Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2013., 17:50   #241
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Super mi je ovo. Kad je Vettel prvi, onda su on i RB najbolji, a kad nije, onda su krive gume

Koja će biti sljedeća isprika? Kad je temperatura između 20-22, onda Vettel dobiva pole position?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2013., 18:08   #242
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,009
Fetelko je smješan, krivi gume zato jer "nije uspio održati svoje gume jednako dobro kao dva Ferrarija i Kimi u Lotusu." Pa očito nisu gume problem, već bolit i/il vozač.

EDIT:

Citiraj:
Autor cccp Pregled postova
Koliko znam Vettel je još uvijek prvi na tablici. Šta ne mogu ovi iz RB-a zajedno s Vettelom imati loš vikend?
Ma sve to stoji, sam nemoš davat ovak glupe izjave. Reci "bolid nam jede gume više nego ostalima" i to je to
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 12.05.2013. u 19:01.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2013., 18:56   #243
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Koliko znam Vettel je još uvijek prvi na tablici. Šta ne mogu ovi iz RB-a zajedno s Vettelom imati loš vikend?
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2013., 18:58   #244
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Neke momčadi znaju iskoristit ove gume i to dodaje neku napetost, al opet oduzima je puno! Puno vozača ne napada jer štedi gume.
Ranije kad se išlo jednom u boks opet se nije napadalo jer se štedilo gorivo.
Već vidim da za par godinina opet nebude napadanja jer će se štedit struja.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2013., 19:17   #245
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Puno vozača ne napada jer štedi gume.
sorry, ali ovo ne stoji. ili ne gledas formulu prosle sezone i ove. pa barem sada ima prestizanja i moras bjezati iz sekunde prednosti, ako zelis pobjeci DRS-u. takoder, moras stiskati stalno ako zelis dobiti DRS.........


ferrari i lotus su najnjezniji prema gumama, lotus u rukama kimija konstantno najnjezniji. button bi bio mozda i njezniji, ali je mclaren ove godine skroz shit i nekonkurentan za prvih 6 mjesta (mozda i prvih 10). ali tvrditi da nema prestizanja, hej...........

vettel napokon (zapravo RB) ima konkurenciju. EOD. alonso i kimi prvenstveno, umjesao bi se tu i rosberg i hamilton i massa, da mercedes nije los u samoj utrci. vettel nema RB-a s kojim je gazio, ne samo s njim da budemo nacisto, zna covjek voziti. ali je bio na tronu nedodirljiv ISKLJUCIVO zbog brutalnog bolida, ne zbog voznje. i to je to, gume imaju svi jednake, taktikom nisu limitirani, vrijede jednaki uvjeti za sve.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2013., 19:48   #246
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Bas smo se danas, po vec ne znam ni sma koji put ekipa i ja sjetili osamdesetih i ranih devedesetih, zlatnih godina formule 1.
zadnjih 15ak godina redovito zaspim uz prijenos...
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2013., 21:45   #247
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Nisam danas gledao utrku, upravo je sad gledam. Nema velikih iznenađenja, pokazalo se da prvi vozači četvorke, zavisno od staze-uslova-raspoloženja uglavnom osvajaju prva mjesta. Oni koji se nadaju da će RB pasti, neće. Oni imaju novac i ako treba gume će se raditi po njihovim specifikacijama. Mnogi nastoje svrstati Vetla u drugu kategoriju, ali rezultati govore da je jedan od najboljih vozača. Nije čudo da ga velike ekipe (Mercedes) pokušavaju dovesti u svoje redove. Pogledaćemo još nekoliko utrka pa će mo vidjeti šta slijedi.
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2013., 21:57   #248
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
@Brko
Živimo u zemljama, koje su pri vrhu liste po korupcijama, pa vjerovatno nešto iz iskustva znam. Nisam pobornik toga, a ti hoćeš reći da toga nema u sportu?
__________________
duty demagogue
begi je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 07:39   #249
Bolnum
#define yes no;
Moj komp
 
Bolnum's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Alonso pokazao što može kada ima malo sreće da ga neka nesreća ne strefi u početku. Iako, koliko sam vidio, opet je riskirao u prvom krugu da se probije napred, pa makar i po vanjskoj strani zavoja.

