Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2008., 21:25   #241
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
ne znam ,a li meni po sucelju zyxel izgleda puno oszbiljnije od dlinka, kvalitetnije, izvana izgleda ko djecja igracka, al po web sucelju za postavke, jako lijepo i funkcionalno...a, kako potpises ugovr na 2god za maxtv, automatski to ostaje i zyxel, jer se za wlan potpisuje na 2god...najbolje zvrcni nnjih i provjeri..
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2008., 00:08   #242
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor walbandon Pregled postova
ne znam ,a li meni po sucelju zyxel izgleda puno oszbiljnije od dlinka, kvalitetnije, izvana izgleda ko djecja igracka, al po web sucelju za postavke, jako lijepo i funkcionalno...a, kako potpises ugovr na 2god za maxtv, automatski to ostaje i zyxel, jer se za wlan potpisuje na 2god...najbolje zvrcni nnjih i provjeri..
đabe ti je to kak izgleda sucelje jer to ti je ko npr. VISTA kao bolji je od XP, a po cem je bolji od XP-a ? osim po ljepoti ja drugo nisam nis niti primjetio jbg malo poboljsaju drivere i igrice i radit ce opet kvalitetno ko XP, tak ti je to moras vidjeti dal ti pravi probleme u toku dana, tjedna i u mjesec dana recimo moj frend ima D-link ruter i nijednom mu nije pukla veza u 6mj. stavljen je u ruter mod no kad je imao prije kasdu to mu je bilo pravo mucenje na dan i do dva puta bezveze se zamrzne i trebalo mu je pol sata da opet proradi jednostavno se preporodio kad je presao na D-link

sad mi nis drugo nepreostaje nego da ih nazovem sutra ujutro i pitam...
DANCI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.07.2008., 08:57   #243
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
meni tjedan radio bez beda, super zadovoljan, danas mu se malo zblesiralo, sam od sebe je puknul i ponovo se ukljicil .

sad opet radi ok.

Malo me zeza adsl, dok igram cod4, svako malo line interuppted..
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2008., 13:47   #244
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
OBAVIJEST

evo bio sam zvao sluzbu za korisnike i reko mi je tehnicar, da kad bude doso MAXTV uredaj da ce tada ustanoviti dali treba zamjena uredaja tj. modema ili ne i tada automatski budu dali ruter e sad neznam koji ruter, jel bude to Zyxel ili neki drugi, jer ipak rok je cekanja 30 dana, u to vrijeme, ak se nevaram po meni bi mogli biti u ponudi neki drugi ruteri


i drugi problem je kao rijesen, a to je dali novi ruter ostaje ili ne skup sa MAXTV nakon tri mjeseca...

>>>da ruter ostaje skup sa MAXTV uredajem na 24mj. nakon probnog 3mj. znaci neplaca se nis dodatno osim valjda jedne kune

nadam se da sam nekome pomogo ovim dvama odgovorima osim samome sebi
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2008., 19:06   #245
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Dobiti ces Zyxela jer D-link radi probleme uz MAx tv.Barem je tako kod mene bilo.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2008., 19:09   #246
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
A kod mene obrnuto, tak da i nema nekog pravila - jako puno zavisi od tvojih parica, centrale itd...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2008., 19:22   #247
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor walbandon Pregled postova
ne znam ,a li meni po sucelju zyxel izgleda puno oszbiljnije od dlinka, kvalitetnije, izvana izgleda ko djecja igracka, al po web sucelju za postavke, jako lijepo i funkcionalno...a, kako potpises ugovr na 2god za maxtv, automatski to ostaje i zyxel, jer se za wlan potpisuje na 2god...najbolje zvrcni nnjih i provjeri..

Oba su kinesko smece koje T-com nabavlja za par dolara pa ga nama uvaljuju sa ugovorom na dvije godine.T-com bi s emogao koji put i zeznuti pa ponuditi opremu od Cisca
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2008., 01:09   #248
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Oba su kinesko smece koje T-com nabavlja za par dolara pa ga nama uvaljuju sa ugovorom na dvije godine.T-com bi s emogao koji put i zeznuti pa ponuditi opremu od Cisca
hehe da bar meni uvaliju jedan cisco ruter nebi prigovarao imo sam cisco rutere u ruci i konfigurirao i mogu reci samo pohvale od izrade materijala do sucenja kojeg pises ko u dosu
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 00:53   #249
nobie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 43
evo dobio sam Maxtv(imam ga nekih 5,6 dana) i jako sam zadovoljan... slika je ok, ne trza, nema prekida... itd.

