Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2016., 20:02   #571
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Gledam ovaj Huawei P9 a i P9 plus, pa fotke radi odlične, pogotovo BW, a low light su odlične u BW, bolje neg u boji koji su ipak lošije..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2016., 20:09   #572
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Meni isto zapeo za oko samo sto ja gledam dual sim.
Treba mi neka zamjena za Z2
zgmmax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2016., 21:40   #573
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ima tko P9 lite? U istoj mi je cijeni kao Galaxy A 2016 i sad se lomim. Ići na provjereno i uvijetno rečeno slabije, il na P9 lite, tj. papirnato nešto malo jači/noviji mob?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2016., 22:41   #574
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ima tko P9 lite? U istoj mi je cijeni kao Galaxy A 2016 i sad se lomim. Ići na provjereno i uvijetno rečeno slabije, il na P9 lite, tj. papirnato nešto malo jači/noviji mob?
A5 2016 je bolji mob...ako ništa drugo ima bolji ekran i bolju kameru i OIS na kameri...a može se naći za 2400 kn kod nas u dućanu......
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2016., 22:59   #575
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ima tko P9 lite? U istoj mi je cijeni kao Galaxy A 2016 i sad se lomim. Ići na provjereno i uvijetno rečeno slabije, il na P9 lite, tj. papirnato nešto malo jači/noviji mob?
Imam P9 Lite , verzija s 3gb rama...pitaj što te zanima

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 12:16   #576
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Sve me zanima, ono općenito napiši par rečenica. Što ti se sviđa, još više što ti se nesviđa.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 17:19   #577
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Sve me zanima, ono općenito napiši par rečenica. Što ti se sviđa, još više što ti se nesviđa.
Koristim ga skoro mjesec dana , prije toga sam imao iPhone 5S.
Ukratko...fingerprint senzor je brz (brži od iPhona) , baterija traje i traje ali doslovno...mislio sam da zbog većeg ekrana od iPhona ću imat s tim problem ali obradovala me baterija.
Što se tiče brzine samog uređaja , imam verziju od 3Gb , kad sve appove pogasim u prosjeku je uvjek 2Gb rama slobodno.
Osobno sam još uvjek u navikavanju na androidu (imao prije dosta androida ali niti jedan nije bio na razini iOSa) , EMUI netko pljuje po njemu netkom odgovara , meni je ok.
Jedino što još nemogu prokomentirat je kamera , uslikao sam par slika na auto postavkama i to je to...
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2016., 12:01   #578
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
Imate neki prijedlog za neki bumper za Huawei honor 7? Danas mi ispao i naravno ostali mi otisci od asfalta na aluminiju, pa sad bi ipak bilo vrijeme da ga zastitim na bolji nacin. Gledao sam ovo s ebaya, ali ako imate neko bolje mjesto odakle bi mogao naruciti ili kupiti kod nas?
Isto tako, na njemu imam vec jednu foliju, tak je dosao kad sam ga uzeo novog, pa jel to obicna folija ili je tempered glas? Jel se isplati uzimati taj tempered glas za njega?
gaggo je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2016., 18:47   #579
Ivan0705
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Poz!
Evo da ne otvaram novu temu.Imam jedno pitanje.
Kupio sam Huawei p9 lite i sa mobom sam zadovoljan.Jedino mi je problem gdje za njega kupiti zaštitno kaljeno staklo a da je ok.Naime bio sam kod jednog trgovca, ali kad je zaljepio staklo ispod stakla na donjem dijelu je ostalo malo zraka i nikako nije mogao to normalno zalijepiti..Zato bih molio tko zna gdje bi mogao kupiti sto posto ok staklo..
Hvala!
Poz...
Ivan0705 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2016., 21:42   #580
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor Ivan0705 Pregled postova
Poz!
Evo da ne otvaram novu temu.Imam jedno pitanje.
Kupio sam Huawei p9 lite i sa mobom sam zadovoljan.Jedino mi je problem gdje za njega kupiti zaštitno kaljeno staklo a da je ok.Naime bio sam kod jednog trgovca, ali kad je zaljepio staklo ispod stakla na donjem dijelu je ostalo malo zraka i nikako nije mogao to normalno zalijepiti..Zato bih molio tko zna gdje bi mogao kupiti sto posto ok staklo..
Hvala!
Poz...
Ebay , Aliexpress i slično...ja osobno sam naručio case i tempered glass s Aliexpressa
Snowrider je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2016., 02:29   #581
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Uzeo Mate 8, prezadovoljan.
Još se navikavam na veličinu, al neće bit problem, koliko god da je mob tacna, bome su i moje ruke povelike. Mob leti, fingerprint radi bolesno brzo, a baterija, ono zbog čega je mob pretežno i kupljen potpuno zadovoljava moje prohtjeve. Kameru još nisam pošteno isprobao tak da to još neću komentirat, no to mi tak i tak nije bio prioritet.
EMUI mičem prvom prilikom, Nova launcher ide gore jerbo se na ovo nikak nemrem naviknut. One pizdarije s zglobovima prstiju isto nisam isprobavao nit mi treba, imam neke svoje navike. Mob dođe s zalijepljenom folijom i nekakvom zaštitnom maskicom al ide se u nabavku nekog kaljenog stakla i kejsa s ebaya.
Zasad, 9/10.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2016., 11:53   #582
coconut
Premium