Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2014., 05:13   #61
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
I DA2 i ME3 su izgledali obećavajuće, pa svi znamo kakav su nadnaravni drek od igara.

Vidjet ćemo kada hype prođe. A i da je najbolja igra na svijetu, BW igre piratiziram jer su mi dužni lovu za DA2 i ME3.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2014., 07:53   #62
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
i ja. dao sam sve skupa 80€ za DA 2 i ME3,
pa bez grižnje savjesti, po ovo u "dućan".
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.11.2014., 08:36   #63
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Da 2 i Me 3 nisam kupio, dok ima sve kvalitetnije starije naslove.
Dvoumim se dali uzet ovo za pc, gdje necu moc uzivat u high detaljima, ili na PS4 gdje cu imat sve naj, ali sam osuden na gamepad
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2014., 08:43   #64
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
A da malo sačekaš "probnu" verziju, pa vidiš koliko ti paše gameplay i kako se vrti na tom PC-u?

Ako budeš zadovoljan kupiš - vuk sit ovce na broju
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2014., 16:29   #65
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Nema nista od probne verzije,igra koristi Denuvo DRM kao Fifa 15,a dobro znamo kako je stanje sa Fifom...

Ima key za 25 eura,ali za rusko podrucje,valjda se moze prebaciti na multilanguage,ako moze kupujem ...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2014., 17:30   #66
Orthodox
Premium
Moj komp
 
Orthodox's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Ostrovo
Postovi: 351
Imaš i eng verziju za 25 eura.
Greška, isto je ruska verzija, ali mislim da se može skinuti lang patch sa origin-a
Orthodox je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2014., 20:01   #67
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Orthodox Pregled postova
Imaš i eng verziju za 25 eura.
Greška, isto je ruska verzija, ali mislim da se može skinuti lang patch sa origin-a
Istoga casa bi platio karticom,samo dvije stavke,kao prvo treba da ne mogu igrati barem na nekim high postavkama ( ako gledamo da ima low-medium-high-very high-ultra ) i treba da se ne moze prebaciti na engleski jezik

A nestrpljiv sam sam,jedva docekao Inquisition
blava je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2014., 21:33   #68
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Sto se tice ove nove denuvo drm zastite na prvu sam pomislio, napokon kvalitetna zastita, koja ce privuc mnoge razvojne timove da se okrenu ponovo izradi igara za pc, da ce se pocet radit kvalitetnije, ali na kraju kad bolje promislis...toliko su svi izdavaci gladni para da ce ipak na kraju forsirat da se izbacuju poluproizvodi. Jedino ako se ponovo uvede praksa da se prvo izbaci demo mozda se moze ocekivat da ce bit i kvalitetnijih naslova. Inace bolje je imat mogucnost "provat" igru pa ako je vec dobra izvojit pare za nju.

33€ za EU key nije ni malo, a ni puno...
vahha je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2014., 20:59   #69
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Koliko vidim,ljudi ne mogu pokrenuti DA Inquisition na dual core procesorima tako da zaboravite na igru bez cetiri jezgre

P.S nabijem BioWare na lijepu stvar

http://forum.bioware.com/topic/51990...-dai-pc/page-2
blava je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2014., 21:06   #70
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Koliko vidim,ljudi ne mogu pokrenuti DA Inquisition na dual core procesorima tako da zaboravite na igru bez cetiri jezgre

P.S nabijem BioWare na lijepu stvar

http://forum.bioware.com/topic/51990...-dai-pc/page-2
Znam da bioware s ovime zbilja faila, ali ono iskreno ako si danas netko ne može priuštit proc s 4 jezgre a da za igre daje 300+ kuna neka sve ide k vragu.

Primjer, neki dan se prodavao i mislim da se još uvijek prodaje i5 750 za ono 350kn, proc koji tjera apsolutno sve današnje igre na full. Da ne pričam o novim jeftinim amd-ima s 4 jezgre.
ivosimec je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2014., 21:11   #71
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ozbiljno?
Onda je nabavljam na ps4
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2014., 21:14   #72
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Ozbiljno?
Onda je nabavljam na ps4
To je sve na rekla-kazala,ali vecinom "black screen" probleme imaju ekipa sa dual core procesorima.
Moguce je opet nekakav problem sa driverima,konfiguracijom ili trece,a povezano sa dualcima,ili je bioware jednostavno odbacio dual core

Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Znam da bioware s ovime zbilja faila, ali ono iskreno ako si danas netko ne može priuštit proc s 4 jezgre a da za igre daje 300+ kuna neka sve ide k vragu.

Primjer, neki dan se prodavao i mislim da se još uvijek prodaje i5 750 za ono 350kn, proc koji tjera apsolutno sve današnje igre na full. Da ne pričam o novim jeftinim amd-ima s 4 jezgre.
Taj procesor za 350 kn ??? Jesi li ti siguran ?

