Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2016., 22:15   #19051
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
problem s pojasom u Cliu je taj da metalni dio, kopča, prilikom izvlačenja pojasa redovito zapinje u vrata. neki dan ulazim u auto i skužim da su vozačeva vrata iznutra dosta pohabana upravo od tog zapinjanja
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 00:38   #19052
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
potegni pojas do kraja van te sa jedne i druge strane ga našpricaj silikonskim sprejem pa ga vraćaj natrag... tak jedno 2-3 puta kompletnom dužinom.

nemoj ga baš stavljat idućih par dana jer ćeš si usrat obleku i zahvališ mi poslije
Znači vadim ga vani, razvlačim, prskam, vraćam nazad. Repetitivno. Baš fino.

Zavaljujem.
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 02:31   #19053
karabaja
The Zappa
 
karabaja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 592
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ovaj nemre ni iz parkinga izac.. Prvo je ona gural te dve cure jer ni one nisu mogle.




Vozio sam i ja vise nego jednu zimu na ljetnima i ziv sam i nisam nikome napravil nis al s obzirom da ima ljudi koji su antitalenti bolje ne..
Prekinuo si snimanje kad je postalo najinteresantnije.

karabaja je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 03:44   #19054
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor karabaja Pregled postova
Prekinuo si snimanje kad je postalo najinteresantnije.

bash! no mora on ic, mora!
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 10:34   #19055
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Lijevi zavoji na skijanju bolji....
Hm nije mi drago, uništio si mi jedan argument protiv susjeda.. Naime krv sam mu popio, on se vozi na motoru, i boji se nagnut u lijevo. Toliko da sam ja primjetio po gumama, a ja biker, moš mislit, jednom u životu vozio apn-a, i hrpu automatika, skutera. Guma mu je potrošena jedno centimetar dva više sa desne strane. Meni to izgleda/zvuči presmiješno ali dobro. I dalje mislim da on nije za motor, jer nema vozačku, nezna prometna pravila, neregistriran motor upitne ispravnosti, etc, ali imam argument manje
Stvarno sam mislio da je on valjda jedini takav u krugu 10 000km..
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 14:37   #19056
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Hm nije mi drago, uništio si mi jedan argument protiv susjeda.. Naime krv sam mu popio, on se vozi na motoru, i boji se nagnut u lijevo. Toliko da sam ja primjetio po gumama, a ja biker, moš mislit, jednom u životu vozio apn-a, i hrpu automatika, skutera. Guma mu je potrošena jedno centimetar dva više sa desne strane. Meni to izgleda/zvuči presmiješno ali dobro. I dalje mislim da on nije za motor, jer nema vozačku, nezna prometna pravila, neregistriran motor upitne ispravnosti, etc, ali imam argument manje
Stvarno sam mislio da je on valjda jedini takav u krugu 10 000km..
Gle, kod nekih ce ti razlika izmedju desne i lijeve strane (mozga) biti izrazenija, kod nekih manje - ja tek kad sam dosao na strmu ledanu sam uspio primjetiti koja mi je strana bolja, i to nije da je bas razlika bila drasticna....
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 14:38   #19057
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
problem s pojasom u Cliu je taj da metalni dio, kopča, prilikom izvlačenja pojasa redovito zapinje u vrata. neki dan ulazim u auto i skužim da su vozačeva vrata iznutra dosta pohabana upravo od tog zapinjanja
o da... koliko puta sam začepio kopču u vratima i onda dobiješ onaj fini metalno-mrvljivački zvuk i mam ti srce probode
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 15:24   #19058
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Syss, spomenuo si neko ostavljanje fleka po odjeći?

