Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2018., 19:37   #1141
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Počeo napokon witchera. Igra mi se svidjela na prvu jer volim igre gdje ima dosta priče a i atmosfera je odlična. Stigao do Velena i sad vidim da mi se pokazuje prvi quest od ekspanzije. Koliko sam shvatio to ne moram sada igrati nego kada završim pa onda mogu heart of stone i blood and wine ekspanzijuu naknadno? Nego vidim da ima craftanja i kemijanja pa me zanima da li je to dosta bitno za rješavanje main story-a? Nikad to nisam volio u igrama osim onoliko koliko je potrebno da se može priča završiti
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2018., 19:47   #1142
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Expanzije mozes kad hoces. Doduse, tesko ces sa lvl 5-10 prelazit lvl 35 questove

Glede craftanja, ne moras craftat oklop i maceve, nije 100% potrebno. Olaksava zivot al nije "must have".
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.05.2018., 20:25   #1143
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Počeo napokon witchera. Igra mi se svidjela na prvu jer volim igre gdje ima dosta priče a i atmosfera je odlična. Stigao do Velena i sad vidim da mi se pokazuje prvi quest od ekspanzije. Koliko sam shvatio to ne moram sada igrati nego kada završim pa onda mogu heart of stone i blood and wine ekspanzijuu naknadno? Nego vidim da ima craftanja i kemijanja pa me zanima da li je to dosta bitno za rješavanje main story-a? Nikad to nisam volio u igrama osim onoliko koliko je potrebno da se može priča završiti
Samo redom questove riješavaj.
Kako su level req. tako ih riješavaj (prvo level 1 questove, pa level 2, i tako redom, bez obzira da li bili main ili side)...

Riješavaj sve 100%, sve questove redom prije nego kreneš u novu zonu.

Kraftanje pomaže ali je nepotrebno. Možeš priču završiti bez i jednog crafta (možda jedan quest samo treba nešto, ne sjećam se više).
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2018., 22:11   #1144
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Izasao mod koji ce bar neke od nas natjerat na novi run.

Witcher 3 Enhanced Edition


The Witcher 3 Enhanced Edition introduces lots of new stats like attack and dodging speed, poise, adrenaline, vigor and more. These stats are all interconnected and have effects on regeneration rates, values and many other things. Furthermore, this mod overhauls the game’s sword mechanics, adds a new array of combat moves and new animations to Geralt, introduces a friendlier HUD, and improves the game’s combat. Do note that this mod requires a new save as both the vanilla saves and saves from before W3EE V3.0 are not compatible with it.

Ako je samo 50% istina, bice prokleto zabavno
Pujebote... mogli bi uz ovo čekat i dočekat Metro Exodus. Ionako nema ama baš niš vrijedno spomena vani (Far Cry 5 je deinstaliran pred više dana).
Tako da, sve mi se pari na još jedan run od 150-200h

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2018., 08:34   #1145
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Thx na informaciji, stvarno mi se ne da trošiti vrijeme na craftanje. Redom rješavam questove i uživam u priči i svijetu.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2018., 11:38   #1146
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Evo kak sam ja riješio craftanje. Prvo sam tu i tamo znao zacraftat neki item pa sam i od toga odustao. Poslije sam se samo vucarao okolo, kupio sve crafting iteme iz chestova, tu i tamo koji biljku.

Odjednom kad mi je došlo da craftam, imo sam sve potrebne iteme jer sam radio ono iz prve rečenice! Tak da nemaš beda. Čak i bilje moš kupit kod dilera za džaba ak ti se ne da dismountat i kupit.

