Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2009., 22:03   #91
BraBUS
Nervozni poštar
Moj komp
 
BraBUS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 258
nije mi jasno zašto modovi ne lockaju temu..nema više smisla. zakljucili smo da su serviseti traljavi, ne znaju vratiti šarafe na mjesto..to je to.

LOCK
__________________
nVIDIA+INTEL=klasika
This message is hidden because Crash009 is on your ignore list.
BraBUS je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 23:46   #92
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
cekali smo tebe da dodjes i das blagoslov da se tema moze lockati.....


tema nema razloga za lockom nitko nije debil i svi iznose argumentirano svoje stavove tako da je meni osobno gust citati.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2009., 01:18   #93
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor BraBUS Pregled postova
nije mi jasno zašto modovi ne lockaju temu..nema više smisla. zakljucili smo da su serviseti traljavi, ne znaju vratiti šarafe na mjesto..to je to.

LOCK
Bravo mudri.
Zakljucak ti je stvarno na razini.
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 01:24   #94
MaxxyM
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 3
Možda je malo teže shvatljivo, ali svi servisi (ne samo kompjutera nego elektroničkih uređaja općenito) danas rade upravo po principu zamjene neispravnoga dijela, dakle nema lemljenja, ispitivanja sklopova, proučavanja shema i sl. Razlozi su čisto pragmatični (sa stanovišta proizvođača/distributera), ovakav način rada je (u pravilu) puno jednostavniji, brži i jeftiniji od opremanja svih servisa potrebnom opremom, zapošljavanja i školovanja stručnjaka, a konačni rezultat bi bio u najbolju ruku isti, ako ne i gori (jer bi teško postigao istu razinu kvalitete i znanja velikog broja ljudi), a uz to bi i troškovi (čitaj prodajna cijena proizvoda) bili veći nego što jesu.

Ovdje opisani slučaj je specifičan utoliko što se radilo o doista trivijalnom kvaru (pa je ispalo da je 'bezobrazni' serviser htio 'ispravnu' matičnu ploču proglasiti neispravnom i naplatiti 3.000 Kn) i zato što je čovjek odnio laptop u ovlašteni servis očekujući "klasičnu" uslugu servisiranja (dakle rastavljanje laptopa, lociranje i popravak ili zamjena neispravne komponente), a serviseri su propustili čovjeka informirati o načinu popravka. Ne, nisu mu morali do u detalja opisati kako i što rade, nego su mu trebali objasniti da oni ne popravljaju sklopove (čipove, diode, priključke...) nego dijelove (matična ploča, hard-disk, memorija...) i da se, ukoliko želi pronaći i zamjeniti neispravni sklop, treba obratiti nekome drugome jer oni to ne rade.

Kako se ovdje radilo o kvaru koji može otkloniti i prosječno obrazovana osoba sa lemilicom i malo tinola, serviser je ispao bezobrazan, ali svejedno je bio poprilično u pravu što se tiče dijagnoze kvara, i hladan lem na ploči, i slomljeni konektor za napajanje, i izgoreni CPU ili neki drugi sklop znače istu stvar: neispravna matična ploča (koliko god velika ili mala bila cijena popravke na razini sklopa), ma kako groteskno to zvučalo.

Na kraju mi samo dvije stvar nisu jasne (ne ulazeći u istinost iskaza i servisera i vlasnika laptopa):

- kako serviser može biti 100% siguran da se radi o kvaru matične ploče ako nije fizički otvorio laptop (ma koliko tih 20-ak minuta bile dragocjene i skupe), ako ništa drugo prekidač za uključivanje laptopa ne bi trebao spadati pod 'matičnu ploču', a postojala je mogućnost da je on štećen ili odspojen?

- da li je vlasniku laptopa teško za pretpostaviti da je zbog pada laptopa došlo do oštećenja koja su dovela do toga da je spoj prekidača za paljenje i matične ploče olabavljen, što je s vremenom moglo dovesti prekida u spoju i nemogućnosti paljenja laptopa?

P.S. Ove izgubljene šarafe doista ne mogu objasniti, ali možda nešto više o tome zna ovaj 'drugi serviser' ali neće o tome ništa kazati.

