Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2019., 13:54   #991
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
S obzirom da si ga igrao onda naravno ne stoji tvoja teza citiram: "Trošak igranja na PC-u je trošak kupnje PC-a".
S tim da naravno moje pitanje se odnosilo na pretplate a di su jos ekspanzije.

Isto tako btw ako se ne varam (neka mi potvrdi/demantira ekipa koja je upućenija) mozes se igrati i besplatno na Plejki jelte. Iako ovdje uopće nije poanta toga niti ima govora o tome.
Ma slažem se s tobom, samo ekipa izračuna, ja sam platio PS i to je to.
Nije to samo tako. Gdje su igre, gdje je TV itd.

Ja mogu crno na bijelo reći da je mene PS Pro koštao preko 6000kn.

Imao sam i skuplji PC, naravno, ali može jeftinije. Isto tako može i jeftiniji PS.

Želim reći, nije PS x puta jeftiniji kako je kolega gore napisao, i zbog čega je krenula rasprava, samo su različiti pogledi na troškove.

Citiraj:
Mislim da nema te konzole koja moze parirat za doticno samo je stvar sta konzolu platis xputa manje, upalis i igras bez puno razmisljanja.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 07.01.2019. u 14:00.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 14:01   #992
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Mislim da ne bi bas trebalo stavljat TV pod trosak jer TV ne kupujes zbog konzola, bar ne vecina. Imao bi TV bez obzira na PS.
Druga je stvar ako je netko npr kupio posebno TV u drugoj sobi samo zbog PSa ali to je sigurno manjina.

Dok je PC monitor obrnuta prica


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Sonic1984 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 14:02   #993
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
rasprava vam je bezveze dečkovi

kužim mommistejka, ali on je subjektivan i sa svog gledišta govori

realno bi bilo uspoređivat plaćanje pc igara i ps igara

....
Upravo to. On govori subjektivno iskljucivo sa svojeg stajalista pa prema tome to i nisu neki argumenti. S tim da neke igre ni nemozes/nema smisla piratizitati. Pocevsi od blizzardovih igara.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 14:09   #994
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
A što onda ima smisla u ovoj raspravi? Što ovdje nije subjektivno?

Može se kupiti rabljeni PS4 za 1500kn i igrati na 17" monitoru za 200kn samo free igre... Može se... Ali se s druge strane može igrati PS4 PRO na 85" TV-u od 22 000kn i igrati sve igre kako izlaze. Onda je trošak malo veći.

Isto tako je s PC-om. Može se igrati na rabljenom PC-u s GTX750ti i 17" monitoru za 2000kn, a može se složiti konfa za 5000 EUR.

Opet je sve subjektivno.

Ako uzmemo za referencu istu igru, free igru da vrti na istom broju FPS-a, tipa Fortnite, garantiram ti da na tih 60FPS-a se može složiti jeftiniji PC od samog PS-a (uključujući tv).

PS 1700kn + neki jeftini 1080p TV ispadne nekih 3500kn.
PC se složi do 3000kn (Ryzen 3, 8gb rama, RX560 ili gtx1050) i uzme se rabljeni monitor za 800kn i na 3800kn si. Može i puno jeftinije, Vega 8 od ryzena sve na low šiba fornite preko 80FPS-a. I takav PC se složi za manje od 3000kn. I to dosta manje. I opet imaš bolje iskustvo. Više FPS-a itd.

Sve je subjektivno, isplativost nečega je uvijek bila subjektivna, nikada nije bila definirana nekom računicom niti formulom.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 14:16   #995
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Hmm, ali pc ne sluzi samo za gaming. Tako da opet rasprava moze u nedogled. Ps je kreiran samo za gaming, dok pc i za puno vise.

Kazem svaka cast svemu. Tko voli neka izvoli, ali sam ja nakon citanja, reviewova, guglanja itd jednostavno dosao do zakljucka da meni pro verzija ne treba. Mozda i je bolja ali za ono sto ja trebam i igram slim verzija je vise nego dobra.

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 14:20   #996
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
....

..... I takav PC se složi za manje od 3000kn. I to dosta manje. I opet imaš bolje iskustvo.

......
Evo ga, među morem tvojih nelogičnosti našao sam nešto na što mogu odgovoriti argumentom.
S takvom konfom koliko dugo mozes pratiti gaming scenu sa postavkama na ajmo reci medium? Koliko? Godinu? Dvije? Dok sa plejkom mozes cijeli vijek te verzije konzole. Me sad kuzis? )))
Znači poanta je da NEMAŠ bolje iskustvo, u tome je cijela fora. NEMAŠ, kuzis?

