Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2018., 17:41   #751
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 476
ima opcija da drži 1:1 na 1080p
ali očito na samom monitoru ako je ATI onda se podešava iz Radeon settinga, ako je NV onda možeš ručno iz komanda

dok sam imao NV sam sam podesio na monitoru s komandama ima opcija i sada, ali je zatamnjena kada je ATI i Freesync
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 19:40   #752
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
Znaci sve ok osim postolje malo zeza, al de ljudi je li ko imao prije neki ozbiljniji monitor tipa nekog ips della ili hpa? Kakva je kvaliteta slike uglovi gledanja u poredjenju sa nekim malo boljim monitorom? Nije mi jasno kako i zasto je monitor ovako jeftin, mora biti neka kvaka, nije valjda samo zbog slabijeg postolja? Danas isao u lokalnu prodavnicu, ostao samo jos jedan, pogledo monitor onako, nece da ukljuce Rekao da mi ostave 2 dana da razmislim. Kako nikakvih reviewa na netu nema, bas je sumnjiva kupnja.
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 20:05   #753
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor dmr Pregled postova
Znaci sve ok osim postolje malo zeza, al de ljudi je li ko imao prije neki ozbiljniji monitor tipa nekog ips della ili hpa? Kakva je kvaliteta slike uglovi gledanja u poredjenju sa nekim malo boljim monitorom? Nije mi jasno kako i zasto je monitor ovako jeftin, mora biti neka kvaka, nije valjda samo zbog slabijeg postolja? Danas isao u lokalnu prodavnicu, ostao samo jos jedan, pogledo monitor onako, nece da ukljuce Rekao da mi ostave 2 dana da razmislim. Kako nikakvih reviewa na netu nema, bas je sumnjiva kupnja.

Tebi je jasno da svi oni nabavljaju matrice sa istog mjesta. Tako da kod ovih kako ih ti zoveš ozbiljni monitori plaćaš više zbog boljeg postolja, više priključaka, dizajna itd. U samim matricama nećeš dobiti neka ogromna odstupanja kvalitete prikaza. Tako da ako ti nije bitno kako izgleda plastika na monitoru jer ne gledaš u plastiku nego u ekran uzmi najjeftiniji i prst u uho.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 20:14   #754
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Zašto ne provrtiš par stranica iza na ovoj temi? Dosta ekipe je kupilo taj monitor


Eventualno malo zeza build quality (ovisi i kakav te primjerak zapadne), ali što bi ti za takve novce.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 20:47   #755
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
Znaci zbog plastike oko displaya i podesavanja po visini dell 27" je 500€ a AOC 32" 250€, oba 1440p. WTF I najgore kad neko kaze dobar za te pare, sta to znaci, hebo to Evo recimo kakav ce biti spram starog HP LP2475W, isti ili cak i bolji?
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 20:56   #756
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
neznam vise ja cu se ranit ,ima sve napisano iskustva vise ljudi u ovom spomenutom monitoru

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 20:58   #757
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
Evo bas citam ovaj komentar i sta sad da pomislim
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 21:08   #758
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Sta te tocno zanima ? Pucaj

Ako su igre, igram dotu 2, tom clancys wildlands, igrao bfV, bfbc2, ghostinga ni blizu. Zakucan vsync na 75hz i sve radi ko po spagi. Overdrive na low obavezno. Nema bleedinga nikakvog. Kod ledice imam gap 1 mm za kojeg me tocno boli kifla.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 21:09   #759
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
Evo jos Znaci nije ba samo do plastike oko displaya ili sta?

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Uzeo Onako, jako puno monitora za malo novca. Vidi se da panel nije vrhunski ali nista za sto se mozes zaliti za tu cijenu. Vidljivi kutevi su slabiji za IPS, nema color shift kao VA ali opada svjetlina. Uniformnost svjetline je prosjecna ali iznenadjujuce nema nekog znacajnog bleedinga za tako veliki panel. Igre nisam probao i na ovom kompu ni necu ali cisto ovako od oka matrica se cini pristojne brzine.
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Stigao mi je i Viewsonic VX3276. Definitvno se radi o boljem panelu nego u onom AOCu, što po pitanju boja, što po vidljivim kutevima.

Zadnje izmijenjeno od: dmr. 17.10.2018. u 21:18.
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 21:44   #760
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dmr, ti nzaš da nemreš stisnut i prdnut, jelda ? ili budeš kupio AOC i prihvatio sve kompromise ili budeš spizdio pare za Della U2715H i uživao u njemu bez kompromisa
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 21:45   #761
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Imao u2415h i bleeding je bio koma. Kako je na 27 neznam
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2018., 21:47   #762
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nema ga
Brko je offline   Reply With Quote