Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.09.2013., 22:16   #2431
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 489
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Možda hladni lem u pitanju?
Booo.
Mislim,sretan sam sada kao malo dijete,ali sam začuđen.
Sad kad kažeš hladan lem...danas sam skidao Real racing 3...u kafiću preko wi-fi jer nisam bio doma,pa je duže trajalo,nekih sat vremena,ako ne i više...i pustio sam ga uključenog cijelo vrijeme,i dobrano se zagrijao u gornjem predjelu gdje je baterija.
Možda je to utjecalo...tko će ga znati.

Vidjeti ću hoće li raditi sutra/prekosutra kako treba.
veki19 je offline  
Staro 16.09.2013., 22:16   #2432
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Možda hladni lem u pitanju?
Vjerovatno ga je przio ova dva dana igricama i rijesio hladni lem.
__________________
Necronomicon je offline  
Staro 16.09.2013., 22:17   #2433
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 489
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Vjerovatno ga je przio ova dva dana igricama i rijesio hladni lem.
I to...
veki19 je offline  
Staro 16.09.2013., 22:23   #2434
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,822
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
E jbg...



Uploaded with ImageShack.us

I najgore od svega, trenutacno mi paypal ne dopusta da ponovno narucim!
Cek, zasto ti je uradjen refund ?
__________________
Matta je online  
Staro 16.09.2013., 22:27   #2435
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Ima li tko coupon code za Banggood i Antelife za Android mobitele? Može na PM
tihomir je offline  
Staro 16.09.2013., 22:31   #2436
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Cek, zasto ti je uradjen refund ?
Jer nije naplacen pdv, a salje se u EU zemlju. Sustav to nije znao procitati, ali ljudi jesu...da se to samo tako moze preko inozemne kartice, tko bi placao porez...
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline  
Staro 16.09.2013., 22:54   #2437
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,114
Citiraj:
Autor Croox Pregled postova
Kome treba kvalitetna slika u noćnim i inim uvjetima taj sigurno nebude slikal sa mobitelom i da ima ne znam kakav flash.
Meni flash na mobu služi jedino za posvjetlit nešto po noći, otključat vrata, ak mi nešto ispadne i slično.
Malo previše cjepidlačite, ko što bi Maminjo reko - nemate to pravo...
Ne znam kaj ljudi očekuju za telefon od 800- injak kuna, da bu imal 20 megapiksela fotić sa 32 x optičkim zumom i grafom za pokretat B3 na full detaljima.
Za ono što nude, ti kinezi su 100 % opravdana kupnja bez obzira kaj imaju podosta mana.
Ukoliko nisam stavio dovoljno smajlića u svom postu da ljudi shvate da me apsolutno zabole za flash i igrice onda ću to i riječima napisati.
Zabole me za igrice i flash na ovom uređaju, nisam ga zato kupio!

Dovoljno jasno?

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Oj! Probaj ubuduće držati power gumb kakvih 5 do 10 max sekundi. Obično napravit reset. Čisto da bateriju ne moraš vaditi.

Probao, nije urodilo plodom.
Stvar je u tome da je mob i dalje reagirao (hectic feedback na touch gumbima je radio) i mislim da se zato nije resetirao!


E da, jesam spomenuo da me zabole za flash i igrice

Btw, jedini razlog zbog kojeg sam spomenuo flash je upravo taj što sam ga htio koristiti da si nekaj posvjetlim i to je toliko slabo da nemreš u mrklom mraku ništa vidjeti na više od 50cm! Ali ništa!


I da, kamera malčice strši, ali skužio sam da je stakalce ipak malo ulegnuto pa ustvari plastika struže, a ne staklo. Barem nekaj.

Inaće, fotke su mi skroz upotrebljive po danu, a to je sasvim uredu!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline  
Staro 16.09.2013., 23:09   #2438
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Ima tko komentar na odluku?
Quad 1.5Ghz + 2GB + 32GB + FullHD + DUAL Sim

http://www.antelife.com/thl-w8s-mtk6...martphone.html

252$
tihomir je offline  
Staro 16.09.2013., 23:09   #2439
Carnage Gloom
Premium
 
Carnage Gloom's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 91
Citiraj:
Autor Croox Pregled postova
Kome treba kvalitetna slika u noćnim i inim uvjetima taj sigurno nebude slikal sa mobitelom i da ima ne znam kakav flash.
Meni flash na mobu služi jedino za posvjetlit nešto po noći, otključat vrata, ak mi nešto ispadne i slično.
Malo previše cjepidlačite, ko što bi Maminjo reko - nemate to pravo...
Ne znam kaj ljudi očekuju za telefon od 800- injak kuna, da bu imal 20 megapiksela fotić sa 32 x optičkim zumom i grafom za pokretat B3 na full detaljima.
Za ono što nude, ti kinezi su 100 % opravdana kupnja bez obzira kaj imaju podosta mana.
Pa zašto se ti imaš potrebu opravdavati za mane mobitela?

