Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.09.2023., 22:56   #68971
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Znam tamo pogledati i kupiti. Oni su ti slični kao nabava.net samo za auto dijelove, s tim da možeš direktno naručiti preko njih.

Možeš očekivati da će ti narudžba eventualno biti stornirana ako ne bude na lageru. Često znaju cijene biti niske kod artikala koji nisu dostupni.
Citiraj:
Autor mamikulcic Pregled postova
Uz njih pogledaj i daparto.de
Nekoliko narudžbi napravljeno preko njih i ušteđeno nekoliko stotina € u odnosu na ponude u HR.
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Naručivano više puta. Nikad nikakvih problema. Dijelovi za mali/veliki servis, komplet kočnice, komplet amortizeri, 2 seta guma, svaki puta sve došlo oke.

Naručuje i kolega s posla dosta za sebe i familiju, isto za sada svaki puta oke.
Citiraj:
Autor Tulio Pregled postova
Sve 5, narucivao vise puta.

Evo bas pod zadnje set kvacila, 285,00€, kod nas 520,00€.

Neke stvari se ne isplati narucivati, npr neka ulja su cak i skuplja nego kod nas, ali na nekim stvarima se bome visestruko isplati (npr svjecice, brisaci, kocnice, svjecice itd)
Racunaj samo da ti je postarina 22€ za HR ako se ne varam, i svaki put mi paket dodje unutar 7 dana, ovisno hvala li me vikend ili ne.
Naručio, 528€ s dostavom, kod nas najpovoljnije našao za 740€. Thx na odgovorima. Sad čekamo.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2023., 23:43   #68972
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
...

Vjeruj mi...vecini je ispran mozak vec ekoloskom ideologijom. Vidim na dnevnoj bazi kako ovi u gradu razmisljaju (tj. oni koji vode grad). Kaj se slikice tice - na tom istom izracunu je Tesla skoro duplo skuplja nego Passat (koji je vec malo veci i skuplji auto -a vecina obitelji se zadovoljava sa manjim karavanima). Sve to super, nagledao sam se i ja slicnih usporedbi (malo je zeznuto kad nemas vlastiti punjac, zivis u zgradi i nemas garazu) al hebiga - kao sto vec rekoh vozio Teslu - super al nije to jos za mene - koga to veseli - go for it..meni ni u zep ni iz zepa. Samo me osobno smeta kad se elektro gura kao katica za sve, hvali na sva vrata a nedostaci se skrivaju ko zmija noge.


A kaj se teme modernih automobila i privatnosti/spijunaze tice...


https://foundation.mozilla.org/en/pr...d-for-privacy/
https://www.latimes.com/business/aut...319-story.html
https://today.rtl.lu/news/business-a...a/2111275.html


Musk je sam rekao da su moderni automobili sofisticirana racunala na kotacima. Svim tim ugradenim modernim sustavima se skuplja previse informacija a s druge strane ne pazi dovoljno na sigurnost automobila (hint Keyless Entry). Sistemi koji sa kamerama teoretski mogu sluziti i za spijunazu. Ali dok god svako od nas 24/7 ima smartphone u zepu - nebi se bas zamarao previse s tim.

