Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2010., 13:09   #91
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
smeće su kao i svaki 19X driveri....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2010., 13:16   #92
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Nije mi bas jasan ovaj topic, no nisam ga citao od pocetka, samo 3. i 4. stranicu. Vidim da neki imaju problema sa instalacijom drivera. Ja sam bas jucer instalirao na Win 7 32 bit, i sve je proslo u najboljem redu. Prije toga sam imao drivere koje mi je dao win update, ali nisam mogao igrati Stalker SOC na 1920x1080 na vise od 5 FPS....reko ne moguce. Otisao na nvidia.com i skinuo drivere stavio i sve 5
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2010., 14:26   #93
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
8800GTS 512Mb+W7 x64 "ne rade" Probal sve i svakak ali nikak da dobim CP, onda sam stavil 195 i preko njih 196 i CP je ostal, a ostalo je napravilo update.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2010., 14:29   #94
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
@ gnomisa: mozes to obrazloziti ili...?
@danc00: pa napravi kako sam ti gore rekao, po tom principu rade (meni, a i dosta ljudi na netu je tako uspjelo instalirati)
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2010., 15:31   #95
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ma ja imam ATI , čim su u nVidia pokvarili drivere to mi je znak da nekaj ne boguje i odmah otišel na ATI i za čudo Božje nemam nikakvih problema (driveri,toplina,buka=nepoznanica), haha šta ćeš

Ma to sam frendu stavljal, i velim nije htjelo a probal sam...no radi i ovak kak sam ja napravil, stare drivere pa prek njih nove.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2010., 16:29   #96
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
S obzirom da sam hvalio drivere i kazao kako su uspjesno instalirani na vise racunala uz moju prisutnost danas san dozivio nesto kontra.

S obzirom da mi je stigla maxova XFX-ica deinstalirao ja stare drivere od 6200-tke, i pocistio do kraja sa besplatnom zamjenom driver cleaner look-a-like driver sweeper alatom. Dakle maknuo maknuo nvidijin control centar,same drivere,physx i sve kaj ima veze s nvidiom od foldera do registrija i poceo sa instalacijom novih doticnih drivera.

No instalacije se oduzila i "loading" bar je stao na nekoj 1/5 i tako sam cekao dobrih 10min dok odjednom nije pisalo finish.

No imao sam sto vidjeti,control centra vise nema,physx nije instaliran a sama instalacija je bila zavrsena veoma netipicno s obzirom na tok na prijasnjim verzijama.

Dolazim do zakljucka da je problem bio u instalaciji physixa koja je pomutila i control centar.


Dalje, instaliran manualno fiziku i brisem drivere, cistim ih diks sweeperom, pocinjem nakon restarta ponovno instalirati nove drivere i instalacija prolazi kako i treba.

Zakljucak: Sjebali su sa fizikom koja se instalirava sa driverima. bahhh


OS: WIN 7 64BIT
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2010., 17:30   #97
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
kod mene isto radi sve odlicno...nisam ni gledao ovu temu,instalirao neki dan novi win7 64,i samo otisao na navidia drivers stranicu i skinio sta mi je izbacio..proslo instalacija za minut i sve radi ok...graficka 6800 Ultra
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na