Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2006., 09:34   #61
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Šta kukate i plačete. Svaki dan radim cca 100 km. Nekad više nekad malo manje.
Sreča pa je gorivo jeftino. : stoopid
Još nije prešlo 5 kuna.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2006., 12:10   #62
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Autor AMD
Šta kukate i plačete. Svaki dan radim cca 100 km. Nekad više nekad malo manje.
Sreča pa je gorivo jeftino. : stoopid
Još nije prešlo 5 kuna.
Tebi da. Fušer.....
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2006., 18:57   #63
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor BSA

... kaj ti ubrizgava direktno u svaki ventil posebno
:burn:
Koliko ja znam da se smjesa ubrizgava u cilindre a ne u ventile
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2006., 23:35   #64
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
'

Da mnoge glumice/estradnjace iz susjednih zemalja od DE pa nadalje dolaze nasim plasticarima na kojekave korekcije nije neka tajna. Da mnogi iz HR idu u YU zubarima na vece zahvate (skuplje) isto nije tajna. Da mnogi gasterbajteri ili njihovi prijatelji stranci takodjer dolaze kod nas zubarime (neovisno o svom standardu) radije nego u svojim zemljama. Zbog specificnih razloga u kombinaciji sa ekonomijom ovih prostora, cesto smo i do nekoliko puta povoljniji od zemalja zapadnih susjeda a preko bare da ne pricam. Zasto ovo pisem? Zato sto neki dan vozeci se u autu i slusajuci 101, zacuh podatak koji sam davno cuo, samo sto je sad bio i potvrdjen. Ugradnja plina u YU, je i do tri puta povoljnija od instalacije kod nas !

Ne, nema trikova ili podvaljivanja, jednostavno u kombincaiji recesije i logike mala zarada/veliki promet, takve cijene su se uspostavile od pocetka tamo.

Pa onda rekose kako je vec do danas solidan broj ljudi to isao i instalirati bas tamo. Jasno da ima vlasnika na crnjaka, to me ne cudi, ali u ovom slucaju, onda ih ima puno vise nego sto sam ocekivao + podaci o registriranim vlasnicima se izgleda namjerno (destimulacije radi) kod nas umanjeno prikazuju. Ne cudi, ako je za znati (provjereno) da svaka glavna Lab osoba u HR za ispitivanje GMO-a je sama duboko involviran kao Pro GMO figurica.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2006., 21:40   #65
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
'

Zaboravih napomenuti, OMV vec u nekoliko navrata gotovo sluzbeno ponavlja da ce samim pocetkom Jeseni, na svim svojim (citat !) pumpama imati obaveznu Plinazu za aute.

Jako odvazno, ali nadam se i istinito.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2006., 23:06   #66
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
svaki dan prolazim pored jedne tiffon pumpe, buduci da pune plin, svaki put se cudim kakve sve zvijeri idu na plin... vidio sam A8 4.2q, A6 2.8q, BMW 530i, jedan S500...
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2006., 23:22   #67
slink
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Požega
Postovi: 12
Ide i jedna LADA samara 1500 (Od milja Ladaghini). Ide skoro 10% pozege na plin, samo sto nam je najbliza pumpa 32Km daleko... Cini se smijesno, no istinito i isplativo, sto je najvaznije...

Obecavaju nam da ce biti do kraja godine i plin u Pozegi, no obecanje ponavljaju vec 4 godine za redom... ne znam sto reci na to...

Ima jedna privatna pumpa rezervoar i pumpu za plin, i INA im ne da da se toci plin dok INA ne otvori svoju pumpu... Dok u Novoj Gradiskoj (gdje tocimo svi), plin toci samo jedna privatna pumpa i to je to... Odakle njima dozvola, ne zna nitko...

Toliko za sada od mene...
slink je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2006., 00:22   #68
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor MasterX
svaki dan prolazim pored jedne tiffon pumpe, buduci da pune plin, svaki put se cudim kakve sve zvijeri idu na plin... vidio sam A8 4.2q, A6 2.8q, BMW 530i, jedan S500...
lol takve baje a nemaju za bengu
bitno da je 50k€+ auto u garazi

plin - jako dobra stvar , jednom kad uzmem auto koji ocu (e36 316/318/318is/320) stavljam plin unutra,,

ima i negativnih stvari s plinom doduse, nekad nece zapalit i tak zna se ugasit,al ak je sve dobro nastelano nebi smjelo bit problema..
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2006., 15:07   #69
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz
lol takve baje a nemaju za bengu
bitno da je 50k€+ auto u garazi

plin - jako dobra stvar , jednom kad uzmem auto koji ocu (e36 316/318/318is/320) stavljam plin unutra,,

ima i negativnih stvari s plinom doduse, nekad nece zapalit i tak zna se ugasit,al ak je sve dobro nastelano nebi smjelo bit problema..
( kad nemaš pojma jednostavno začepi gubicu- doslovan prijevod smaljića)
Auto se uvijek pali na Benzin, tako je automatika poštelana. Ako ga želiš na plin palit moraš prvo prebacit na benzin i onda na plin dok je auto na kontaktu, prek ljeta to nije bad ali prek zime zna biti, no po riječima Ede Vlakovića ( vlansika servisa "Boyski" to se ne radi, ne šteti ali je bolje kad je motor hčadan da se pali na benzin, na plin ga automatski prebaci kad dođe do 2000 okretaja.

Ugasiti se može samo ako je loše poštelan ( kao i kad je auto samo na bengu), a to možeš lako solo poštelat pomoću šarafa na isparivaču okrečeš ga na jednu ili drugu stranu dok motor ne radi mirno.

U pravilu kad se jednom poštela ne treba ga se štelat nanovo.

Kaj se tiče ekipe koja ima skupe aute, oni maju para za bengu ali možda žele uštediti i uz to žele manje zagđivati okoliš po meni je to samo pohvalno, te da ja imam takav auto također bi mu stavio plin.

Da se pohvalim prekjučer sam bio kod Boyskog i stavio plin, rezultat 50kn za 200km od toga 90% autocesta. Motor radi mirnije na plin nego na bengu, cijena za gorivo za 34.8l plina koliko mi stane u bocu platim 106,14kn ( 3,05kn/l UNP-a).

Uobičajeni mitovi uz plin:
1. kad ubrzavaš auto je trom loše reagira na gas, ko traktor.

- glupost, ubrzavao sam preticao isto kao i s benzinom, nisam primjetio nikakvu razliku.

2. Auto se zna ugasiti i neće upaliti na plin.

-Ugasiti se može samo ako je loše poštelan ( kao i kad je auto samo na bengu), a to možeš lako solo poštelat pomoću šarafa na isparivaču okrečeš ga na jednu ili drugu stranu dok motor ne radi mirno.

U pravilu kad se jednom poštela ne treba ga se štelat nanovo.

Auto se pali na Benzin, pa kao neće upaliti ond anekaj niej u redu s njime a nije do plina.

3. Auto smrdi po plinu i nemsiješ pušiti u njemu

- Nema mirisa plina jer je to zatvoreni sustav, kao i za benzin, kad se osjeti miris benzina nekaj ne štima, ja nisma nijednom osjeti miris plian nik kad sma usre dvožnje prešaltavao s plina na benzin i obrunto baš da to provjerim.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote