Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2022., 10:16   #1381
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Nisam komentirao samo mic, vec i equilazer jel..
Cak imas na dva klika i profile koji ljudi sheraju
Ako ne planiras koristi ghub nema smisla ih onda ni kupiti

Ja imam zicane pa lagg ne mogu komentirati, ali imam povjerenja jer mi je g pro x miš bezicni i nema problema latencija tj lagga, najbolji miš ikad ali to je druga tema

Vise mi je bio cilj naglasiti da se radi o uistinu competitive gamerskim slusalicama, i ja tu ne vidim da ce se neki koji preferiraju kvalitetu previše pronaći..
Daleko od toga da su.lose, ja sam zadovoljan, ali po meni obične superluxx su vec bolje u tom smislu i zato i kazem da je takvima bolje ici na dvoje slusalice nego ocekivati cudo od gamerskih slušalica ako si audiofil ili tako nešto
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 07.02.2022. u 10:29.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 21:47   #1382
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Techpowerup debelo ishvalio budget SPC Gear VIRO Infra headset

https://www.techpowerup.com/review/spc-gear-viro-infra/

https://spcgear.com/en/product/viro-infra/






https://www.nabava.net/search.php?q=...nfra&cod=&cdo=

https://www.hagglezon.com/en/s/SPC%2...20VIRO%20Infra

Za malo više para mogu se naći i SPC Gear VIRO (bez infra) i Plus model, ne znam kakvi su naspram ovoga.

https://www.nabava.net/search.php?q=...viro&cod=&cdo=
Old.machine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2022., 21:36   #1383
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
HyperX Now Shipping Alpha Wireless Gaming Headset with Up to 300 Hours of Battery Life

Citiraj:
"Designed and tested in the HyperX labs, Cloud Alpha Wireless delivers unrivaled performance, comfort, and build quality with up to 300 hours on a single charge," said Nate Almond, audio manager, HyperX.
https://hyperx.com/products/hyperx-c...42135502422173
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2022., 10:39   #1384
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
U gaming tj. competitive smislu best buy je hyperx cloud2, daleko najvise nude out of the box.. odlično se čuju koraci i slično.. Ali to je to, nema mogućnosti nekih podesavanja..
G pro x nisu nista bolje out of the box od cloud2, a u gamerskom smislu opcenito je upitno po meni da li su bolje od cloud2. Ipak, g pro x nudi mogućnost podesavanja eq. + podesio sam sidetone i mic za nocno igranje da ne budim zenu previse i slicne finese i to je razlog zbog kojeg ipak preporučam g pro x... dakle software koji dolazi s DACom je stvarno močan..

Kupio sam zicane, iako mi sad krivo, trebao sam mozda ipak bežične uzet dok je bila akcija.

Competitive znaci nema tu hollywooda, basa da se trese noga ili sta ja znam..
Kod logitech g pro x se to moze podesavati poprilično, ali ne očekujte cuda.. tko zeli audio slusalice, bolje da kupi 2 razlicita seta, nego da pokusava s logitechom petljat..

Nadam se da ce nekom pomoci ovaj komentar oko odluke...

Pozdrav,


Uzimam sluše i zanimljiv mi je tvoj komentar. Pošto uspoređuješ hyperx i logitech a baš se mislim najviše između njih dvoje.
Ako su u razini ovo dvoje gore onda po tome svemu znači da bi
HyperX Cloud Alpha Wireless bila bolja opcija od logitecha. Jer one su slične cloud 2 al su dodane ove stvari koje si naveo kao prednost logitecha i ima
Dual Chamber Drivers + 300 sati bateriju.
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 14:29   #1385
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Pozdrav ekipa,trebaju mi novi earpad-ovi za logitech G533.
Jel ima smisla uopće kontaktirat support,ili ih od nekud naručit?
Gledam iz Amerike je bolesna poštarina,a iz Kine ću čekat 3-4 tjedna...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je online   Reply With Quote
Staro 22.05.2022., 14:58   #1386
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
ako su unutar garancije, ima smisla, možda čak i ako su van garancije
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2022., 12:07   #1387
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Godfather0501 Pregled postova
Pozdrav ekipa,trebaju mi novi earpad-ovi za logitech G533.
Jel ima smisla uopće kontaktirat support,ili ih od nekud naručit?
Gledam iz Amerike je bolesna poštarina,a iz Kine ću čekat 3-4 tjedna...
Ono što ja znam, Logitech je uvijek imao odličan support.