Zasto jedan RPG naslov koji nema za danasnje standarde neku extra special eye candi grafiku niti 300+ npceva istodobno u jednom frameu mora pomicati granicu ? Nije mi to jasno,igra graficki po nicemu nije posebna iz prilozenoga,ajde da jedan GTA V zahtijeva to,ne bi nista rekao.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2014., 21:19   #73
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Još gore i5 760 za 350kn.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=264273

Pa ono ne moraš sad meni pisat svoja mišljenja kad sam rekao da failaju s time.

Ali ako gejmaš zbilja je glupo ne imati quad core, pogotovo sada kad su tolko jeftini.
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2014., 21:44   #74
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Jos najbolje da radi da3 prodam i3 i kupim i5.
Do sada je bio dobar za igre i bice jos neko vrijeme.
Probat cu igrat test verziju, i ako mogu igrat na solidnim detaljima bez rusenja ide na PC, ako ne PS.
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2014., 21:48   #75
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Jos najbolje da radi da3 prodam i3 i kupim i5.
Do sada je bio dobar za igre i bice jos neko vrijeme.
Probat cu igrat test verziju, i ako mogu igrat na solidnim detaljima bez rusenja ide na PC, ako ne PS.
Test verzija ? Ako mislis na test verziju sa drogom,toga dugo nece biti.

Ili ima neka druga test za koju ne znam ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2014., 23:59   #76
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Još gore i5 760 za 350kn.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=264273

Pa ono ne moraš sad meni pisat svoja mišljenja kad sam rekao da failaju s time.

Ali ako gejmaš zbilja je glupo ne imati quad core, pogotovo sada kad su tolko jeftini.
Sve super divno bla bla, ali probaj nac maticnu za taj socket zato cijena i jest toliko niska ivo


Inače slažem se za šta više jezgri, noviju arhitekturu itd., ali ovaj naslov nema šta tražit toliko resursa

Pa nije ovo fast paced FPS na Crytekovom odronu ili BF/COD multy.

Ili je engine igre syeban (neoptimiziran) ili nabrzinu sklepan port s konzola (to šta je "sandbox" tip igre, nije ujedno i alibi za klanje hardwera).


Da sumiram slažem se s blavom i ne pišemo tebi direkt nego lamentiramo općenito (da ovo i ne pokrenem na svom AMD-ovom šestaku BMK, a šta se tiče kupovine igara kad tek izađu na tržište i cijena istih u odnosu na naš standard - e to je već bolje ne komentirat čik pogodi di to vodi ).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 01:12   #77
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Igre uopće nisu više toliko skupe pojavom g2a, g2play i sličnih stranica, nego smo se mi navikli svaku cijenu uspoređivati sa onom gusarskom (besplatnom), pa nam je sve skupo. :P
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 01:15   #78
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Igra je na najnovijem frosbiteovom engineu + open world, skoro pa "next-gen" igra - nije ni to kiki-riki. U MP BF4 taj enđajn zna dobro upregnit i 8 jezgri FX-a. Realno je za očekivat da će dual core-cima kad tad odzvoniti u AAA igrama, jbga to je prirodni slijed događaja, ionako se iznenađujuće dobro drže dugo vremena

BTW mene više vuče Witcher 3
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 19:14   #79
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citam komentare i neki imaju problem ulaska dalje od main menua i navodno javlja ekipa da igra uredno sa dualcima...

My friend is playing with a i5-2410 dual core just fine for 5 hrs and i am sitting here with phenom x3 720 with another friend using i7. So i guess that might not be quad-core problem but something else.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 21:58   #80
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
inače taj laptopski i5 ima HT, a win prepoznaju to kao 4 logičke jezgre. Isto vrijedi i za stolne i3

To kažem čisto informativno, ne kažem da možda igra ne može raditi na dual coreu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 22:01   #81
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
inače taj laptopski i5 ima HT, a win prepoznaju to kao 4 logičke jezgre. Isto vrijedi i za stolne i3

To kažem čisto informativno, ne kažem da možda igra radi na dual coreu
Ja imam i5 2450,isto hyperthreading,mislis li da ce proci pod 4 jezgre,mislim pretpostavljas ili znas ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2014., 22:49   #82
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 11:40   #83
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citao sam malo o tom Denuvo DRM-u i koliko vidim on utjece na performanse igre.

"Wanna know average number of times parts of LotF exe code are fucked around between RAM and HDD in the span of one hour? 150000 copy/write iterations. That's about 10000 times more than usual. DRM constantly decrypts the game code into the memory and encrypts it back."
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 15:30   #84
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
Jucer sam se malo druzio sa igrom, 6 sati u komadu... i za sada mi se jako svidja vidjeno.