Edit:da se osvrnem na ovih zadnjih par postova..novac kvari ljude i točka. Novac stvara novac. Ako treba nekog platit da se pobijedi i dobije više novaca, mnogi će to učiniti. To je tako i točka.
Kolega begi ne kaže da je to normalno, i jasno govori da nije pobornik.. nema potrebe za svađom.
A što se tiče ovog "vrhunskog motorsporta", pa tamo ima više love - veće šansa da se ljudi odluče na takve "crne" poteze.

Zadnje izmijenjeno od: Bolnum. 13.05.2013. u 07:45.
Bolnum je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 11:54   #250
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
Bas smo se danas, po vec ne znam ni sma koji put ekipa i ja sjetili osamdesetih i ranih devedesetih, zlatnih godina formule 1.
zadnjih 15ak godina redovito zaspim uz prijenos...
Stariji si , pa nakon nedjeljnog ručka nemožeš izdržati da malo ne odspavaš.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 13:27   #251
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bome, imate pravo. Eto, RBR već cvili, preti i priprema drugu veliku uplatu Berniju

LINK



Dok su auti išli ko po tračnicama 3 sezone, bili dominantni na kvalifikacijama i u utrkama, sve je štimalo. Sada kad konkurencija ima bolji tyre management, ajmo cvilit.

Ovaj RBR je isti klinac kao i Manchester City. Sterilna momčad puna para.
Sve stima osim ovo sterilna.. 3 naslova osvojili. rekao bi da ti je mclaren sterilan..
Cvile s pravom! Gume se raspadaju u 10krugova. Svima bolje gume!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 19:31   #252
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
ja ne kužim zašto se ljudi toliko bune protiv guma. Jel odlaze brzo je, ali to je još samo jedna varijabla kojoj se momčadi moraju prilagoditi u hodu i zbog toga su utrke zanimljivije. Gume su iste za sve to je već 100 puta spomenuto i zašto neko ne bi imao prednost ako može bolje upravljati varijablom guma? Ovak i onak Vettel ima najveće šanse da osvoji pervenstvo, kao u problemima su a drže P1.

Po takvom bi se i Mercedes trebao žaliti kako može utrka trajati više od jednog kruga jer oni imaju savršeno posložen bolid za jedan brzi krug?

Siguran sam da će ako stvari ostanu ovakve kakve jesu, momčad kao što je RB može samo napredovati po pitanju guma i prednost Lotusa i Ferrarija poslije polovice sezone možda više neće biti toliko primjetna. Zato i mislim da je Kimi toliko nesretan kaj ne pobjeđuju na početku jer realno kasnije u sezoni to će biti samo teže i neće biti puno prilika zadržati Alonsa i Vettela iza sebe (iskreno se nadam da sam u krivu).

RB ima superiorni bolid i da potrošnja guma ne ovisi toliko o setupu imali bi još jednu dosadnu sezonu, ovak bude zanimljivo barem neko vrijeme.
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 21:20   #253
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
ne vidim dobro

