Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.10.2009., 00:56   #1
Lungz
Registrirani Korisnik
Moj komp
 
Lungz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Županja
Postovi: 400
2433 Problem

ovako...

1. imao sam 2233BW, odličan monitor

2. kupio sam 2433BW: na monitoru nije bilo oznake BW, nego samo 2433, ljepljiva traka virila između okvira i ekrana, boje blijede, loš monitor

3. zamijenio ga: dobio opet 2433 bez oznake BW na okviru, ali iza piše na naljepnici da je 2433BW i sada ide problem:

boja blijedi s vrha prema dnu! piše da je "made in Romania"

kada se gleda s dna prema gore, dobre su boje, a u suprotnom blijede skroz

zanima me, jel to samo do monitora ili može biti zbog grafičke ili nečeg drugog?

i zanima me dal se može šta napravit ili na vraćanje da ide?

kupljen je u LInksu
Lungz je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2009., 11:14   #2
Lungz
Registrirani Korisnik
Moj komp
 
Lungz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Županja
Postovi: 400
čini se da boja tako blijedi samo u windowsima, npr. ako stavim startnu traku na dno tada su ikone na njoj blijede, a ako je na vrhu tada su normalne, isto vrijedi i ako stavim za background neku boju, npr. žutu

a ako recimo u paintu obojam u žuto i stavim na full screen tada je boja normalna...

?!
Lungz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2010., 21:07   #3
fishBonE
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Split
Postovi: 28
Question

Pozdrav,

i ja sam kupio taj model, i također nema oznake bw na njemu nego samo 2433, i naravno, made in Romania (ako to ima ikakve veze).

To mi je prvi LCD monitor (osim na laptopu) pa ne znam može li slika biti bolja. Nisam još kupio hdmi->dvi kabel pa koristim analogni.

Primjetio sam jednu grešku, ako je to greška uopće, možda nisam dobro namjestio sliku? Kao da postoje dvije vertikalne pruge na kojima je slika mutnija i titra. To primjećujem samo na tekstu. Ima li to možda veze sa analognim kabelom?

Kada pokrenem automatsko namještanje slike te pruge kao da se pomiču i nakon namještanja su opet prisutne, ali na drugom mjestu.

Ima li razloga za brigu?

Hvala!
fishBonE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na