Zadnje izmijenjeno od: tomek@vz. 07.09.2023. u 06:40.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 00:16   #68973
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
Naručio, 528€ s dostavom, kod nas najpovoljnije našao za 740€. Thx na odgovorima. Sad čekamo.
Ovih 740€ je s ili bez popusta?
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 06:20   #68974
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 08:36   #68975
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Ovih 740€ je s ili bez popusta?
Na impexautodijelovi. Žena u svom sidikatu pa ima popuste u tokiću i ciaku, tamo je s popustima oko 800€, Ladić kod koga većina uzima za bmw mi je poslao ponudu s 30% rabata 809€. Baš najpovoljnije kod nas sto sam ja našao je odvojeno set kvacila/šarafi/zamašnjak 695€ isto u impexu.
Što se tiče nekih jačih rabata (onih majstorskih) nemam nikoga, ili nikoga ne bih gnjavio s tim. Jedino nisam pitao Lageros. Tu bi vjv. moglo biti konkurentno.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 09:23   #68976
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Pod uvjetom da ti Lageros uopce odgovori. Mislim da unazad 2-3 godine imam sigurno 3 maila koje sam mu slao i nikad dobio odgovor nazad. Onako, upiti za ponude od 300 do 1000 eura. Kazu da ga treba zvati na telefon nakon poslanog maila. Radio sam u takvoj prodaji i mrzio sam kad mi netko posalje mail u podne i onda me zove kroz pola sata.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 10:04   #68977
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Pod uvjetom da ti Lageros uopce odgovori. Mislim da unazad 2-3 godine imam sigurno 3 maila koje sam mu slao i nikad dobio odgovor nazad. Onako, upiti za ponude od 300 do 1000 eura. Kazu da ga treba zvati na telefon nakon poslanog maila. Radio sam u takvoj prodaji i mrzio sam kad mi netko posalje mail u podne i onda me zove kroz pola sata.
Sada odgovara brže, zaposlio je još.jednog radnika.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 10:46   #68978
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
Na impexautodijelovi. Žena u svom sidikatu pa ima popuste u tokiću i ciaku, tamo je s popustima oko 800€, Ladić kod koga većina uzima za bmw mi je poslao ponudu s 30% rabata 809€. Baš najpovoljnije kod nas sto sam ja našao je odvojeno set kvacila/šarafi/zamašnjak 695€ isto u impexu.
Što se tiče nekih jačih rabata (onih majstorskih) nemam nikoga, ili nikoga ne bih gnjavio s tim. Jedino nisam pitao Lageros. Tu bi vjv. moglo biti konkurentno.
Pošalji šifru kvačila da vidimo jeli se možemo bar približiti toj cijeni.

Impex koliko vidim ima dosta velik rabat ali su im i cijene dosta veće pa do dodje na isto.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 11:38   #68979
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Sada odgovara brže, zaposlio je još.jednog radnika.
Good to know, tnx! Zadnje sto sam pitao u 5.mj nije bilo odgovora.
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova

Impex koliko vidim ima dosta velik rabat ali su im i cijene dosta veće pa do dodje na isto.
Meni je impex u zadnjoj narudzbi bio skuplji za gotovo svaki artikal cak i kada ukljucim popust od sakupljenih bodova vjernosti. Kupi-ulje me ispao jeftiniji nekih ~30 eura na 280 eura vrijednosti robe (dijelovi za kocnice, razni filteri, ulja).

Minus je sto kupi-ulje takodjer ne jebe mailove previse, dok impex odgovara i savjetuje i tu im skidam kapu!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 20:04   #68980
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Nissan earned its second-to-last spot for collecting some of the creepiest categories of data we have ever seen. It’s worth reading the review in full, but you should know it includes your “sexual activity.” Not to be out done, Kia also mentions they can collect information about your “sex life” in their privacy policy. Oh, and six car companies say they can collect your “genetic information” or “genetic characteristics.” Yes, reading car privacy policies is a scary endeavor.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 20:30   #68981
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
...Ili nemojte prihvatiti EULU, nemojte koristiti live trafic, razne online servise pa nece nista skupljati.

Prihvacanjem licenčnog ugovora korisnici pristaju na takve stvari. Tko ne želi - ne mora.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 21:57   #68982
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
Fuuuuck Nisam ja te srece al steta za mladez


Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
...Ili nemojte prihvatiti EULU, nemojte koristiti live trafic, razne online servise pa nece nista skupljati.

Prihvacanjem licenčnog ugovora korisnici pristaju na takve stvari. Tko ne želi - ne mora.

Salis se ili? Jesi li ti procitao svaku Eulu za svaki komad softwera koji koristis? Do zadnjeg detalja? Prihvatio sam Eulu jer mi je recimo trebala navigacija i sad radi toga ce kompanija preko automobila skupjat sva "intimna" djela? Jel to stoji negdje crno na bijelo ogromnim debelim slovima kao upozorenje? Pa da jos zavrsim na Samo_Ventilatori a da nemam kinte od toga? Odavno znamo da zivimo u svijetu gdje necija privatnost ne znaci mnogo al po ovome ne znaci bas nista. Postoje granice tehnologije i eticnosti koje se nebi smjele preci. Ovo je jedna o tih.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 22:22   #68983
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,643
Najbolje bi bilo da ti kod potpisivanja ugovora dođe netko, pročita s razumijevanjem i onda samo u par natuknica izvuče 3 pozitivne i 3 negativne stvari...jer tko će čitati više od tog
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote