Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2022., 12:24   #241
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Ok. Tako ću krenuti. Kreirati ću prvo wallet na desktopu.

Kako ću onda koristiti taj wallet za kupnju i prodaju? Opet moram otvoriti račun na spomenutim stranicama Kraken, Coinbase...

Ili mogu sa walletom na mobitelu otići u BitCoin mjenjačnicu (ured) i tamo raditi transakcije kupnje/prodaje? To opet moram nekako vezati sa nekakvom karticom tekućeg računa?
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 22:11   #242
kiki85
Banned
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: zagreb
Postovi: 86
Pozdrav ljudi, imam jedno-dva pitanja, uzmite u obzir da sam totalni noob za kripto

Investirao bih nešto ali mi je to sve velika enigma, a iskreno niti mi se da istraživati ulaziti u to i potencijalno postati okupiran jer ima karakteristike kockanja...

Sve što bih želio je kupiti nešto kriptoa, držati to negdje i nekad u budućnosti moći podići tu količinu kriptoa ekvivalent u cashu sebi na ruke koliko tada bude vrijedio...

Jel najlakša i najsigurnija opcija instalirati trust wallet, otići kod nas do mjenjačnice da uplate na trust wallet određeni kripto, držati kripto u toj aplikaciji i to je to? Nekad u budućnosti samo odem do mjenjačnice i isplaćuje se na ruke?
kiki85 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 22:45   #243
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 915
Citiraj:
Autor kiki85 Pregled postova
Pozdrav ljudi, imam jedno-dva pitanja, uzmite u obzir da sam totalni noob za kripto

Investirao bih nešto ali mi je to sve velika enigma, a iskreno niti mi se da istraživati ulaziti u to i potencijalno postati okupiran jer ima karakteristike kockanja...

Sve što bih želio je kupiti nešto kriptoa, držati to negdje i nekad u budućnosti moći podići tu količinu kriptoa ekvivalent u cashu sebi na ruke koliko tada bude vrijedio...

Jel najlakša i najsigurnija opcija instalirati trust wallet, otići kod nas do mjenjačnice da uplate na trust wallet određeni kripto, držati kripto u toj aplikaciji i to je to? Nekad u budućnosti samo odem do mjenjačnice i isplaćuje se na ruke?
Upravo tako.
Možes i unutar trust walleta kupiti coin, ali mislim da ti uzmu veću proviziju.
dinos3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 22:49   #244
kiki85
Banned
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: zagreb
Postovi: 86
Ok. Čemu onda sve ostalo, Binance i slične stranice? Služe više za aktivniji trading između kriptovaluta i više mogućnosti isplata?
kiki85 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2022., 23:06   #245
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 915
Citiraj:
Autor kiki85 Pregled postova
Ok. Čemu onda sve ostalo, Binance i slične stranice? Služe više za aktivniji trading između kriptovaluta i više mogućnosti isplata?
Za aktivni trading, stejkanje, mozes si napravit njihovu karticu i s njom placati u trgovini i jos sto drugih cicaboca. I u tom samom trejdanju ima sto opcija gdje mozes stavit kad da ti kupi, kad da proda i tak svasta nesta.
dinos3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2022., 22:02   #246
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Danas sam naručia binance visa karticu, na nju bi isplaćivao zaradu od kripta. Zanima me kako onda povući sredstva s njihove vise na svoj bankovni račun
Gledam malo po binance al nigdi ne vidim tu opciju. Može li se uopće to?

I zna li tko koliko se čeka na karticu, koliko otprilike da stigne na adresu
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2022., 22:12   #247
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Danas sam naručia binance visa karticu, na nju bi isplaćivao zaradu od kripta. Zanima me kako onda povući sredstva s njihove vise na svoj bankovni račun
Gledam malo po binance al nigdi ne vidim tu opciju. Može li se uopće to?

I zna li tko koliko se čeka na karticu, koliko otprilike da stigne na adresu
Binance karticu nemam, ali imam Crypto.com karticu pa pretpostavljam da isto funkcioniraju, jer sve je to slično.