A sto se tice tvojih subjektivnosti, cisto da ti pokusam objasniti besmislenost toga je kao da ja kazem da moj stari ima PC za surfanje (za nekih 2 i po hiljade kuna) na kojem odigra koji solitari i veli ma kakva plejka sinko pa to je preskupo u odnosu na to koliko sam platio komp. ))
To nisu argumenti za raspravu ako me razumijes
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 14:21   #997
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ja ću biti sada bogatunski smeće.

Kupio sam ženi TV od Samsunga za circa 12 soma kuna (kroz razne poslovne malverzacije me došao manje od 3000), a ona meni PS4 PRO + 2 gamepada...za jednu igru, PES. Pošto igram online i u ligama sam, pogotovo aktivan član na jednom našem communityu, dao sam PS4PRO prije cca godinu i nešto oko 3xxx+ kn, i nije mi žao uopće.

Stvarno mi je pucala ona stvar za PS4 FAT/SLIM, ovo je izašlo, bolji hardveraj, noviji, evo uzmem. Da izađe za 1g PS5, uzeti ću i njega.





A MRZIM konzole.


Jedino što sam prešao u godinu dana i nešto otkad imam PS4Pro je PES 2017/2018/2019 i...GoW.


Uzeo R2D2 prije par mjeseci, dao frendu, evo sada ću kroz koji tjedan prvi put instalirati. Gledam sada da uzmem W3 za PS4 i onda polagano to guštam, a usput i Spiderman.

Mislim da smo svi ovdje subjektivni, a treba biti realan. Svatko od nas ovdje si može priuštiti konzolu/PC-za-gejmanje...novo, rabljeno ili na rate, svejedno.

Komp imam I5-3570k sa nekom grafičkom od 300kn jer sam dao starom 660 GS kako već od Nvidie starom da pegla WoT jer mu je riknula grafa...ne uzimam sebi novo, jer da idem uzeti računalo koje mi može pokretati sve ove igre na lijepoj rezoluciji, to je par soma. I ona najgora stvar, mrzim kada se igra crasha ili tako nešto. KOTOR 1/2 mi se znao crashati toliko puta i ne uhvatiti save, da sam zamalo bacio računalo kroz prozor.

U doba kada smo svi malo stariji, i nemamo baš toliko vremena (ovisi tko), sjesti i upaliti i znati da sve radi out of box i da ne moram kroz 2-3g uložiti još par soma da vrtim na luksuz koji sam navikao, to je neprocjenjivo.

Druga stvar, da izađe sutra Kotor 3, pljunuo bih 2000 eura na komp i slušao ženu koji tjedan




Onaj tko je napisao da može složiti PC za 3000kn za gaming, gore desno je tipka logout
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 14:30   #998
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
A daj Momi ti si nabrojao par AAA igra i njihove cijene kad su nove.
Postoje i ljudi koji za PC kupe battlefield, novi COD, Fifu i NBA u razmaku od 2mjeseca na jesen kad sve te igre izlaze i daju za to 2000kn a neki i više, i to još rade svake godine.

Ja sam sebe naveo kao primjer kao dosta friškog vlasnika ps4 imam 15-20 svojih igara i još hrpu na raspolaganju za posudit i to sve sa konzolom za manje od 4000kn.

Radim u firmi sa 60tak ljudi i 7-8 ljudi ima ps4 + par forumaša tu iz Osijeka ima ps4 pa imam skime razmjeniti igre.

Ludi znaju u kvartu imati puno konzola pa kad neko nabavi igru svi se izredaju na njoj.
Od AAA naslova iz 2018 samo nisam igrao RDR2, i to zato što nisam stigao a nisam za igru dao više od 150kn .

Zaključak: za ako netko može složit gaming komp bez monitora za manje od 4000kn i uz to kupiti 15 igara, naklon do poda.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 15:11   #999
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Evo PS - Shadow of the Tomb Raider - 30FPS lock
PC - Shadow of The Tomb Raider - 42FPS prosjek u benchmarku

AMD RYZEN 3 1200
Giga A320M
8GB G.Skill Rama
120GB Kingston SSD
400W XFX napajanje
Radeon Rx560 2GB
Dell SE2417HG
Periferija
Ukupno 4200kn
I to s monitorom 24". Bez monitora može i 1050ti ići i jači CPU.

12 FPS-a = bolje iskustvo

Witcher 3 isto ima nekih 10 FPS-a više.. Itd.

Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 15:18   #1000
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
S takvom konfom koliko dugo mozes pratiti gaming scenu sa postavkama na ajmo reci medium? Koliko? Godinu? Dvije? Dok sa plejkom mozes cijeli vijek te verzije konzole. Me sad kuzis? )))
I dalje ne kuzis. U ovome je (po meni) cijela poanta. Kanta od 4k kn je za par godina bas to - kanta, a plekija peres cijeli njegov vijek bez jebemti jer su igre optimizirane za njega.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 15:21   #1001
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Evo naklon do poda!
Samo s takvom konfom niko neće zaigrati AAA igru koa GoW ili horizon sa onakvom grafikom i stabilnim framerateom.

