Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.12.2021., 07:55   #9001
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 253
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
hm, updejto oba moba na miui 12.5.x i sad vidim po XDA dosta se zale na doticni na mi11 lite 5g.
jel imate problema sa battery drain?

dali factory reset vraca i miui verziju koja je bila, ako bude potrebe za tim?


Koliko znam factory reset ne vraća miui verziju na staru, ali neka me slobodno ispravi netko s više znanja o tome.

I ja sam jedno vrijeme razmišljao o tome mi11 lite, ali sam ostao na RN7 baš zbog toga što sam isto čitao o battery drain na tim xioami 11 modelima. Čini mi se da ću još dosta dugo ostati na RN7 (naravno ako se ne desi nešto nepredvidljivo).
fico007 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2021., 07:58   #9002
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Moze li netko tko ima probleme s proximity senzorom isprobat ovaj tool?

https://play.google.com/store/apps/d...itysensorreset

Meni je rijesio jedan problem senzora na note 8 pro nakon zamjene displaya pa mozda pomogne i nekome koga zivcira taj senzor?
Poco F3 probao, ne pomaže. Weekly beta 1.12.2021 radi puno bolje i više nema toliko problema sa proximity senzorom. u 95% slučajeva radi ok. Sve ostalo isto ok, Android 12, baterija radi odlično. Sa ovom betom je telefon upotrebljiv konačno.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2021., 08:44   #9003
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Tako mi je nekad prije bilo za podijeljen ekran (RN7), sad kad dugo držim prozor otvori mi informacije o aplikaciji, nemam te dvije crtice kao prije... MIUI 12.5.1

Thnx za rotirajuće pozadine, to je to, ja sam išao na slike pozadine ili počeni zaslon umjesto zaključan zaslon
Probaj držati home tipku dok ti otvorena aplikacija ne ode u gornji dio ekrana, onda otvori drugu aplikaciju i biti će u split screen-u
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2021., 09:08   #9004
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
e hebga, ko mi kriv kad sam se oslonio samo na poneki review na jubitu umjesto da sam oso na XDA prosvrljat, al reko sam sebi neda mi se vise trosit vrijeme na deep dig jer nemam vremena i volje se prcat sa root-ovima i ostalim.

i sta sad ak se pokaze da 12.5.x stvarno zdere bat. kolko sam skuzio moze se back, al ako moze kratko samo kako da znam jel se isplati upustat u proucavanje.
garancija i ostalo?
fala
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2021., 09:24   #9005
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
e hebga, ko mi kriv kad sam se oslonio samo na poneki review na jubitu umjesto da sam oso na XDA prosvrljat, al reko sam sebi neda mi se vise trosit vrijeme na deep dig jer nemam vremena i volje se prcat sa root-ovima i ostalim.

i sta sad ak se pokaze da 12.5.x stvarno zdere bat. kolko sam skuzio moze se back, al ako moze kratko samo kako da znam jel se isplati upustat u proucavanje.
garancija i ostalo?
fala
Ja sam te sreće da imam problem sa battery drain,znači zna potrošiti u deep sleepu po 10% baterije,općenito cucla jako brzo bateriju,koliko čitam 778G u NE verziji nema problema dok ovaj 780G u 5G verziji ima taj bug,nema puno korisnika sa problemom,ali opet tu je.

Navodno predinstalirana MIUI 12.0.1 i neka verzija nema problema dok nova 12.5.6 ima problema,a ja konj brže bolje update.

Factory reset ne pomaže jer ne vraća na tvorničku MIUI verziju,jedino flash,a ne bi htio prckati sa time i radi jamstva.
Fascinantno,Redmi Note 9 pro je miljama ispred što se tiče battery standybyja i nijedan problem sa baterijom.

Pričekati MIUI 13 koji bi trebao imati fix za to,kroz 2-3 tjedna će krenuti u prvom batchu update za Mi 11 Lite 5G,tako da ako ti se na flasha jedino se strpiti ...

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2021., 11:46   #9006
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Kao i svaki mobitel... Unlock booloader, flash-at isti taj stable build koji je trenutno gore i ugasiti sve moguce updatere. Koristiti mobitel.

Sent from my GM1917 using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2021., 13:48   #9007
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
dali je moguce na miui v12.5.x, lock screen button/shortcut baciti na desktop umjesto slide dole pa klik?


edit: da odg sam sebi. moze. widget se baci vanka

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 08.12.2021. u 22:04.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2021., 12:01   #9008
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
dali ste primjetili da xiami mi11 lite 5g dolazi sa nekakvom zastitnom folijom predapliciranom?

sad gledam i vidim zapinje za prst na rubovima. naso na netu da se spominje.
e sad, jel to staklo il neka useless folija? jer starci uzeli stakla pa sad neznam dal da to skidam il staklo ide preko toga bez problema?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2021., 12:11   #9009
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Zagrebi ekran nozem. Ako ostaje crta, imas foliju i trebalo bi je skinuti prije stavljanja stakla
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2021., 02:00   #9010
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
kako na redmi note 7 zamjeniti home karticu, odnosno redoslijed njihovih mjesta? npr. sve glavne ikonice loje cesto koristim sada mi se nalaze na tabu br 2, a na tabu br 1, za tab br 1 dodijelio sam "kucicu" home screena/pocetne kartice, ali mi je glup redoslijed 2-1, umjesto da slajdam udesno 1-2 jesam dobro objasnio
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2021., 16:38   #9011
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
dali ste primjetili da xiami mi11 lite 5g dolazi sa nekakvom zastitnom folijom predapliciranom?

sad gledam i vidim zapinje za prst na rubovima. naso na netu da se spominje.
e sad, jel to staklo il neka useless folija? jer starci uzeli stakla pa sad neznam dal da to skidam il staklo ide preko toga bez problema?
Stiže mi u ponedjeljak?
Kako ti se baterija ponaša, koji fw verzija ti je na njemu?
si skinuo tu foliju?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote