra koju sam igrao zadnjih par godina .

Vidim da je newyxX uredno popljuje - predlažem da igraš neš drugo frende.

Inače, razvojni team je sa 10-15 ljudi u početku porastao na preko 100. To su uspjeli u manje od 6 mjeseci... Od kojih ti treba barem pola da se ti ljudi uhodaju u development. Kod takvih promjena teama, očekivano da će ti apetiti za poboljšanjima porasti jer sad više ne radi šacica ljudi na tome, nego vojska, s kojom možeš puno više. Hence izmjene na engineu. A i hrpa klonova se pojavila (H1Z1 & co.) - ne nude ništa kompletnije. Par stvari bolje rješeno, par desetaka lošije. Meh...

Nije da sam ja ultra zadovoljan s stanjem SA jer se to sve oteglo maksimalno... al' ono... ionako imam puno dobrih igara, a puno premalo vremena. Koja godina više, manje, bmk
__________________
sound powered by B&W/Denon

Zadnje izmijenjeno od: zwer. 01.08.2014. u 14:19.
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 14:33   #78
Carnage Gloom
Premium
 
Carnage Gloom's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 91
Kako biti zadovoljan kad nakon dvije godine "idemo iz pocetka" razvoja i hrpe para koju su pokupili preko early access-a opet idu... ispočetka. Krajnje neozbiljno.
Mogli su tu vojsku nove radne snage i hrpu para iskoristiti da započnu ovo sto si počeli pa da tek onda idu na nova poboljšanja. Ali izgleda da je to tako sa early acces sistemom, kad mogu dobit pare prije nego završe proizvod onda mogu radit što hoće.
Carnage Gloom je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 15:02   #79
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 417
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Vidim da je newyxX uredno popljuje - predlažem da igraš neš drugo frende.
Sjecas li se pocetka DayZ moda(onih prvih godinu dana), dok jos nije bio previse popularan? Obozavao sam tu igru, ali naravno kad su pare u pitanju sve se uvijek zaje**... Najavljivali su i najavljivali, sve i svašta... SA je trebalo izaci u 12. mjesecu, kao samo obican temelj na kojem bi se gradila buduca igra, ali bi sve bilo otvorenu javnosti... Naravno da od toga nista nije bilo, prebacili su za kraj 1. mjeseca sljedece godine, ali se ni tad nije nista desilo, iako su se neku ljudi zaklinjali da ce igra izaci ubrzo(Narsil, ako se dobro sjecam, ali nemojte me uzimati za rijec) Umjesto da su radili na bitnim stvarima oni su isli preuredivati inventory i dodavali nove animacije zedovima... Naravno do ljeta, kad je igra izasla kao pokislo govno na kisici koje ima sadrzaja kao cigo postenja, Dean se isao penjati na Mt Everest...
Ovo je zbog cega mrzim ove smradove od developera... najavljivali su sve, dobili smo nista i oni bi jos sad mijenjali engine(FTW). Samo im je novac bitan u zivotu...
Ne hejtam igru, ali hejtam ljude koji su je napravili jer su obicna nesposobna gamad koja laze ljudima u lice i to bez imalo srama... Nista nebi volio vise od onog pocetnog DayZ-a...
newyxX je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 10:37   #80
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Je_iga, svi to vidimo drugacije. Ja ko developer (doduse ne igara) razumijem probleme na koje nailaze. Od premalog pocetnog tima, do ogromnog trenutnog kojeg je trebalo ufurat u cijelu stvar, pizdarija s teskim odlukama gdje te trul engine koci da napravis neke stvari gdje je lakse zamijenit cijele dijelove enginea nego na starom "zalopatat" stvar.

Da mi je drago sto moram cekat i sto se davalo pusta obecanja - nije, nabijem ih s tim. Al' imao sam filing da ce doc do tocke gdje ce im arhitektura enginea zasrat motku kao sto i je. Kao da sa vilama kopas jamu, kad tad ces te vile krenut nadogradjivat u lopatu, da pojednostavimo.

S druge strane, igra stvarno izgleda bolje, craftanje lici na nesto... Fale vozila, bolji melee combat, persistent loot i fortifying/basebuilding... I jedno tovar i pol peglanja bugova. Tipkamo se za 6 mj. pa cemo vidjet ocemo hrackat ili mrmljat u bradu da lici na nes

