Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2009., 11:41   #121
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor Sharkyxxl Pregled postova
Uglavnom poanta je da su trebali zamjeniti ali nisu, ja sam to složio a komponente sad kupujem drugdje cca. za 4-5 računala mjesečno, pa ako njima paše da svoju lovu nosim drugdje ok.
Eto toliko.
Ja ne mogu vjerovati da se ovdje još priča o tom šarafu.

Ne, nisu ti ga trebali zamijeniti cooler nakon što si syebo navoje. Mislim, de facto si oštetio robu, i pri tome je najmanje bitno da li je šaraf bio manji ili ne. U 90% servisa ti to ne bi napravili. Ne znam na koji način uopće misliš držat links odgovornim za manji šaraf u paketu proizvođača?

Ti si trebao, zamoliti u servisu da ti daju odgovarajući šaraf, ili tražiti zamjenu prije nego si potrgao navoje. Jer, siguran sam da si mogao (i trebao) skužiti da je jedan šaraf prekratak prije nego si syebo navoje forsirajući šarafljenje.

Složio sam i ja troznamenkasti broj računala, ali i meni se dogodi da zeznem navoj ako nisam dovoljno pažljiv, pogotovo kod tako malih i osjetljivih šarafa.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 13:17   #122
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ja ne mogu vjerovati da se ovdje još priča o tom šarafu.....
"Jebga" ipak je kolega Sharkyxxl otvorio ovaj thread prije misec i kusur dana,vezano za taj jaaaako skupi cooler kojeg je gotovo uništila 1 vidica od cca 5mm. Dovoljan razlog da se thread razvlači,žvače,vucara cili misec,spama,flejma,trolla itd.
Ovaj moj post je doprinos tome i ako se thread ne locka bit će svega
BTW Čestitke Sharkyxxl-u što je uspio tekućim metalom iskemijat popravak-nek posta slike i napravi nekakav tutorijal,da malo održi temu
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2009., 11:12   #123
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
"Jebga" ipak je kolega Sharkyxxl otvorio ovaj thread prije misec i kusur dana,vezano za taj jaaaako skupi cooler kojeg je gotovo uništila 1 vidica od cca 5mm. Dovoljan razlog da se thread razvlači,žvače,vucara cili misec,spama,flejma,trolla itd.
Ovaj moj post je doprinos tome i ako se thread ne locka bit će svega
BTW Čestitke Sharkyxxl-u što je uspio tekućim metalom iskemijat popravak-nek posta slike i napravi nekakav tutorijal,da malo održi temu
Ma bi al neda mi se skidati cooler s kompa al u biti jako je jednostavno u rupe za šarafe malo metala, i ispod držača i sad drži tako da ga je nemoguće skinuti.
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2009., 15:23   #124
dr_epox
Premium
Moj komp
 
dr_epox's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zg/Virovitica
Postovi: 253
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ja ne mogu vjerovati da se ovdje još priča o tom šarafu.

Ne, nisu ti ga trebali zamijeniti cooler nakon što si syebo navoje. Mislim, de facto si oštetio robu, i pri tome je najmanje bitno da li je šaraf bio manji ili ne. U 90% servisa ti to ne bi napravili. Ne znam na koji način uopće misliš držat links odgovornim za manji šaraf u paketu proizvođača?

Ti si trebao, zamoliti u servisu da ti daju odgovarajući šaraf, ili tražiti zamjenu prije nego si potrgao navoje. Jer, siguran sam da si mogao (i trebao) skužiti da je jedan šaraf prekratak prije nego si syebo navoje forsirajući šarafljenje.

Složio sam i ja troznamenkasti broj računala, ali i meni se dogodi da zeznem navoj ako nisam dovoljno pažljiv, pogotovo kod tako malih i osjetljivih šarafa.
Mislim da je covjek lijepo objasnio da nema doma subler, mikroskop.
Mislim da je gori neki post gdje se kaze da "nismo svi komadant Data", pa ono nebi vidjeli to. Po meni mogu se oni lovit za nestrucno rukovanje koliko god zele, ali robom je strucno rukovano(ocito), ali zbog neadekvatnih dijelova je doslo do tog sveg sranja(ocito).
P.S. ovaj post covjek nije otvorio da vam soli pamet i da ispadne glup, mislim mozete se vi njemu smijat i to sve, ali lika su fino ozenili za njegove pare i potpuno je u pravu ako nikad vise ne kroci tamo.
dr_epox je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2009., 15:26   #125
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dr_epox Pregled postova
Mislim da je covjek lijepo objasnio da nema doma subler, mikroskop.
Mislim da je gori neki post gdje se kaze da "nismo svi komadant Data", pa ono nebi vidjeli to. Po meni mogu se oni lovit za nestrucno rukovanje koliko god zele, ali robom je strucno rukovano(ocito), ali zbog neadekvatnih dijelova je doslo do tog sveg sranja(ocito).
P.S. ovaj post covjek nije otvorio da vam soli pamet i da ispadne glup, mislim mozete se vi njemu smijat i to sve, ali lika su fino ozenili za njegove pare i potpuno je u pravu ako nikad vise ne kroci tamo.
Who cares!
  Reply With Quote
Staro 21.10.2009., 15:40   #126
dr_epox
Premium
Moj komp
 
