Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2018., 17:52   #5101
Žak Onanis
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: Vukovar
Postovi: 248
Thanks, to je to
Sad prikazuje sve narudžbe 2018
Žak Onanis je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 16:10   #5102
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Naručio sam prije 10 dana bateriju za fotoaparat. Danas otvorim purchase history i umjesto baterije stoji ovo:

Citiraj:
We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter.
Ne mogu naći email kontakt za ebay, samo opcije da ja zovem njih ili oni zovu mene, što ne želim.

Tracking pokazuje da se paket kreće, no sad me muči u čemu je bio problem da je stvar skinuta s ebaya.

Pošto je nov model baterije, ne vjerujem da već postoje fejkovi, barem mi google nije izbacio nijedan slučaj.

Iz sumnje da bi ipak mogli biti rani fejkovi, izabrao sam prodavača s najduljim stažem i najboljim ocjenama.

Ima li netko iskustva s ovakvim slučajevima?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 16:36   #5103
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Naručio sam prije 10 dana bateriju za fotoaparat. Danas otvorim purchase history i umjesto baterije stoji ovo:



Ne mogu naći email kontakt za ebay, samo opcije da ja zovem njih ili oni zovu mene, što ne želim.

Tracking pokazuje da se paket kreće, no sad me muči u čemu je bio problem da je stvar skinuta s ebaya.

Pošto je nov model baterije, ne vjerujem da već postoje fejkovi, barem mi google nije izbacio nijedan slučaj.

Iz sumnje da bi ipak mogli biti rani fejkovi, izabrao sam prodavača s najduljim stažem i najboljim ocjenama.

Ima li netko iskustva s ovakvim slučajevima?
Dosta često mi se to događa za baterije, slušalice i usb kablove. U 99% slučajeva na kraju budu fejk (što ne znači nužno da je lošije kvalitete).

Kakogod, ako otvoriš slučaj, novac ćeš dobiti odmah bez potrebe za objašnjavanjem.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2018., 01:12   #5104
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Prodavač se javio s kompletnim ispisom trackinga, veli da je zabranjena prodaja Sony baterija na ebayu i da je zato listing maknut.

Ne mogu pronaći nigdje tu informaciju...čekam da stigne baterija pa da vidimo situaciju.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2018., 16:58   #5105
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Ubio me ovaj Global shipping program.
Uhvatio Kef zvučnike za mega lovu ali morao platiti 48 funti postarinu.
Naravno, ide preko Pitney Bowes.
15 dana meni to putuje i još uvijek mi stoji na trackingu da je u Engleskoj.
Mislim, koji kurac??
Ima netko iskustva sa tom gamadi?
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2018., 17:47   #5106
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 524
za 15 dana je vec trebalo stici, pogledaj na ebayu da nemas jos koji tracking broj uz onaj prvotni, kod zadnje narudzbe koja mi je isla GSP-om iz UK dobio sam dva broja za praćenje, jedan je radio dok posiljka nije stigla u GSP centar u UK, i nakon toga vise ne, dok je drugi broj radio cijelim putem i nakon toga sam jos dobio treci broj od GLS-a ili DPD-a koji je i dostavio paket
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2018., 10:28   #5107
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Citiraj:
Autor zdravko_c Pregled postova
za 15 dana je vec trebalo stici, pogledaj na ebayu da nemas jos koji tracking broj uz onaj prvotni, kod zadnje narudzbe koja mi je isla GSP-om iz UK dobio sam dva broja za praćenje, jedan je radio dok posiljka nije stigla u GSP centar u UK, i nakon toga vise ne, dok je drugi broj radio cijelim putem i nakon toga sam jos dobio treci broj od GLS-a ili DPD-a koji je i dostavio paket
imam i ja 3 broja, na zadnjem najnovijem i dalje stoji da je u UK
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2018., 16:03   #5108
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Prije 35 dana sam dobio refund za predmet koji nije došao. Za kupnju je korištena kartica umjesto PayPal acc. Budući da je to PayPal servis, račun za refundirani iznos je PayPal automatski poslao na mail. Sukladno tome pretpostavio sam da će se iznos pojaviti na kartici kroz tjedan dana.

Međutim, više od mjesec dana kasnije iznos se nije pojavio. Kontaktirao sam banku misleći da je njihov propust u pitanju na što su odgovorili da oni ne vide da je iznos vraćen i da kontaktiram prodavača. Naravno, eBay ne mogu kontaktirati jer je slučaj zatvoren što se njih tiče (a i prodavača), a PayPal nema direktno veze sa spomenutom transakcijom (osim posredovanja).

