Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2010., 16:48   #1
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Angry Muke po FTP-a tj. FileZilla i WinSCP

Do sada sam cijelo vrijeme koristio WinSCP za prijenos podataka sa servera no ima jedna greska, a to je da mi nakon nekog vremena dode do prekida prijenosa podataka i program me trazi da upisem password. Ok, upisem password is ve siba dalje no nisam stalno pred kompom pa sam potrazio neki drugi program i slozio si FileZill-u.
Kod FileFill-e kada "posluzitelj prekine vezu", onda samo se automatski spoji bez moje intervencije i nastavi dalje sibat no primjetio sam da mi ne pokaze sve stvari koje trebam prebacit (radi se o seedbox-u) kao sto mi ih to pokaze WinSPC. Znaci neke stvari koje vidim kod WinSCP ne vidim kod FileZill-e.
Danas stavim nove postavke tj. novi username i password te u FileZill-i vidim sve!? Ne kuzim uopce u cemu je fora i nikako mi se to ne svida.
Jos jedna stvar....na WinSCP mi je prijenos podataka daleko brzi! Recimo imam vezu stalnu od 4 MB i sada vidim kako mi FileZilla prebacuje fileove brzinom od 114 KB/s!? I ne, nije ukljuceno ogranicenje brzine prijenosa podataka.
Tako da kada sve zbrojim, makar WinSCP izgleda daleko "siromasnije" meni je bolji i radije bih se drzao njega no ostaje pitanje onoga kada mi se prekine veza sa serverom pa trebam svaki puta upisati password!
Dali ima neka opcija u navedenome programu da ne dolazi do tih prekida veze ili ako vec dode da mi kao FileZilla sam upise password i da mi nastavi prijenos podataka bez ikakve moje "inervencije".
Uz to moze i preporuka za jos neki free ok FTP program.....no najbolje bih se drzao WinSPC-a....samo trebam naci nacin da mi kada dode do prekida veze, program je sam automatski upise i nastavi normalno sa prijenosom.

Hvala!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na