Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.04.2011., 23:52   #1
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Unhappy Tko je tu lud? Ona ili ja?

Da osvrti na temu budu što realniji, odlučio sam svoj privatni problem podijeliti sa vama, tehnički osvještenim ljudima među kojima ima puno onih kao ja, koji su od malena u tehnici, te im je upravo ona jedna od glavnih životnih okupacija.

Naime, odrastao sam na periferiji malenoga slavonskoga grada. Odgajali su me djedovi i bake, pošto su starci radili po cijele dane, te radi straha da mi se nešto ne desi, nisam nikada smio van igrati se s drugom djecom. Kako mi je djed bio nastavnik tehničkog odgoja, često mi je poklanjao tehniku koja se u školi više nije koristila. Bilo je tu uradi sam elektro-motora, mini semafora, zujalica itd.. Cijelo djetinjstvo sam proveo u kući, Comodore 64 sam dobio sa 4 godine, a Amigu sa 7, te dok su se drugi igrali loptom, ja sam popravljao joystick-e i lemio naveliko.. Prva prijateljstva sam stekao u 2. (čitaj: DRUGOM) razredu osnovne škole i ajde nekako se socijalizirao do svoje skoro 23. godine života. Uvjek sam bio povučen i ukočen. Nikada nisam plesao, pjevao ni išta slično, čak i mrtav pijan i napušen bi ostao ukočen (Ajde jednom sam bio lud, bacao boce po gradu, ali toga se neželim prisjećati)

Sa 17 sam upoznao godinu mlađu curu, te smo davne 2006. "prohodali" (što god to značilo) Bitno je napomenuti da je i ona od početka bila posebna na svoj način, uvjek je kasnila, bila je totalno asocijalna, uvijek ljuta (nabrijana), i naj bitnije, nije imala nikoga prije, kao ni ja. Sve što smo prošli, prošli smo skupa (prvo ovo, ono, vam tam), te je veza bila idilična, volili smo se nevjerojatno, bili smo ne samo par, nego i najbolji prijatelji, sve bi si povjerili, pomagali jedno drugome te čak jedno vrijeme i živjeli skupa.

Nakon negdje 3 godine veze, krenuli su problemi, ničim izazvani, odjednom ju je sve počelo živcirati na meni, te smo se svako malo posvađali, te prošlo ljeto i prekinuli. Na badnjak 2010. mi se vratila i od onda do danas smo ponovno skupa, ali su problemi i dalje prisutni.

Ismijava me cijele dane, svaku sitnicu što kažem okrene protiv mene, da ispadne da sam glup i usmjeren. Primjerice pjesma od Pink Floyd-a "Another brick in the wall", pita ona mene šta to znači, što se htjelo time reći i ja, koji uopće neslušam Pink Floyd, blebnem, šta ja znam, neka usporedba "another brick in the wall"/ we don't need no education /.. no thought control >> dio nekog globalnog problema, utjecaj sistema na pojedica, ono, bubnem, po nekoj logici.. I ona odma aaaaaaaa, kak si glup, idi slušaj cajke, to je za takve kao ti, bla bla... Dok ta ista cura studira na FER-u već 3 godine i tupi mi nekidan, da struja iz utičnice nemože ubiti čovjeka, kao "IZBACILI BI OSIGURAČI", ja gledam u nju, ono WTF??? Naj slabiji osigurač u kući mi je 16A, spalilo bi ju pola, a ne 16.. I nemožeš joj dokazati..

Gledamo jedan dan onaj kviz "1 protiv 100" i pitanje "Kako se zove glavni lik iz popularne računalne igre Half life?" Ja se nasmijem, sjetim se Freeman-a naravno, a ona navali "da, bitno da ništ drugo neznaš, sramoto, šta se smiješ, neznam šta radim uopće s tobom i bla bla..." i da bude točka na i, stalno visi na forum.hr, kao, nemaš ti pojma, kaže ona meni, kako su tamo kvalitetni ljudi, šta sam ja naučila sve od njih, bla bla i kad joj objasnim da je to hrpa d***aroša sa ženama u menopauzi, čija su djeca odrasla i žive sami u garsonjerama na 20+ katu lokalnih nebodera, te se spuštaju samo po hranu i WC papir u lokalni Konzum, te uspaljenih pubertetlija što pišu boleštine po "LJES"-u, e onda se uvrijedi..