Do prije ovoga s koronom.

Mi smo iz ureda, nas 3-4 reklamirali proizvode koje smo dobili za home office.

MX Keys tipkovnica. Support nas je svih 4 onako, po kratkom postupku, odjebao. Ne žele čuti uopće više.

Prvo moje negativno iskustvo s supportom.

Ali, nema više opće mjesta raspravil, javi se gdje si kupio ako imaš račun, ako ne, link na sajt gdje mogu kupiti novu tipkovnicu i to je to.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2022., 19:09   #1388
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Mi moze netko objasniti sljedece...mozda je vec netko imao slicno iskustvo.

Doslovno svaki puta kada baterija na wireless headset-u padne na neke kriticne nivoe, tipa 10 ili 15% i pri tome ja spojim kablom da se pune i istovremeno koristim. Sve je dobro dok ne upalim neku igru...onda isti tren se non stop pali i gasi onaj zvuk windowsa kada ukopcas/iskopcas USB, znaci neprestano.

Ugasim igru, i slusam youtube, gledam film...nista...sluske se pune ali tog iritantnog zvuka nema.

Sta se tu desava?
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2022., 10:59   #1389
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja imam sličan problem, mene USB panel zeza na frontu kućišta.

Probaj sve USB-ove.

Negdje imaš problem s konektorom, možda slušalice, možda USB, možda kabel.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2022., 11:45   #1390
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Nadamo sam se da je problem do toga što navodiš.

Ali em novi case, isti problem je bio i sa prijašnjim Logitech sluškama...kupo corsair, rekoh neću se više sa LG zajebavati. Kad ono ista stvar

Ali ponavljam, samo dok je igra upaljena ...bio to gameplay,glavni meni ili da je u pozadini. Nije defekt u hardweru ako je problem prisutan samo kada palim igru.

A pošto sam na mATX imam onako, 4 USB-a na izbor

Baš iritira, desi se da ne staviš slušalie puniti jer navode da zaista nije dobro pustiti na punjaču na duže vrijeme ukoliko su napunjenje. Nevjerojatno

EDIT: kao da upaljena igra preopterećuje skoro prazne šlušalice dok se pune. kao da ne može i jedno i drugo. A ostala multimedia nije frka, stvarno ne kužim

Zadnje izmijenjeno od: thunder11. 26.05.2022. u 11:51.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.05.2022., 13:15   #1391
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Uh, nemam pojma onda.

Meni samo prednji USB-ovi zajebavaju.

Ali ovo, nemam pojma.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2022., 00:29   #1392
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
sony izbacio XM5 za gejmere

https://youtu.be/R6LpcHNFXyA

https://youtu.be/6hKzShtIcuk

ovo najviše cijenim

__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 29.06.2022., 08:00   #1393
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
konacno neki HS koji se moze koristiti na PC i mob

cijena je paprena za gaming HS, bice da cu pricekat iducu generaciju i onda uzet ovu stariju kao i sve logijeve proizvode
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2022., 08:12   #1394
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Kaj, to će kod nas biti oko 3500-4000kn?

Znači, stvarno high-end oprema. Hoće li opravdati cijenu, vidjet ćemo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2022., 10:07   #1395
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
oko 2500

s obzirom da sam za pc headset i sony xm4 dao poprilično više, ovo ''one in all'' rješenje se čini ok, sony drži cijene bogovski visoko, no isporuče također.

ali ne sviđa mi se recimo što se mikrofon neda skinut, to mi je downside ako ga koristim negdje drugdje osim na kompu

(možda se može skinut, neznam, nisam vidio da ga je detachao u videu)
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 13.07.2022., 23:22   #1396
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Wireless headset najbolje uzeti HyperX Cloud Alpha Wireless? Makar mi je i to možda malo too much što se love tiče. Najviše ih gledam i možda bih i pregrizao tu cijenu zbog baterije
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 08:45   #1397
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Teško je definirati najbolje u ovom kontekstu.

Odlične slušalice, samo za 90% korisnika preskupe.

Osobno, 300h baterija, možda bi i čak razmišljao o tome, ali sada, nakon što sam isprobao 50+ gaming headsetova, shvatio sam da je zvuk kod gaming slušalice nekako sekundarna stvar kod odabira istih.