Kod CDC se ne može "povući s kartice" na IBAN.
Zapravo, cijela poanta kartice i je da ti ne treba bankovni račun.
Kupuješ direktno s njom, ili ako ti treba cash, lovu vadiš na bankomatima.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2022., 01:24   #248
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Danas sam naručia binance visa karticu, na nju bi isplaćivao zaradu od kripta. Zanima me kako onda povući sredstva s njihove vise na svoj bankovni račun
Gledam malo po binance al nigdi ne vidim tu opciju. Može li se uopće to?

I zna li tko koliko se čeka na karticu, koliko otprilike da stigne na adresu
Kao što ti je rekao kolega Neo, poanta crypto kartice nije da se sa nje povlače sredstva na IBAN nego da sa njom kupuješ i trošiš zaradu od crypta bez potrebe da koristiš svoj bankovni račun i ostale kartice.

Tebi treba ovo u stvari:

https://www.binance.com/en/support/f...84902c8da94687

Znači crypto pretvoriš u fiat kroz binance i onda fino povučeš EUR na svoj IBAN. Binance kartica ima potpuno odvojen wallet od tvog fiat/crpyto walleta i sa nje ne možeš slati lovu na svoj tekući, jedino što možeš je slati crypto na nju i sa nje, iz binance glavnog walleta.

Meni je od trena kad sam je zatražio trebalo nekih 10-ak dana da stigne poštom. Odmah dobiješ virtualnu pa je možeš staviti u google pay ili nešto slično (ja sam stavio u Curve jer imam Huawei).
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2022., 07:28   #249
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Fala na odogovorima. Znači s nje mogu dizati gotovinu na bankomatu kako kažete... Bilo koji bankomat? I ima li plaćanja kakve naknade za to
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2022., 19:47   #250
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Koliko vidim, dnevni limit za podizanje gotovine je 290 EUR. Barem je meni tako, moguće da je više u određenim uvjetima.
Naknadu binance ne uzima, ali banka čiji je bankomat će sigurno nešto uzeti.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2022., 07:09   #251
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
OTP nije uzimala, ne znam je li se što promijenilo...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2022., 07:58   #252
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
OTP nije uzimala, ne znam je li se što promijenilo...
Nije uzimala? Za isplatu u kojoj valuti? Ako isplaćuješ u kunama, onda si već pri pretvaranju izgubio nešto, ali ako isplaćuješ na "deviznom" bankomatu...da nema provizije...ne vjerujem. Lijepo bi bilo, ali...ZABA uzima nekih 3€-5€ (bar je tako bilo prije).
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2022., 10:58   #253
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,109
Ne znam je li pravo mjesto za ovakav upit al glupo mi je zbog tog otvarati novu temu.

Je itko od vas kada primio neku kovertu/poštu na adresi sa kojekakvim promo vezano za kripto?
Tipa dobio sam nedavno neku crnu kovertu sa logom od HEX-a. Da se razumijemo nisam nikad igdje imao interakciju sa tom prevarom od tokena. I ovo je već 3.-4. put da dobivam takvu poštu, jedino što mi se prije slalo nešto nevezano za HEX, ili se ne sjećam da je imalo kakve veze sa tim.
Također se spominje nekakav pulse chain.

Na koverti nema nigdje naznačeno tko šalje. Samo piše Lučko, neko vrijeme i HP Hrvatska. Pored tog neki kod za koji sam zvao HP da pitam ako im to šta znači, da vidim ako mogu ući u trag tko to šalje. Pa mi kaže da je za takvu pošto doslovno moguće da je netko iskoristio logotip pošte i ubacio u sandučić. Ali sam i dalje uvjeren da je stvarno poštar ubacio a ne da to neka žnj osoba radi. Ma da niti to ne bi bilo čudno.

Uglavnom. Je li imao tko ovakvo iskustvo? Dobiva li tko sličnu poštu na adresu?

Mod slobodno neka premjesti u odgovarajuću temu ako postoji takva. Otvoriti ću i novu temu ako treba.
Samo please obavijest kamo je premješteno. Hvala.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2022., 11:24   #254
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ehh, pa sto nisi poslikao i ubacio nam slike da vidimo sto pise, jel nesto nude, nesto traze, koja vrsta scama je, da otkrijemo sto im je agenda...

Meni nije nista doslo ovak bezveze. To sto ti je doslo ako si dosta kako bi rekao oprezan s svojim podacima mozda mozes skuziti od kud je krenuo leak. Ako pak si javna osoba onda ti to nema smisla.

