Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.06.2017., 21:36   #30181
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Bio danas na mjestu gdje se nalaze njuske iz gospodarstva/ politike i od 10 pila, 8 su svabe. Pasati i A6 podjednako, jedan novi C merdo i premim svabo SUV. Egzotika velki novi Jaguar i drek smeda Dacia duster..

Jedan od njih vec godinama vozi brutalne RS6tice..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2017., 23:03   #30182
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Kada su smanjili ogranicenje na AC na 100/110 za Rijeku?
Prosle godine kada sam isao mi se cini da je bilo sve 130.

I tam na obilaznici u Rijeci ogranicenje 60.
zgmmax je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.06.2017., 23:17   #30183
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Nije ti nikad tam bilo stalno 130,... Previse nadvoznjaka, tunela, mostova, zavoja itd.. Da me spominjem da pol auti ne ne mogu drzat 130 na uzbrdicama..

Frend kupio 3 god. star Volvo V40 sa 1.6 hdi 120 ks i fin auto ali jako malo mjesta za tak velki auto. Fini je iz nutra, ima puno opreme. 1.6 120 me pozitivno iznenadio kak je tih i kak poteze u V40..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 27.06.2017. u 23:37.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2017., 23:48   #30184
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Kada su smanjili ogranicenje na AC na 100/110 za Rijeku?
Prosle godine kada sam isao mi se cini da je bilo sve 130.

I tam na obilaznici u Rijeci ogranicenje 60.
Otkad se ja sjećam te autoceste + u zadnje 3 godine sam barem 2 puta mjesečno na toj ruti, uvijek je bila 100/110 uz obavezni radar na malom nadvožnjaku nakon onog krasnog ravnog spusta malo nakon Bosiljeva gdje svatko poželi stisnuti gas do daske
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2017., 23:52   #30185
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Ocito onda nisam obracao paznju prosle godine kad sam isao sa Ticom jer je ta brzina za njega bila SF na tim uzbrdicama

Od Zagreba do rijeke sam dosao sa max crtice vode u spremniku skoro na prazan spremnik na vratima jadrana.
Trosio mi je vise vode nego benzina

Hmm...
Nadam se da nije bilo radara i ovaj put jer sam vozio oko 130 vecinu puta.
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 00:00   #30186
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma čeka me mali servis već godinama, može bit da je do toga

za početak ćemo sonax upogonit pošto je to najjednostavnije
Sonax nije ni blizu ciscenju ozonom koji se nadje na akciji za 100 kn, sonax je koliko se sjecam oko 70ak.
Tak da plati i ne moras radis nista.
I tak jasno zamjena filtera kabine ti ne gine.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 00:11   #30187
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ocito onda nisam obracao paznju prosle godine kad sam isao sa Ticom jer je ta brzina za njega bila SF na tim uzbrdicama

Od Zagreba do rijeke sam dosao sa max crtice vode u spremniku skoro na prazan spremnik na vratima jadrana.
Trosio mi je vise vode nego benzina

Hmm...
Nadam se da nije bilo radara i ovaj put jer sam vozio oko 130 vecinu puta.
Ta cesta je dobra za vidit dal imas rupu u kileru, tak sam i ja sa prvim autom tamo otisao u crveno. Spustio se u Fuzine i natocio vodu iz jezera kad sam skuzio da vode nema uopce. Oba pravca imaju svoje drazi kaj se uzbrdica tice..Obicno tam idem natrpan do maksimuma..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 00:25   #30188
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ocito onda nisam obracao paznju prosle godine kad sam isao sa Ticom jer je ta brzina za njega bila SF na tim uzbrdicama

Od Zagreba do rijeke sam dosao sa max crtice vode u spremniku skoro na prazan spremnik na vratima jadrana.
Trosio mi je vise vode nego benzina

Hmm...
Nadam se da nije bilo radara i ovaj put jer sam vozio oko 130 vecinu puta.
Ovo je ta nizbrdica
http://bit.ly/2sk2b3H

Kamera je uredno ovdje na samom desnom rubu...tako da je ne primijetiš dok već nije kasno, a s te pozicije te love lako već i na izlasku iz tunela.
http://bit.ly/2sOCv2q

U zadnja dva mjeseca ih nisam nijednom tamo vidio, valjda zbog nestašice auta
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 07:51   #30189
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 453
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo da javim, ponovo, svoje užasno iskustvo s Prikratkim Varaždin.

Naime, imao sam već par puta show s njima, svaki puta nešto novo, ali ovo me ubilo sada i lijepo sam ih spustio na zemlju.