Je imao netko možda sličnu situaciju? Kome se obratiti?
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2018., 11:54   #5109
tilurium
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Split
Postovi: 22
Da ti nije slučajno prodavač platio na PP umjesto napravio refund kartice? Jesi gledao na PP stanje da nije novac tamo sjeo? Nekad im je tako lakše. Nema smisla da si dobivao inače ikakve mailove od PP ako ga nisi koristio. Iako je PP eBay servis načini plaćanja su neovisni.
tilurium je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2018., 12:35   #5110
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor tilurium Pregled postova
Da ti nije slučajno prodavač platio na PP umjesto napravio refund kartice? Jesi gledao na PP stanje da nije novac tamo sjeo? Nekad im je tako lakše. Nema smisla da si dobivao inače ikakve mailove od PP ako ga nisi koristio. Iako je PP eBay servis načini plaćanja su neovisni.
Nije mogao jer u to vrijeme nisam imao PayPal acc.

Nakon više od 10 god. valjda znam kako funkcionira. Kakogod, riješeno je kontaktiranjem PayPal korisničke službe. Rekli su da je došlo do greške s njihove strane.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2018., 15:26   #5111
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Postovanje, kolege ako tko ima iskustva dobio sam na aukciji jedan item na ebay.de medutim jedina opcija placanja je direktno na racun preko ebay-a.

Pokusao sam naci odgovor ali bezuspjesno dali sam u ovom slucaju zasticen kod ebay-a kao da placam paypal-om?

tj. postoji li mogucnost da me prodavac prevesla?

Prodavac je novi i nema jos feedback.!
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2018., 16:12   #5112
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Danas bidanje na švabskom ebayu bez čitanja uvjeta, sutra slanje para nigerijskom princu.

U osnovi nisi zaštićen putem eBaya kod uplate na račun iako je eBay.de valjda jedini od eBayova dozvoljava takvu uplatu kao način plaćanja.
Plaćanje isključivo uplatom sam do sada vidio jedino za iteme koje švabe šalju samo unutar DE, s obzirom da tamo sudstvo balkanskog ubojicu osudi za samo 6 mjeseci, pretpostavljam da se sellerima ne isplati varati domaće ljude na taj način.

Inače ti kod svakog itema piše načini plaćanja ( Zahlungen) i vrste plaćanja na koje imaš zaštitu eBaya (Sicherheit).
Evo npr. ovaj nudi i plaćanje uplatom na račun ili solarno (pare na sunce), ali eBay za ta dva načina ne daje zaštitu:



Ako taj seller uopće šalje van Njemačke, jesi li svjestan da je naknada za takvo plaćanje u HR bankama oko 100 kuna?
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2018., 17:11   #5113
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Placanje mi nudi direktno preko ebay-a ne trebam ic u banku za platiti…
Prodavac je iz njemacke i salje u njemacku samo, sto mi nije problem jer
imam gore prijatelja gdje mi moze poslati.

a ovo mi stoji u opisu itema:

https://imgur.com/QOomTRK
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2018., 17:57   #5114
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Prebaci se s ebay.com na .de pa će ti pisati koji su uvjeti.
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2018., 21:19   #5115
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Kupio sam predmet, te nakon 3 minute stisnuo cancel, paypal mi je u medjuvremenu skinuo novce
Od ebaya sam dobio da je predmet tj kupovina raskinuta te da u roku od 3 dana ce mi se javit prodavac da napravi refund.
3 dana su jucer prosla, govnar od sellers kaze da ima problema nekakvih da ceka odgovor??

Sta mi je radit?
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2018., 16:07   #5116
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Društvo kako se kupuje proizvod bez navedene poštarine ?
Baba me zajebava da moram prvo kupiti proizvod pa onda plaćam poštarinu. Uglavnom nije uključena poštarina već je neodređeno prema svijetu.

Ja išao na Buy It Now i na Added to your cart i nula bodova, ništa mi nije skinuto s računa ???
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2018., 10:00   #5117
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Sad idi u košatricu i plati - poštarina će ti biti ukoliko je naznačena...
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 17:42   #5118
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Bok ekipa.

