Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.06.2006., 13:47   #1
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Svaštara

Evo mene opet sa prijedlogom koji vjerojatno neće proći.
Dakle na svaštari se u zadnje vrijeme pojavilo par topika koji po meni graniče sa debilizmom. Konkretno mislim na asocijacije, kalodont i ono u što se pretvorio topik o najjeftinijem autu u RH. Meni smeta da se isti pojave svaki puta na vrhu popisa kad kliknem new posts, pa ako ih već nema nitko namjeru lockat ili zabranit, molio bi da se kraj topika pojavi mogućnost ignore opcije, tako da isti jednostavno NE VIDIM, niti inače, a niti među novim postovima.
Hvala.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline  
Staro 08.06.2006., 12:21   #2
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
cekaj , zato sto se tebi neda pricat o autima , totalno normalnoj muskoj temi , u kojoj te NITK ne tjera da postas , nit da ju citas , trebalo bi ju lockat?


svakakvih ljudi
Hrvoje xyz je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2006., 14:49   #3
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Nije problem samo u toj temi, i ta tema je otišla totalno u OT. Riječ je o više tema na svaštari i ja bi samo htio da mi neke stvari nisu svaki puta na vrhu new posts liste, jer mi idu na živce. Što se mene tiče ne moraju se lockat, ali bi bilo u redu da se u thread tools ubaci opcija ignore this thread, jer mi neke stvari, pogotovo na svaštari, idu na živce.
A što se tiče rasprava o autima, tipa moj je jači od tvog, mislim da im ovdje ni na svaštari nije mjesto, ali opet ponavljam, želim samo alat koji će mi omogućiti da ga ignoriram.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline  
Staro 09.06.2006., 18:28   #4
LordNitro
Premium
 
LordNitro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,610
Morat ću se složiti s čovjekom... Previše SPAM-a i bezvezarija...
__________________

Kirk: "Spock, you want to know something? Everybody's Human."
Spock: "I find that remark... insulting."
LordNitro je offline  
Staro 09.06.2006., 19:27   #5
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Ako ne smijemo o autima, onda ime sobe "Svaštara" gubi svoj smisao.

U tome slučaju bi ju trebalo preimenovati. Možda "Ostalo iz svijeta informatike i računarstva" ?
Delta S4 je offline  
Staro 09.06.2006., 21:05   #6
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Svaštara je nastala silom prilika i da se mene pita ona ne bi postojala, bar ne u ovakvom obliku. Teme vezan uz računala da, npr. ugradnja kompa ili sl. u auto. Ali, alu felge, nabrijavanje motora i ostalo - fuf....
tor je offline  
Staro 09.06.2006., 21:22   #7
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
ljudi jel vi imate zivot van 4 lima od kompjutora?

svakakvih ljudi...
Hrvoje xyz je offline  
Staro 09.06.2006., 23:22   #8
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor tor
Svaštara je nastala silom prilika i da se mene pita ona ne bi postojala, bar ne u ovakvom obliku.
Sta cekas, Isukrsta ti? Delete, delete!!!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 09.06.2006., 23:25   #9
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz
ljudi jel vi imate zivot van 4 lima od kompjutora?