Ja da sebi kupujem PC nebi gledao ništa ispod 1060 6GB ili 580 8GB. Takav sam tip.
na ps4 potrošio cijelih 2400kn i nemogu kupit ništa jače/bolje osim TV-a možda.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 15:24   #1002
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Evo naklon do poda!
Samo s takvom konfom niko neće zaigrati AAA igru koa GoW ili horizon sa onakvom grafikom i stabilnim framerateom.

Ja da sebi kupujem PC nebi gledao ništa ispod 1060 6GB ili 580 8GB. Takav sam tip.
na ps4 potrošio cijelih 2400kn i nemogu kupit ništa jače/bolje osim TV-a možda.
Nećeš dobiti 30FPS-a? Pa gore ti je dokaz da hoćeš. Čak i 40.
Hoćeš Shadow of the Tomb Raider, hoćeš Witcher 3, hoćeš Fornite itd.
Pričamo o subjektivnosti i sad opet kreće ono "ja bi". Pa i ja bi kupio TV za PS od 20 000kn...

Ja sam prvi koji će reći da neću igrati radije ništa nego igrati na kompu od 4000kn, to dobro svi znaju.
Ali da se ne može, nije istina.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 15:35   #1003
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
I do kad se na takvom PC-u moze gejmat na takvim postavkama, koliki mu je zivotni vijek? Mislim otisli smo u debeli offtopic i rupu bez dna PC vs KONZOLA.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 15:53   #1004
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo PS - Shadow of the Tomb Raider - 30FPS lock
PC - Shadow of The Tomb Raider - 42FPS prosjek u benchmarku

AMD RYZEN 3 1200
Giga A320M
8GB G.Skill Rama
120GB Kingston SSD
400W XFX napajanje
Radeon Rx560 2GB
Dell SE2417HG
Periferija
Ukupno 4200kn
I to s monitorom 24". Bez monitora može i 1050ti ići i jači CPU.
I kolko fpsa imaju RDR2, GOW, Spiderman na toj konfi?
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 16:00   #1005
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Životi vijek mu je koliko izdrži

Ajmo još "what if..."

Ako krepa nakon 2 godine i 2 dana, opet kupuj PS, opet minimalan trošak od 2000 i kusur kuna. - Na modernom PC-u, jedina komponenta koja ima samo 2 godine garancije danas je matična.

Ako ode kontroler - evo opet cca 500 kn troška - miš i tipkovnica u paru kreću već od 100

Možemo tako do sutra...

Super mi je kad navečer legnem u krevet, stisnem tipku na kontroleru i za minutu sam u igri. Možemo sad to zvati kako hoćemo, ali to je komocija i to ima svoju cijenu.
Ne može se objektivno raspravljati o tome.

Pored dovoljno sposobnog PC-a, PS4 nema što tražiti osim ako nije komocija u pitanju.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 16:01   #1006
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Delete.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 16:06   #1007
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Super mi je kad navečer legnem u krevet, stisnem tipku na kontroleru i za minutu sam u igri. Možemo sad to zvati kako hoćemo, ali to je komocija i to ima svoju cijenu.
Ne može se objektivno raspravljati o tome.

Bam. Ovo je nešto što cijenim sada 53053053x više nego prije 10 godina.




Da ima neka FPS pucačina koja me zanima, a da nije BF/COD, uložio bih bez problema u komp, ali ovako mi nema baš smisla, kada je sve multiplatforma. Kotor 3 čekam, a HOMM3 radi i na kalkulatoru
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 16:13   #1008
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Pucačine su mi još uvijek nedokučive na PS-u. I u RDR2 se jebem s tim... Prokletu živinu ne mogu naciljati u glavu. Trče krugove oko mene... Ista priča kad me bounty hunteri nađu. Spustim gamepad i čekam da me ubiju jer nema smisla

Sve drugo mogu igrati na gamepadu, ali ovo je sasvim nova razina mazohizma.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 16:27   #1009
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Da se naviknut. I meni je u pocetku bilo muka, al sad je vec ok. Kad mi internet ne steka bez problema napravim dernek na cod-u i budem prvi na kraju partije. Bf1 je vec malo zajebaniji, jer je drukciji osjecaj za nisan, ali ide i to. Slabo ga igram pa ispastam od drugih suigraca
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 16:38   #1010
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Zanimljivo vas je citati. Nego on topic curu uz spyra zanima i tomb raider. Jel valja sta larica ?

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 16:55   #1011
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Kupio sam i ja Ps4 Pro i RDR2. 4K Tv sam vec imao. Kupio sam to samo da vidim jel to zbilja tako dobro kao sto ljudi pricaju.
I jeste, dopalo mi se. Pogotovo razlika izmedju 4k i hd. Pizdite pojedinci koliko hocete ali razlika je debelo ocita.
Imam i glupog Spidermana i na njemu se vidi debela razlika izmedju 4k i hd kolkogod da je igra glupava
Na to sve sam cak uzeo i PS+ na 15 mjeseci a niti igram online niti me zanimaju igre koje "poklanjaju".

