Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.01.2008., 12:23   #31
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
bravo maax, lijepo sročeno.
no moram se još vratiti na mad duke-a.

veliš govno iPhone 2g? a što da ti kažem da ih je prodane 4 miliona primjeraka u 200dana, a to ti ispada 20000 komada dnevno. pa mislim da je dovoljan pokazatelj koliko je govno
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 12:32   #32
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Apple se ugledao na Microsoft. Izbacio novi proizvod koji lijepo izgleda i ne služi ničemu.

Šalu na stranu, gledajući iz PC-jaške perspektive ovo čudo jest bezvezarija na kvadrat, no Macovcima je ovo, vjerujem, čisto simpatična stvarčica, bez obzira na sve.

Jedino je interesntno da Air nema firewire, čini mi se da je to trenutno jedini Mac bez istoga. Ako su PC-jaši naviknuti na praktički bilo čemu imati bar dva USB-a, nedostatak firewirea na Macu je prilično neobičan.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2008., 12:48   #33
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor maax Pregled postova
Wow... koji ludi thread.

Sjecate li se Toshibe Portege, one ultra-tanke sa PentiumomIII unutra... Jos u ono vrijeme nije imala opticki pogon a imala je svoje poklonike.

Slazem se da se ultra_p lapotop ne kupuje ako nemas jos jedno racunalo doma, bilo to iMac ili PC... Meni bi Air odlicno dosao za laptop koji ce samnom ici okolo u foto torbi jer ima sve sto meni za fotografiju treba...

Ako ste pogledali video koji pirkazuje uporabu Aira, vidjeli biste na kraju da on ne posudjuje optiku samo od iMac-a, vec isto i od PC-a, sa WinXP (tako izgleda na videu)... sto zapravo ispada da ste u nekim svojim pogledima povrsni i niste odradili svoju zadacu revno, prije nego ste rascetverili proizvod sa odlicnim dizajnom, odlicnim tehnickim karakteristikama(na papiru) i koji ce u svojoj klasi pomesti pod sa konkurencijom.

To sto nema optiku, ako imas para za njega, kupis si i stick od 8GB pa ako netko i ima nesto na DVDu, iskopira ti to... ili se spojite Wirelessom, ili ne znam... puff.

Unatoc "animozitetu" mnogih na threadu, Apple ce opet zaraditi na svojem proizvodu... pa pjenili se vi ili ne.

Martin
e vidiš to si sve skupa jako lijepo složio i ne bih se mogao složiti ni više ni manje

jedini minus u cijeloj priči je definitivno baterija.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 13:02   #34
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
veliš govno iPhone 2g? a što da ti kažem da ih je prodane 4 miliona primjeraka u 200dana, a to ti ispada 20000 komada dnevno. pa mislim da je dovoljan pokazatelj koliko je govno
Ajde, ajde, znaš i sam da je velika većina kupila taj iPhone samo zato jer je to Apple, samo zato jer je to najavljivano ko novi Mesija, samo zato da se pokaže na špici i da se može reći da imaju iPhone. Rijetki su kupili iPhone zato jer im je trebal baš u tom trenutku, baš po toj cijeni i baš radi svih tih novotarija koje dolaze s njim. Sve je to vredu, ali broj prodanih primjeraka ne pokazuje kolko je iPhone stvarno dobar i kvalitetan proizvod, već kolko je popularan, marketinški isforsiran i pompozno najavljivan.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 13:10   #35
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
to je, ali sa druge strane kolika masetina ljudi kupuju generalno overkill mobitele? bojim se jedno 90% tržišta... dam ruku u vatru.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 13:25   #36
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Istina kupuje se sve i svašta, znaju ljudi da im sve to ne treba, ali ne mogu si pomoći. Meni su na mobitelu dosta pozivi i poruke (masu toga kaj nepotrebno dolazi u paketu tak i tak brišem prilikom prvog paljenja), a modele nakrcane sa 1001 stvari, megapixelnim kamerama i par GB mjesta za mp3/video tak i tak ne gledam. Isto kak i ne gladam quad mašine, bijesne grafičke i ostatak veselog društva. Druga je stvar kaj si mogu to priuštiti, ali nema toga koji bude me uvjeril da dam pare za nekaj kaj mi ne treba.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 13:27   #37
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor maax Pregled postova
Unatoc "animozitetu" mnogih na threadu, Apple ce opet zaraditi na svojem proizvodu...
Upravo tako. Da Apple proizvede pseću kakicu zamotanu u celofan, svi bi rekli da je to čokolada...
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 13:28   #38
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma znam i ja sam istog mišljenja, ali gledaj na iphone kao i svaki overkill mobitel bilo kojeg branda prodan kod nas, ali na svjetskoj razini... eto
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 13:30   #39
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
Smeće od uređaja. Očajna grafička, skučeni disk, "čak" jedan USB port... Nema optički uređaj, nema firewire, nema LAN, nema dial-up modem, nema čitač kartica... Ma ajd bježi sa tom kantom! A i dizajn je pravo ruglo, pa uređaj izgleda kao tacna za tanjure u studentskoj menzi
Sigurno je kanta
Nema QSLI/CF, C2Q @ 5 GHz, 2+1TG @ RAID0, 8*USB, 2*BluRay, 32 GB RAM-a, i nije težak 10 grama!
Kolika je okvirna cijena i kada statra u nas?
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 13:40   #40
maax
Registered User
Moj komp
 
