Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.11.2019., 13:23   #31
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Sad je malo jasnije zašto ga Konami izbacio
Lik im došao sa idejom da unajme hollywoodske glumce i naprave walking simulator od 40 sati

Baš me zanimaju komentari ljudi sad kad izađe igra.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2019., 21:42   #32
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Dvojica naših sa forum.hr kažu da su zadovoljni, jedan kaže da uopće nije kojima fan i da mu je igra ispunila očekivanja, drugi kaže da hodanje uopće nije dosadno, da se sa svakom bazom otvaraju nove mogućnosti i da je apokaliptična radnja kao u filmu "poštar", samo bolje . Jedino što kaže da je dosta lagana
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2019., 22:53   #33
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam naručio igru, valjda će mi doći drugi tjedna, pa javim
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2019., 11:13   #34
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Sad je malo jasnije zašto ga Konami izbacio
Lik im došao sa idejom da unajme hollywoodske glumce i naprave walking simulator od 40 sati

Baš me zanimaju komentari ljudi sad kad izađe igra.

Kojima je oduvijek imao "hard on" na Hollywood, ok je imati tu i tamo neki cutscene ali 10+ sati cutscenea....

Vidim da na youtubeu ima klip koji traje 7 sati i 22 minute a unutra su sve cutscene od Death Strandinga
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2019., 21:05   #35
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
"Odigrao" sam prvih 2h i za sada je zanimljivo. Pod navodnicima jer su od toga 80% vremena bile cutscene
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2019., 09:56   #36
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
"Odigrao" sam prvih 2h i za sada je zanimljivo. Pod navodnicima jer su od toga 80% vremena bile cutscene

Da li se isplati uopće ovo kupovati ako je igra takva? Nemam nekog velikog iskustva s walking simulatorima osim par indie igara poput Gone home, ali me zanima da li bi iskustvo bilo slično ako jednostavno upalim neki longplay na youtubeu i pogledam sve od početka do kraja, pa uštedim novce?
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2019., 10:10   #37
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ne mogu ti još odgovoriti na ovo pitanje. Moram ipak više odigrati ili odgledati da mogu dat neko mišljenje.
Ono u što moraš biti siguran je da ti se igra Kojimina igra. Njegov stil je dosta specifičan i dosta često je radnja prerastegnuta i na momente cringy.
Osobno sam uzeo igru jer me priča i setting zanimaju te činjenica da mi se u zadnje vrijeme ništa ne igra pa mi ovo čak dovoljno blesavo izgleda da popunim tu prazninu

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 11.11.2019. u 11:37.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2019., 10:31   #38
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ne mogu ti još odgovoriti na ovo pitanje. Moram ipak više odigrati ili odgledati da mogu dat neko mišljenje.
Ono u što moraš biti siguran je da ti se igra Kojimina igra. Njegov stil je dosta specifičan i dosta često je radnja prerastegnuta i na momente cringy.
Osobno sam uzeo igru jer me šriča i setting zanimaju te činjenica da mi se u zadnje vrijeme ništa ne igre pa mi ovo čak dovoljno blesavo izgleda da popunim tu prazninu



Thx na infu Zapravo sam najviše postavio ovo pitanje jer sam svojevremeno odgledao jedan longplay od Beyond two souls. Super priča, ali sa jako malo interaktivnosti i zapravo ne bih imao volje držati kontroler u rukama satima da bih svakih 5 minuta stisnuo jednu tipku, pa mi je gledanje tog longplaya došlo kao gledanje nekog filma. U cijeloj igri ima možda 10% samog igranja, a usudio bih se reći i manje od toga i to ako gledamo i interakciju igrača u dijalozima, a ne samo micanje lika po ekranu. Naravno, postoje razne odluke kroz igru, ali to je sve minimalno i ide se uvijek prema cilju uz poneku varijaciju. U tom slučaju mi se nikako ne isplati kupovati tu igru jer bih dobio sličan osjećaj gameplaya zbog minimalne interakcije igrača.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2019., 10:36   #39
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
nebih ja to uspoređivao sa beyond two souls koji je više kao nekakav film u kojem ti čak nešto i upravljaš, slično kao heavy rain, until dawn etc.

death stranding imaš kaj za igrat i to dosta, samo eto ima i tih cutsccena filmskih dugačkih, al kad se igra se igra i to pošteno

bar sam ja taj dojam dobio u ovih par dana što sam gledao stream
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2019., 10:38   #40
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam se zaletio neki dan na twitch i idem vidjeti gameplay. Prvih 10 streamera koje sam kliknuo, svi su bili u cut scenema, nigdje gameplay...

Rage quit Twitch
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2019., 10:39   #41
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Što više igram to postaje sve bolje i bolje. Ali ako ste call of duty fanboy ili niste nikad igrali Kojimine igre onda vam se možda i neće svidjeti jer se na početku sporo razvija radnja
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2019., 11:29   #42
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
kojima ruši rekorde

__________________