Priča ide ovako:
Prošli tjedan ženi na autu nešto počelo cviliti u prvom lijevom kotaču. Odmah ja prikratkome (jedini razlog zašto smo vozili tamo je radi garancije). Ostavimo mi auto, zovu oni za par sati, da su pločice naprijed gotove (Kia Rio, 1.2 benzin, 2012 godište, sva 4 diska ima). I ja kažem ok, koliko košta izmjena svih pločica i diskova (prednjih), on kaže 1200kn. Puno, ali kažem ok, može. Prođe vikend, danas oni zovu da su i zadnji diskovi bili loši pa su promijenili i zadnje i račun je 2500kn. PO LU DIO SAM!!! Nisam se u životu nikome suprotstavio tako, ali lud sam bio. Niti su me zvali, niti pitali, samo promjenili i žele mi naplatiti 2500kn. E neće ići. Rekao sam da ću platiti 1200kn kakav je bio dogovor ili neka skidaju sve dolje. I eto, skidaju sve dolje

Već sam naručio nove diskove i pločice za 550kn.

Majku im njihovu

Odustajem i od garancije i od Prikratkog itd.

Ne samo to. Nego smo prije par godina imali prometnu, neki lik nije gledao, udario u naš zadnji kraj, na sredini križanja, mi skretali lijevo i propuštali aute iz suprotnog smjera (kod Turista u VŽ, ako netko zna). I sve super, lik bio pošten, platio kaznu i idemo mi preko osiguranja to riješiti. Popravak trajao mjesec i pol (rekli su max 2 tjedna), i nakon svega, zadnji branik nije niti slične boje više kao original boja. Žena išla nakon posla podići auto, nije gledala i eto, peh. Vidljivo je prilično, ali što je tu je. Auto star godinu dana.

Kada smo ga kupili imali smo problema s kazaljkom za okretaje, sva se tresla, navodno nije bila dobro zaljepljena, 2 puta vozili to na popravak, prvi puta su 2 dana "popravlja", vratili nam auto kakav smo ostavili s istom greškom.

I da bi još bolje bilo, kada su špricali zadnja vrata (nakon sudara), nisu spojili stop lampe, pa nisu radile (sam sam to riješio), kada sam im rekao mi se počeo smijati u Prikratkom. I da bi stvar bila bolja, nakon te saobračajke kroz vrata se čuje kako puše kada se voziš, znači ili nisu dobro sjela, ili nisu dobro poravnata ili je guma oštećena (vizualno se ništa ne vidi).

Da se razumijemo, svaki puta kada smo vozili auto, žena je bez auta 2-4 dana, a sve njihova krivica.

NIKAD VIŠE! UPOZORAVAM VAS SADA! IZBJEGAVAJTE PRIKRATKI VARAŽDIN!
Inace ako zelis dobar servis za Kiu idi u Krapinu u Auto Leško svi na Kia forumu ih hvale.
Silthrax je online   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 09:17   #30190
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ovo je ta nizbrdica
http://bit.ly/2sk2b3H

Kamera je uredno ovdje na samom desnom rubu...tako da je ne primijetiš dok već nije kasno, a s te pozicije te love lako već i na izlasku iz tunela.
http://bit.ly/2sOCv2q

U zadnja dva mjeseca ih nisam nijednom tamo vidio, valjda zbog nestašice auta
Meni je najjača ona ravna dionica pokraj grobnika....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.06.2017., 09:21   #30191
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ta cesta je dobra za vidit dal imas rupu u kileru, tak sam i ja sa prvim autom tamo otisao u crveno. Spustio se u Fuzine i natocio vodu iz jezera kad sam skuzio da vode nema uopce. Oba pravca imaju svoje drazi kaj se uzbrdica tice..Obicno tam idem natrpan do maksimuma..
Bas sam pratio temp sada na Suzukiju, isto bio nakrcan skroz i jedva da se je pomakla. A uredno sam odrzavao nekih 130.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ovo je ta nizbrdica
http://bit.ly/2sk2b3H

Kamera je uredno ovdje na samom desnom rubu...tako da je ne primijetiš dok već nije kasno, a s te pozicije te love lako već i na izlasku iz tunela.
http://bit.ly/2sOCv2q

U zadnja dva mjeseca ih nisam nijednom tamo vidio, valjda zbog nestašice auta
Nebi ju primjetio nikada.

Sada kak imaju problem sa autima vidim da su poceli vadit aute iz otpisa
dobro pa ih nisu poslali u CIOS.


Kaj se tice malog turbaka i potrosnje:

Prvi spojeni vikend AC do jaske (tempomat 130, preticanje 150) nazad starom cestom, drugi dan AC do brezničkog huma (tempomat 140) nazad stara cesta. Klima bila upaljena cijelo vrijeme na 24c
Potrosnja 6.6L

Sad ovaj vikend AC do Rijeke (tempomat 130, preticanje 150) pa do medveje i nazad ista ruta samo sam vozio malo sporije 120-130 i potrosnja je isto nekih 6.7 odokativnom metodom.
Do vikenda cu ga ponovo tankat punog pa cu znat koliko je potrosnja bila (sa time da ce bit nekih 200km voznje po zagrebu jos).