Od itema sam na kraju craftao samo set. Doduše kad sam se predomislio da bi nosio heavy armor set, ponestalo mi crafting materijala, u stvari mi je love najviše ponestalo pa sam morao ronit one jebene škrinje po Skelige...
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2018., 10:12   #1147
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,755
Evo i mene na brodu, jucer krenuo i 2 sata planulo tiktak. Na prvu mi ima jako puno detalja za upamtiti, filtriram sto je bitno i nebitno, igram mozda pretemeljito jer dosta lootam okolo a nemam pojma trebam li. Planirao sam odraditi sidequestove paralelno s main questom (kako prolazim mjesta tako rjesavam side)... Mozda mi to malo ubrza lvl up, nemam pojma.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 13:01   #1148
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 982
Nećeš pogriješiti ako lootaš sve što možeš, u igri je teško kupiti išta kvalitetno jer je preskupo, a loot koji ti ne odgovara lako prodaš pa kasnije imaš za knjige, materijale i što ti već treba. Sidequestove svakako rješavaj jer su često zanimljivi, a dosta pomaže levelanju. Ako radiš baš sve sidequestove, što bih preporučio, kroz glavni quest ćeš se samo prošetati bez nekog velikog truda. Igrao sam na normal težini i nisam naletio na težu borbu, jedino ona na kraju Blood&Wine može biti malo nezgodna, sve ostalo je lagano ako radiš sve po redu.
I pazi da ne petljaš sa dvije sorcerice u isto vrijeme
Night je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 17:45   #1149
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Evo i mene na brodu, jucer krenuo i 2 sata planulo tiktak. Na prvu mi ima jako puno detalja za upamtiti, filtriram sto je bitno i nebitno, igram mozda pretemeljito jer dosta lootam okolo a nemam pojma trebam li. Planirao sam odraditi sidequestove paralelno s main questom (kako prolazim mjesta tako rjesavam side)... Mozda mi to malo ubrza lvl up, nemam pojma.
Ja isto rokam sidequestove prvo na koje naiđem pa kada ih riješim ili su mi trenutno preveliki level odem main pa dok opet ne naiđem na nove sidequestove. Ne skupljam previše itema jer me craftanje ne zanima a i vidim sada nakon dosta sati da nije uopće potrebno.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 11:58   #1150
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Uzeo danas orginalac kod Ljetnog Saleta na Steamu svakako ovo ove godine ide još jednom u 200+h na 1440P, čim završi svjecko i vani postane neizdrživo vruće sve do navečer
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.06.2018., 12:05   #1151
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Tak treba Brko

Sent from my LG G6
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 15:45   #1152
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
ja cekam da se vratim s mora da rjesim ekspanzije.

kakva je to greska bila rjesit wild hunt prije mora i ostavit ekspanzije da vise u zraku 😂😀
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 19:26   #1153
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Bas je greska...BaW je meni najbolja igra ikad...setting,dvorci,vampiri prica...brutala

Hos nista posebno spram baw ali i dalje vrhunsko
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 19:29   #1154
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Također. HoS niš posebno, kao dio igre. Ali BnW je extra klasa. Španjolska at its best

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 19:37   #1155
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Kakva španija?
Meni je to mješavina Italije i Francuske
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 19:40   #1156
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vidi se da nisi bio u Oviedu i okolici malo ali maaalo baca na okolicu Firence, ali više je Španjolska nego bilo kaj drugo

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2018., 19:56   #1157
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Meni je Italija 90% vremena.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2018., 19:19   #1158
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Čak imena i nazivi su talijanski.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 09:34   #1159
sajko
Premium
Moj komp
 
sajko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 102
Drug Brko vidi se da nisi bija u Virenci
sajko je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 10:09   #1160
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Sve je to ionako bila Njemacka
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2018., 22:00   #1161
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Mali off topic: uzeo bih sada na Steam sale GOTY W3 za 20 ojra, heben deal, ali imam keš samo. Novi sam relativno na Steamu, pa ne kontam sve, da li ima neki način plaćanja uplatnicom, gotovinom i sl, jer kartica nikakvih nemam sem standardne Maestro.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -

