Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.04.2022., 10:50   #7021
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Nešto nedavnih grafičkih pickup-ova .

Hercules Kyro II 4500 i Diamond Viper 770 (TNT2):


Dve Banshice, Sparcle i Diamond Monster Fusion:


V3 s nešto bundla:
stef je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 12:32   #7022
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Thx, 1 mi svakako treba, 2 bi bilo dobro, a 3 idealno
Jesi razmišljao o tome da ih sam sastaviš? Kupiš flat kabel sa AliE i par konektora, pa si složiš kombinaciju kakvu trebaš...

Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Nešto nedavnih grafičkih pickup-ova .

Dve Banshice, Sparcle i Diamond Monster Fusion:


V3 s nešto bundla:
Da mi je samo znati gdje si DVIJE Banshee upecao...

Naime, onda u ono vrijeme kad sam imao sve Voodooice od V1, Rush, preko V2 i svih izvedbi V3, jedna jedina kartica koju nisam NIGDJE mogao pronaći bila je upravo Banshee!

Edit
By the way, evo ti Diamond box art kolekcija koju sam downloadirao prije više godina... Imaš sve tri Voodooice u njihovoj izvedbi

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 05.04.2022. u 12:41.
  Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 12:40   #7023
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Sad neki lik na Njuški prodaje hrpu 3dfx-a, između ostalog i Banshee. Cijene mu baš nisu popularne . A i nije blizu.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 12:46   #7024
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Sad neki lik na Njuški prodaje hrpu 3dfx-a, između ostalog i Banshee. Cijene mu baš nisu popularne . A i nije blizu.
eBay cijene.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 12:49   #7025
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
veće, rekao bih.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 12:52   #7026
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Sad neki lik na Njuški prodaje hrpu 3dfx-a, između ostalog i Banshee. Cijene mu baš nisu popularne . A i nije blizu.
Hmm... Prije puno godina poznavao sam jednog tipa iz Osijeka koji je "dilao" 3dfx Voodooice. Tip je u ono vrijeme bio član BUG Online foruma i kupio sam nešto kartica od njega, ali se "kolega" baš i nije baš pokazao u najboljem svjetlu ... neka ostane na tome.

Šanse su naravno male, ali pitam se - kolike su vjerojatnosti da dvojica iz Osijeka imaju ogromnu zalihu Voodooica koje prodaju?!

Citiraj:
Autor stef Pregled postova
veće, rekao bih.
Prodavati BAŠ i SAMO V2 karticu bez passthrough i/ili SLI kabela, kutije i dokumentacije za 800kn je čista ludost! Za tu cijenu gotovo možeš dobiti SLI komplet...
  Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 12:55   #7027
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
@Trekkie
Jesam Ali draže bi mi bilo platit koju pivu ^^

@stef
Bezveze.... dijamanti, zmije, mitski junaci, utvare... jos bus i orhideje pocel "brati"
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 12:58   #7028
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Uff, orhideje su imale relej .
Zakaj se danas nešto ne zove Monster, Viper ili Banshee ? PowerColor ima neku sličnu nomenklaturu s AMD-om, drugi nitko.

Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Hmm... Prije puno godina poznavao sam jednog tipa iz Osijeka koji je "dilao" 3dfx Voodooice. Tip je u ono vrijeme bio član BUG Online foruma i kupio sam nešto kartica od njega, ali se "kolega" baš i nije baš pokazao u najboljem svjetlu ... neka ostane na tome.
Iz načina kak su oglasi sročeni se vidi da je lik "specifična" ličnost.

Zadnje izmijenjeno od: stef. 05.04.2022. u 14:01.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 13:00   #7029
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
@Trekkie
Jesam Ali draže bi mi bilo platit koju pivu ^^
Haha ... ajoj! Ali znaš i sam da to nije ono što sam mislio

Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
@stef
Bezveze.... dijamanti, zmije, mitski junaci, utvare... jos bus i orhideje pocel "brati"
Nemoj zaboraviti vradžbine! @Alien_200581

Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Uff, orhideje su imale relej .
Zakaj se danas nešto ne zove Monster, Viper ili Banshee ? PowerColor ima neku sličnu nomenklaturu s AMD-om, drugi nitko.
I to Omron!

Nego, uvijek sam smatrao da je Rockstar Games (Grand Theft Auto Vice i ostali) "posudio" od 3dfx... Jer ako malo bolje razmislimo, imamo Banshee (Viper) kao i Voodoo (lowrider sa hidraulikom). Jednom sam ih želio parkirati zajedno i slikati za šalu, kad mi je palo na pamet da većina današnjih klinaca (koji uglavnom igraju GTA) ne bi skužili foru

Edit
A kad smo već kod igrica... Koja vam verzija bolje "leži"?