130-140 je taman za auto, ne osjeti se da se ide toliko brzo i buka je normalna (cuje se malo zujanje vjetra oko retrovizora).
Sve iznad toga je prebucno (meni) za neku duzu voznju na tim brzinama.

I volan je nekak premekan za te brzine, nije da je lagan za okretat, nego imam samo takav osjecaj.
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 09:27   #30192
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ovo je ta nizbrdica
http://bit.ly/2sk2b3H

Kamera je uredno ovdje na samom desnom rubu...tako da je ne primijetiš dok već nije kasno, a s te pozicije te love lako već i na izlasku iz tunela.
http://bit.ly/2sOCv2q

U zadnja dva mjeseca ih nisam nijednom tamo vidio, valjda zbog nestašice auta
Uf, hvala na info. Ovaj drugi produljeni vikend vozio po AC ZG-Rijeka-ZG. Nadam se da neće biti iznenađenja jer sam dobro 130 vozio skoro cijelim putem.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 09:29   #30193
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Evo Firenca-Venecija-Zagreb. Dotaknuo sam gas i kocnicu jedno 5 puta po autoputu ukupno u 700km, sve na tempomat i senzore

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 09:58   #30194
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Meni je najjača ona ravna dionica pokraj grobnika....
Ono ti je bila pomocna sletna staza u slucaju rata....

HOMTOM HT17 koristeći Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 10:00   #30195
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
Evo Firenca-Venecija-Zagreb. Dotaknuo sam gas i kocnicu jedno 5 puta po autoputu ukupno u 700km, sve na tempomat i senzore
Fino fino.

Ja sam uspio 4.7 l/100km izvuć sa svojom M3 za vikend na već spomenutom putu (autocesta Pula-Rijeka-ZG).
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 16:35   #30196
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ajmo momci, čije je.

Ja sam se kretao ovom ulicom u nazad od parkinga (uvijek je pun, pa jednom kada uđeš na nos, moraš u rikverc van), a gospođa je izletila dolje iz parking garaže stambene zgrade. Po nekoj logici bi ona bi trebala snositi odgovornost, jer mi je uzela pravo prvenstva budući da sam se nalazio na ulici, a ona izlazila iz stambene podzemne garaže, jedino nisam siguran da li ovo što sam išao u rikverc igra kakvu ulogu (a čak sam imao i upaljena sva četiri ). Išao sam možda 10-15 km/h, gledao retrovizor, lijevo, desno, lijevo, i taman kada sam pogledao ponovno u desno ona je vjerojatno izletjela van u tih 2-3 sekunde dok sam ja gledao u taj suprotni retrovizor, i puf, udarila u stražnji moj kraj, odnosno ja u njen lijevi prednji. Baš ono, wrong time, wrong place, nije nikakva veća materijala šteta, meni na braniku par ogrebotina, njoj se lim uvio na onom luku desno iznad kotača.

http://imgur.com/a/aDfpV

https://www.google.hr/maps/@45.78771...2!8i6656?hl=en
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 16:50   #30197
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Pa rekao bih da si ti tu u prednosti jer se ona "ukljucivala u promet". Uvijek se mozes pravit blesav i rec da ti se zabila u zadnji kraj jer nije gledala (a ti si stajao, jel).
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 17:16   #30198
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Pa rekao bih da si ti tu u prednosti jer se ona "ukljucivala u promet".
Da, ali muči me dvije stvari;

1) da li igra ulogu to što sam išao u rikverc
2) da li ona ima pravo prvenstvena obzirom da je se nalazila s moje desne strane, a nema znakova, jer po AS bi trebala imati. Tu opet se nameće pitanje privatnog posjeda, dolazi iz stambene garaže. Zakon je zakon, ali po po toj logici, karikiram, ja bi trebao s ceste puštati aute koji izlaze sa svog privatnog dvorišta ako mi se nalaze s desne strane (i ukoliko nema znakova).

Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Uvijek se mozes pravit blesav i rec da ti se zabila u zadnji kraj jer nije gledala (a ti si stajao, jel).
Ne bih ovo htio, nisam baš toliko đubre.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 17:22   #30199
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Fino fino.

Ja sam uspio 4.7 l/100km izvuć sa svojom M3 za vikend na već spomenutom putu (autocesta Pula-Rijeka-ZG).
Nije tesko kad ides na dulji put i imas konstantu brzinu, cak i ak si debelo preko 140 moze ugodno iznenadit sa ispod 5 litri. To je za takav auto domaci teren.

