Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2010., 20:07   #1
leo77
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 34
AirLive WT-1700 adapter-pomoc!?

kupio sam airlive WT1700 usb adapter,sad ga bas isprobavam,pa gledam da sam mogao uzeti i model wt1600 koji je 70 kuna jeftiniji,a ja bas i ne vidim neke razlike u spec.mislim da mi j frajer uvaljao,da sam komotno mogao ueti i ovaj jeftiniji.sta vi mislite??
i druga stvar nije mi bas jasno ovo Station mode i AP mode,meni treba da se spajam s svojim kompom na mrezu koju neko odasilja,koja od ova dva moda da koristim,kako da to postavim da mi bude sto bolji signal

ne kuzim bas te razlike izmedu station moda i ap moda,treba mi iskljucivo da se spajam na web sa svojim kompom,modem je sopjen na burazov komp u kuci dole a ja sam gore na katu,signal mi je dobar ali mi je jako spor net,i da li da odkantam airlive-ov software i spajam se preko xp aplikacije za wireles mreze ili ne?

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 13.12.2010. u 16:30. Razlog: Teme spojene
leo77 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2010., 20:41   #2
ZOX
Premium
Moj komp
 
ZOX's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 297
Citiraj:
Autor leo77 Pregled postova
ne kuzim bas te razlike izmedu station moda i ap moda,treba mi iskljucivo da se spajam na web sa svojim kompom,modem je sopjen na burazov komp u kuci dole a ja sam gore na katu,signal mi je dobar ali mi je jako spor net,i da li da odkantam airlive-ov software i spajam se preko xp aplikacije za wireles mreze ili ne?
AP mod je softverski Access Point tj. za Infrastructure mrežu.

Stavi u station mode ("normalna" WiFi kartica) i poveži se.

To što je veza spora može biti do dosta toga - za početak stavi najnovije drivere za chipset tvoje kartice. Ako nita, promijeni enkripciju (nisu sve kartice na "ti" sa wpa/2 itd.), isključi (ako ima) "Allow BW 40 nešt nešt".
ZOX je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na