maax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 44
Ja iskreno volim tehnologiju. I da imam para ko pljeve imao bih doma i Air i iPhone i iMac i PC-Uber-KVAD^14-overkill-ultimate-machine-of-all-time-to-come = Skynet, unatoc tome sto mi ne treba jer sam Fetišist na tehnologiju. A sa druge strane iste cipele furam godinama... Svatko ima svoj ćeif i tako će to uvijek biti. I isto tako svi mi za svoj gust nadjemo para, ma koji on bio

Martin
__________________
...these lines are dedicated to all the enthusiasts out there, to whom I can give an answer, whether a gamer's notebook exists, with these words: "If you want a computer for gaming, buy yourself a Gameboy or a Playstation..."
maax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2008., 13:47   #41
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
uuuu ovo sa cipelama si pogodio u srž problema... to je to, dok ne puštaju vodu - dobre su

ali doma mora biti bežične tehnologije, audio/vizualne, glasne, tihe, obojane, etc.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 13:52   #42
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor maax Pregled postova
I isto tako svi mi za svoj gust nadjemo para, ma koji on bio
Ja to rezimiram ovako: Kad bedaci imaju novce onda kramari trže. Apple ima najskuplju kvalitetu i vjerujem da na ovom svijetu ima jednako kvalitetnih proizvoda koji nisu razvikani na sva zvona i ne žive na staroj slavi kao Apple, a koštaju osjetno manje.

Za bateriju koja se ne može izvaditi nemam riječi. Uglavnom, školski primjer kako je ljepota rijetko u službi funkcionalnosti.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 14:02   #43
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
Ja to rezimiram ovako: Kad bedaci imaju novce onda kramari trže. Apple ima najskuplju kvalitetu i vjerujem da na ovom svijetu ima jednako kvalitetnih proizvoda koji nisu razvikani na sva zvona i ne žive na staroj slavi kao Apple, a koštaju osjetno manje.

Za bateriju koja se ne može izvaditi nemam riječi. Uglavnom, školski primjer kako je ljepota rijetko u službi funkcionalnosti.
Znaš onu: "Što ne platiš ne valja" ali isto tako ne možeš reć da je Air smeće, u ostalom kao da svaki dan vadiš bateriju pa je to neki veliki minus. Uostalom dok šljaka zašto je vadit???
Što se tiče kvalitete i izgleda ovo je baš dobar proizvod.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 14:41   #44
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Mislim da je kvaliteta najmanje upitna kod Apple-a, bar koliko sam ja bio u doticaju sa njihovim proizvodima (jedino ako je tvornicka greska sto se dogodilo sa Ipod-om Nano).....
Ma da sve sto ja trebam od prijenosnika dovoljan bi mi bio i jedan EEE PC od Asusa...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 16:00   #45
maax
Registered User
Moj komp
 
