Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2013., 05:05   #1
stbeast
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Brač
Postovi: 26
Problemi sa MSI 7790

Pozdrav, evo ovako imam par problema s ovom grafickom... prije mi se dogadalo da me izbaci iz igre i dobijem poruku ''amd drivers stopped working and has recovered'', to sam rjesio instaliranjem novih drivera, ali sad mi se dogodi da mi se u igri zacrni ekran, znaci ja cujem zvuk i sve radi, ali ne vidim nista jer je ekran crn, nakon tog izadem iz igre i udem opet fps-ovi skroz padnu, kad restartam komp sve se vrati u normalu i radi normalno dok mi se opet ne pojavi crni ekran... imam najnovije drivere znaci 13.11 beta...
stbeast je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 06:32   #2
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
ajde makni tu betu i stavi official release. beta nije gotov proizvod i moze sadrzavat bugove. znaci stavi zadnje kaj nije beta, pa vidi dal ce bit ok.
naravno prvo deinstall ovih postojecih drivera.
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2013., 07:37   #3
stbeast
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Brač
Postovi: 26
evo jesam, al opet mi se cini da ova grafa moze puno vise, npr rome total war 2 sa svih 7 patcheva je totalno ne igriv... splinter cell na high postavkama oko 30fpsa... imam osjecaj da je najbolje radila sa prvim driverima za nju, kupia sam je mozda tjedan dana nakon sta je izasla u prodaju...
stbeast je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 08:23   #4
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor stbeast Pregled postova
evo jesam, al opet mi se cini da ova grafa moze puno vise, npr rome total war 2 sa svih 7 patcheva je totalno ne igriv... splinter cell na high postavkama oko 30fpsa... imam osjecaj da je najbolje radila sa prvim driverima za nju, kupia sam je mozda tjedan dana nakon sta je izasla u prodaju...
I spomenuo si dvije prilično loše optimizirane igre. Ne znam koji procesor imaš, ali splinter cell se jedva vuče na starim phenomima, a o rome total waru ne treba ni govoriti.... Nije to toliko do grafe. Ostavi si GPU-Z u pozadini i prati malo gpu load, upravo u ovim igrama pa ce ti dati bolji uvid...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 08:38   #5
stbeast
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Brač
Postovi: 26
AMD 750k sa ukljucenim turbom imam... btw 13.9. su zadnji officialni driveri jel
tako?
stbeast je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2013., 17:49   #6
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
Kod mene je to radila 7770 samo sto je meni bio lock I morao sam restartat. Gtx660 to ne radi ali mi bf3 redovno rusi drivere :-/
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na