Ja danas utankal Megana na Ini, 49l za 780km ili 6.3l i to mi je najvisi prosjek ever za odlazak na posao i nazad. Stalno lijeva traka 160+ i aktivno po gradu i selu Tesko da mogu vise potrosit na toj ruti bez da vozim ko debil po gradu.. Previse sporih auti u denoj traci na AZMu, skoro pa opasno sporih a s druge strane se tegle prikolice ili bickli sa 180..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 28.06.2017. u 17:29.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 17:27   #30200
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Da, ali muči me dvije stvari;

1) da li igra ulogu to što sam išao u rikverc
2) da li ona ima pravo prvenstvena obzirom da je se nalazila s moje desne strane, a nema znakova, jer po AS bi trebala imati. Tu opet se nameće pitanje privatnog posjeda, dolazi iz stambene garaže. Zakon je zakon, ali po po toj logici, karikiram, ja bi trebao s ceste puštati aute koji izlaze sa svog privatnog dvorišta ako mi se nalaze s desne strane (i ukoliko nema znakova).

Ne bih ovo htio, nisam baš toliko đubre.
1.) ne bi trebalo značiti jer smiješ voziti u rikverc, jer je auto usmjeren ispravno ak ima smisla

2.) pravilo desne strane vrijedi samo ako je u pitanju cesta na kojoj vrijede prometni znakovi. Znači, ti ne trebaš puštati ljude ako izlazi iz dvorišta/garaže, ili ako se spajaju na cestu sa makadama ili neobilježenog puta, čak i ako ti se nalaze sa desne strane.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 17:37   #30201
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Slazem se s mariom pod 2.
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 17:41   #30202
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Nije tesko kad ides na dulji put i imas konstantu brzinu, cak i ak si debelo preko 140 moze ugodno iznenadit sa ispod 5 litri. To je za takav auto domaci teren.

Ja danas utankal Megana na Ini, 49l za 780km ili 6.3l i to mi je najvisi prosjek ever za odlazak na posao i nazad. Stalno lijeva traka 160+ i aktivno po gradu i selu Tesko da mogu vise potrosit na toj ruti bez da vozim ko debil po gradu.. Previse sporih auti u denoj traci na AZMu, skoro pa opasno sporih a s druge strane se tegle prikolice ili bickli sa 180..
Vidiš to mi je najveća zamjerka novih Mazdi - mali spremnik. Sad se ne sjećam kako je bilo kod stare (benzinac) ali u praksi ja nisam nikad natočio preko 40l. Jednom 41l ali najčešće oko 38-39l s "dometom" od oko 630-650km. Na stranicama mazde piše da ima spremnik od 50l. Prema ovome rezerva se pali na oko 10-12l što je oko 1/5 spremnika.


Listao malo po priručniku i tamo piše da se ne bi smjelo voziti sa ispod 1/4 spremnika. Valjda im je osjetljiva pumpa za gorivo i tako je podešen da te sili točiti tu negdje oko 1/4. Ne znam...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 17:47   #30203
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
1.) ne bi trebalo značiti jer smiješ voziti u rikverc, jer je auto usmjeren ispravno ak ima smisla

2.) pravilo desne strane vrijedi samo ako je u pitanju cesta na kojoj vrijede prometni znakovi. Znači, ti ne trebaš puštati ljude ako izlazi iz dvorišta/garaže, ili ako se spajaju na cestu sa makadama ili neobilježenog puta, čak i ako ti se nalaze sa desne strane.
OK, tnx na inputu, u svakom slučaju vrlo interesatan scenarij.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 18:27   #30204
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Jedan od većih spremnika za relativno mali auto imala je Fiat Marea, 63 litre goriva, i još plinski spremnik 50litara, sve skupa 113 litara goriva u autu, 1300-1400km napraviš dok oba spremnika isprazniš
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2017., 00:30   #30205
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456


amerika
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 30.06.2017., 02:04   #30206
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2017., 13:01   #30207
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Za @Tvrdi aka Ambi pur

Hočeš li pomirisati 3.0 uljaru biturbo? Da li smrdi?

Sent from my HTC U11
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2017., 13:05   #30208
Green_FanBoy
FC Bayern <3
Moj komp
 
Green_FanBoy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 255
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Za @Tvrdi aka Ambi pur

Hočeš li pomirisati 3.0 uljaru biturbo? Da li smrdi?
Sent from my HTC U11
Pazi da ne zaboraviš adblue dolijati, da nebi problema bilo
Green_FanBoy je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2017., 13:12   #30209
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Ma kakvi, toči i vozi.

Sent from my HTC U11
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2017., 13:19   #30210
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Green_FanBoy Pregled postova
Pazi da ne zaboraviš adblue dolijati, da nebi problema bilo
Doktorka je na ignore tako da nemam pojma koju sad provokaciju izvodi. Ali ak je po pravilima nek dizelko ventilira...njegov mokri san je da umjesto V6 u formulu ubace kakvo dizlo...pa da dim bude dio taktike
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na