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 13.05.2013. u 21:24. Razlog: dupl
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 22:44   #254
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Ljudi svi idete teorijem da su gume iste za sve, ali jel ste 100% sigurni da je to tocno. Npr. Williams, prosle godine nedodriljiiv u barceloni jucer smijeh... (i to bas prosle godine na rodendan williamsa..
RB u bahreinu cudo jucer nista...
mislim i 7 pobjednika od pocetka prosle sezone to pokazuje.
Mislim danasnja formula je postao show koji nema veze sa F1 kojeg izgleda diktira djedica preko proizvodaca guma.
Zalosno je da jedan od najboljih vozaca danas place boxu da nemoze sporije i da ga jos williamsi prestizu, a ovi stedi gume. pa vettelu je trebalo par krugova da izgubi marussiu..
Neznam kada je posljednju put vozac iz prvog reda zavrsio tako nisko ( a da nisu bili neki specijalni uvijeti ili neki sudar ili slicno, znaci cisto padanje kroz poredak). Sramota za F1
Jednostavno preveliki je fokus na gume, dok su prije par godina bili sporedan faktor danas su odlucujuci faktor o kojem ovisi pobjednik dok drugi cimbenici kao npr. motor, aerodinamika, a i vozac vise nisu bitni..
Ali vjerujem da ce se to sve do sredine sezone ispravit (kao i prosle godine) i sve doci na svoje...
mozda ove godine i alonso pokaze da je vozac pa malo i stisne, a ne kao lani penzionerski odvozi najbitnije utrke u sezoni pa bude i okrsaj pravi za kraj.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 22:49   #255
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,367
Nesto mora biti presudni faktor. Prije je bio motor, pa aerodinamika, sada su gume. Tj, bile su i ranije, sjetimo se Indianapolisa 2005, kad su svi na Michellinu bili odustali.
Nek Kimi osvaja postolja, fetlo nek zaostaje i svi sretni i zadovoljni
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 23:00   #256
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Ljudi svi idete teorijem da su gume iste za sve, ali jel ste 100% sigurni da je to tocno. Npr. Williams, prosle godine nedodriljiiv u barceloni jucer smijeh... (i to bas prosle godine na rodendan williamsa..
RB u bahreinu cudo jucer nista...
mislim i 7 pobjednika od pocetka prosle sezone to pokazuje.
Mislim danasnja formula je postao show koji nema veze sa F1 kojeg izgleda diktira djedica preko proizvodaca guma.
Zalosno je da jedan od najboljih vozaca danas place boxu da nemoze sporije i da ga jos williamsi prestizu, a ovi stedi gume. pa vettelu je trebalo par krugova da izgubi marussiu..
Neznam kada je posljednju put vozac iz prvog reda zavrsio tako nisko ( a da nisu bili neki specijalni uvijeti ili neki sudar ili slicno, znaci cisto padanje kroz poredak). Sramota za F1
Jednostavno preveliki je fokus na gume, dok su prije par godina bili sporedan faktor danas su odlucujuci faktor o kojem ovisi pobjednik dok drugi cimbenici kao npr. motor, aerodinamika, a i vozac vise nisu bitni..
Ali vjerujem da ce se to sve do sredine sezone ispravit (kao i prosle godine) i sve doci na svoje...
mozda ove godine i alonso pokaze da je vozac pa malo i stisne, a ne kao lani penzionerski odvozi najbitnije utrke u sezoni pa bude i okrsaj pravi za kraj.
Malo isto drobiš gluposti, tvrdit da sad vozač i bolid nije bitan je u krajnju ruku neozbiljno. Kao prvo kako su poštelali u Ferrariju sve? Kako Lotus radi ok? Ako RBR i McLaren nisu prvi odma nešto ne štima? Di je bio RBR 2005, 06, 07? Nije bilo tada kukanja

Ove gluposti da se štelaju gume timovima neću ni komentirat. Isto tako dok su skupa vozili Button i Hamilton, moglo se je masu puta vidit da je Button nježniji prema gumama, tako da igra vozač ulogu. Ovo šta je Hamilton plaka, to je druga priča, neka Brown i ekipa zasuču rukave i podese bolid.

I da uvik će nešto bit ključni faktor, ako se prolazi kroz bokseve ne valja, ako se liva gorivo ne valja, ako je downforce prevelik ne valja, ako nema DRSa ne valja, najbolje da se napravi 10godišnji plan pobjednika i to je to

A opet kažen ove iz RBR neću komentirat, kad utrka prođe odlično nikome ni riči, kad snjeguljica nije prva odma plač.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2013., 23:01   #257
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Jednostavno preveliki je fokus na gume, dok su prije par godina bili sporedan faktor danas su odlucujuci faktor o kojem ovisi pobjednik dok drugi cimbenici kao npr. motor, aerodinamika, a i vozac vise nisu bitni..
Pa sve te stvari utječu na potrošnju guma. Sad se tek najviše na gumama vidi tko je bolje projektirao bolid. Kad je sve napravljeno kako spada kao što je kod Ferrarija i Lotusa, potrošnja guma nije problem.