Sad zanima me dali ja mogu spojiti Maxtv na comp??? mozda na Tv karticu??? i da mogu snimat program koji se gleda na tv-u na hard disk??? ako se ne moze spojiti tak jel se moze spojiti na neki drugi nacin???
nobie je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 01:53   #250
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor nobie Pregled postova
evo dobio sam Maxtv(imam ga nekih 5,6 dana) i jako sam zadovoljan... slika je ok, ne trza, nema prekida... itd.

Sad zanima me dali ja mogu spojiti Maxtv na comp??? mozda na Tv karticu??? i da mogu snimat program koji se gleda na tv-u na hard disk??? ako se ne moze spojiti tak jel se moze spojiti na neki drugi nacin???
zasto nebi mogao mislim nemam jos MAXTV pa nisam siguran koji je kabel no ak se radi o antenski TV kabel onda ti je jednostavnije direktno spojiti na TV karticu pa ti glumi antenu na TV karticu, i tada pronades kanal na TV kartici i šaltaš dalje programe prek daljinskog od MAXTV na MAXTV, ili ak imas VIVO na grafickoj ko ja onda ides drugim/duljim putem kad VIVIO nepodrzava antenski ulaz i tada jednostavano uzmes video rekorder i prestekas MAXTV na nj. jer on ti sada u tom slucaju glumi TV, VIDEO i PC povezes preko onih zutih, bijelih i crvenih kablova RCA i programski pokrenes da snimas i to ti je to...

meni je jeftinija varijanta prek VIDEO kad vec imam VIVO na grafickoj, a nekoristim to cesto tj. bilo da gledam ili snimam tak da mi nije do kupnje TV kartice

no ak mozes MAXTV prespojiti prek RCA kablove onda direktno spojis zuti kabel na TV karticu i ona dva bijela i crvena na zvucnu karticu
DANCI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.07.2008., 02:17   #251
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Evo meni jucer (subota ) dosao lik koji ce kakti to sloziti jer imam problem s njim kaj mi slika onak puca svakih par minuta, i lik je prebacio par programa i ustanovio da se nemre nikaj napraviti i otisao pa su me danas zvali dali je kvar odklonjen i naravno da sam im rekao da nije pa mi treba u pon ili vec kada doci lik pa da vidi se kaj s tim svime jer i modem mi je poceo srati tako da iskopca lan kartice.

Edit: Dosao je lik i zamjenio je modem za Thompsona i omg modem je duplo veci od d-linka.
__________________





' alt='' border=0>

Zadnje izmijenjeno od: Vejita. 21.07.2008. u 12:47.
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 17:48   #252
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
čemu služi usb priključak na atlanti?
gil je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2008., 19:54   #253
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Trenutno nicemu
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 05:30   #254
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Dali itko zna dali misle i kada staviti one kartice.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 10:43   #255
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
ja sam probao spojiti max tv prijemnik sa tv karticom leadtek 2000h na kompozitni i s video ulaz i slika nevalja tj imaju neke smetnje, očito ima neka zaštita protiv snimanja
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 10:52   #256
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
ja sam probao spojiti max tv prijemnik sa tv karticom leadtek 2000h na kompozitni i s video ulaz i slika nevalja tj imaju neke smetnje, očito ima neka zaštita protiv snimanja
Mda...prije da imaš šugavo kablovinje
Meni je slika ok.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 10:59   #257
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
..ili šugavu tv karticu
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 11:17   #258
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ja sam jednom čak spojio sa najobičnijim audio kabelom (znaš ono-jedan crni, drugi crveni) upinuo jedan u karticu i bez smetnji radilo...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 12:21   #259
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
ma ovaj leadtek nije nešto općenito, naprimjer traži duplo jači antenski signal nego pinnacle da bi dvb-t radio bez zastajkivanja. Sve mi se čini da bum uskoro kupoval drugu tv karticu
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 12:28   #260
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Napravi si bolji kabel, kupi koliko ti treba oklopljenog tanjeg koaksijalca, u chipoteci dva pozlaćena cincha, zalemi ih i imal buš izvrstan kabel za video...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 12:43   #261
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Imam jedno pitanje...
Dakle uzeo bih MAXtv na ovih 3 mjeseca za 1kn(50kn reciver) i sada me zanima pošto t-com kaže da ako se u tih promotivnih 3 mj ne otkaže ugovor prije 3(završetka promo ponude) mj da oni produljuju ga na 24mj....Da li nakon tih 3mj kada se produzi ugovor moram dati onih 300kn za reciver ili ne?
tech je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 12:50   #262
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
mislim da netrebaš...
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 13:17   #263
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Ok, i trebam li imati orginalni(t-comov) firmware na routeru?
tech je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2008., 19:13   #264
msinot
Registered User
 