Taj silikon sprej, pretpostavljam da to nije onaj "silicone oil" koji imam doma
Ovo je očito nešto drugo, što moram tražiti kad dođem u dućan, di to kupujete, autodijelovi?
Žena vozi clia i samo čekam da kopča od pojasa napravi kvrgu na vratima. Svaki, ali baš svaki je*eni puta mora zalupiti vrata s kopčom u štoku. I onda kad dam primjedbu veli da se to događa samo kad sam ja s njom. Je, moš mislit
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 15:31   #19059
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Da, zbillja, prvi put čujem za silikon sprej, gdje i koliko?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 15:36   #19060
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
http://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-...-oglas-5649261

to je okvirna cijena, ja se stvarno ne sjećam di sam svoj kupio to je bilo fakat davno, ali velim još uvijek ga imam jer stvarno se troši na kapaljku i kanta je dosta velika.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 16:01   #19061
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
nemoj ga baš stavljat idućih par dana jer ćeš si usrat obleku i zahvališ mi poslije
Možeš ovo s odjećom još pojasniti?
Na onom linku piše da ne ostavlja fleke, na što treba paziti?
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 16:06   #19062
Tomek85
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 103
Taj Wurth sprej je najbolji takve vrste,zakon stvar


Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Hm nije mi drago, uništio si mi jedan argument protiv susjeda.. Naime krv sam mu popio, on se vozi na motoru, i boji se nagnut u lijevo. Toliko da sam ja primjetio po gumama, a ja biker, moš mislit, jednom u životu vozio apn-a, i hrpu automatika, skutera. Guma mu je potrošena jedno centimetar dva više sa desne strane. Meni to izgleda/zvuči presmiješno ali dobro. I dalje mislim da on nije za motor, jer nema vozačku, nezna prometna pravila, neregistriran motor upitne ispravnosti, etc, ali imam argument manje
Stvarno sam mislio da je on valjda jedini takav u krugu 10 000km..
To i je smiješno,s obzirom da vozi motor kak veliš,meni sa skuterom na oba ruba fali možda 1-2mm do kraja gume,jedva da i vidiš rub moraš baš nabit oko

Mada dosta ljudi na dva kotača lijevi zavoj bolje leži,al to je stvar glave,prakse i (ne)iskustva
Tomek85 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 16:16   #19063
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Možeš ovo s odjećom još pojasniti?
Na onom linku piše da ne ostavlja fleke, na što treba paziti?
nije sada da će ti usrat obleku u nepovrat, ali neke osjetljivije pamučne majice, košulje i sl. bu malo dobile "boje" na sebi, naravno da se to oprat, ali ono koji dan se vozi bez pojasa na takvu obleku ili obuci neku staru jaknu pa na nju stavi pojas.

mislim i to je stvarno mala žrtva nego da ideš sve to "popravljat" nekim normalnim načinom, a ovo radi like a charm svaki put.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 16:23   #19064
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
OK, probati ću to nabaviti.
Znam da Wurth ima kvalitetne proizvode, ali njihov kontakt sprej mi se zamjerio, ostavio sam ga u ormaru i procurio je kroz ventil i usmrdio cijelu unutrašnjost
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 17:44   #19065
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
OK, probati ću to nabaviti.
Znam da Wurth ima kvalitetne proizvode, ali njihov kontakt sprej mi se zamjerio, ostavio sam ga u ormaru i procurio je kroz ventil i usmrdio cijelu unutrašnjost
Budi oprezan sa silikonskim sprejom. Svaku gumenu/plastičnu/lakiranu površinu dovodi do neizrecive skliskosti a to u nekim situacijama može biti pogubno.
Kupih nedugo u AH rabljeno vozilo kojeg su revni djelatnici zrihtali tak da izgleda bolje od novoga iz salona. Naravno, nafajtali su sve kaj se može s tim fuckin' sprejom s naglaskom na gumene tepihe, prednju konzolu, rukohvate i svu moguću preostalu plastiku u untrašnjosti.
Kad sam ulazil u auto, onak malo žustrije, zabile su mi se noge pod papuče kuplunga i kočnice jer je gumeni pod bio k'o klizalište na Šalati.
Pri izlasku sam već lagano zaboravil na oprez pa sam zakoprcal, a za kaj se god uhvatiš i to je također nafajtano sprejom i sklisko do bola.
Držanje lijevog stopala na odmorištu je nemoguća misija jer se noga skliže pod kuplung.

Jedino sredstvo koje je uspjelo skinuti to zlo s tepiha je Permetal za čišćenje pećnice.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 18:19   #19066
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Pos