Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2017., 22:41   #40201
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Oće bit ko na Plitvicama?
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2017., 14:58   #40202
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Nije me tu u ovoj temi bilo 1000 godina!

Nego, kupujem dragoj bicikl za rođendan.
Dajte neke preporuke od 3500 do 4000 kn.
hvala!

điranje po moslavini, tu i tamo izleti na sljeme i slicno. Šuma naravno.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2017., 00:02   #40203
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ne mogu ti pomoći tu, ali generalno za te pare se ne može dobiti nešto dobro novo u nas, ali polovno već da. Mislim da se u tom cjenovnom rangu ne isplati gledati novo u dućanu.

Malo noviteta što se slaže zadnjih dana:

Defy Advanced SL, kotači Tune Schwarzbrenner 38C, grupa se još traži...

Impresivno da disc rama s ISPom, ležajem pogona, nosačima mjenjača ima ispod kile












img

img
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2017., 08:24   #40204
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Dao bic na servis, počela plesati kazeta, kotač imao lufta lijevo desno, treslo pri kočenju da se usereš...

rekao lik da ovako loše izvedene zadnje glavčine nije nikad vidio (Fuji Nevada 29)... a očito je da nešto ne valja kad se sve izvitoperilo nakon mjesec dana svakodnevne vožnje (po gradu)... uglavnom, eto da znate ako ima težih momaka, Fuji nije dobar izbor. Uzet ću nadam se idući mjesec drugu glavčinu, ako netko zna nešto više o tome neka slobodno preporuči model

Kasnije uzeo 700x45C gume za cestu, kakva promjena nakon čepića Nije nešto osjetno brže nizbrdo, ali osjetno stabilnije drži zavoj... i sablasna tišina cijelo vrijeme
__________________
Member of PCE 120+kg elite demolition squad
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2017., 08:38   #40205
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Mozda ti je QR osovina dobila po repu? Kvalitetniji QR bi u tom slucaju pomogao. Ako se bas naba raspala iznutra onda jebatga
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2017., 09:49   #40206
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Nije quick release nego je baš rastavio tu nabu kako kažeš i prokomentirao da ima nekakav prsten sa strane koji se iskrivio i kotač glođe lagano dok se vrti... pokazao mi je neku fensi bijelo crvenu nabu i rekao na ovome imaš ležaj tu, ležaj ovdje i amen, nećemo se gledati nikad više po ovom pitanju

na fujiu su te nabe kopije Shimana, očito nešto što je ok za normalnu težinu. Ne bih ovo niš spominjao da lik di sam kupovao bajk nije baš fuji preporučio zbog veće težine tako da ne znam zbilja tko je tu rekao nešto napamet... trebao sam jednostavno neki trekking bike čelični uzet i zdravo
__________________
Member of PCE 120+kg elite demolition squad
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2017., 13:28   #40207
polymer123
Premium
Moj komp
 
polymer123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Županja
Postovi: 136
Ekipa može preporuka ženskog bicikla do max 1500 kn, može i jeftinije naravno.

Hvala unaprijed
polymer123 je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2017., 07:04   #40208
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
kino danas

__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2017., 09:35   #40209
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
U potrazi sam za bajkom koji bi ponajviše vozio po asfaltu (na posao i s posla, kavarenje, dućan), a ponekad bi se odlutalo i šumskim putevima. 190 cm, 100-110 kg.

Naletio sam na ovaj X Fact Cross u Hervisu. Imam još kupon za dodatnih 15% popusta pa ako se isplati, vjerojatno bih ga i uzeo.

Može slobodno i preporuka za nešto jeftinije što bi udovoljilo svemu gore navedenom. Ne treba mi ništa "pro", čisto casual korisnik.
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2017., 12:50   #40210
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
kako da znam koju zračnicu trebam; bajk je totalno custom, križanac trekinga i City bajka, ima 28" tanke gume sa sitnim ripnama, s tankom felgom kroz koju je jedino mogao stati presta, dakle ko za specku. trenutno sam imao zračnicu 700x28c>37c no nekim slučajem je pukla i gledam kupiti novu te u decathlonu imaju 700x18-28 pa ne znam jesu li mi te pretanke? Dakle kako se određuje potrebna debljina zračnica?