Update: Sinoc me zombie skoro izuo iz cipela full nagearanog je nisam htio opalit metak a melee combat je govno nad govnima u kojem nekad pogodim a nisam ni ciljao, a nekad 20 swingova posred face ne napravi nista. Jedva prezivio to sranje. :-/
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2014., 19:34   #81
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Koje vam to bolesno zadovoljstvo pruža ubiti tek novog igrača?
Bauljam po mapi sa seoskim vilama na leđima i naiđem na neki hangar.
Novi sam igrač nisam imao nista vrijedno kod sebe.
Odjednom se stvore dvojica do zuba naoružani likovi.stisnem F1 da ih pozdravim, umjesto pozdrava dobijem metak.
Još kažem čovjeku da sam novi igrač i da nemam ništa.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2014., 22:48   #82
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 417
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Koje vam to bolesno zadovoljstvo pruža ubiti tek novog igrača?
Bauljam po mapi sa seoskim vilama na leđima i naiđem na neki hangar.
Novi sam igrač nisam imao nista vrijedno kod sebe.
Odjednom se stvore dvojica do zuba naoružani likovi.stisnem F1 da ih pozdravim, umjesto pozdrava dobijem metak.
Još kažem čovjeku da sam novi igrač i da nemam ništa.
Povjerenje je zaje**** stvar.
newyxX je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2014., 15:45   #83
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Koje vam to bolesno zadovoljstvo pruža ubiti tek novog igrača?
Bauljam po mapi sa seoskim vilama na leđima i naiđem na neki hangar.
Novi sam igrač nisam imao nista vrijedno kod sebe.
Odjednom se stvore dvojica do zuba naoružani likovi.stisnem F1 da ih pozdravim, umjesto pozdrava dobijem metak.
Još kažem čovjeku da sam novi igrač i da nemam ništa.
Imaš i takvih kretena ali ima i ok ekipe. Najčešće ekipa koja godinama igra tu igru ne dira fresh spawnere. Naravno, treba biti oprezan i sa spawnerima jer sam imao pra slučajeva di me htio zakačit vilama itd. Samo oprezno. Ta igra je najzabavnija kada se igra u teamu ali je najveći izazov igrati sam. I najteže.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2014., 00:43   #84
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
"DayZ is coming to PS4 in under 3 years"
http://dayzintel.com/dayz-standalone...ayz-coming-ps4
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 04:29   #85
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Ima netko volje da mi objasni kako i sta, koji su ciljevi, serveri i neki 1h ili 2h restarti itd uglavnom sve jer sam tek kupio igru i nista ne kuzim.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 09:57   #86
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ima netko volje da mi objasni kako i sta, koji su ciljevi, serveri i neki 1h ili 2h restarti itd uglavnom sve jer sam tek kupio igru i nista ne kuzim.
1) cilj je što dulje preživjeti
2) biraj server koji ti paše (imaš i hardcore bez 3 lica)...biraj s liste, ali za početak biraj one s manje ljudi da se lakše gearaš....kasnije s iskustvom možeš krenuti odmah na one napučene
3) restart servera kako kod kojeg ali nije tako često kako si napisao
4) možeš igrati sam ali je puno lakše u grupi...i zabavnije
5) ne vjeruj nikom osim frendu
6) sjekira je naučinkovitija protiv zombija

ovdje dole na linku je mapa sa rasporedom loota...po kategorijama

LINK
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 12:19   #87
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Znaci kad je restart servera gubim sve sto sam skupio do tad i onda ispocetka i šta se događa kad izađem iz servera, gubim sav loot ili?

Slika mi je nekako mutna kad malo dalje gledam ingame, jeli to tako napravljeno ili?

Može li se imat više profila tj. igrali bi buraz i ja ali ne želimo jedan drugome igrat charactere?

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 28.10.2014. u 13:37.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 14:10   #88
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Znaci kad je restart servera gubim sve sto sam skupio do tad i onda ispocetka i šta se događa kad izađem iz servera, gubim sav loot ili?
Kad izađeš sa servera sve ostaje. KAd se spojiš na drugi server krećeš s tog istog mjesta. Ali kad stisneš disconnect moraš čekati malo (10 sekundi?) jel je to zaštita protiv combat logginga...Ako te netko ubije ostaješ bez svega i opet krećeš iz početka. U tome je dio čara ove igre, što si bolje opremljen to si više nervozan za svoj život hehe

Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Slika mi je nekako mutna kad malo dalje gledam ingame, jeli to tako napravljeno ili?
U video setingsima isključi postprocessing, bloom, motion blur ili kaj već ima tamo...sad se ne sjećam točnih naziva...

Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Može li se imat više profila tj. igrali bi buraz i ja ali ne želimo jedan drugome igrat charactere?
To ti kažem kad dođem doma. U armi se može imati više profila ali za DayZ SA nisam ziher...sumnjam
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 23:01   #89
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Hvala

A reci mi, odjednom nista ne mogu pokupit, mislio sam da trebam ruksak i napokon ga nađem i nemogu ga pokupit niti ista vise, hranu, pusku nista

Jeli to bug ili?
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 23:30   #90
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Hvala

A reci mi, odjednom nista ne mogu pokupit, mislio sam da trebam ruksak i napokon ga nađem i nemogu ga pokupit niti ista vise, hranu, pusku nista

Jeli to bug ili?
možeš uzeti ruksak pa u njega trpaš hranu itd...puška ne stane u ruksak..ide na rame...kad dođeš do puške otvoriš inventory i drag drop pušku na tijelo pa ide na rame ili u ruke..
pogledaj si malo tutoriale na yubito
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na