GT99-u je blic sranje i nek ljudi znaju. Mozda to nekom igra ulogu. I meni je nekidan cubot stigao i potvrdujem manu s blicom. Doduse nisam imao problema s RR3, blokiranjem i loopanjem, sve mi normalno ide. Ne znam za fpsove, no trzanje sam primijetio samo kod "uvoda" u utrku kad kamera prelijece sve automobile.

No u ovom benchmarku se vidi koliko haier šiša cubot po pitanju grafike:
https://gfxbench.com/compare.jsp?D1=...ot+GT99&cols=2
Carnage Gloom je offline  
Staro 16.09.2013., 23:24   #2440
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 589
Ima neki fix za zutu crtu po sredini fotke kada okine blic na GT99?
tomov je offline  
Staro 16.09.2013., 23:30   #2441
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Citiraj:
Autor tihomir Pregled postova
Ima tko komentar na odluku?
Quad 1.5Ghz + 2GB + 32GB + FullHD + DUAL Sim

http://www.antelife.com/thl-w8s-mtk6...martphone.html

252$
Ja sam fasciniran kvalitetom izrade THL uređaja i vjerujem da ce i naredni moj "Kinez" biti iz njihovih redova. Po specifikacijama W8s je vrhunski telefon, samo se jos raspitaj za taj antelife kakvi su. Radije vidi na minidealu ili banggood jer su oni provjereni dobavljači.
Meni je zanimljiv W7s, ali mislim da ce mi 5,7" biti preveliko.
WraGG je offline  
Staro 16.09.2013., 23:32   #2442
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Na Antelifeu je s kuponom jeftiniji 18-19$ od konkurencije, pa mi je zato zanimljiv

EDIT:
Zanima me šalju li svi ti kineski webshopovi mobitele u originalnoj kutiji?

Zadnje izmijenjeno od: tihomir. 16.09.2013. u 23:38.
tihomir je offline  
Staro 17.09.2013., 00:10   #2443
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Problemi sa živcima ili ?



Malo offtopic, ali da se skrene pozornost ovako:

Budeš li se ikada udostojio javiti u temi koju si započeo sa IPhoneom i Agramom, što se na kraju dogodilo. Aktivan si, a temu izbjegavaš. Rado bi ljudi čuli epilog, nakon tvog ovećeg pljuvanja po Agram servisu

Uf, smetnuo to sa uma... Nisam nis rjesio na kraju, odhebali se me (nas, mob nije moj), pa ne volim ni misliti na to. Mob je u ladici, ceka da ga ja probam popravit... Vidis da smo narucili zamjenu iz kine umjesto popravka
Ovak bar znam ko me yebe i za kakve novce
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline  
Staro 17.09.2013., 00:50   #2444
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Yup. iOcean.it

No kad sam od paypala dobio potvrdu, pisalo je sljedece:
http://www.topresellerstore.it

Valjda na taj nacin funkcioniraju. No jos uvijek nisam dobio mail od njih za tracking kod, iako sam im poslao zahtjev za istim. Ne odgovaraju.
Na toj stranici se ne možeš registrirati kao kupac iz Hrvatske,mislim da se ne spominje niti jedna država bivše juge. Bože,koji kreteni ti talijani,poslao sam im mail pa me baš zanima budu se udostojili javiti,makar sumnjam.

Kako do kupona za popust na Antelife-u

Zadnje izmijenjeno od: dabomba. 17.09.2013. u 01:10.
dabomba je offline  
Staro 17.09.2013., 02:44   #2445
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Kada se registriraš na Antelife dobiješ 10 x po 5$ kupona koje možeš koristiti jednom po proizvodu, ali samo za one proizvode koji nisu na akciji.
frulex je offline  
Staro 17.09.2013., 03:55   #2446
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Evo kratki review i preporuka za 4" kineza ispod 500 kn kome treba:
http://www.geekbuying.com/item/S9920...ue-316326.html

Kupio ga ženi kao zamjenu za starog 3.5" Alcatela, uvjet je bio da mob ne bude preko 4", stigao prošli tjedan. Istih je dimenzija kao S3 mini (ista debljina i širina, milimetar je viši), kvalitetom izrade ne zaostaje za Samsungom, u direktnoj usporedbi sa sestrinim S3 mini jedino je ekran nešto "ispranijih" boja (vjerojatno zbog 260k), ali po kvaliteti prikaza izvrstan. 3G na Tele2 u ZGB i okolici radi izvrsno, GPS locka u 30 sec i radi bez greške (isprobano na Copilotu vožnjom do Slovenije). Kamera radi solidno, ali nisam baš detaljno testirao. Android radi fluidno, nakon instalacije ADW launchera i hrpe aplikacija u pozadini osjeti se nedostatnost 512 RAMa, ali to i ja vrlo često osjetim na svom Samsungu S3 na stock ROMu s 1GB. Baterija je vrlo solidna, više od jednog dana izdrži sigurno, ovisno o korištenju može i cijela 2. U svakom slučaju, čini se kao vrlo dobar izbor za tu kategoriju, u paketu dolazi EU punjač i silikonska maskica.
frulex je offline  
Staro 17.09.2013., 08:02   #2447
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor tihomir Pregled postova
Ima tko komentar na odluku?
Quad 1.5Ghz + 2GB + 32GB + FullHD + DUAL Sim