Tak da mislim da je zanimljivije pitanje od kud tome tko god to slao tvoji podaci koji bi po GDPRu trebali biti tajni...

Ako imas vremena odgovori na ova pitanja:
Na kojim si sve exchangeovima regan, ako ima neki kvazi exchange tipa lolipop, ili neki koji je vec bio hakiran onda vjerojatno od tud podaci.

Ako si negdje nesto ispunjavao te neke giveawaye te pitaju svasta nesto pa si mozda tu ukucao adresu.

Ili pak je leak od neke domace firme dosao... E to je onda zanimljivo... Mozda A1? LOL
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2022., 11:25   #255
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Ne znam je li pravo mjesto za ovakav upit al glupo mi je zbog tog otvarati novu temu.

Je itko od vas kada primio neku kovertu/poštu na adresi sa kojekakvim promo vezano za kripto?
Tipa dobio sam nedavno neku crnu kovertu sa logom od HEX-a. Da se razumijemo nisam nikad igdje imao interakciju sa tom prevarom od tokena. I ovo je već 3.-4. put da dobivam takvu poštu, jedino što mi se prije slalo nešto nevezano za HEX, ili se ne sjećam da je imalo kakve veze sa tim.
Također se spominje nekakav pulse chain.

Na koverti nema nigdje naznačeno tko šalje. Samo piše Lučko, neko vrijeme i HP Hrvatska. Pored tog neki kod za koji sam zvao HP da pitam ako im to šta znači, da vidim ako mogu ući u trag tko to šalje. Pa mi kaže da je za takvu pošto doslovno moguće da je netko iskoristio logotip pošte i ubacio u sandučić. Ali sam i dalje uvjeren da je stvarno poštar ubacio a ne da to neka žnj osoba radi. Ma da niti to ne bi bilo čudno.

Uglavnom. Je li imao tko ovakvo iskustvo? Dobiva li tko sličnu poštu na adresu?

Mod slobodno neka premjesti u odgovarajuću temu ako postoji takva. Otvoriti ću i novu temu ako treba.
Samo please obavijest kamo je premješteno. Hvala.
jucca ti je ekspert za Hex, pa bi on mogao znati.
@jucca
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2022., 13:05   #256
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,109
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ehh, pa sto nisi poslikao i ubacio nam slike da vidimo sto pise, jel nesto nude, nesto traze, koja vrsta scama je, da otkrijemo sto im je agenda...

Meni nije nista doslo ovak bezveze. To sto ti je doslo ako si dosta kako bi rekao oprezan s svojim podacima mozda mozes skuziti od kud je krenuo leak. Ako pak si javna osoba onda ti to nema smisla.

Tak da mislim da je zanimljivije pitanje od kud tome tko god to slao tvoji podaci koji bi po GDPRu trebali biti tajni...

Ako imas vremena odgovori na ova pitanja:
Na kojim si sve exchangeovima regan, ako ima neki kvazi exchange tipa lolipop, ili neki koji je vec bio hakiran onda vjerojatno od tud podaci.

Ako si negdje nesto ispunjavao te neke giveawaye te pitaju svasta nesto pa si mozda tu ukucao adresu.

Ili pak je leak od neke domace firme dosao... E to je onda zanimljivo... Mozda A1? LOL
Ma strgao sam ju odmah čim sam vidio sadržaj unutra ali onda se kasnije sjetim kako sam trebao barem poslikati.
Stvar je u tome što niti ne živim više na toj adresi pa će dolaziti stanidavcu svako malo. Iako meni to baš ne predstavlja problem, smeta mi što su moji podaci gore i kako je kripto u pitanju me se odmah s time i povezuje.

Moja teorija je da je Ledger leak uzrok tome. Ma da je moguće da sam davno negdje upisao podatke iz nekog razloga, registracije vjerojatno. Jer njubara u početku nisam bio toliko oprezan jer nisam smatrao niti znao da treba paziti.

Imam doma komadiće, dosta ravno sam strgao pa ću pokušat složit i slikat kad dođem s posla da vidite.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2022., 16:12   #257
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
A dobro, i ja sam ostavio pdoatke na dosta toga, negdje jednostavno moras ostaviti tocne podatke, a i s ovim GDPROM bi to trebalo biti sigurno donekle.