Ako se samo misli na aerodinamiku (RB) ili najveću brzinu (ne mogu nać podatak, ali tu je sigurno opet Force India negdje pri vrhu), a zanemare ostali čimbenici, normalno da nešto mora poć krivo.

Ferrari i Lotus su napravili najbolji posao uskladivši sve faktore i napravili što su napravili.

Ovo s gumama će se povlačiti sad do kraja sezone, ali timovi moraju početi raditi na balansu bolida.

Lotus ostao bez Jamesa Allisona, sad ćemo tek vidjeti jesu li za sve rezultate "krive" gume ili znanje.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 10:21   #258
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
nije 2013 al moram postat
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 13:31   #259
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Gledam formulu 1 jako dugo. Jos u vrijeme kad je Michael bio broj 1, ali nisam navijao za njega, vec za Bmw odn. njegovog brata Ralfa. Kako je Ralf otisao iz formule 1, tu se negdje pojavio novi Nijemac Vettel. Navijao sam za njega jos dok je bio nula i prije RBla.

Drug opet provociras! Ne znas normalno komunicirat.. Skupio si 2k postova tako sto pod... druge.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 14:44   #260
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
kontraargument se pise odvojeno.. ah taj jezik.. tezak li je...

Svi bar znaju za koga ja navijam? A za koga ti? mclaren? Alonsa? Daj se dogovori vise..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 14:53   #261
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,009
Volim ovaj sindrom koji se pojavljuje kod nekih forumaša diljem foruma, kad nemaju konkretnog argumenta, onda se orijentiraju na pravopis i gramatiku u postu na kojeg odgovaraju


Ajmo Kimi
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 14:54   #262
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
drugi? Hahaahaahaaaha.. Bravo! Vrsni provokator i znalac! Cestitam.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 15:02   #263
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
zasto nisi quotao i onaj dio gdje sam napisao da je zabuna?? A Brko Brko.. Nikada covjeka od tebe.. Samo provociraj. Ocito ti raste libido tako!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 16:14   #264
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
BTW, evo ga, plačljivci iz RBR-a uspjeli u naumu: Gume od Kanade bolje po njih.

LINK

Nažalost, niš od Raikkonena i Lotusa ove godine, šteta
Nadan se da će Lotus sad bit još bolji pa da ne idu u boks nikako

Sad se vidi da je Vettel dobar vozač, ali ne i najnaj da izvuče još ono malo. Alonsu kapa doli jer uz sva sranja izvalači maks, a i proteklih sezona je ima sranja. (iako nevolin španjolsko govno).
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 16:22   #265
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,367
Smeca redbullova, uspjeli da im podrze to s gumama.
Al ajde, vec godinama samo novac upravlja formulom.

Sad bi bilo dobro da fetlo jos vise trosi gume xD
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 17:03   #266
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,676
Ovdje se rasplamsalo, evo me s benzinom......


Pocnite lagano plakati za V8 motorima rađe.

A taj Vettel je sve samo ne vrijedan spomena, place se ko curica na sve šta nije po njegovom guštu, vidlo se to na masu situacija, pa cak i sa vlastitim suvozacem koji je BOG za njega po pitanju osobe, Alonso je pokazao prošle sezone da i sa 2 "klase" lošijim bolidom može loviti malog šmrkavca.

To potvrđuju i sami šefovi teamova koji su ga proglasili za najboljeg vozaca prošle sezone.

Da se Alonsa stavilo u bolid iz te 3 godine, posramio bi Vettela ko beba zvecku.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 18:10   #267
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
vi ste nerealni.. Ja ne kazem da je RB sada dobar. Rekao bi da je Ferrari sada prejak za sve. A tu je sigurno i Lotus. Ali gume ne smiju biti predmet losih voznji i rezultata kod svih. Pa vozi se samo prvih 20krugova, ostalo se cuvaju gume. Budite realni, gume se raspadaju za 10 krugova, pa gdje to ima? I opet ne govorim za RB, to se dogadja Mercedesu, Mclarenu, RB ma svima.. Pa i Ferrari i Lotus ce ici brze sa boljom gumom. Hocu utrkivanje a ne stednju guma.