maax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 44
true. i sve bi radio kako treba
__________________
...these lines are dedicated to all the enthusiasts out there, to whom I can give an answer, whether a gamer's notebook exists, with these words: "If you want a computer for gaming, buy yourself a Gameboy or a Playstation..."
maax je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 16:27   #46
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
uuuu ovo sa cipelama si pogodio u srž problema... to je to, dok ne puštaju vodu - dobre su

ali doma mora biti bežične tehnologije, audio/vizualne, glasne, tihe, obojane, etc.
Apsolutno, nedam ja pare za patike koje budem imao jednu sezonu Trebam novi lap sa 8600gt kao za školu ^^
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 17:59   #47
Mortal
Rambus 3xtr1m
Moj komp
 
Mortal's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Umag
Postovi: 2,694
Optički uređaj mi ni ne treba. Ne znam kad sam zadnji put gurnuo nešto u tu rupicu
Ja radim sve preko prijenosnog diska i image. To nije minus, možda da su stavili još koji USB port jer teško da se usb hubom može dati dovoljno struje da napoji više diskova i LAN jasno.

Ja ovo vidim kao prvi put kad je došla motorola V3 prekrasan mobač, ali sa lošom baterijom, groznim tipkama, malom meorijom. Sve na dizajn. Ali da ga j.... lijep je. Cijnu sam na telki čuo oko 9000kn mislim.
__________________


Ryzen 7 2700X
Sonic Tower rev.1 (polirani) + 12cm Chieftec
2x 8gb Crucial
B450 Aurus Elite
Segate 500GB Server edition
Silwerstone Strider 560W +12@11.97-11.94V
GTX 1060
Samsung p2770, Hanns G 22' landscape
Samsung pleomax& Microsoft Sidewinder
Kensington Duo Wawe Pad



1. 2xP3 933, Intel OR840 Server, PCI MX440, 4x128Mb Rambus, 80gb segate, SmartBox 400W
2. P4 2.0 wille, Intel i850, 4x128 Rambus, GF2 GTS PRO, 80gb segate, MS 480w
3. P4 1.6 willie@2.0 - Abit th7 II, 4x128Mb Rambus@ 1078mhz, 9000pro, 80gb segate, silwerstone 400w
3 x Prestigio 710, 3 x Microsoft Optical desktop v2.0


i5 530
640gb
1x4gb, 1x2gb ddr3
GT330M
16' wide - white body
Harman Kardon
MX revolution
Online with nokia E70



Battery grip
Beercan: 35-70, 28-85, 35-105, 70-210
Minolta: 28-80, 35-70, 28-100, 35-80, 28-105xi, 75-300
Sigma: 35-70, 28-135, 18-200, 70-300
Sony: 18-70, 55-200
m42: Zenit 135mm, Crestar 135mm, Helios 44m




Mortal je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 20:30   #48
maax
Registered User
Moj komp
 
maax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 44
Recimo sto se bas tih USB portova tice...
Ja na Toshibi imam 4komda a korstim samo dva... Druga dva su mi tako glupo postavljena sa donje desne strane tipkovnice odmah do DVD-a i ne korstim ih jer mi tamo stoji mis... jednostavno jako glupo mjesto za USB port. Tako da imam dva HUB-a jedan spojen na drugi s time da main ima svoje vanjsko napajanje...

Da si kupim Air, razmisljam u sto bih sve morao investirati da ne narusim radnu atmosferu zakrcenog stola...
1. Wireless ADSL router.
2. USBhub sa 8 ili vise portova i vanjskim napajanjem.
3. Mrezni disk
- to mi je vec previse...