Zadesio me problem sa kupovinom na Ebay-u, pa ovdje tražim savjet/pomoć glede toga.
1.7.2018 sam kupio jedan predmet u vrijednosti 14$ od prodavača koji je imao 100% reputaciju .
Prodavač je iz Kine.
Sutradan sam dobio email od Ebay-a u kojem piše:

The listing you're interested in is no longer available.
We're writing to let you know that we've removed an item you recently won.
Since you've already paid for the item, you don't need to do anything else. If your item hasn't arrived yet, it should arrive soon. If it doesn't, then you'll want to open a case in our Resolution Centre. You can learn how to do this, plus find timelines for opening cases.

Odmah sam probao otkazati kupovinu, kontaktirati prodavača pa i PayPal, ali zasad nema odgovora sa nijedne strane.
PayPal mi je doduše poslao email te savjetuju da problem riješim sa prodavačem.
Naravno, prodavač ne odgovara na poruke.
Probao sam na Ebay-u u njihovom Resolution Centru pokreniti postupak povrata novca ili otkazivanja kupovine, ali sve šta tamo imam je razna tekstualna pomoć/savjeti ili me prosljedi na formular u kojem mogu poslati poruku prodavaču.
U međuvremenu prodavač više nije registriran na Ebay-u tako da do njega ne mogu doći.

Ima li negdje na Ebay-u opcija da se direktno njima poažlim, a ne prodavaču?
Nigdje ne mogu naći takvu opciju.

Hvala na odgovorima.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 17:57   #5119
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Moras pricekati istek roka za dostavu, tek onda se mozes zaliti i otvoriti complaint.

Dogodilo se i meni, nije rijetko da "mrzitelji svega internetskog" selleru "otmu" account, prodaju lazne iteme i onda odmagle. Cesto se radi o prikupljanju podataka (Ime, adresa).

Na kraju eBay vrati novce (nadam se da si platio PayPalom ili karticom).
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 18:05   #5120
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Moras pricekati istek roka za dostavu, tek onda se mozes zaliti i otvoriti complaint.

Dogodilo se i meni, nije rijetko da "mrzitelji svega internetskog" selleru "otmu" account, prodaju lazne iteme i onda odmagle. Cesto se radi o prikupljanju podataka (Ime, adresa).

Na kraju eBay vrati novce (nadam se da si platio PayPalom ili karticom).
Istina, i ja sam pomislio da prije isteka roka neću puno postići sa Ebay-om.
Bar bi želio probati, ali ne znam kako ih kontaktirati.
Vjerojatno je account hackiran, a ja naletio na volej.
Platio sam PayPalom. Čekam odgovor od PayPala.
Možda oni izađu u susret.

Rok dostave je 30.8.2018
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 20:36   #5121
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Kupio sam predmet, te nakon 3 minute stisnuo cancel, paypal mi je u medjuvremenu skinuo novce
Od ebaya sam dobio da je predmet tj kupovina raskinuta te da u roku od 3 dana ce mi se javit prodavac da napravi refund.
3 dana su jucer prosla, govnar od sellers kaze da ima problema nekakvih da ceka odgovor??

Sta mi je radit?
Samo da javim da sam popušio 20 dolara, ebay mi je javio da mi ne može se napraviti refund na moj paypal račun?

Prodavaču sam dao izrazito negativan feedback, ako ništa drugo.
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 10:30   #5122
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Probaj se javit paypal. Meni su jednom isplatili 10€, a žalio sam se za manji.
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2018., 22:23   #5123
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
tražim iskustvo / savjet
bidao sam na ebay.co.uk foscam kameru
i dobio .. 66 funti


još prije sam poslao upit, koliko je poštarina za hr .. jer je tako pisalo, ali je pisao EUROPE da šalje


i onda dobivam 2 maila
prvi


Citiraj:
New message from: bunday9637 (72)

i am guessing you are the guy from croatia.

the price for postage and packaging was from the uk only. if you want it posted to croatia please organise for it to be collected by a courier from my address.

any problems call me on 00447977591640





drugi
Citiraj:
New message from: bunday9637 (72)

Thanks for your business. I am ready to dispatch the following item:

Foscam FI9900P Wireless IP CCTV Bullet Camera, 1080P HD Outdoor Security Grade
Ł66.00

Unfortunately, I can't dispatch the item until I've received a payment. Can you please let me know when I can expect a payment? Looking forward to hearing from you.