Izluđuje me to, stalno smo pred prekidom, ja pokušavam bit što razumniji, pa popustim, koliko mi živci dozvoljavaju, a opet volimo se, i ljubavi nam ne fali. Neznam više šta da radim, jel da se bolje raziđemo, pa nađemo "normalne" partnere ili da odemo liječniku nekakvom... stvarno više neznam..

Savjetujte mi, stvarno svaki komentar je dobrodošao i ako ima koji psiholog/psihijatar dobre volje među vama, javite mi se na pm, moram ovo riješiti, već sam stvarno na izmaku...
Pawzilla je offline  
Staro 14.04.2011., 00:06   #2
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
...ok, bedara je i to sve...

...al što ona ima protiv Freemana?

Halos je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.04.2011., 00:06   #3
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
ČLANAK U CIJELOSTI PROČITAJTE U TISKANOM IZDANJU JUTARNJEG LISTA

to si zaboravio na kraju!

Anyway, efo ukratko. Ovakve stvari se ne rade i stavljaju u javnost koja ti tak i onak nemre nikaj pametno reći. Imaš prek 20 godina i valjda ćeš biti sposoban to riješiti sam!
 
Staro 14.04.2011., 00:09   #4
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Pawzilla Pregled postova
... raziđemo, pa nađemo "normalne" partnere ...
zapamti ovaj quote samo
syss je offline  
Staro 14.04.2011., 00:15   #5
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ja bi to stero u 3 lepe , pa nek onda proba izbit osigurace .Bez zayebancije, noga i mir.Ima žena i vina
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 14.04.2011., 00:17   #6
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Pawzilla Pregled postova
Ismijava me cijele dane, svaku sitnicu što kažem okrene protiv mene, da ispadne da sam glup i usmjeren. Primjerice pjesma od Pink Floyd-a "Another brick in the wall", pita ona mene šta to znači, što se htjelo time reći i ja, koji uopće neslušam Pink Floyd, blebnem, šta ja znam, neka usporedba "another brick in the wall"/ we don't need no education /.. no thought control >> dio nekog globalnog problema, utjecaj sistema na pojedica, ono, bubnem, po nekoj logici.. I ona odma aaaaaaaa, kak si glup, idi slušaj cajke, to je za takve kao ti, bla bla...

Gledamo jedan dan onaj kviz "1 protiv 100" i pitanje "Kako se zove glavni lik iz popularne računalne igre Half life?" Ja se nasmijem, sjetim se Freeman-a naravno, a ona navali "da, bitno da ništ drugo neznaš, sramoto, šta se smiješ, neznam šta radim uopće s tobom i bla bla..."
Gle, čak sam ti boldala... Srce, jel ti crtat treba? Gle kaj ću ti linkat, da, s forum.hra je. Tema "šupendare", pročitaj i onda se javi. Mislim da će ti sve bit jasno, kad već ovak nije.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=3247
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline  
Staro 14.04.2011., 00:21   #7
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
jel se moram quotat?

been there, done that
syss je offline  
Staro 14.04.2011., 00:24   #8
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Gle, čak sam ti boldala... Srce, jel ti crtat treba? Gle kaj ću ti linkat, da, s forum.hra je. Tema "šupendare", pročitaj i onda se javi. Mislim da će ti sve bit jasno, kad već ovak nije.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=3247

Ahahahaha svaka ti cast nisam se ovako nasmijao ko na ove price, ne pamtim,
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 14.04.2011., 00:26   #9
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Jel da, ja umirem od smijeha na to. Čitam kad mi je dosadno.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline  
Staro 14.04.2011., 00:30   #10
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Jel da, ja umirem od smijeha na to. Čitam kad mi je dosadno.