drugo što me zanima su zračnice sa sredstvom protiv bušenja - se to isplati kao mjera protiv nekog manjeg oštećenja? Recimo ova sadašnja mi se zbušila baš mizerno, tipa 1mm rupica. Jel to punjenje pomaže ako se uzrok bušenja zabio u vanjsku gumu pa stalno "pika" male tako rupe u zračnici?

i zadnje, trebam preporuku za jeftinu malu pumpu s kojom se da napumpati presta. inače pišam krv dok pokušavam napumpat prestu i za sada su se kao najbolje rješenje pokazale pumpe sa cijevi s glavom za prestu koja se da zašerafit na ventil.
recimo upala mi je u oko ova:
https://www.rog-joma.hr/oprema_detalj.php?i=18893
mišljenje/iskustva?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2017., 16:27   #40211
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Jednostavno. Odi sa bajkom do servisa i oni će ti reći točno koju trebaš zračnicu.
Zračnice sa sredstvom protiv bušenja su totalni šitbul (ili ti ga, ne rade svoj posao), ili si složi tubeless (ali pretpostavljam da to nebudeš radio ).
Obzirom da ti je bajk za cestu i komjutanje (pretpostavljam) onda si radije uloži u vanjsku gumu sa zaštitom jer to funkcionira bolje od zračnice sa zaštitom.

Kod minipumpe samo gledaj da ti paše obzirom na vrstu ventila i dakako da može pumpati na tlak kojeg trebaš u gumi.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2017., 19:53   #40212
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Pozdrav ekipo, dakle sljedeći mjesec bi si uzeo bicikl i u dvojbi sam između ova dva

https://www.bim-bike.hr/proizvodi/ktm-ultra-1964-29/

i

https://www.bim-bike.hr/proizvodi/kt...964-29-30-brz/

pa molio bih pomoć da li se isplati ovaj LTD uzet, nekako mi se ovo šta ima povezan amortizer sajlom da se može riktat tvrdoća/mekoća ne sviđa nekako mi se čini sklono kvarenju, možda se varam ispravite me. Također mi je kod LTD-a ljepši volan od ovog običnog 1964 i dizajn loga oko štange i dizajn sica, pa sam malo u dilemu, pomagajte.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2017., 20:07   #40213
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Očigledno je da ti je bitniji izgled nego specifikacije, i vidim da te svrbi 1300kn pa ih želiš dodatno baciti na LTD model.
Ja po specifikacijama vidim samo jednu razliku u ova dva bajka a to je u malo slabijem modelu prednjeg mjenjača, koji je skoro pa nebitno kojeg imaš, a sve ostalo je identično.
Čak je irama identična. Jedina razlika prem fotki koju vidim je u sjedalu.
Uzmi jeftiniji, a za razliku u cijeni si kupi drugi sic (ako ti taj ne valja), i daj si naljepnice napraviti da ti izgledaju "lijepše", a sa ostatkom love odvedi mene na klopu i cugu i još ti ostane cca 700kn u džepu.

Molim i drugi put.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2017., 20:49   #40214
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Očigledno je da ti je bitniji izgled nego specifikacije, i vidim da te svrbi 1300kn pa ih želiš dodatno baciti na LTD model.
Ja po specifikacijama vidim samo jednu razliku u ova dva bajka a to je u malo slabijem modelu prednjeg mjenjača, koji je skoro pa nebitno kojeg imaš, a sve ostalo je identično.
Čak je irama identična. Jedina razlika prem fotki koju vidim je u sjedalu.
Uzmi jeftiniji, a za razliku u cijeni si kupi drugi sic (ako ti taj ne valja), i daj si naljepnice napraviti da ti izgledaju "lijepše", a sa ostatkom love odvedi mene na klopu i cugu i još ti ostane cca 700kn u džepu.

Molim i drugi put.

Bome sad kad si rekao sam išao pogledat i usporedit, na brzinu sam samo izabrao ta dva imao sam ih oko 10ak šta sam ih prebirao pa su ta dva ostala, nije da me svrbi 1300kn je uff pun kufer više. Uglavnom taj jefiniji mi je i bio prvi zapeo za oko, a specke između ta dva nisam najbolje ni pogledao, samo me bacilo u dilemu kad sam na guglu vidio da postoje 1964 dva modela pa sam samo uspio vidit da im je razlika u cijeni ta koja je, ali nisam istraživao zašto pa reko idem pitat ovdje jer predpostavljam da vas ima šta se razumijete pa će netko pomoć. Uglavnom hvala ti na pomoći uzimam onda ovaj jeftiniji, a za estetiku jbg šta je tu je, je da mi je ovaj skuplji nekako bolji po tome pitanju, ali kad si rekao specifikacije i kad sam ih i sam usporedio fućkaš estetiku spremam tih 1300kn u džep.