Ali ovo je jako cudno kak oni to rade prek poste, spam prek poste...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2022., 18:20   #258
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Anyway...kutak za početnike...

Hvala...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2022., 10:17   #259
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Da li netko od Vas koristi FTX kao mjenjačnicu ????

Naime poslao TON tamo i nema ga dosta dugo, poslao i mejl supportu pa čekam, pa reko da se raspitam malo i dalje ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2022., 10:22   #260
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Da. Dosta su dobri. Ako nije dugo došlo vjerojatno je ili mreža zagušena ili si pogrešno poslao.

Sve što šaljem da ili na FTX stiže brzo i bez problema.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2022., 11:04   #261
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Da li netko od Vas koristi FTX kao mjenjačnicu ????

Naime poslao TON tamo i nema ga dosta dugo, poslao i mejl supportu pa čekam, pa reko da se raspitam malo i dalje ...
FTX je odlična burza i koristim je, provjeri sve korake koje si poduzeo još jednom, možda ti se omakla neka greška...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2022., 12:43   #262
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
A dobio TON adresu od tamo i poslao iz walleta, tak da mislim da niš nije fulano ...

Inače radim sa tradeogreom i hotbitom, pa nemre tu sad biti neka neznam kakva razlika ...

Sve one rade na isti princip ....

Evo sad pregledao i blokchain, i tamo je transakcija zapisana pod moju adresu ...

Zadnje izmijenjeno od: Nbdy32. 03.04.2022. u 12:48.
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2022., 12:52   #263
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
A dobio TON adresu od tamo i poslao iz walleta, tak da mislim da niš nije fulano ...

Inače radim sa tradeogreom i hotbitom, pa nemre tu sad biti neka neznam kakva razlika ...

Sve one rade na isti princip ....

Evo sad pregledao i blokchain, i tamo je transakcija zapisana pod moju adresu ...
Nemam informacije o tvojim okolnostima i ne znam o kojem se tokenu radi, ali ako mjesto s kojeg si slao nije dalo dovoljno gasa, transakcija zna zapeti u mempoolu...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2022., 13:13   #264
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Hmmmmm, evo sad mi se javio neko od supporta i traži moju adresu sa koje sam slao ...

Moralo bi biti gasa dosta, jer nisam sve slao ... opet, sad si mi dao misliti koliko je gasa uopće i trebalo ....
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2022., 14:32   #265
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Hmmmmm, evo sad mi se javio neko od supporta i traži moju adresu sa koje sam slao ...

Moralo bi biti gasa dosta, jer nisam sve slao ... opet, sad si mi dao misliti koliko je gasa uopće i trebalo ....
Obrati pozornost da je support legit službeni od FTX-a, a ne neki scammer s telegrama koji se zove "FTX support"...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2022., 08:19   #266
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Riješio, nisam stavio neki kod u transakciju, pa su mi stavili taj ton na račun, kao zbog prvog puta, u buduće neće to raditi, ali da budem iskren nisam ni imao pojma o tom kodu i di ga treba staviti, kod ostalih toga nema ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2022., 11:20   #267
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Riješio, nisam stavio neki kod u transakciju, pa su mi stavili taj ton na račun, kao zbog prvog puta, u buduće neće to raditi, ali da budem iskren nisam ni imao pojma o tom kodu i di ga treba staviti, kod ostalih toga nema ...
Da pogodim, memo ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2022., 14:40   #268
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
Uz TON mora ici memo, tako da je vjerojatno to bilo
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 15:06   #269
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Ma lagal bi Vam da znam kaj nisam stavio, bude opet zanimljivo kad se malo ton-a nakupi :-)
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2022., 15:02   #270
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Išao sam poslati sa Revoluta kune (izvorno sam ih prebacio sa Binancea) na Sberbank račun i od 5.4 mi stoji pending, nikako da prebace. Pitao sam ih u chatu i kao provjeravaju transakciju, već skoro 10 dana je provjeravaju...

Jeli imao još neko taj slučaj?


Onda da se ubzam gledam si ovaj SEPA transfer direktno sa Binancea na PBZ tekući, jeli mogu ja poslati € ako nemam devizni račun u PBZu, jel postoji mogućnost konventiranja bez deviznog računa?
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na