svakakvih ljudi...
Živimo, u tome i je problem.
Postoji život i van foruma, gdje furaš takve stvari. Što ti je ovo, duševna hrana pa moraš sve živo tovariti ovdje?
tor je offline  
Staro 09.06.2006., 23:58   #10
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Pobrišite zderonje, da vidimo kolko Jelcu ustvari ima psotova (ubil bu me zbog ovoga )
Fleks je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2006., 02:44   #11
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Švaštara je sasvim ok i potrebna je jednostavno iz razloga da se ljudi malo ispušu u njoj... osim ako glavešinama ovog foruma je u cilju da ovdje dolaze i borave ljudi koji samo imaju kojekakve probleme sa pc-om, da nešto kupe ili da pitaju za kakav savjet. Kako se nitko nije bunio oko nogometa, kakadonta, asocijacija i brdo drugih MENI gluplji tema ?? Sad netkom smetaju auti pa će netkom nešto drugo i tako možemo u krug...
Da se razumijemo, ovo je pc forum a ne svaštara forum i bavi se isključivo temama uz pc i stvarima povezanim oko toga no jedna "svaštara" ga neće unazadit , naprotiv. Kome smeta ne mora ju čitat. @Pomo , kako ti neke teme mogu ići na živce ako ih ne čitaš , pa zašto ih čitaš ako ti idu na tivce ?
Jel te tko tjera da otvoriš taj "new posts" ?
@tor , ti bi bio sigurno sretniji da imaš više posla brisajući teme koje bi se razasule po forumu u slučaju brisanja svaštare ? No na tvoj stav sam već navikao, nađi si curu... smiri se malo..
@LordNitro , a spam nije 16 tema o 6600gt, 6800gt, 3dMark 1,2,3,4,5,6,7.....??
Pa ljudi moji nismo svi isti da će nam se forum sviđati u cijelosti sa svim temama što se bavi , svatko čita i sudjeluje u onom što ga zanima dok je netkom drugom to spam ili bezvezarija. Napravite anketu , nek sami korisnici foruma iznesu svoje mišljenje i ja vjerujem da će 80% biti da svaštara ostane kakva je....

p.s. samo me još zanima u slučaju brisanja svaštare na koji forum se može postavit tema o okupljanju forumaša ovog foruma ?
stuc je offline  
Staro 10.06.2006., 08:38   #12
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
NISAM tražio brisanje svaštare, aj si svi skupa pročitajte opet malo moj prvi post. Tražim mogućnost, kao što ima mogućnost ignore juzer, tako bi htio ignore thread. Ako to nije moguće, onda bi molio admine da nekim pravilima ipak uvedu malo reda na svaštaru. Ima topika koji mi idu na živce, a ovo sa autima je bio samo onaj topik koji me natjerao ovo pokrenut. Mislim da asocijacije i kalodont definitivno zaslužuju lock i delete. I NE ČITAM te topike. Čovjek bi stvarno trebao biti bolestan u mozak pa krenut čitati baš cijele asocijacije i kalodont.
A ovo što koristim new posts, nemam bržeg načina vidit što se dešavalo dok nisam bio na forumu. Da nema toga, na neke topike bi jednostavno zaboravio.
@Hrvojexyz: Da, imam život van kompa, ali ovdje dođem zbog računala, NE da bi pročitao tvoja mišljenja o uličnim utrkama.
A što se tiče prave muške teme, nemamo svi komplekse oko veličine nekih dijelova vlastite anatomije, pa nam za produžetak iste ne služi auto.
@Stublina: Ti baš MORAŠ nanovo pročitat moj prvi post, pa onda komentiraj.
I da ne zaboravim, mislim da bi teme o nogometu trebalo zabranit, iz jednostavnog razloga što je sveprisutan, kao i politika, pa bi bilo lijepo da ga se bar negdje ne spominje.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 10.06.2006. u 09:38.
Pomo je offline  
Staro 10.06.2006., 10:18   #13
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
@Pomo Ma razumijem ja tebe potpuno šta ti želiš no bez ikakve ljutnje to što ti tražiš je luksuz... new posts nebi bili new posts ako bi se otvarale samo određene teme. U svakom slučaju ako se to može nekako izvest da se pod new posts otvaraju samo teme koje se žele pratit - moj glas imaš...
stuc je offline  
Staro 10.06.2006., 10:26   #14
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Gle, neznam jel se to da izvest. Nisam za zatvaranje svaštare, ali malo više reda joj treba. Vidim da su teme koje me smetaju jako popularne, i ne želim sad većini nametat svoje mišljenje, ali teme o kojima je ovdje najviše riječ su po meni prešle sve granice zdrave pameti. Evo bar za kalodont i asocijacije mislim da bi ih stvarno trebalo maknut na ovaj forum (hvala Dawaru na linku):
http://imothep.10.forumer.com/index.php
Nigdje drugdje na ovoj planeti im jednostavno nije mjesto.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline  
Staro 10.06.2006., 10:58   #15
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline  
Staro 10.06.2006., 11:58   #16
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor stublina
@tor , ti bi bio sigurno sretniji da imaš više posla brisajući teme koje bi se razasule po forumu u slučaju brisanja svaštare ? No na tvoj stav sam već navikao, nađi si curu... smiri se malo..
Cekaj, cekaj, ti ne znas? Tor i Horza _nemaju_ cure; njihov jedini seksualni zivot svodi se na drkanje na 50k i kusur postova (niti *jedan* samostalni forum nema toliko postova) u Svastari, nepotrebnom i kontraproduktivnom dijelu foruma.