I koje bi lokote i zaštite bi preporučili. Vidio sam danas prvi put da postoji neka šema zavežeš zadnji kotač i ramu i povežeš to sve sa još jednom šifrom koju stavljaš na prednji kotač.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 16.06.2017. u 23:23.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2017., 12:02   #40215
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
I koje bi lokote i zaštite bi preporučili. Vidio sam danas prvi put da postoji neka šema zavežeš zadnji kotač i ramu i povežeš to sve sa još jednom šifrom koju stavljaš na prednji kotač.
Ako ti treba bicikl koji ces vezati po gradu, kupi nekaj jeftinije, daleko jeftinije od ovih koje si naveo par postova iznad.
Zato kaj takvi bicikli vole dobiti krila s cime god da ih zavezes...
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2017., 14:05   #40216
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
Bok ekipa,
Imam pitanje ovak za znalce.
Koliko se isplati ulagati u stariji bicikl? Treba mi ovak neki bicikl za voznju po gradu, kave, do ducana i tu i tamo oko Jaruna ili na sljeme po cestama i asfaltu. Nisam neki profi sportski tip, umirem nakon 2km biciklom, al zelim za pocetak krenuti.
Imam neku ramu od torpada eagle, mislim da je model 585 ili tak nest, i trebao bi staviti nove gume, kocnice, brzine, te ga podmazati, mozda jos neke sitnice promijeniti. To bi u servisu sve napravio, pa sad, koliko se isplati ulagati u to? Te me zanima neki ok servis ili oko sesveta/dubrava/centar?
gaggo je online   Reply With Quote
Staro 18.06.2017., 18:57   #40217
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor gmax Pregled postova
Ako ti treba bicikl koji ces vezati po gradu, kupi nekaj jeftinije, daleko jeftinije od ovih koje si naveo par postova iznad.
Zato kaj takvi bicikli vole dobiti krila s cime god da ih zavezes...
Pa uglavnom kad ga uzmem vozit ću nastojat ga što manje ostavljat naravno, nije mi u cilju ić u grad ili negdje s njim i ostavit ga šifriranog. Ali volio bih neku zaštitu imat, mislio sam uzet FS455Trigo od Tredur Armadon čelika(sistem karika),85cm,security level 4 i običnu sajlu OnGuard je spiralni kabel duljine 185 cm i promjera sajle 12 mm za povezat.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2017., 23:39   #40218
Slo
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Pozdrav svima,

molio bih iskusnije bicikliste od mene (a to su vjerovatno svi ovdje) da mi kažu mišljenje isplati li se uzimati ovaj bicikl na njuškalu

http://www.njuskalo.hr/ostali-bicikl...oglas-22716386

Vlasnik kaže da je rama 54 što mislim da mi odgovara (visok sam 180-182) a kotači su 28 cola.

Bicikl mi treba za posao i nazad, povremeno neke rekreativne vožnjice.
Slo je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 01:05   #40219
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
Bok,

može li se u nas kupiti mjenjač brzina (6 brzina), a da je na "klik". tipa ovo
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 17:46   #40220
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Može, ali ne takav tip, Shimano SL-TX30.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 19:49   #40221
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Irvine...mnogo si lep na Dnevniku
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 09:21   #40222
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Još jedno pitanje da li će mi ovaj bicikl

https://www.bim-bike.hr/proizvodi/ktm-ultra-1964-29/

odgovarat za moju visinu od 178cm ? Dosad sam vozio limex koji ima promjer guma 27,5. Ne sjećam se baš da je netko od frendova 29 pa da sam probao da vidim razliku, možda je netko iste visine ovdje probao pa da mi kaže mišljenje.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 25.06.2017. u 09:45.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 11:13   #40223
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Zagorhac Pregled postova
Bok,

može li se u nas kupiti mjenjač brzina (6 brzina), a da je na "klik". tipa ovo
ili kako ti je domy rekao ili ako hoćeš malo modernije ovaj ti ima 7 speed verziju i uz to si kupiš 7 speed zupčanike (kranz) jer pretpostavljam da to imaš. Stražnji mjenjač ako je 6 speed vjerujem da neće imati problema ni sa 7 speed zupčanicima jer su im ukupne širine iste samo je indeksiranje malo drugačije.