Kvaliteta izrade + izdržljivost mi je broj jedan sada. A tu je HyperX top brend po meni, tako da, ako uzmeš, mislim da nećeš fulat.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 10:21   #1398
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Meni je zvuk najbitniji jer igram fps online npr csgo. Ako ima previse baseva, smeta, ako ima previse srednjih,smeta jer moras smanjit zvuk onda ne cujes korake itd. Najbolje su mi bile jedne čajniz havit ili maxline ne sjećam se ali su se raspale nakon 2 godine i otad trazim. Probao sam ih dosta ali to je skup sport ako trazis nesto specificno, ne zato jer su jedne sluske 1000kn, nego ces potrosit jos 500 na povrate u roku 14 dana ako ti ne pašu za uši. Probat prije kupnje je nažalost nemoguće u HR a mozda i drugdje.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2022., 23:17   #1399
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
mhhm,neka posebna moja glava uši,na kraju će na njuškalu u prodaju oba headseta ići,nakon jedno sat vremena mene počnu uši bolit,stezat,neugodno nema kod mene da ih držim 5 sati na glavi pa da zaboravim da ih imam,radi se o HyperX Cloud Alpha S i razer kraken 7.1 v2 oval.

da probam sa razer blackshark v2??

meni će broj 1 bit udobnost,a sve ostalo broj 2.
__________________
prodajem starije komponente.

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 18.07.2022. u 23:26.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2022., 14:21   #1400
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Mene su moje logitechice stiskale par dana, sad kad su se namjestile moga bi ih danima drzati na glavi,
tako da, provaj izdrzati...
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2022., 14:52   #1401
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
mhhm,neka posebna moja glava uši,na kraju će na njuškalu u prodaju oba headseta ići,nakon jedno sat vremena mene počnu uši bolit,stezat,neugodno nema kod mene da ih držim 5 sati na glavi pa da zaboravim da ih imam,radi se o HyperX Cloud Alpha S i razer kraken 7.1 v2 oval.

da probam sa razer blackshark v2??

meni će broj 1 bit udobnost,a sve ostalo broj 2.
Jesi razmišljao o in-ear gaming?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2022., 20:23   #1402
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
cjelu zimu nosim malo jedne malo druge još vidjet,pa nema pomaka na bolje tj poboljšanju udobnosti,da imam in ear ali samo za ljeto neke xiaomijeve.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2022., 20:35   #1403
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Meni je zvuk najbitniji jer igram fps online npr csgo. Ako ima previse baseva, smeta, ako ima previse srednjih,smeta jer moras smanjit zvuk onda ne cujes korake itd. Najbolje su mi bile jedne čajniz havit ili maxline ne sjećam se ali su se raspale nakon 2 godine i otad trazim. Probao sam ih dosta ali to je skup sport ako trazis nesto specificno, ne zato jer su jedne sluske 1000kn, nego ces potrosit jos 500 na povrate u roku 14 dana ako ti ne pašu za uši. Probat prije kupnje je nažalost nemoguće u HR a mozda i drugdje.

Ma nije problem povrat, džabe imam slanje paketa jer mi je to struka



Ali gledao sam i recenzije i sve i stvarno se čini da je to to. Samo se još treba stisnut muda i pljunut 1400 kuna na njih. Do sada su bile G231 logitechove kupljene tamo 2016 ili tako nešto. Ove imaju i bateriju i wireless su, dobar zvuk, detachable mic. Samo cijena uh uh. Vidit ćemo nakon godišnjeg kolika će šteta biti pa ću vidjeti hoću li ih uzeti odmah nakon ili pričekati još mjesec dana
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2022., 07:39   #1404
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Također su me hyperX alpha wireless privukle sa trajanjem baterije.
Trenutno imam logitech G930 isto masno palćen i gledam rtings ocijenu 7.9 alpha vs 7.6 g930.
Imate kakve ideje kolika je realna razlika između njih? Da li je tih 5godina i više razmaka napravilo da je zvuk wow razlika ili je to i dalje isti razred pa je slicno i bolje ne bacit soma+ na skoro niakkav upgrejd?
New One je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 11:19   #1405
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Sigurno nije neki wow skok.

Estetika možda da, hardverski sigurno ne.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2022., 06:00   #1406
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
SONY INZONE H9 Gaming Headset - These are AWESOME but BEWARE!