Kao sto bi rekli neki moderatori dvostrukih kriterija - imas forum.hr...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 10.06.2006., 12:20   #17
Roller
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,127
Citiraj:
Autor Pomo
htio da mi neke stvari nisu svaki puta na vrhu new posts liste, jer mi idu na živce.
A tebe isto svašta živcira...
Roller je offline  
Staro 10.06.2006., 12:42   #18
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
A hebiga, izgleda da nisam jedini, i da, eto živciraju me neke stvari. Bolje da onda bar pokušam nešto napravit oko toga, nego da gledam spamere kako se razmnožavaju.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline  
Staro 10.06.2006., 12:45   #19
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ideja da se stavi opcija IGNORE thread je odlična i u potpunosti je podržavam.

a da ima tako glupih threadova, to je prešlo već sve granice. A ova tema sa ć?! pa treba takvima davat ban par dana da im više ne pada na pamet pisati takve gluposti...

zaboravljate također jednu stvar, a to je da se na forumu pojavljuju sve mlađi i mlađi članovi, godišta 90 pa na više... a bez uvrede, takvim članovima je fora pisati o bilo čemu... kaladont i asocijacije su stvarno jedan krasan primjer tinjedžerske gluposti...
Gabre je offline  
Staro 10.06.2006., 14:02   #20
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Ja također potpisujem i slažem se sa čowjekom (treba nešto takwo naprawiti jel stwarno dooopiz...i)...ne traži brisanje ničega,ne rasprawlja o ukusima...ali ipak ,za mene je swaštara jedan weliki SPAM...npr asocijacije...itd...također bi bilo doobro kad bi se uredilo da se postowi ne zbrajaju na takwim threadima...
TomG je offline  
Staro 10.06.2006., 14:06   #21
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
ja sam za da se brišu asocijacije i kaladont.
možda jesam postao par puta, al sam shvatio da je to nabijanje postova
__________________
terminator je offline  
Staro 10.06.2006., 14:08   #22
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Ja također potpisujem i slažem se sa čowjekom (treba nešto takwo naprawiti jel stwarno dooopiz...i)...ne traži brisanje ničega,ne rasprawlja o ukusima...ali ipak ,za mene je swaštara jedan weliki SPAM...npr asocijacije...itd...također bi bilo doobro kad bi se uredilo da se postowi ne zbrajaju na takwim threadima...
TomG je offline  
Staro 10.06.2006., 15:08   #23
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Ako počnete provoditi takav fašizam, doći će upravo do ovoga što je stublina vrlo dobro primjetio. Ovamo će zalaziti samo stručnjaci i wannabe stručnjaci koji će uprazno razglabati o hardwareu ili softwareu kojega dobar dio u životu nije vidio, te povremeni namjernici koji će tu tražiti pomoć i savjete. Mislim, u redu je to, ako "vrhuška" PC-eksperta to želi...