http://www.ebay.com/itm/Shimano-Acer...ztTRemNhFcrKZA

http://www.ebay.com/itm/SHIMANO-TOUR...YAAOSwAO9ZSkHD
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 11:13   #40224
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Još jedno pitanje da li će mi ovaj bicikl

https://www.bim-bike.hr/proizvodi/ktm-ultra-1964-29/

odgovarat za moju visinu od 178cm ? Dosad sam vozio limex koji ima promjer guma 27,5. Ne sjećam se baš da je netko od frendova 29 pa da sam probao da vidim razliku, možda je netko iste visine ovdje probao pa da mi kaže mišljenje.
http://www.ktm-bikes.at/fileadmin/us...belle_2016.pdf
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 11:44   #40225
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
Citiraj:
Autor gaggo Pregled postova
Bok ekipa,
Imam pitanje ovak za znalce.
Koliko se isplati ulagati u stariji bicikl? Treba mi ovak neki bicikl za voznju po gradu, kave, do ducana i tu i tamo oko Jaruna ili na sljeme po cestama i asfaltu. Nisam neki profi sportski tip, umirem nakon 2km biciklom, al zelim za pocetak krenuti.
Imam neku ramu od torpada eagle, mislim da je model 585 ili tak nest, i trebao bi staviti nove gume, kocnice, brzine, te ga podmazati, mozda jos neke sitnice promijeniti. To bi u servisu sve napravio, pa sad, koliko se isplati ulagati u to? Te me zanima neki ok servis ili oko sesveta/dubrava/centar?

i da, ili mi se isplati vise uzet u decathlonu neki bicikl za 1500kn ili na njuskalu? Visina je 188 i tezina 91kg
gaggo je online   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 13:57   #40226
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Vidio sam to, ali ne kužim znači na sajtu pod specifikacijama bicikla piše veličina rame: 17,19,21,22.5 da li se to odnosi na sic kad se povisi-smanji ili se to može birat veličina rame pri kupnji ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 14:15   #40227
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
To su velicine rame, fiksne su naravno. Kad ubodes pravu velicinu da ti pase, onda sa sicom i lulicom radis fajn tjuning (ako je potreban). Netko dodatno "produzi" bajk s 10mm duzom lulicom, netko voli rastegnuti polozaj pa cilja na pinkicu duze rame itd
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 15:49   #40228
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Još jedno pitanje da li će mi ovaj bicikl

https://www.bim-bike.hr/proizvodi/ktm-ultra-1964-29/

odgovarat za moju visinu od 178cm ? Dosad sam vozio limex koji ima promjer guma 27,5. Ne sjećam se baš da je netko od frendova 29 pa da sam probao da vidim razliku, možda je netko iste visine ovdje probao pa da mi kaže mišljenje.
Veličina rame (a to je ono što trebaš gledati da bi znao odgovara li ti bajk ili ne) nema veze sa veličinom kotača.

Ajde ti fino svoju ljenu gooziu pokreni pa odi u taj dućan i isprobaj taj bajk više, pa ćeš biti pametniji!
Nitko ti ovdje na temelju visine ne može odgovoriti 100% koja veličina bajka je za tebe prava!
Možda imaš kratke noge pa ti treba manja rama, možda imaš duže noge pa ti treba veća...
Odi sam i pogledaj!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 15:50   #40229
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
To su velicine rame, fiksne su naravno. Kad ubodes pravu velicinu da ti pase, onda sa sicom i lulicom radis fajn tjuning (ako je potreban). Netko dodatno "produzi" bajk s 10mm duzom lulicom, netko voli rastegnuti polozaj pa cilja na pinkicu duze rame itd
Aha, znači to šta piše onda vjerovatno imaju više modela sa više vrsti rama, ako dobro skužio ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 16:03   #40230
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Da to ti je isti model bajka (ista oprema) ali u vise velicina pa biras koja ti pase.

Iz ovoga sto pise na webu, rekao bih da ta trgovina u ponudi ima sve navedene velicine. Imho to najlakse provjetis pozivom Reci koja ti velicina vise odgovara je jako tesko, kolega gore vec objasnio zasto
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na