Ma megashupendara je kralj, kako sam se iskidao na ono samo je malo stavila kur** u usta , isuse kakvih sve ljudi ima
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.04.2011., 00:35   #11
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Od drito konj-a postovi su isto genijalni.

Citiraj:
Ja ne znam koliko ja mogu bit monogamna
Dobro.
Onak, mislim da nisam taj tip.
Ma jesi. *ja sam jači od bilo čijih emocija i uvjerenja*
Tebi je jasno da smo mi opet skupa samo zato kaj je danijelu žena zatrudnila?
Nema veze. Ok je to.
Ili ovo.

Citiraj:
Ona je napravila POPIS RIJEČI koje ja koristim, a koje su ju iritirale i molila me da ih pred njom ne izgovaram.

Recimo, jedna od tih riječi je bila ozlijedio.
Sjebem si prst u kupaoni na štok il neki kurac i izlazim van s nesretnim izrazom lica, al smijuć se jer sam se smiješno sjebo.

- Kaj je bilo?
- Ozlijedio sam prst
- Isuse, kaj MORAŠ koristit te pičkaste riječi? Kriste, odvratno. Idem na cugu. Gade mi se. Razmisli si o tome.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline  
Staro 14.04.2011., 00:35   #12
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Tooooo!!!! Takve stvari volim!
 
Staro 14.04.2011., 00:45   #13
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Hahahahahaha nakon ovakvih stvari bi najrađe da neko klikne gumb "shut down internet" i da se narod vrati onakom lijepom životu bez računala i bisera sa interneta.
vedran031 je offline  
Staro 14.04.2011., 00:45   #14
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
vi to mene zaje....e!?!? ako u tome ima 1% istine, halooooo pa bjezi(te) (ako vas ima vise takvih) dok jos stignes(te)!
Neo2001 je offline  
Staro 14.04.2011., 00:46   #15
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Hahahahahaha nakon ovakvih stvari bi najrađe da neko klikne gumb "shut down internet" i da se narod vrati onakom lijepom životu bez računala i bisera sa interneta.
veliš ti i odeš gledat big braderove nove pohode koje nam serviraju news portali... pih
syss je offline  
Staro 14.04.2011., 00:48   #16
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
veliš ti i odeš gledat big braderove nove pohode koje nam serviraju news portali... pih
ajd da se nemeš i marijana troše kak spada ali kad se nis nevidi od pokrivaca
vedran031 je offline  
Staro 14.04.2011., 00:52   #17
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
znao sam
syss je offline  
Staro 14.04.2011., 00:53   #18
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159


domis je offline  
Staro 14.04.2011., 00:55   #19
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Kako si se samo sjetio.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline  
Staro 14.04.2011., 00:55   #20
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
http://www.youtube.com/watch?v=9Vv8VjDaH6E

Eh, da, tits of GTFO!

Plus ako te stvarno nazivcira, imas jedan super blog, zove se Guess Her Muff, pa postaj slike i zalijepi nam link!
Bubba je offline  
Staro 14.04.2011., 01:02   #21
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Kako si se samo sjetio.
a cuj, slicna sranja sam i ja prolazil pa sam se dosta pjesmi tog tipa naslusal
domis je offline  
Staro 14.04.2011., 01:04   #22
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
hardflat je offline  
Staro 14.04.2011., 01:04   #23
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Kad smo kod pjesmi



Ovo je tako dobra scena!
 
Staro 14.04.2011., 01:05   #24
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Franf. 14.04.2011. u 01:13.
Franf je offline  
Staro 14.04.2011., 01:09   #25
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Kad smo kod pjesmi
//cut
ja ne kuzim tko normalan moze slusati to smece

pod normalan smatram osobe bez mentalne retardacije i osobe koje nisu pod djelovanjem psihoaktivnih tvari
domis je offline  
Staro 14.04.2011., 01:11   #26
ezz
Premium
Moj komp
 
ezz's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 297
ako misliš da je ona toga vrijedna, ima jedno pravilo - cura je uvijek u pravu, ako nije toga vrijedna, ima ih milijarde na svijetu
__________________
ezz je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na