http://www.antelife.com/thl-w8s-mtk6...martphone.html

252$
Vrlo vjerovatno dobar mob ali po meni preskupo za taj čipset.
Na tomu nećeš ništa zahtjevnije moć zaigrat.
Kako kažu s ovog foruma bit će to "slajd šou" :
http://forum.benchmark.rs/showthread...=1#post3415408

Ako ne igraš možda i nije loš izbor iako bi ja radije probao nabaviti Nexus 4 (ako imaš koga u ovim zemljama gdje se može kupiti preko play storea).

Je li ima kakav način za overclockat ove MT6589ke?
Mislim da bi se barem ovi obični bez problema mogli na T taktove ali...
__________________
Necronomicon je offline  
Staro 17.09.2013., 08:49   #2448
Groowix
Premium
Moj komp
 
Groowix's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bednja
Postovi: 235
Citiraj:
Autor Carnage Gloom Pregled postova
Pa zašto se ti imaš potrebu opravdavati za mane mobitela?
Pa eto, tak mi je došlo.
Di si ti vidio da ja opravdavam te mane, te mane postoje i svi koji ga imaju su toga svjesni samo napominjem da se previše očekuje od jeftine kineske kopije.
Groowix je offline  
Staro 17.09.2013., 09:03   #2449
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor Croox Pregled postova
Pa eto, tak mi je došlo.
Di si ti vidio da ja opravdavam te mane, te mane postoje i svi koji ga imaju su toga svjesni samo napominjem da se previše očekuje od jeftine kineske kopije.