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 05.04.2022. u 19:42.
  Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 20:18   #7030
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Meni osobno "desna". Sigurno na sveopce čuđenje i nevjericu svih tu prisutnih

Osobno zeljno iscekujem i "novi" System Shock. A jos i da netko napraviti (dobar) Carmageddon remake sa postenom fizikom kao sto ju je original imao di bi nam kraj bio... Iako mislim da to mogu samo sanjati, takve "skandalozne" igre se vise ne rade
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 20:55   #7031
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Meni osobno "desna". Sigurno na sveopce čuđenje i nevjericu svih tu prisutnih

Osobno zeljno iscekujem i "novi" System Shock. A jos i da netko napraviti (dobar) Carmageddon remake sa postenom fizikom kao sto ju je original imao di bi nam kraj bio... Iako mislim da to mogu samo sanjati, takve "skandalozne" igre se vise ne rade
Znao sam da ti budeš odabrao ovu desno, ništa novo

Naravno da desna verzija na GTX760 djeluje puno bolje i dramatičnije, ali kao što sam upravo napisao na TPU forumu, igra je u procesu konverzije izgubila to "nešto posebno", i jednostavno više nije isto. Originalni Half-Life, na lijevom monitoru je originalni "setup", na 3dfx Voodoo2 u SLI (1024x768) na kakvom si onda u ono vrijeme i igrao HL ako si imao sreće i/ili puno love Dok je ova desno verzija "remake", "reboot" ... ili kako god to želiš zvati. Uglavnom, SVE ... samo ne original
  Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 22:15   #7032
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Fini hoard kolega, svasta si ti zgodno upecao

Btw vec sam krenuo zicati preko PP-a ali mogu i ovako javno, da nema mozda netko viska 256mb pc133 sodime koji mu smetaju ? Može i na posudbu pa vratim kad iztestiram ovaj Vaio koji mi je kolega udjelio cisto da vidim da li je komp do kraja ispravan. Tnx unaprijed
Imam ti ja, budemo se opet za vikend čuli
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 22:27   #7033
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
@Trekkie: Zapravo po mojoj logici sada imamo umjesto jednu dvije igre, mogucnost izbora je uvjek dobra stvar

Retro verziju za retro konfe i modernu za moderne konfe opremljene wide ekranima, visokim rezama i detaljima sa high refresh rate-ovima.

Nisu svi ti remasteri nužno loši, npr. Quake remaster je zadrzao igrivost originala i upakirao je u blagodati moderne tehnologije. Mozda bu netko rekao da je bogohulno igrati Q1 u 2, 4 ili 8K ili mozda cak i "samo" FHD-u, na wide ekranu glatko i u stotinama fps / stotinama hz-a ali meni osobno su to sve plusevi i remaster mi je nadmasio original. Tbh sumnjam da cu uskoro upaliti Q1 na nekoj retro konfi osim za potrebe benchmarka, jer stvarno ne vidim appeal 640x480 reze na 30 fps-a. Tog sam se nauzivao kad sam bio klinac kada sam imao neke uboge olupine hehe, sad ocu da sve bude fino glatno i da letiii

@ Thermaltake: Najs, rentaj barem ne tjedan dana za testne svrhe da iztestiram lap kak spada uzduž i popreko pa budem ga kasnije upgrejdavao i ulickavao kad budem znao da su temelji solidni Tbh nemrem se uopce odluciti da li bi to bila bolja W98 ili XP masina ili nesto trece... We shall see. Uspio sam ga natjerati da baci sliku ali ponasa se jako cudno i sve mi smrdi da mu se ne sviđa ovaj moj pc100 128mb keks (posuđen atm iz jedne druge retro toshibe). Tako da za sada djeluje i dalje obecavajuce, drzite fige. Jedino bu lov na tipkovnicu bio "pain in the..." s obziorm na godiste ali tak slicno je bilo i sa prije navedeno Toshibom dok me nije potrefio za smjesnu lovu drugi ispravni primjerak iz kojeg je netko samo povadio ram i hdd, tako da sada imam i main i donor komp u pripremi za crne dane
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 22:43   #7034
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Mislim pitanje je vrtićko. Kao da pitaš da li su bolje male ili velike s/se. Naravno da su sve varijante dobre
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 23:17   #7035
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Osobno zeljno iscekujem i "novi" System Shock.
Bas sam pogledao, demo sam skinuo krajem 6. mjeseca 2016. Igra je jos u preorderu, a u medjuvremenu se izdogadjalo 100 cuda unutar te ekipa koja ga izbacuje, tako da je zaista pitanje sto ce od toga biti. Ne sjecam se a i muka mi je kopati kako je prosla ideja da na Citadelu stoje imena najvecih donatora i slicne pizdarije... :\

Enhanced na GoG-u je zaista sjajan, podize dinamiku igre na razinu na kojoj mozes uzivati ako i nisi hardcore fan.