Thanks!



razlika kakvih 5 min

e sad, ja platit ne mogu, jer ebay trazi da prodavač stavi total cijenu .. zbog poštarine
i tu sad stojimo 3 dana

Miriši mi ne jebivetra koji očito nije zadovoljan cijenom bidanja, ili da mora slat "balkancu"
Kako sad ga odjebat, jer ebay svako malo šalje.. niste platli .. ajmoooo
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2018., 23:08   #5124
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Samo da javim da sam popušio 20 dolara, ebay mi je javio da mi ne može se napraviti refund na moj paypal račun?

Prodavaču sam dao izrazito negativan feedback, ako ništa drugo.
Javi se paypalu, ja sam imao slučaj da sam dobio aukciju, platio idući dan, a seller 5 dana poslije otkazao kupovinu (vjerovatno nije bio sretan sa cijenom za koju je item otišao). Zatim sam dobio poruku od Ebay-a da ne mogu izvršiti refund, te se javio PayPal-u i preko njih dobio refund.
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2018., 15:28   #5125
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Zadnjih 5-6 kupovina mi propalo jer su accounti prodavača hackirani.
Nekidan "osvojim" item (bidanje) i prije nego platim pošaljem upit prodavaču je li item dolazi u kutiji i naravno, odgovora nema 2 dana. Tada stiže mail od ebay-a u kojem piše ako nisam platio item da ni ne platim jer item više nije dobavljiv.
Ovo je kao epidemija.

Eto, sad još manje imam povjerenja glede kupovanja na ebay-u.
Godinama tamo kupujem i nikad problema (oko 130 kupovina).

Za jedan item još nisam dobio povrat novca.
Također je account navodno hackiran.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2018., 19:45   #5126
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Meni se ovaj jos nije javio sa total price
Platit ne mogu
Jer prodavac mora stavit cijenu postarine
Jesam se nahebo, sad kasnije bile na prodaju 2 foscam kamere istog modela i sve navedeno kako treba
Postarina 28£
Al nisam se usudio bidat da ne kupim 3 na kraju
A trebam 1
Rađe ču kupovat dalje na alix i platit porez
Ebay se srozao
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2018., 13:16   #5127
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Pitanjce, imam naruceno item na ebayu, poslan 26.6, nije jos stigao a sutra idem na godisnji, pise da treba stici do 21.8., a mene nema u ZG do 22og xD, mogu li otic u postu u koji ce stici i zamolit ih da cuvaju item da nejde nazad nakon 5 dana?
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 14:12   #5128
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,066
Je li netko imao iskustva sa GSP-om u EU.
Naime dobio sam aukciju za Thinkpada T470 u ponedjeljak i nigdje nije pisalo da će ići GSP-om već samo Expedited Delivery (International Priority Shipping)
No na kraju je ipak GSP, seller je Parcelforceom poslao u UK paket i on je jučer ujutro dostavljen, no ova dva UPAA trackinga od Pitney Bowesa koji obavlja GSP su beskorisni.
Samo stoji Tracking Details Uploaded Aug 7 5:06 PM na njihovom tracking siteu.
Nisu nimalo jeftini, 44 GBP me koštalo a zasada je užasno sporo i netransparentno.
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 14:23   #5129
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 524
2 ili 3 posiljke su mi stigle ove godine putem GSP-a, u roku 10-15 dana, istina je da se nekad tracking brojevi sporo azuriraju, za zadnju posiljku su bila cak 3 broja tipa UP.... za prva 2 nikad nije proradio tracking do kraja, za 3 (zadnji ) jeste u roku par dana. u roku par dana dobijes i dodatni broj od DPD-a ili GLS-a, ovisi kome Pitney Bowes (GSP) preda paket za konačnu dostavu u HR.
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 14:33   #5130
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,066
Citiraj:
Autor zdravko_c Pregled postova
2 ili 3 posiljke su mi stigle ove godine putem GSP-a, u roku 10-15 dana, istina je da se nekad tracking brojevi sporo azuriraju, za zadnju posiljku su bila cak 3 broja tipa UP.... za prva 2 nikad nije proradio tracking do kraja, za 3 (zadnji ) jeste u roku par dana. u roku par dana dobijes i dodatni broj od DPD-a ili GLS-a, ovisi kome Pitney Bowes (GSP) preda paket za konačnu dostavu u HR.
Ajde bar znam da za sada nije nestao negdje paket.
No to ne mijenja činjenicu da za 45 funti 10-15 dana za dostavu je užasno sporo.
Pa mobiteli iz Kine su mi stizali doslovno za 3-4 dana i to ih 2 puta prepakiraju DHL-om.
Da je poslao Royal Mailom bilo bi brže
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na