Imam dojam kao da se vozi po kisi! Pa bolje da onda imamo sve kisne utrke.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 21:10   #268
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
vi ste nerealni.. Ja ne kazem da je RB sada dobar. Rekao bi da je Ferrari sada prejak za sve. A tu je sigurno i Lotus. Ali gume ne smiju biti predmet losih voznji i rezultata kod svih. Pa vozi se samo prvih 20krugova, ostalo se cuvaju gume. Budite realni, gume se raspadaju za 10 krugova, pa gdje to ima? I opet ne govorim za RB, to se dogadja Mercedesu, Mclarenu, RB ma svima.. Pa i Ferrari i Lotus ce ici brze sa boljom gumom. Hocu utrkivanje a ne stednju guma.

Imam dojam kao da se vozi po kisi! Pa bolje da onda imamo sve kisne utrke.
O čemu ti, Alonso je stvorio prednost od štednje? Vozio je jako kao i Massa, malo se približio Kimiju ovaj diga -1.5s po krugu.

Opet kažen nije ovaj put sve na velikima pa se jebe tu Pirelli da nešto napravi, ako je moga Ferrari i Lotus, zašto ne može RBR? Mercedes odličan za 1-2 kruga, kasnije istopi gume, opet neka zasuču rukave i riješe problem. Šta je McLaren 2002 i sl kad su motori crkavali, šta su tribali uvest restrikcije? Mislin svaka sezona donese nešto novo, GrawnGP jer je bio odličan, kasnije nije baš išlo najbolje, do sada je išlo RBRu, jbg vrimena se minjaju...
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 21:23   #269
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
vi ste nerealni.. Ja ne kazem da je RB sada dobar. Rekao bi da je Ferrari sada prejak za sve. A tu je sigurno i Lotus. Ali gume ne smiju biti predmet losih voznji i rezultata kod svih. Pa vozi se samo prvih 20krugova, ostalo se cuvaju gume. Budite realni, gume se raspadaju za 10 krugova, pa gdje to ima? I opet ne govorim za RB, to se dogadja Mercedesu, Mclarenu, RB ma svima.. Pa i Ferrari i Lotus ce ici brze sa boljom gumom. Hocu utrkivanje a ne stednju guma.

Imam dojam kao da se vozi po kisi! Pa bolje da onda imamo sve kisne utrke.
cek. to je isto kao da smo mi, ne RB-ovci, srali i "trazili" nekakva izjednacenja jer je RB prije dvije sezone redovito odmaglio naprijed i pobjedivao i pobjedivao i pobjedivao..........

pazi, tada je bila politika - jebite se, napravite i vi bolid koji moze ici ovako. jebiga, ferrari i lotus napravili bolide koji idu tako, ali i bolje - e ne, nama iz RB-a to sada ne pase . ajmo mi malo izjednaciti i necije prednosti (zapravo nase manjke) ispeglati i da budemo ravnopravniji u utrci.........


kako god, kurvanjski ovo za gume. u najmanju ruku jako prozirno, to da je dosao netko drugi (iz slabijih momcadi, npr force indie), bas bi doslo odjednom do promjene guma. zato stoji ovo sto brko prica.

i jos jednom, ako nisi uhvatio do sada.
Drug Brko voli i navija za mclaren. postuje alonsa kao vozaca jer jest trenutno najbolji. ne postuje ga kao covjeka, jos tamo od vremena renoa.

ja navijam za ferrari. znam isto tako da je alonso bio (mozda i sada jest) govno od covjeka, ali ja idem drugacijom linijom jer mi znamo ono sto procitamo/vidimo. i u zadnjih dvije-tri godine mu se ne moze bas naci prigovora, i ja ga postujem vise kao covjeka nego brko. kao vozac mi je redovito u top tri, uz hamiltona i kimija.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 21:35   #270
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Smiješno i žalosno postaje da su gume postale glavni hit F1,loš hit...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na