PS hvala ti sto si mi unistio nadolazeci vikend kojeg sam mogao provesti na proljetnom suncu s obitelji i prijateljima umjesto u zapusenoj sobi uz SS2 i slusalice.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 14:21   #7036
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Listam ebay ... i pronašao sam nešto (meni) jako zanimljivo.

Tip pod imenom "Polaris" ovdje kod nas, u RH prodaje kompjutorske dijelove. I to ni više ni manje nego neke od vrlo rijetkih komponenti koje nisam viđao (gotovo) nigdje drugdje, a pouzdano znam da ih je distribuirao Polaris (Adison).

Ploče kao što su Chaintech 6BTM, i ili ergonomsku BTC tipkovnicu kakvu tražim već dulje vrijeme. Nažalost, problem je u tome koliko traži ... samo tipkovnica je cca 400-nešto kn, i to bez dostave
  Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 14:29   #7037
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
To ti je ovaj lik: https://www.njuskalo.hr/korisnik/Ramms
(Nisam niš od njega uzimao do sad. Neka Radeonka je bila u planu, ali cijena baš nije bila popularna)
stef je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 14:33   #7038
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
To ti je ovaj lik: https://www.njuskalo.hr/korisnik/Ramms
(Nisam niš od njega uzimao do sad. Neka Radeonka je bila u planu, ali cijena baš nije bila popularna)
Jesi 100% siguran? Naime, pronašao sam firmu "Polaris" u Vinkovcima, koja se bavi online prodajom, servisom i savjetovanjem. A ovaj Polaris na ebayu nije osoba nego poduzeće.

Uglavnom, budem nazvao "Polaris" u ponedjeljak i vidio da li imaju ikakve veze sa Polaris Adisonom iz 90ih i rane 2000-te.
  Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 14:39   #7039
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Miljon posto, kontakt sam dobio od njega.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 15:24   #7040
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Miljon posto, kontakt sam dobio od njega.
OK, hvala! Nazovem ga pa budemo vidjeli...
  Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 15:50   #7041
D00D
Premium
 
Datum registracije: Jun 2020
Lokacija: Zg
Postovi: 224
Kad smo vec kod njuskaca, znate li ovog:
https://www.njuskalo.hr/korisnik/trilobit


Ima sve zivo, ukljucujuci nesto zanimljivog informatickog hardwarea ali cini mi se da sjedi na hrpi smeca kao Smaug i trazi sulude kolicine novaca za stvari samo jer su stare par deseteljeca.
D00D je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 15:58   #7042
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
@Trekkie: Polartis707 da budemo tocni. Uzeo sam jedan slot 1 proc od njega prosle godine, isto slucajno naletio na covjeka na ebay-u. Cijena je bila (bar meni) OK i onda vidim Vinkovci, HR. Nije bilo nikakvih problema oko dostave ili proca, sve 5. Ne bih se mozda sjetio ali ovo Polaris mi je zapelo za oko jer je sa procom dosla faktura od firme Polaris tako da to je definitivno isti lik i seller na ebayu je actually firma, kao sto budes vidio ak nesto narucis od njega preko ebay-a.

@D00D: Da ovaj mi se cini kao hoarder, na kraju bude prodavao kao onaj lik kod kojeg smo Roy i ja nasli cudesa a sve je islo po 10 kuna komad, jer se lik zatrpao i samo se htio na kraju "sveg tog smeca" rjesiti
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 16:18   #7043
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Citiraj:
Autor D00D Pregled postova
Kad smo vec kod njuskaca, znate li ovog:
https://www.njuskalo.hr/korisnik/trilobit


Ima sve zivo, ukljucujuci nesto zanimljivog informatickog hardwarea ali cini mi se da sjedi na hrpi smeca kao Smaug i trazi sulude kolicine novaca za stvari samo jer su stare par deseteljeca.
Mislim da isti lik trži i na aukcijama.hr. Prepoznatljiv je ovaj narančasti ručnik/deka .
stef je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 16:27   #7044
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Ergonomsku BTC tipkovnicu kakvu tražim već dulje vrijeme. Nažalost, problem je u tome koliko traži ... samo tipkovnica je cca 400-nešto kn, i to bez dostave
Ali ta tipkovnica je smece, doslovno!! Ne kuzim tu opcinjenost BTCom, BTC je smece bio i ostao... Shvacam da mozda imas nekakvu nostalgiju, ali de barem onda idi u nekom smjeru koji je kvalitetan...