Zadnje izmijenjeno od: TheProfiler. 29.06.2018. u 22:12.
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2018., 22:16   #1162
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
sta ne uzmes na GOG-u ...para ide direkt njima bez trece strane tipa steam..mos platit kako hoces...i tamo zna biti akcija non stop cijena do 20e max
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2018., 22:27   #1163
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Jer je tamo preko 30 eura samo W3 bez expansiona, a na Steamu za 20 eura igra + oba dodatka.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2018., 22:32   #1164
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Svejedno ovo što ti je on predložio ne pročitavši što točno pitaš neće ići jer ti treba kartica ili paypal. Najbolja ti je opcija nek ti netko od kolega uzme 2 kupona od po 10 Eura pa mu daš novac ili može druga opcija kupi sam preko G2A 2 bona od 10 Eura jer za njih znam da primaju Maestro ako samo nju imaš.
Ne znam jel ima kupit kupona za steam u nekim našim trgovinama, možda je netko uzimao pa nek potvrdi.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2018., 22:45   #1165
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Maestro u banci zamjeni za visu (30 kn doplate u rba.....maestro nitko ne priznaje) i kreiraj račun na PP...i riješio si sve online kupovine
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2018., 22:47   #1166
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Maestro u banci zamjeni za visu (30 kn doplate u rba.....maestro nitko ne priznaje) i kreiraj račun na PP...i riješio si sve online kupovine
To mu je vjerovatno najbolji savjet
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2018., 02:46   #1167
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Dobio sam u newsletteru od GOG-a kôd za 60% popusta na W3:GOTY, po mom izračunu tada košta 16,20€.
Traje do 1.7. u 15h, pa ako kome treba neka se javi na PM.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2018., 08:19   #1168
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
To je dobar deal, ali htio bih da mi sve igre budu na jednom mjestu, jedan library, dakle Steam, a ne razbacane na 5 mjesta tipa stam/gog/uplay/origin i tako dalje. A i steam ima one achievemente koje doduše nisam skontao čemu uopće služe.

Ugl, hvala svima na odgovorima, vidjet ću....vidim sad da ima i gift opcija, možda da užicam nekog da mi kupi kao gift i pošalje a ja mu uplatim lovu ili tako nešto...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2018., 15:30   #1169
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Postoji još jedna opcija kako kupiti za keš.

Odeš na kiosk tiska i kupiš paysafe bon. Njega ukucaš na paysafe račun (koji kreiraš) i onda gore imaš XY iznos ovisi koji bon si kupio.

Onda napraviš Skrill račun. On ima opciju da ga napuniš sa svog paysafe računa. Steam prihvaća Skrill kao sredstvo plaćanja. I voila! - imaš sve za keš gotovo za cca pola sata koliko ti treba da prošetaš do kioska, otvoriš 2 accounta i prebaciš pare.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2018., 16:44   #1170
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor tuna3 Pregled postova
Postoji još jedna opcija kako kupiti za keš.

Odeš na kiosk tiska i kupiš paysafe bon. Njega ukucaš na paysafe račun (koji kreiraš) i onda gore imaš XY iznos ovisi koji bon si kupio.

Onda napraviš Skrill račun. On ima opciju da ga napuniš sa svog paysafe računa. Steam prihvaća Skrill kao sredstvo plaćanja. I voila! - imaš sve za keš gotovo za cca pola sata koliko ti treba da prošetaš do kioska, otvoriš 2 accounta i prebaciš pare.
O, thnx, to bi moglo šljakat....pfff koliko accounta i prebacivanja.
Pokušat ću prvo nać nekoga sa steam accountom da mi jednostavno kupi kao gift igru i pošalje a ja mu dam lovu, to je jednostavnije. Samo što moji frendovi nemaju baš steam, uglavnom na plejci igraju.
Ako ne nađem nikoga, ima ovdje koja dobra duša da to napravi? Samo mi kupi igru kao gift i ja prebacim lovu na račun ili kako god.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na