P.S.S. Ispričavam se na podužem postu, ali eto,... prvi se mačići u more bacaju. ;-)

MaxxyM je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 01:30   #95
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,962
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
i sa 3k i sa 6k i sa 9k plaćom možeš biti identično govno od čovjeka, nema to veze s parama.
Ako znam da ću starcima plaćati kredite, i na kraju mjeseca imati i veću sumu koju ću ubaciti na štednu knjižicu..sorry, ali ne bi se ponašao isto kao da razmišljam kako ću spojiti kraj s krajem radeći u fušu jer minimalac jednostavno nije dovoljan za normalan život. Nemoj mi molimte govoriti o raspoloženju i parama.
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 02:01   #96
BraBUS
Nervozni poštar
Moj komp
 
BraBUS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 258
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
cekali smo tebe da dodjes i das blagoslov da se tema moze lockati.....


tema nema razloga za lockom nitko nije debil i svi iznose argumentirano svoje stavove tako da je meni osobno gust citati.
filozofirate za bezveze.. kako vam se da prepirati.. zašli ste duboko u off..

neki ovdje doslovno shacaju recenicu koju je serviser izrekao s instiktom..tj. pretpostavkom. to ne mora biti doslovno! sad je žalbenik ljut, jer mu nisu zalemili power button..pa sad trazi.. kako bi servisere verbalno oderao. stvarno mu svaka cast..izabrao je dobar argument!! istina da sa serviserima uvijek ima problema..ali što je-je..ova tema je prekrdašila sve mogucnosti kvalitetnog razgovora.

ovo uopce ne bi trebalo spadati u podforum ''prijenosnici''
__________________
nVIDIA+INTEL=klasika
This message is hidden because Crash009 is on your ignore list.
BraBUS je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 02:10   #97
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Ako znam da ću starcima plaćati kredite, i na kraju mjeseca imati i veću sumu koju ću ubaciti na štednu knjižicu..sorry, ali ne bi se ponašao isto kao da razmišljam kako ću spojiti kraj s krajem radeći u fušu jer minimalac jednostavno nije dovoljan za normalan život. Nemoj mi molimte govoriti o raspoloženju i parama.
sorry... ja sam počeo sa 20k plaćom, a za kredit sam mislio da označava kutiju školskih kreda, tak da ne znam o čemu pričaš.

@brabus... jednostavno se ušima pokrij i trk na log off gumb.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 10:32   #98
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Citiraj:
Autor MaxxyM Pregled postova
- kako serviser može biti 100% siguran da se radi o kvaru matične ploče ako nije fizički otvorio laptop (ma koliko tih 20-ak minuta bile dragocjene i skupe), ako ništa drugo prekidač za uključivanje laptopa ne bi trebao spadati pod 'matičnu ploču', a postojala je mogućnost da je on štećen ili odspojen?


Hvala Bogu, netko je ovdje konačno shvatio (osim autora teme) što zadnjih 5 postova pokušavam reći! I 'ko bi rek'o, novi korisnik! Svaka čast na inteligenciji!

A-V je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 15:12   #99
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Stvarno ima toliko stvari koje bih htjeo quotati, misljenja su podjeljena, a ja cu pokusat biti sto kraci i na kraju ce se viditi na kojoj sam strani...
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
čitam sve ovo i mogu reć da bi ja bio nezadovoljan ovakvim postupkom..
Vi iz (opet da kažem..) "SERVISA" kažete da ne lemite ništa, onda to nije servis, SERVIS.. znači POPRAVAK, ne samo zamjena...
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Da, misle da je to, prema opisu problema. I na kraju je bilo to.
Citiraj:
Autor A-V Pregled postova
Na kraju to nije bilo to - čovjek ima ispravan lap a nije po njihovom platio 3000 Kn.
Oni misle, sarafi nedostaju, cojk popravi laptop za 0 kuna. Fakat trebaju mjenjat ime u "zaprimaonica računala" ili mozda jos bolje u "ovlastena zaprimaonica računala" (mozda vise ljudi nasjedne) ili pak u "Vracevi" , a mozda u "Vidovita Zamjena" ...itd.
__________________
P4 3.0 Prescott (Zalman 7000b-cu) @ Gigabyte 8ik1100
2x512 Apacer ddr400
AiW x800xt + vf900
Hitachi 80gb Sata2
Corsair HX520W
Linksys WRT54GL@Tomato 1.25.8515 RAF (Victek Mod)
Armand je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 16:25   #100
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
o onoj mojoj rečenici.. "Vi iz (opet da kažem..) "SERVISA" kažete da ne lemite ništa.."