Ima ona poslovica - Tko ima para i dupe šara.
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 17:02   #1012
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Zanimljivo vas je citati. Nego on topic curu uz spyra zanima i tomb raider. Jel valja sta larica ?

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
Ok je, kao i prethodne dvije.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 17:23   #1013
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
@vjeko lijepo je to, al nije ni stvar toliko novaca. Ja kad dajem neke novce volim znati za sta dajem, zasto i dali mi je to potrebno i opravdano. Evo kad je izasao g6 uzo sam ga nakon 2 mj. Sad god dana kasnije shvacam da sam si kupio flagship koji koristim za mail, whapp, tapatalk, 1x mjesecno youtube i povremeno okinem sliku. Znaci kupio sam mob za velike novce koji mi zapravo ne treba. Sto znaci bolje da sam uzeo mozda neki mid range telefon i ostatak investirao u nesto bolje. Al sta je tu je.

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 17:48   #1014
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor Vjeko Pregled postova
Kupio sam i ja Ps4 Pro i RDR2. 4K Tv sam vec imao. Kupio sam to samo da vidim jel to zbilja tako dobro kao sto ljudi pricaju.
I jeste, dopalo mi se. Pogotovo razlika izmedju 4k i hd. Pizdite pojedinci koliko hocete ali razlika je debelo ocita.
Imam i glupog Spidermana i na njemu se vidi debela razlika izmedju 4k i hd kolkogod da je igra glupava
Na to sve sam cak uzeo i PS+ na 15 mjeseci a niti igram online niti me zanimaju igre koje "poklanjaju".

Ima ona poslovica - Tko ima para i dupe šara.
https://youtu.be/jStRBmQ2CGo

Ponavljam

Imam PS4 ,PS4 pro. Sony 65xd7505 dakle 4k i HDR i imam i taj Spiderman i god od War i 20tak igara i ja ne vidim nigdje opravdanje za PS4 pro i njegovih 800tinjak kn više

Volio bih da se vidi ta "debelo očita razlika " pa da se ne osjećam kao kreten što sam uopće uzimao pro verziju ali evo molim te pokaži mi razliku bez tih gluposti sa pauziranjem i 10x zoom pa analize dlačice na bradi ...


Dakle ono što je vidljivo golom oku je da razlike nema.

Da nisam uzeo taj pro za 500 kn ne bi nikad prezalio kupovinu😂😂😂
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 18:08   #1015
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
https://youtu.be/jStRBmQ2CGo

Ponavljam

Imam PS4 ,PS4 pro. Sony 65xd7505 dakle 4k i HDR i imam i taj Spiderman i god od War i 20tak igara i ja ne vidim nigdje opravdanje za PS4 pro i njegovih 800tinjak kn više

Volio bih da se vidi ta "debelo očita razlika " pa da se ne osjećam kao kreten što sam uopće uzimao pro verziju ali evo molim te pokaži mi razliku bez tih gluposti sa pauziranjem i 10x zoom pa analize dlačice na bradi ...


Dakle ono što je vidljivo golom oku je da razlike nema.

Da nisam uzeo taj pro za 500 kn ne bi nikad prezalio kupovinu😂😂😂
https://www.youtube.com/watch?v=K6_jJpM9ywU
Eto ti ako je tebi youtube mjerodavan. Nije ni svako golo oko isto.
Kruske i jabuke - Govno i pišaka.

Svaka budala ima svoje veselje.
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 18:10   #1016
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Evo da se i ja uključim. Kupovao tj birao sam si poklon za Božić i uzeo PS4. Nakon istraživanja jednostavno nisam vidio zasto dati te pare više. Možda zato jer nisam onaj kojem je pola frejma u benču više bitno. Jednostavno ne vidim opravdanje. Time ne kažem da je itko tko da tu lovu za Pro glup, dapače svatko radi za svoju lovu šta želi.
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 18:47   #1017
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ja sam uzeo čisto da mi igre rade fluidnije, a i sa time koliko ga planiram imati i koliko ga planiram igrati, tih parsto kuna gore dole mi stvarno ne igra ulogu...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 19:16   #1018
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Svasta, vec kad se kupuje bolje je pro uzet. Pogotovo za vlasnike 4k tv-a.

Poslano sa Sony XZ3
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 21:59   #1019
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Ako ekipa sa PRO modelom i HDR TV-om ne vidi razliku u igrama koje podržavaju HDR, onda pravac u okuliste.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 22:14   #1020
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Na slimu za 1400 kn hdra koliko voliš.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na