Igra sa dizajnom mapa koje su zbilja ogromne, bar ova prva Hinterlands, i sa side (fetch) questovima dosta podsjeca na nekakav MMORPG, imam osjecaj ka da igram GW2...
Crafting je dobro izveden, nista komplicirano ali vec vidim da ce trebati dosta grindati.

Kontrole su nesto drugacije nego u prethodnicima, trazi konstantno drzanje tipke za napad ako se ne igra u tactical pogledu, malo slampavo napravljeno ali lako se naviknuti.
A i sama kontrola kamere u tactical pogledu je lose izvedena, prenisko je postavljena i pomicanje i rotiranje pomocu WASD zahtjeva navikavanje, jer je isto to sa misem tesko za napraviti.

Za sada nisam naletio na nikakve bugove... kakve su sve igre izlazile u zadnje vrime ova se cini i vise nego ispeglana.
Grafika me odusevila, napravili su dobar posao sa frostbiteom... Na ultra postavkama sa post procesingom na low sve ide vise-manje glatko na i7-4790k + GTX770...
ukiy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 19:28   #85
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Evo i mog osvrta malo, ima dosta dobrih stvari, svijet je velik, questova posvuda, stalno imas nesto za raditi, zna biti overwhelming ponekad i izgleda predivno.

Na moju zalost, opet su zasrali motku jer stvarno ima dobar dio toga sto ne valja, kontrole su jednom rjecju uzasne. Mislim, ako je fakin igra za pc, kog vraga ja ne mogu kliknuti na tlo di zelim da mi lik ide. Zasto moram konstantno drzat tipku misa da lik napada? Ok, moze se iz tactic viewa podesiti da lupeta, ali nije to to, da ne pricam da targetiranje misom zaboravi, ako os nesto drugo, tabaj. Znas da nesto ne valja kada je s kontrolerom ugodnije igrat...

Questanje, ima zanimljivih, ali ima toliko fakin filera da je to nevjerovatno. Kao da igram Wow s novom grafikom, odi tamo i krkni 10 zvijeri, donesi 4 pelta itd. Idiotarije maznute s mmorpg-ova.

Lika koji je radio cutscene treba u krvavice pretvoriti, mislim, koji kreten locka fps na 30fps i onda jos locka cijelu scenu na 16:9 ratio tako da ako nemas rezu, pisi kuci propalo, osim ako ne volis ogromne crne crte po strani. Igra normalno radi na 21:9 rezi, 3440*1440 sa svime dignuto do maxa i izgleda stvarno predivno i totalno te ubaci u ugođaj, ali cutscene jednostavno ubijaju apsolutno sve u pojam. Da ne pričam o tome da likovi u njima izgledaju kao da su rendani u starom enginu, lice betonsko, usne se micu i hodaju s dvije metle u dupetu.

Inventorij... Ako mislite da je skyrim imao lose sredjeno, nemojte ni pokusavat ovo igrat. Konzolitis na kvadrat. Koliko tesko moze biti napraviti hex grid sa drag and drop nacinom baratanja kad vec mis postoji. Znam ja da ljudi vole konzole, ali forsirati konzola pizdarije na pc stvarno nije u redu.
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 20:40   #86
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Trazim uslugu i to malo veću,ima li netko da bi ustupio svoj Origin account i to samo radi DAI,jedan ulogiran igra online drugi offline...

Planiram kupiti igru,ali me strah kako ce se pokrenuti ako bude uopce,a zao mi takvu igru igrati manje od nekih high detalja...

Ustupam svoj Origin Account,Steam account,osobne podatke i castim picem za tu uslugu
blava je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 20:59   #87
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Trazim uslugu i to malo veću,ima li netko da bi ustupio svoj Origin account i to samo radi DAI,jedan ulogiran igra online drugi offline...

Planiram kupiti igru,ali me strah kako ce se pokrenuti ako bude uopce,a zao mi takvu igru igrati manje od nekih high detalja...

Ustupam svoj Origin Account,Steam account,osobne podatke i castim picem za tu uslugu
Kupi si igru i ako ti se ne sviđa prodaj Origin account.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 21:07   #88
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Kupi si igru i ako ti se ne sviđa prodaj Origin account.
Hvala na prijedlogu,imam igre koje igram u multiplayeru i ne bi prodavai pa mi to nije cilj.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 21:08   #89
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Hvala na prijedlogu,imam igre koje igram u multiplayeru i ne bi prodavai pa mi to nije cilj.
Napravi novi account za igru...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 21:10   #90
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Napravi novi account za igru...
Dobro shvacam,nemam bas love da dajem 250 kn i cekam kad ce netko i ako ce kupiti dragon age inquisition,hvala na prijedlozima,ako netko ponudi ako ne opet super.


blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na