Meni bi bilo žao da se to dogodi. Sviđa mi se ovdje kako jest. Po meni jedina stvar koja nedostaje ovom forumu jest više tolerancije od strane dijela članova. Neki se članovi ovdje doista ponašaju kao da su sve do 1945. godine bili pripadnici Gestapoa.
Delta S4 je offline  
Staro 10.06.2006., 15:20   #24
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
pa sve je ok malo of topica u svaštari, ali post u kojem se govori koja riječ na što asocira...
whats the point??
netreba forum da igraš asocijacije
evo, pogledam asocijacije i kaladont u 15:48 ->
zadnji postovi u oba dva threada- destroyer
a ukupno postova u oba threada cca 230.
u 230 postova se može pomoć cjelom forumu
__________________

Zadnje izmijenjeno od: terminator. 10.06.2006. u 15:48.
terminator je offline  
Staro 10.06.2006., 15:49   #25
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Delta S4
Ako počnete provoditi takav fašizam, doći će upravo do ovoga što je stublina vrlo dobro primjetio. Ovamo će zalaziti samo stručnjaci i wannabe stručnjaci koji će uprazno razglabati o hardwareu ili softwareu kojega dobar dio u životu nije vidio, te povremeni namjernici koji će tu tražiti pomoć i savjete.
Ovako imamo samo wannabe strucnjake cija se glavnina postova nalazi uglavnom na Svastari. Super!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 10.06.2006., 16:07   #26
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor Bubba
Ovako imamo samo wannabe strucnjake cija se glavnina postova nalazi uglavnom na Svastari. Super!
A dobro...

Onda zatvorite sve rubrike. Napravite rubrike "Savjeti za kupnju", "Pomoć" i "Tržnica". Jer ako ćemo biti objektivni, sve ostalo je po vašem kriteriju spam.
Delta S4 je offline  
Staro 10.06.2006., 16:18   #27
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Daj ne trkeljajte curice. Ovako je dobro kako je. Ak vam je tak vazno tko ima kolko postova, napravite da se postovi na svastari ne ubrajaju u broj postova. Iako je to meni glupo, ali dobro.

Nadalje forum je cisto dobro do sada radio dok nije doslo par nadobudnih klinaca koji bi ''nesto'' , a ne kuze da se to ''nesto'' ne nalazi na forumu več izvan četiri zida sobe i zove se vagina.

Predlazem lock na ovu temu.

P.S. daj zgasite ovu auto cenzru.
Fleks je offline  
Staro 10.06.2006., 16:56   #28
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
Citiraj:
Autor Fleks
Daj ne trkeljajte curice. Ovako je dobro kako je. Ak vam je tak vazno tko ima kolko postova, napravite da se postovi na svastari ne ubrajaju u broj postova. Iako je to meni glupo, ali dobro.

Nadalje forum je cisto dobro do sada radio dok nije doslo par nadobudnih klinaca koji bi ''nesto'' , a ne kuze da se to ''nesto'' ne nalazi na forumu več izvan četiri zida sobe i zove se vagina.

Predlazem lock na ovu temu.

P.S. daj zgasite ovu auto cenzru.
Ovo je jedino dobro napisano ovdje
teofil je offline  
Staro 10.06.2006., 17:20   #29
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Citiraj:
Autor Bubba
Ovako imamo samo wannabe strucnjake cija se glavnina postova nalazi uglavnom na Svastari. Super!

Olala ! Šta sa ovim želiš reći ? Da ovaj forum nije kvalitetan i da tu nema onih pravi ( čitaj po tvom ukusu ) stručnjaka ? Totalno si u krivu, pa i sam si jedan od njih..i tu si....
Ja zaista neznam koji je to problem sa kompom bio a da ga ovdje nisam riješio te iako ima još foruma koji se bave ovom tematikom za mene je uvjek bio i ostat će zakon mišljenje ljudi sa ovog foruma.
Događa se znatniji priliv mlađi članova i treba se malo strpit, biti tolerantan dok isti ne uđu u kolosijek kojim vozi ovaj forum....
stuc je offline  
Staro 10.06.2006., 18:15   #30
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Curu? Što je to? Na koliko volta radi? Jel se grije jako?
Daj, molim te. Nisam neki nabrijani klinac kako me ti doživljavaš, odustani molim te...
Na što si ti navikao? Na moj stav? Krasno, bar netko od nas dvojice.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na