Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2014., 01:16   #30901
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Meni je uvijek bio draži Burger King. I McD i BK imaju lošu hranu, ali BK ima bolju lošu hranu. Ipak ima neki okus grilla, umjetni valjda, masna peciva i meso je deblje i ukusnije + veći su sendviči.

McD ulaže novce u redizajn restorana diljem svijeta i većina ih lijepo izgleda, ali BK je bome rasulo što se toga tiče. Stvarno ima opasnih sumornih rupa.

Baš sam se fino iznenadio na tripu u Boston i NYC koliko dobrih burger mjesta ima - ne znam zašto bi tamo ikada kročio nogom u McD ili BK. Dobro, kod nas odem jednom mjesečno u McD. Od "fast foodova" najviše me je zadivio Fuddruckers. Nevjerojatno dobar burger sam tamo pojeo. A o pravim restoranima i njihovim burgerima da ne govorim. Dovoljno je reći da sam na aerodromu u totalno random restoranu pojeo bolji burger nego bilo koji kojeg sam probao u Hrvatskoj. Hijaooo a tek steakovi u npr. Del Frisco's-u...
To je bilo prije 3 mjeseca i još uvijek skidam višak kila sa kojim sam se vratio.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 01:21   #30902
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Meni je uvijek bio draži Burger King. I McD i BK imaju lošu hranu, ali BK ima bolju lošu hranu. Ipak ima neki okus grilla, umjetni valjda, masna peciva i meso je deblje i ukusnije + veći su sendviči.

X

+X za FR
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 06:51   #30903
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Bučnica (koju sam radila nedavno)

Pohrani.com

A kad nemaš kaj za doručak onda spohaš kruh
Pohrani.com

U nedjelju smo radili mesnu štrucu s jajima i pečeni krumpir pa je toga ostalo i sad cijeli tjedan jedemo mesnu štrucu + neki novi prilog. Jučer - špinat na mlijeku
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 08:52   #30904
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
nema više štruce

@fastfoodnation... jeo sam bk u londonu i ono niš spešl, štoviše baš je dojam nutra ono rupe totalne, mcd ajde-de tu i tamo, ali definitivno najdraži fastfood unas mi je kfc.

cijene su oke, čiketina je super i bogteveseli.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 12:14   #30905
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor syss Pregled postova

@fastfoodnation... jeo sam bk u londonu i ono niš spešl, štoviše baš je dojam nutra ono rupe totalne, mcd ajde-de tu i tamo, ali definitivno najdraži fastfood unas mi je kfc.
Meni vidiš KFC uvjerljivo najgori, otrovao želudac kod njih
Sve to skupa je jadno i uglavnom izbjegavam fast foodove kad god mogu, pogotovo te velike razvikane lance. U BK sam još davno otišao iz znatiželje kad sam bio u Njemačkoj i nije me ničim impresionirao, kao ni MekDrek

I dalje najbolji kupovni hamburger ostaje mi onaj koji sam kao srednjoškolac pojeo u VŽ u nekom malom kiosku. Lik ga je pred menom radio, i garantirano je sve bilo domaće i bilo je prefino. Ne znam jel još uvijek radi, ali to je bilo zaista vrhunski
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 12:16   #30906
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma daleko od toga da sam ja često tamo, ali nekad kad mi se ne da kuvat nikaj i imam krejvingz onda odem u mcd ili kfc.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 12:25   #30907
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Meni McD ima bolju piletinu kad je ima, nego KFC. Bil sam i ja u Londonu i KFC je bolji nego tu ali se im restorani rusevine, jadno i otrcano i to u samom centru. BC bezveze, McD isti ko i tu.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 12:35   #30908
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma daleko od toga da sam ja često tamo, ali nekad kad mi se ne da kuvat nikaj i imam krejvingz onda odem u mcd ili kfc.
Ma znam, napominjem čisto zbog toga što imam rodbine koja bi se mogla svaki dan hranit u MCD/KFC

Svi su mi tu negdje, čim je franšiza, to je teška industrija.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 13:55   #30909
Daddy
The Kwisatz Moderach
Moj komp
 
Daddy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 917
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Nego, ekipa jel si radi netko doma pečenice za roštilj i po kojem receptu?
Palo mi na pamet, kad već ionak delamo kobase, kulen i druge suhomesnate proizvode, zakaj ne bi odmah i pečenice napravil
Pa da li postoji recept, vjerojatno da ali zakaj je onda ta kobasa bolja za roštilje nego neka druga . Ono kaj ti mogu reći da sam u cijeloj povijesti od kada radimo kobase doma ove godine prvi puta stavio iste te češnjovke na roštilj.

Unti veselja :mljac:
Daddy je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 15:03   #30910
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
USA je raj za steakove i chilli, ali uvjerljivo najbolji burger sam jeo u Istanbulu.
Ako se netko nađe na Grand Bazaaru, ovo je u blizini.
http://www.virginiaangus.com.tr/index_en.html
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2014., 18:08   #30911
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor Amdejac Pregled postova

I ja ću to ili Trinidad Butch.

Zadnje izmijenjeno od: listerstorm. 20.08.2014. u 20:12.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2014., 02:47   #30912
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
USA je raj za steakove
Je...ako oces wet aged and bagged džon onda je. Bar po mom iskustvu iz Bostona i NY.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2014., 09:10   #30913
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
kakav sam jučer napoj napravio majko isusova... dakle prisiljeno zelje meets grah & zelje

imao viška svježeg zelja koje je bilo pred kraj, našle sa kante graha i kanta kiselog zelja pa je recept ispao tak jasno ALL IN

bacio malo masti, špeka i kožica sa random dimljenih životinja (bikoz obožavam kožice u grahu) na dinstanje i kad se to malo dobilo bacio luk na tanke polumjesece, peperončin i sol... kad se to dobilo bacio svježe zelje i sol da malo ugine:

Pohrani.com

kad je malo uginulo, stavio 3 suha rebarca da ubacimo malo života u to bezdušno zelje

Pohrani.com

malo koncentrata paradajza, papra, čilija, crvene paprike, lovora, mrkvice, voda od dvije velike kante smeđeg graha i malo obične vode:

Pohrani.com

nutra još grah i malo prokuvat i eto random zelje sa grahom

Pohrani.com

salata paradajz i krastavac u pol litre jogurta, žlici naranđastog vrhnja, maslinovog i onog barique jabučnog:

Pohrani.com

dobar tek
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2014., 13:15   #30914
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
@ Syss : jako dobro, sjedi odličan !
Kad buš opet imal viška svježeg zelja zamotaj si koju lajnu štrudle od zelja. Unglaublich kak dobro secuje uz ladno pivo.
Ak trebaš recept, javi.

Danas sam zbiksal 4 šnicla vratine u vlastitom soku s obiljem luka i češnjaka, naravno u ekspres loncu. Uz to restani krumpač na luku i za uvod juha od junećih kostiju s žutom mrkvom i ljupčacem.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2014., 13:45   #30915
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja ti nisam školovala za bilo kakva tijesta i kolače, ali slobodno napiši pošto imam jednu expertku za to
syss je offline   Reply With Quote