Nema tih slušalica koje se nece rastegnuti nakon svakodnevne upotrebe nakon duljeg vremena.

Ako vas sluške stišcu i boli vas glava, napisao sam kako to možete rješiti .... http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=1276



Ne vidi se donjoj slici ali imam 2 Hyperice jedne se rastegla od nošenja (bez gornje metode) i ocito je - primjeti se kad se stave jedne na druge.

"Rajf dio" koji je na glavi dosta je rastegnut u odnosu na druge iste za rezervu ". Mogu slikat kasnije ...

Donja stara slika ...





Što se tice HyperX Cloud Alpha Wireless sluški

Drajver / zvucnik (unutar slušalica) = hardver ... slažem se da nije neki ogromni skok.

ali

Ultra Low power consumption chips = hardver (također unutar slušalica) je itekako napravio skok u odnosu na konkurenciju i troši od 3 do 5X manje stuje nego konkurencija.

Baterija je ista (5.5 Wh) kao i u Hyper X Cloud Flight sluškama koje drže 30 sati, tako da je razlika elektronici itekako osjetna naspram 300 do 330 sati Cloud Alpha Wireless-a.



Citiraj:
No lights on the exterior and a generous 5.55Wh battery inside are a good start for offering plenty of battery life, but it’s the power draw where HyperX really impresses.
Where as other headsets draw anywhere from 7-26 milliamps (with wild fluctuations), the Cloud Alpha Wireless needs just 4.45 milliamps.
iFixit concludes that under ideal conditions you’d get over 330 hours of use before the battery is completely drained.

https://thenews.upexampaper.com/hype...breaking-news/
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 22.07.2022. u 19:07.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2022., 20:42   #1407
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Ima netko mozda iskustva sa Razer Kaira Pro sluskama za Xbox?
Cine mi se sasvim solidne po reviewima, samo ih je dosta tesko naci kod nas. Trenutno imam Arctis 7+ ali, na zalost, rade na svim mogucim uredjajima osim bas na Xboxu tako da ih prodajem (ako nekoga zanimaju pm) i moram uzeti neke druge.
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 19:46   #1408
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Podivljao na G930 jer mic odbija suradnju na win11.
Uzeo hyperX alpha wireless i stvarno je baterija takva kako reklamiraju. Nestvarno.
Glede same razlike. Mic na G930 daaaaleko superiorniji. HyperX mic je borderline smeće.
Ostalo definitivno blago u korist hyperX. Bolje definiraniji zvukovi. Ništa revolucionarno bolje, ali bolje.
Glavni + meni je da se više ne moram boriti sa logitech driverima jer takav šarlatanski pristup ne znam dal ima još koja marka.
New One je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 22:40   #1409
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
@MarioSM
Ja sam na Xboxu series X koristio svoje blackshark v2 i sljakale se kako treba. Mic i zvuk bili perfektni, samo sam ih spojio na 3,5mm direkt u kontoler.

@New One
Ne znam kakav problem si imao sa Logi driverima za sluške, ali nije prvi puta da čujem da nekome stvaraju problem.
Frend ima G Pro X sluške i također se žalio na nekakav problem sa driverima i mikrofonom, ne sjećam se točno što je bilo ali znam da je spominjao nekakav bug dok bi strimao, mikrofon bi se jednostavno gasio ili tako nešto, nemoj me sad točno držati za riječ.

Ja osobno imam sve od Razera, od prvog dana nisam imao problema sa BlackShark sluškama, imao dva para jeden koristio samo analog, uz ove imam i sound card. Nikad problema, iako se puno ljudi žali na synapse, mene je znao prcati sa osvjetljenjem, ali sve od prvog dana radi kako treba.
Hyperx su se ljudi žalili da periferija ne pamti postavke nakon primjene u softveru, ali mislim da su to popravili, barem što se tiče tipkovnica znam. Tako da pretpostavljam da i ostalo također pamti postavke nakon što ih postaviš i možeš obrisati softver.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 22:23   #1410
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Jedini razlog zakaj nisam RAzer sluške uzeo je također neuvjerljiv driver. Inače sam solidni fan njihovih proizvoda.
Ovo kaj si opisao za logitech je točno to problem. Mic im svoju volju bez obzira na koji od 850 drivera probao.
New One je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na