Za sada nije meni isplativa investicija ma koliko primamljivo "izgledala"
__________________
...these lines are dedicated to all the enthusiasts out there, to whom I can give an answer, whether a gamer's notebook exists, with these words: "If you want a computer for gaming, buy yourself a Gameboy or a Playstation..."
maax je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 20:30   #49
devil_kc
geek.
Moj komp
 
devil_kc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: koprivnica
Postovi: 260
apple-a se bojim, jako, jobs je odurni vjestac i gadi mi se da ako hoces biti dizajner moras imati meka pa tek odna nauciti bilo kaj raditi. mek je statusni simbol i jako lijepi komad hardvera, naupitne kvaliteta. ali ja nist njihovo NIKAD necu kupiti. mogu si ga priustti ali zbog gadljhivost i preka jobsu nece me oni nikad vidit medu svojim kupcima. glupo razmisaljanje? mozda, ali ga se mislim drzat. a i da imam meka gore bi se linux vrtel, ***i ti os x. pf
__________________
I nogom u guzicu je korak naprijed
devil_kc je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 20:51   #50
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Meni jedino nije jasno zašto se baterija ne može izvaditi? Neizrecivo glupo. U enciklopediji bi uz pojam "glupost" trebala biti slika Apple proizvoda koji imaju fiksiranu bateriju.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 20:53   #51
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
apple je standardan dio opreme u studijima grafičkog dizajna,pripreme...itd. zbog toga ga moja draga i kupuje,ali onaj pro...macbook pro

svi strojevi su prirođeni za rad na apple-u,programi...itd...tu je apple najviše cjenjen
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 22:38   #52
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ajde, ajde, znaš i sam da je velika većina kupila taj iPhone samo zato jer je to Apple, samo zato jer je to najavljivano ko novi Mesija, samo zato da se pokaže na špici i da se može reći da imaju iPhone. Rijetki su kupili iPhone zato jer im je trebal baš u tom trenutku, baš po toj cijeni i baš radi svih tih novotarija koje dolaze s njim. Sve je to vredu, ali broj prodanih primjeraka ne pokazuje kolko je iPhone stvarno dobar i kvalitetan proizvod, već kolko je popularan, marketinški isforsiran i pompozno najavljivan.
zar nije taj slučaj sa bilo čim na tržištu, a da ne govorim da postoji daleko skupljih i nekorisnijih mobitela na tržištu

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
to je, ali sa druge strane kolika masetina ljudi kupuju generalno overkill mobitele? bojim se jedno 90% tržišta... dam ruku u vatru.
my point exactly.


no meni nije jasno što toliko pljujete po nekim doslovno sitnicama, a ne gledate koliko je ovo zapravo heben proizvod.

Nije ni namjenjen balavcima sa foruma, ili ekipi koja MORA imati 4gb rama, quad core, IAKO TO NE ISKORIŠTAVAJU NI 1%

ovo je ultra prijenosnik, nešto što će ljudi koji su svaki dan u avionu, automobilu, hotelu cijeniti više nego neku mrcinu od lapa 4 puta opremljeniji.

Baterija mu po izjavi traje 5 dana.
i, moram pitati, zašto bi baterija trebala biti odvojiva? daj me prosvijetlite.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 23:23   #53
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
zato kad ti padne na 20% kapaciteta, a past će i vjerovatno ćeš ti i dalje biti vlasnik tog vrlo-vrlo skupog lapa, onda ćeš dat 1000-2000kn za bateriju + još 500 serviseru

american style
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 23:29   #54
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,816
Apple je vec rekao - 125$ baterija i besplatna zamjena. Sad koliko ce to biti prevedeno u kunice, ne znam.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2008., 23:41   #55
devil_kc
geek.
Moj komp
 
devil_kc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: koprivnica
Postovi: 260
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
no meni nije jasno što toliko pljujete po nekim doslovno sitnicama, a ne gledate koliko je ovo zapravo heben proizvod.

