Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.02.2018., 10:05   #1
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Monster Hunter: World

Vidim da su svi zaluđeni igrom, pa da dobije svoju temu pošto dolazi na PC ove godine (releasana je za PS4 i XBOX već).

Citiraj:
Datum prvog izdanja: 26. siječnja 2018.
Motor: MT Framework
Razvojni programer: Capcom
Žanr: Action role-playing game
Izdavač: Capcom
Platforme: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Nominacije: The Game Award za najiščekivaniju igru
Citiraj:
Monster Hunter: World[a] is an action role-playing game developed and published by Capcom. A part of the Monster Hunter series, it was released worldwide for PlayStation 4 and Xbox One in January 2018, with a Microsoft Windows version being scheduled later in the year. In the game, the player takes the role of a Hunter, tasked to hunt down and either kill or trap monsters that roam in one of several environmental spaces. If successful, the player is rewarded through loot consisting of parts from the monster and other elements that are used to craft weapons and armor, among other equipment. The game's core loop has the player crafting appropriate gear to be able to hunt down more difficult monsters, which in turn provide parts that lead to more powerful gear. Players may hunt alone, or can hunt in cooperative groups of up to four players via the game's online services.


Jako su dobri komentari i ocjene, nadam se dobrom portu na PC. Igrati će se sigurno!
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2018., 12:49   #2
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Sjećam se da sam kao klinac igrao Monster hunter freedom (ili kako se već zvao) na PSP-u prije X godina unazad...jako zabavna je bila već tada

I kako je jedan youtuber dobro rekao...
Znaš ono kada imaš boss fight koji je trajao 5min a činio ti se kao da traje pola sata? E tu se doslovce boris barem pol sata
thunder11 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2018., 13:38   #3
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Isprobao je dva puta i ne sjeda mi, nikako.

Djeluje mi kao malo bolji korejski MMORPG. Level design i općenito taj cijeli svijet mi je pregeneričan kao da je randomly generiran (u prvijedu, svije mi je preloše napravljen). A borbe protiv bosseva su mi ujedno i dobre i loše. Dobre jer su raznoliki, loše jer mi svi djeluju kao da je najveća prijetnja njihov HP, a ne čista mehanika borbe s njima.

To bih vjerojatno samo u coop-u igrao ako će mi se dat i to tek kad za PC izađe.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2018., 13:59   #4
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Mene više zanima kakav će to port biti pošto vidim da je igra kao stvorena za gamepad.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2018., 14:45   #5
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Iskreno, fali igara za gamepad na PC-u, nemogu se dočekati ovog da drmam iz kauča.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2018., 19:32   #6
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
A gledaj, meni frend igra sve igre s gamepadom. Kad ga pitaš koja je najbolja igra za igrati na gamepadu a da je za PC, on kaže sve.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na