Upravo zato i služi ova tema, da se iznesu mane i vrline određenih modela. Oni koji ga nemaju nisu ničega svijesni i trebaju znati neke stvari prije kupnje.
U moru modela podjednakih cijena uvijek se za istu cijenu može naći nešto bolje i jako je korisno kada se ukaže na mane pojedinih modela.
Pogotovo kada se radi o modelu kojega je nahvalio i naveličao agent koji radi u affiliate programu (koji je išao toliko daleko pa stavio Cubot GT99 uz bok s HTC One ) a ispada da je Haier daleko bolja kupnja i to još uz manju cijenu.
I sam sam se zajebo i naručio GT99 za jednog klinca, namjena gaming, baš će se fino naigrat...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Necronomicon. 17.09.2013. u 09:14.
Necronomicon je offline  
Staro 17.09.2013., 09:12   #2450
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Super... I meni je mob trebao radi gaminga i od svega su mi preporucili gt99 kao best buy Ovih dana ce mi stic pa cu se naigrat i vidjet snagu u igrama
gaggo je offline  
Staro 17.09.2013., 09:13   #2451
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
@tihomir: izbjegavati antelife u širokom krugu. iako ovdje ima usera koji imaju dobra iskustva s njima, da sam se informirao prije kupovine ne bih dosad ištrikao tri pulovera od živciranja hoću li uopće dočekati mob koji sam uredno platio.
Clifton je offline  
Staro 17.09.2013., 09:14   #2452
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Upravo zato i služi ova tema, da se iznesu mane i vrline određenih modela. Oni koji ga nemaju nisu ničega svijesni i trebaju znati neke stvari prije kupnje.
U moru modela podjednakih cijena uvijek se za istu cijenu može naći nešto bolje i jako je korisno kada se ukaže na mane pojedinih modela.
Pogotovo kada se radi o modelu kojega je nahvalio i naveličao agent koji radi u affiliate programu (koji je išao toliko daleko pa stavio Cubot GT99 uz bok s HTC One ) a ispada da je Haier daleko bolja kupnja i to još uz manju cijenu.
I sam sam se zajebo i naručio GT99 za ze jednog klinca, namjena gaming, baš će se fino naigrat...
S ovim se slažem, za to služi ova tema da se iznesu prednosti i mane pojedinih modela radi lakšeg odabira, no vlasnici uvijek prešućuju po nešto. Recimo kome je važnije trajanje baterije, bolja kamera, bolji ekran uzet će gt99, onima koji žele gaming haira, dizajn je diskutabilna tema.
gil je offline  
Staro 17.09.2013., 09:27   #2453
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,789
ghdeal.com - scam ili ne? Jedini imaju normalne cijene za MI3 i Red Rice, piše out of stock iako još nisu stigli.
flajpan je online  
Staro 17.09.2013., 09:29   #2454
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
S ovim se slažem, za to služi ova tema da se iznesu prednosti i mane pojedinih modela radi lakšeg odabira, no vlasnici uvijek prešućuju po nešto. Recimo kome je važnije trajanje baterije, bolja kamera, bolji ekran uzet će gt99, onima koji žele gaming haira, dizajn je diskutabilna tema.
Sutra bi trebao imati Cubya u rukama pa ću usporedit s Haierom i ZTEom.
Inače mislim da si u krivu glede usporedbe. Baterija je na Cubotu stvarnih 1800mah ako ne i manje i isto se puni svaku vecer pri srednjoj upotrebi, ekran je vjerovatno losiji jer svi objektivni testovi govore o budget ekranu i da je losiji nego na Jiayu i Umi-u, plus Haier ima gorillu, kamera bi mogla biti bolja. Vise cu znati kada stigne.
__________________
Necronomicon je offline  
Staro 17.09.2013., 09:37   #2455
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Sutra bi trebao imati Cubya u rukama pa ću usporedit s Haierom i ZTEom.
Inače mislim da si u krivu glede usporedbe. Baterija je na Cubotu stvarnih 1800mah ako ne i manje i isto se puni svaku vecer pri srednjoj upotrebi, ekran je vjerovatno losiji jer svi objektivni testovi govore o budget ekranu i da je losiji nego na Jiayu i Umi-u, plus Haier ima gorillu, kamera bi mogla biti bolja. Vise cu znati kada stigne.
Ma ok, za mene isto sr. drugo pakovanje. Gledam baš te kineske mobitele par dana i misli da ću uzeti jednog. Osnovni kriterij mi je kvaliteta ekrana, cijena, dizajn pa sve ostalo. Samo mi se ne da čekati mob mjesec dana pa gledam i ove talijanske šopove.
gil je offline  
Staro 17.09.2013., 09:44   #2456
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506
Takodjer sam zaintrigiran Haierom, ali se plasim te baterije.
Raspisalo se po temi kako Cubot vara s baterijom od 2200, da je ustvari 1800, mozda cak i 1500mah, a radi se o mobu koji duze drzi od Haiera koji navodno ima 1760mah, a njegove zamjenske se vode pod 1700mah. Kineski mob koji ima built-in bateriju i savrsenu podlogu za varanje na tom aspektu. To trajanje baterije sugerira da tu nes nije cisto.
Takodjer, kako se radi o kinezu, upitna je kvaliteta baterije i koliko dugo ce kapacitet opstati, a built-in je i moras platiti min. 34$ dok je kod Cubota i ostalih 9$ i vozi...mislim, kupuju se kinezi da se ustedi...
Mozda je sve ovo prazna prica i nema nista u njoj, ali...

Ima tko video ili slike otvorenog Haiera, kak se vadi baterija ili tako nes slicno? Nasao sam samo ovo.

Da nije te ugradjene baterije, Haier bi vec odavno bio kod mene.

Neka se ljudi ne preplase oba modela, ispada da jedino oni imaju mane, a zapravo se jedino ta dva modela do tancine secira zbog antagonizma nasa dva junaka i privida best buya. Kupite druge modele i ceka vas misticizam
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline  
Staro 17.09.2013., 09:51   #2457
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,349
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
ghdeal.com - scam ili ne? Jedini imaju normalne cijene za MI3 i Red Rice, piše out of stock iako još nisu stigli.
Ima li Mi-3 sd slot ili nema? Na GSMAreni kažu da nema, ovdje spominju Extend Card. Inače, cijena je realna za 16Gb verziju.
Crvena riža mi je nekako prejeftin i ovo je kineska verzija.
Je li scam ili nije, nećeš znati dok ne naručiš.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 17.09.2013. u 10:21.
coconut je offline  
Staro 17.09.2013., 09:55   #2458
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,789
Koliko ja znam nema SD slot, a WCDMA riza bi trebala izac do kraja ovog mjeseca.
flajpan je online  
Staro 17.09.2013., 10:00   #2459
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Zanimljiv taj ghdeal, imaju nekih mobitela koje nisam vidio do sad na drugim siteovima. Vidim piše da primaju paypal, pa ono što se toga tiče je sigurno, jedino mogu živci otići
__________________
brodjo je offline  
Staro 17.09.2013., 10:21   #2460
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,349
Vidim da nemaju THL mobitele. Mi3 mi golica maštu, ali još nema nekog boljeg reviewa. Za 400$ (64Gb verzija, iako bi mi i 32Gb bila dovoljna) se definitivno isplati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na