dr_epox's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zg/Virovitica
Postovi: 253
Ti ocito ne, ne kuzim zasto onda citas postove uopce ovdje?
dr_epox je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2009., 16:51   #127
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,307
Gle ja ak vidim da nekaj nejde onda hebemu nejde,neću forsirati i provjerit ću zašto nejde...autor ove teme tako nije razmišljao i eto sranja za koje je sam kriv...i dajte fakat dosta više o hebenom šrajfu...
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 23:19   #128
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Gle ja ak vidim da nekaj nejde onda hebemu nejde,neću forsirati i provjerit ću zašto nejde...autor ove teme tako nije razmišljao i eto sranja za koje je sam kriv...i dajte fakat dosta više o hebenom šrajfu...
Ok al daj mi molim te reci di sam ja kaj forsirao, jel sam lijepo napisao više puta da sam normalno zašarafio sva 4 šarafa di treba i navoji su "držali" znači nisam ih pretegnuo, nego kad sam stavljao cooler na ploču i zatezao šarafe koji idu kroz ploču i stežu se sa zadnje strane sve se razletilo. Eto mogu ti još jedamput pejstati pa možda pročitaš kak spada. Ok al daj mi molim te reci di sam ja kaj forsirao, jel sam lijepo napisao više puta da sam normalno zašarafio sva 4 šarafa di treba i navoji su "držali" znači nisam ih pretegnuo, nego kad sam stavljao cooler na ploču i zatezao šarafe koji idu kroz ploču i stežu se sa zadnje strane sve se razletilo. Dakle di je moja greška tu ? Da šaraf nije bio kraći nebi se sve razletilo i nebi bilo ovog threda na 4umu.
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 08:39   #129
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,307
Citiraj:
Autor Sharkyxxl Pregled postova
Ok al daj mi molim te reci di sam ja kaj forsirao, jel sam lijepo napisao više puta da sam normalno zašarafio sva 4 šarafa di treba i navoji su "držali" znači nisam ih pretegnuo, nego kad sam stavljao cooler na ploču i zatezao šarafe koji idu kroz ploču i stežu se sa zadnje strane sve se razletilo. Eto mogu ti još jedamput pejstati pa možda pročitaš kak spada. Ok al daj mi molim te reci di sam ja kaj forsirao, jel sam lijepo napisao više puta da sam normalno zašarafio sva 4 šarafa di treba i navoji su "držali" znači nisam ih pretegnuo, nego kad sam stavljao cooler na ploču i zatezao šarafe koji idu kroz ploču i stežu se sa zadnje strane sve se razletilo. Dakle di je moja greška tu ? Da šaraf nije bio kraći nebi se sve razletilo i nebi bilo ovog threda na 4umu.
Ah,odustajem.
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2009., 10:30   #130
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Ah,odustajem.
Rano si se sjetio
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2009., 14:39   #131
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
moze malo OT...
kakvi su u linksu za zamijene?
dal da idem uopce pitat ili ne.. naime buraz jucer dobio na poklon jednu hd4650, ali agp je, pa bi to zamijenio za nes iz linksa... grafa je znaci nekoristena, nije ni ustekana u komp, imam sve papire, nije unistena ni kutija ni vrecice.... racun je isto od jucer...
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 16:29   #132
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
moze malo OT...
kakvi su u linksu za zamijene?
dal da idem uopce pitat ili ne.. naime buraz jucer dobio na poklon jednu hd4650, ali agp je, pa bi to zamijenio za nes iz linksa... grafa je znaci nekoristena, nije ni ustekana u komp, imam sve papire, nije unistena ni kutija ni vrecice.... racun je isto od jucer...
Koliko ja imam iskustva to kod njih ide bez beda. Pogotovo ako je dan dva i neotvarano....
Lijepo ih zamolis za uslugu i to je to...
Javi kako je bilo..
Alfa_R je online   Reply With Quote
Staro 26.10.2009., 12:35   #133
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Moram i ja pohvalit Lynx.
Jutros sam odnjeo HDD na reklamaciju,gospodin na prijemu je sam kratko pitao koliko dugo treba da se error manifestira,ja rekoh dvije sekunde,a on da će ga odmah istestirati!Mislio sam ih lijepo zamolit ako je moguće da to požure jer mi je hića da bude u pogonu do idućeg ponedjeljka,ali me on preduhitrio.Nakon pet minuta razgovora ugodnih naroda slovinskog,dolazi masnjak i pita jel ima kakvih particija gore.Ja se uzmuco,jer nisam skužio šta hoće,al se onda sjetim da nema jer sam ga skroz formatirao,a on kaže dobro,onda ne valja
Tako da,da je disk na stanju imao bih ga odmah,ali sam umjesto zamjene koju su mi ponudili odlučio par dana sačekat jer bi navodno do srijede trebao doći.
Šta reći,Lynx - veeeliki plus
Tako naprijed sa svim komponentama,a ne samo onima koje tehnološki sporije zastarijevaju
žile je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 17:29   #134
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Koliko ja imam iskustva to kod njih ide bez beda. Pogotovo ako je dan dva i neotvarano....
Lijepo ih zamolis za uslugu i to je to...
Javi kako je bilo..
evo tek danas sam uhvatio vremena da i to rjesim...
i sve bilo u redu, kao sto si reko, bez beda...
covjek samo onako odokativno proucio grafu (naravno, i ja bi), stornirali racun, izabrao drugu, i jos mi cak vratili 14 kn razlike... i sad kod buraza veselo prede jedna 4730....
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 20:03   #135
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
evo tek danas sam uhvatio vremena da i to rjesim...
i sve bilo u redu, kao sto si reko, bez beda...
covjek samo onako odokativno proucio grafu (naravno, i ja bi), stornirali racun, izabrao drugu, i jos mi cak vratili 14 kn razlike... i sad kod buraza veselo prede jedna 4730....

