Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.10.2015., 16:46   #1291
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ma dobro ja sam košarkario u Gas Blue Jeansu i Benstonu te onom nekom klubu pod tornjem...

Jbiga,mi smo ZG kvart poznat po hokeju,tenisu i basketu
trouble je offline  
Staro 26.10.2015., 16:50   #1292
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Prva zupanijska se isto broji, jel?
Znači samo tko je ozbiljno trenirao smije išta pričati i analizirati? Ok, onda ban ide svima na ovoj temi koji se nisu bavili sportom....

Fakat čudni kriteriji moram priznat
ne nego samo kad su te frendovi zvali van, a ti kazes da ne mozes zbog treninga/utakmice. e takvi kuze sto treba za postizanje rezultata. ostatak nagadja...
 
Staro 26.10.2015., 17:38   #1293
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Da,samo u tim godinama(18-20) me najmanje zanimao nogomet.
94-e sam imao 10 godina. I dan danas se sjecam vecine reprezentacija i imena sa SP-a u USA. Albumi, slicice, TV i novine. Nije se propustalo.

Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
mene vise zanima koliko opcenito analiticara sportova je otreniralo postenu sezonu u nekoj prvoj ligi.
Mora biti prva liga? Igrao i trenirao od pete godine. Odustao sa 19 i otisao na fax. No opet, kakvo je to pitanje? Ako kazem da mi je Severinina 'glazba' totalni shrot, pitat ces me dal sam ikad nastupao u Lisinskom, i ako jesam koji instrument i koliko dugo sviram? Programer sam, pa opet ako mi je netko rekao da je XY igra/aplikacija sranje, nisam ga nikad pitao koliko je linija koda isti napisao da bi mogao to ustvrditi. Oprosti, no glupava ti usporedba

Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ne nego samo kad su te frendovi zvali van, a ti kazes da ne mozes zbog treninga/utakmice. e takvi kuze sto treba za postizanje rezultata. ostatak nagadja...
Mislim da vecina zna da osim talenta treba i odricanja. Ali treba i pun k srece, tako da i dalje ne shvacam poantu?
Mileni je offline  
Staro 26.10.2015., 17:51   #1294
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A po novom i bogate te utjecajne starce ili kumove.

I kakve sad to ima veze sa analiziranjem nogometa u ovoj temi ?
Pa to je tak jasno.
Ako nemaš B licencu za trenera, ne bi ti smijelo bit dopušteno komentiranje u ovoj temi
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 26.10.2015., 17:52   #1295
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A dobro, znači, ima vas još koji ste Real otkrili 2002 u svojim kasnim 20-tim ili ranim 30-tim ?



+1 i u Karlovcu... a Emil iz Karlovca... dakle, bit će da je nešto ipak bilo zanimljivije (nadam se da nije škola)

I u mom slučaju, bez košarke
Iz Duge Rese sam točnije,ali sam više manje u KlK.Ne kažem da nisam pratio ,ali u to vrijeme si mogao pratiti hnl,a derbiji iz Španjolske i Talijanske lige su bili ponekad vikendom.Tako da s tim ligama nisam baš bio u toku.Kak se veli ,daleko od očiju ,daleko znaš od već čega!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 26.10.2015., 18:55   #1296
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Bili su redovito vikendom na hrt 2 ili 3....bar serie A. Otv je uveo drugu tekmu serije A 1998.brijem...spajale su se telke tada pogotovo u završnici
trouble je offline  
Staro 26.10.2015., 22:08   #1297
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
E to je bio drvosjek
Mučki, zlonamjerno, nisko i perfidno provociraš, ma nataknem te na grančicu
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 26.10.2015., 22:28   #1298
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
mileni, da te sloze u studiju, i ti bi mogao zvucat ko severina, ali ko ronaldo ili ko onaj kaj pegla violinu u lisinskom ne bi mogao bez krvavog rada...
 
Staro 27.10.2015., 09:48   #1299
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Poantu naravno nisi shvatio
Mileni je offline  
Staro 27.10.2015., 15:07   #1300
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Mora biti prva liga? Igrao i trenirao od pete godine. Odustao sa 19 i otisao na fax. No opet, kakvo je to pitanje? Ako kazem da mi je Severinina 'glazba' totalni shrot, pitat ces me dal sam ikad nastupao u Lisinskom, i ako jesam koji instrument i koliko dugo sviram? Programer sam, pa opet ako mi je netko rekao da je XY igra/aplikacija sranje, nisam ga nikad pitao koliko je linija koda isti napisao da bi mogao to ustvrditi. Oprosti, no glupava ti usporedba

Mislim da vecina zna da osim talenta treba i odricanja. Ali treba i pun k srece, tako da i dalje ne shvacam poantu?

__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 28.10.2015., 11:55   #1301
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Bili su redovito vikendom na hrt 2 ili 3....bar serie A. Otv je uveo drugu tekmu serije A 1998.brijem...spajale su se telke tada pogotovo u završnici
jbmu to su bila vremena kad je talijanski derbi jos bio i gledljiv

a ne danas
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 28.10.2015., 12:37   #1302
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554