I ja volim Citroen, i imao sam Xantiu, XM i Xsaru... XMa sam sanjao od srednje skole, ali budimo realni - taj auto je smece...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 16:28   #7045
dbL
Premium
 
dbL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2020
Lokacija: Osijek
Postovi: 243
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Ali ta tipkovnica je smece, doslovno!! Ne kuzim tu opcinjenost BTCom, BTC je smece bio i ostao... Shvacam da mozda imas nekakvu nostalgiju, ali de barem onda idi u nekom smjeru koji je kvalitetan...

I ja volim Citroen, i imao sam Xantiu, XM i Xsaru... XMa sam sanjao od srednje skole, ali budimo realni - taj auto je smece...

Hahah


Sent from my iPhone using Tapatalk
dbL je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 16:52   #7046
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
@Trekkie: Polartis707 da budemo tocni. Uzeo sam jedan slot 1 proc od njega prosle godine, isto slucajno naletio na covjeka na ebay-u. Cijena je bila (bar meni) OK i onda vidim Vinkovci, HR. Nije bilo nikakvih problema oko dostave ili proca, sve 5. Ne bih se mozda sjetio ali ovo Polaris mi je zapelo za oko jer je sa procom dosla faktura od firme Polaris tako da to je definitivno isti lik i seller na ebayu je actually firma, kao sto budes vidio ak nesto narucis od njega preko ebay-a.
Odlično, puno ti hvala!

Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Ali ta tipkovnica je smece, doslovno!! Ne kuzim tu opcinjenost BTCom, BTC je smece bio i ostao... Shvacam da mozda imas nekakvu nostalgiju, ali de barem onda idi u nekom smjeru koji je kvalitetan...

I ja volim Citroen, i imao sam Xantiu, XM i Xsaru... XMa sam sanjao od srednje skole, ali budimo realni - taj auto je smece...
Kolega, da li ti je možda palo na pamet da ne postoji "opčinjenost BTCom", i da je ovo bizarna slučajnost? Samo velim...

Tipkovnica i CD-ROM pogon(i) su kupljeni u istoj prodavaonici, iste godine i za istu mašinu. A činjenica što su eto istog proizvođača (meni osobno) nema nikakve veze. A ako ne vjeruješ, evo ti i dokaz - "rodni list" mojeg Adisona. Ime ovlaštenog servisera koji ga je sastavio sam cenzurirao zbog zaštite osobnih podataka.


Meni je jedino bitno da sastavim komplet autentičan onome iz 20.11.1998 godine. Zašto? Zato što /JA/ tako želim, i zato što meni nešto znači. Mislim da sam o ovome dosta pričao, i da vam svima kažem iskreno počinjete mi stvarno ići na živce bez ikakve šale. Ako vam se ne sviđa, jednostavno ne komentirajte ... i svi zadovoljni.

By the way, Xantia je bio lijep auto. Koliko je bio kvalitetan ili izdržljiv o tome bi se dalo pričati, ali je svakako bilo lošijih onda u ono vrijeme (pa i danas)

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 09.04.2022. u 17:03.
  Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 16:58   #7047
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Možda bude nekom zanimljivo, danas sam u lokalnoj ljekarni pokupio 96%-ni denaturirani etanol za 30 i kusur kn. Dvostruko jeftinije nego IPA u Chipoteci.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 17:01   #7048
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Možda bude nekom zanimljivo, danas sam u lokalnoj ljekarni pokupio 96%-ni denaturirani etanol za 30 i kusur kn. Dvostruko jeftinije nego IPA u Chipoteci.
Uff, taj bi mi dobro došao kad sam namakao ispisnu glavu svojeg AIO HP-a prije par mjeseci!

Bilo kako bila, hvala na informaciji
  Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 17:15   #7049
dbL
Premium
 
dbL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2020
Lokacija: Osijek
Postovi: 243
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Možda bude nekom zanimljivo, danas sam u lokalnoj ljekarni pokupio 96%-ni denaturirani etanol za 30 i kusur kn. Dvostruko jeftinije nego IPA u Chipoteci.



hm ja kad sam pitao u lokalnoj ljekarni rekla mi je gospodicna da imaju samo 70%, tako da uzimam chipoteka ili electroniccenter oko 60-70kn litra al je 99,6%

Zadnje izmijenjeno od: dbL. 09.04.2022. u 17:21.
dbL je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 17:25   #7050
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Je, ona Češka IPA u limenci iz Chipoteke je 99,8% (bar tako piše). No i 96 je ok .
stef je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na