ne sad da striktno oni trebaju svaki kvar popravit lemljenjem.. nego takve sitne kvarove koji se MOGU i DAJU zalemit.. ako se neda, onda tek zamjena cijele komponente.. al to u servisu ne mogu znat ako ne otvore računalo..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2009., 16:59   #101
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Ajoj sto se dosadni. Ovlasteni servisi ne rade popravke nego samo zamjene. Neovlasteni rade popravke jer zive od toga. Ne znam koji je tu problem? Vase zelje i realnost su razlicite stvari.
Kao sto sam rekao,ides u servis,jave ti koliko kosta,ako ti se ne svidja odbijes. Ides kod elektronicara da ti potvrdi gresku,ako se kod njega da popravit za malo para,dobro ,ako ne odluci da li ces ga vratit u ovlasteni servis i zamijenit plocu ili ces ga bacit. Pa hebemu misa,stvarno ste nekakvi utjerivaci pravde koji utjeruju na pogresnom mjestu.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2009., 19:46   #102
MaxxyM
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 3
Thumbs up

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ajoj sto se dosadni. Ovlasteni servisi ne rade popravke nego samo zamjene. Neovlasteni rade popravke jer zive od toga. Ne znam koji je tu problem? Vase zelje i realnost su razlicite stvari.
Kao sto sam rekao,ides u servis,jave ti koliko kosta,ako ti se ne svidja odbijes. Ides kod elektronicara da ti potvrdi gresku,ako se kod njega da popravit za malo para,dobro ,ako ne odluci da li ces ga vratit u ovlasteni servis i zamijenit plocu ili ces ga bacit. Pa hebemu misa,stvarno ste nekakvi utjerivaci pravde koji utjeruju na pogresnom mjestu.
Upravo to.

Jedino što se u ovom slučaju 'poklopilo' to da se radilo o jednostavnom kvaru, i da se serviser nije udostojio otvoriti laptop i vrlo jednostavno utvrditi da li se radi o lako rješivom kvaru te uputio čovjeka na nekog elektroničara koji mu to može riješiti.

MaxxyM je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2009., 10:05   #103
sick_boy
Premium
Moj komp
 
sick_boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 680
Radi se i o tome da se u servisu nisu udostojili reći čovjeku pravo stanje stvari, tj. da oni ne popravljaju, nego mijenjaju, jer je on bio uvjeren da je njihova dijagnostika bila precizna, dok mu ja nisam predložio da laptop odnese elektroničaru.
__________________

iBase MI980VF-4700EQ Motherboard
Intel Core I7-4700EQ (2.4-3.4Ghz, 4 cores, 8 threads)
16GB DDR3L RAM 1600 MHz
250 GB Samsung 860 Evo mSATA SSD
1TB Seagate Barracuda 7200 2.5" HDD
ATI RX550 4GB
Kolink Satellite mATX Cube Case
Delta Electronics GPS-350EB-200 A ATX 350W PSU
Acer 27" 1440p 75Hz Freesync IPS monitor
Cherry MX Board 1.0 keyboard, brown switches
LOGITECH G305 Lightspeed mouse
Arch Linux/Win 10


Lenovo Idepad 5 pro:
AMD Ryzen 7 6800HS
16GB DDR5 RAM 5600 MHz
1TB Micron nVme HDD
16" 2160x1600 16:10 IPS Display
Windows 11


Fujitsu Esprimo:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500
4GB DDR2 RAM
WDC WD1600AAJS-0 160GB
Seagate ST4000DM000 4TB
openmediavault 4.1.17

Philips 55PUS7373/12 55" 4K HDR VA Direct LED TV
Toshiba 50" QLED 4K Dolby Vision/Dolby Atmos TV
TCL 40" FullHD TV
Maxell SB-3000 soundbar
Onkyo TX-SV444 AV Receiver
Pioneer BDP-160 BD player
Audio-Technica AT-LP2XGY gramofon
Mirage 290is bookshelf speakers
sick_boy je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2009., 20:10   #104
goran_z
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: World
Postovi: 5
Za ekipu iz Web IT-a :
A da zaposlite Sick Boy-a u servisu, posto sad ima tolko iskustva sa problemima sa lenovo laptopima ???
goran_z je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 10:36   #105
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Zasto im to nisi poslao na mail ? Zato dizes mjesec dana star i jako izvakan thread samo da napises jednu sarkasticnu recenicu ?
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na