Drago mi je da je proslo sve ok.

U linksu su jako dobri sto se tice odnosa s ljudima i pogotovo u ovakvom slucaju gdje nema skoro nikakve stete osim malo vise papirologije i rada moze dovesti do sretnog kupca. Pretpostavljam da je to jedan od razloga zasto njima ide puno bolje nego "posrnulim" bahatim....
Jos samo da postuju zakon kod zamjene reklamacije, a ne pokusavajuci se drzati kako se to radilo tamo '97......
Alfa_R je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 20:16   #136
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Drago mi je da je proslo sve ok.

U linksu su jako dobri sto se tice odnosa s ljudima i pogotovo u ovakvom slucaju gdje nema skoro nikakve stete osim malo vise papirologije i rada moze dovesti do sretnog kupca. Pretpostavljam da je to jedan od razloga zasto njima ide puno bolje nego "posrnulim" bahatim....
Jos samo da postuju zakon kod zamjene reklamacije, a ne pokusavajuci se drzati kako se to radilo tamo '97......
Ako mislis da nesto rade protiv zakona prijavis...

...ako si bio u pravu dobit ces kako pise u zakonu

ako nisi u pravu neces
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2009., 20:19   #137
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
evo danas sam bio ... kupit vent ...
i vidim u ducanu imaju samo od 1250 okretaja verziju dodjem ja covjeku trebam isti ovakav ali 2000 okretaja on ode dolje vrati se nako 5 minuta kaze da imaju uzmem pogledam iza zaoznaceno 2000 okretaja ...
ustekam doma pogledam vrtnju ... 1250 ...
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2009., 20:30   #138
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
evo danas sam bio ... kupit vent ...
i vidim u ducanu imaju samo od 1250 okretaja verziju dodjem ja covjeku trebam isti ovakav ali 2000 okretaja on ode dolje vrati se nako 5 minuta kaze da imaju uzmem pogledam iza zaoznaceno 2000 okretaja ...
ustekam doma pogledam vrtnju ... 1250 ...
To najvjerojatnije nije njihova krivica.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2009., 00:07   #139
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
da nadodam ... kutija je bila otvarana ...
ali sam uzeo jer mi treba fan
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 10:17   #140
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
kaj to znači da se vrti na 50 o/min ti bi ga zadržao, jer eto, treba ti fan..mislim dakle..
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2009., 23:53   #141
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
u tom slucaju svakako ne ...ipak imam neke tolerancije ...
__________________


test konfa

Zadnje izmijenjeno od: AbAdd0n. 07.11.2009. u 14:18.
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2009., 14:27   #142
PROOF
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 67
eto ja sam kupovo preko linksa vec 2 puta... prvi put sam narucio u utorak navecer oko 20 sati i doslo mi je u cetvrtak ujutro a drugi put sam narucio u subotu popodne(oko 16 sati)i doslo mi je u utorak.. tako da imam same pohvale sto se njih tice...
PROOF je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2009., 11:50   #143
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ok, mene su malo izvozali sa onim vodenim no kada sam uzimao kuciste sve je to lijepo ispravljeno.