msinot's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: kutjevo
Postovi: 9
dali netko zna cemu sluze utori za card reader i usb na maxtv uredjaju
msinot je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2008., 20:06   #265
duffy
Brum brum...
 
duffy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 582
e ljudi imam pitanje ... imam reciver za max TV (modem je Kreatel STB 1710), ostao mi - i Prijatelj uzima maxTV i nazove sluzbu za korisnike i pita dali mora kupovati modem ako ima od mene i ona kaze mora se kupiti modem po ono 2000kn (il koliko je vec ne znam, ovo sam bubnio) ili potpisati ugovor.

Eh sad pitanje ... ako netko ima prikljucak na Maxtv i ima 2. recivera dali on moze onda gledati maxTV na 2. televizora .... ili moze baciti taj 2. modem ... . ili?
duffy je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2008., 16:56   #266
Ludy
Banned
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 204
malo blesavo pitanje... uzeo maxtv na probni rok od 3 mj, prvi mjesec hbo i plus paket imam, e sad za neke filmove stoji u videoteci da kostaju 0 kn, jel to neka fora ili..?
Ludy je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2008., 19:45   #267
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Imam jedno pitanje...
Dakle uzeo bih MAXtv na ovih 3 mjeseca za 1kn(50kn reciver) i sada me zanima pošto t-com kaže da ako se u tih promotivnih 3 mj ne otkaže ugovor prije 3(završetka promo ponude) mj da oni produljuju ga na 24mj....Da li nakon tih 3mj kada se produzi ugovor moram dati onih 300kn za reciver ili ne?
Ne, ne trebas platiti 300 kn. Bas sam to pitao zensku prilikom kupovine jer mi je to bilo dosta bitno(kabelski prikljucak me dode 500kn.ccc...).

Samo produzis, das neku izjavu tamo kod njih i to je to pici.
__________________
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2008., 20:43   #268
msinot
Registered User
 
msinot's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: kutjevo
Postovi: 9
to sam i ja vidio za neke cijene dasu nula pa samprobao iznajmiti taj film pa neda
msinot je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2008., 22:39   #269
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor daytripper Pregled postova
Ne, ne trebas platiti 300 kn. Bas sam to pitao zensku prilikom kupovine jer mi je to bilo dosta bitno(kabelski prikljucak me dode 500kn.ccc...).

Samo produzis, das neku izjavu tamo kod njih i to je to pici.
Tnx, bio sam zvao SZK pa mi je lik pojasnio...
Nakon koliko vam je došlo doma poštom da su prihvatili ili nisu podneseni zahtjev?
tech je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 09:27   #270
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
pitanje

imam dsl normalno modem kasda mi stoji u sobi zelefonske zice su u zidu sve normalno e sad stari planira uzeti maxtv a dnevni boravak se nalati tocno po dijagonali skroz na drugome kraju sobe, moje pitanje je sada ako oni stave maxtv mora modem biti do maxtv uređaja ne a mogu li ja onda dalje normalno imati kasdu kod sebe i normalno se spajati na net ili kako bi to bilo izvedeno jel sad da moram mrezni kabal razvlaciti po cjeloj kuci nedolazi u obzir
VoodooRain je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na