Nije ni namjenjen balavcima sa foruma, ili ekipi koja MORA imati 4gb rama, quad core, IAKO TO NE ISKORIŠTAVAJU NI 1%

ovo je ultra prijenosnik, nešto što će ljudi koji su svaki dan u avionu, automobilu, hotelu cijeniti više nego neku mrcinu od lapa 4 puta opremljeniji.

e ovo je najbolja izjva na ovom forumu ikad valjda. iskreno, sere mi s e od ekipe koja ima 8800gtx zato jer moze. ili 2 cak. to ko da si ja quadro kupim(nvidijin, jel) a o stavrima koje ga iskoritsvaju ne da nema pojma nego ni enznam kak se zovu. lepo je biti tatin sinek i sve ja to kuzim ali ono, ima ljudi koji rade nekaj na kompu(i znaju radit nekaj na istom) i ne igraju se stalno(ili opce), e oni znaju da nist vise od intelove integrirke ne treba na bilo kojem ultra prijenosniku. znam da bi mnogi tu hteli 8800 sli u ultra prijenosniku. ono super ste. ovaj air je predivan proizvod koji mi se gadi ali ga priznajem. no opet od applea mi se vise gade tatini sineki koji su mahom kompjuterski enznalice. i da ovo je totalno offtopic
__________________
I nogom u guzicu je korak naprijed
devil_kc je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2008., 00:12   #56
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
nije ot, u duhu je rasprave... samo kako će se klokat taj airbook? to mene zanima.



@matta... sam dodaj nulu (koliko god mi šutjeli o tome).
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2008., 00:29   #57
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
zar nije taj slučaj sa bilo čim na tržištu, a da ne govorim da postoji daleko skupljih i nekorisnijih mobitela na tržištu
Je, slučaj je to sa bilo čim na tržištu, ako to bilo kaj ima marketinški stroj poput Applea. Na ovom forumu samo su dva ljudima zanimljiva "igrača" koji po pitanju marketinga i financija mogu parirati Appleu ili ga nadmašuju. Intel i nVidia; prvi svoje marketinške pse već skoro godinu i pol pušta na sve kaj AMD proizvede, dok firma iz uvijek sunčane Kalifornije ne zna za granice kad je u pitanju lansiranje novog proizvoda.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Nije ni namjenjen balavcima sa foruma, ili ekipi koja MORA imati 4gb rama, quad core, IAKO TO NE ISKORIŠTAVAJU NI 1%
E baš ti koji spominješ budu u najvećoj mjeri pokupovali novi MacBook.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2008., 00:38   #58
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Unutra je li-polimer baterija koja dosta brzo gubi kapacitet.

Bit ce dobrog okretanja love na zamjeni baterija



Lijepa masina, ali nedovoljno funkcionalna, mislim ovo nema ni LAN konektor...

Radije bi 12", ali deblji, sa optikom, ethernetom itd... ali takva masina vec postoji, mali powerbook
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2008., 00:39   #59
suinimirus
Registered User
Moj komp
 
suinimirus's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
ne kužim svrhu rasprave...., apple je izdao novi proizvod koji ima svoju ciljanu publiku (gadget freekove, lovaše i ine, a mislim da će se čak naći ljudi kojima je takav lap stvarno potreban). I mislim da Jobsa tako zaboli neka stvar što mi mislili o tome jer mi nismo oni koji će ga kupiti tako da on neće tu zaraditi
suinimirus je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2008., 06:10   #60
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor suinimirus Pregled postova
ne kužim svrhu rasprave...., apple je izdao novi proizvod koji ima svoju ciljanu publiku (gadget freekove, lovaše i ine, a mislim da će se čak naći ljudi kojima je takav lap stvarno potreban). I mislim da Jobsa tako zaboli neka stvar što mi mislili o tome jer mi nismo oni koji će ga kupiti tako da on neće tu zaraditi
Svrha rasprave je u tome da je ovo pcekspert forum na kojem nema mjesta izjavama tipa intel je bolji ili je amd bolji. Daj novce, daj za te novce pokazi proizvod, platformu na koju ide i eventualno dugorocnost ovisno o cemu je rijec i dobit ces odgovor tko je u stvari bolji. Zasto bi jedan mac-ov proizvod bio iznimka?
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na