Lijepo mi poslozili u prostoriji sa strane sva kucista, sve lijepo pootvarali, ja sve to "procackao", pregledao.....cca pa skoro sat vremena birao i na kraju uzeo ono koje mi se najvise svidelo.

Za to strpljenje sve pohvale!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 23:31   #144
Ozi
Premium
Moj komp
 
Ozi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 295
Links je u zadnje vrijeme jedina firma s hardverajem koja ne odiše seljačkim štihom novopridošlog urbanog primitivizma u ZG.
Nemaju najniže cijene, ali nisu skupi i uglavnom sve imaju. Veoma cijenim njihov trud oko osvježavanja weba, akcija, second hand ponude i sl. Posluju kao pravi rasni dućan toga tipa bilo gdje na zapadu. Nikad ne čekaš na red dugo, a roba i ljudi stalno kruže. Fingers up for Links.
__________________

Ozi je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 23:37   #145
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
nekužim kakve veze imaju zg pridošlice sa dućanima informatičke robe
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2009., 23:50   #146
Ozi
Premium
Moj komp
 
Ozi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 295
Ne mislim na novopridošle ljude, sve najveće svjetske gradove sačinjavaju takvi ljudi, no to nema veze sa ovime što sam rekao. Govorim o općenitom srozavanju morala, kulturoloških kriterija, poslovnog iskustva i disciplina što se uvuklo i u područje trgovanja hardverajem. Dobro da je počelo čiščenje i da se sve ovo događa sa nekoliko najvećih firmi kod nas.
__________________

Ozi je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 19:52   #147
Sardi
Premium
Moj komp
 
Sardi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Čitam sve što se piše, i nadam se da će i u mom slučaju sve fino proći kod reklamacije.

Kupio sam mrtvu matičnu ploču, ni beepa s nje, ni slike, ništa .. probao doma 2 proca, 4 rama i 2 napajanja - ništa ..

Ak je ne osposobe, a pošto vidim da je više nemaju na lageru, a i pošto ja nemam love, nadam se da će mi vratiti pun iznos koji sam dao za nju bez dodatnih zavrzlama.
Sardi je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 15:16   #148
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Sardi Pregled postova
Čitam sve što se piše, i nadam se da će i u mom slučaju sve fino proći kod reklamacije.

Kupio sam mrtvu matičnu ploču, ni beepa s nje, ni slike, ništa .. probao doma 2 proca, 4 rama i 2 napajanja - ništa ..

Ak je ne osposobe, a pošto vidim da je više nemaju na lageru, a i pošto ja nemam love, nadam se da će mi vratiti pun iznos koji sam dao za nju bez dodatnih zavrzlama.
Ako je u garanciji mislim da ti moraju ponuditi drugu (ne pristaj na neku koja je sada jeftinija od one koju si ti njima dao) ili ti nesto drugo ponuditi za tu lovu.
Meni su vratili lovu za Hydro, ali ja sam ga vratio isti dan.....
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 16:14   #149
Sardi
Premium
Moj komp
 
Sardi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
kod mene je bio mali problem što sam kupovao komponente onda kad sam za to imao love .. tako da sam kupio matičnu prije mjesec dana, i držao je u kutiji dok nisam kupio proc za nju ..

sad je matična na "testiranju" već 10 dana pošto imaju previše reklamacija pa ne stignu sve provjerit u nekom roku ..

ma ak je ne osposobe uzet ću lovu natrag, ne želim nikakve materijalne kompenzacije i slično a love za nadoplatu za jaču matičnu nemam ..
Sardi je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 16:55   #150
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Sardi Pregled postova
ma ak je ne osposobe uzet ću lovu natrag, ne želim nikakve materijalne kompenzacije i slično a love za nadoplatu za jaču matičnu nemam ..
Ako ti ne daju novu identicnu tvoje puno pravo je da trazis povrat novaca bez obzira na razloge. Posto ce te vjerovatno zavlaciti bar 45 dana (jer je to njihov rok, jeli), a posto tebi ne treba maticna pricekaj i ustraj na povratu novaca (kompletnu svotu sa racuna bez amortizacije i slicne kriminalne izmisljotine) na koje imas pravo po zakonu. Ako ni tad ne ispune svoje zakonske obveze onda ih prijavis DI Online.
Alfa_R je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na