Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.01.2020., 21:51   #2281
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
markus na uljenoj hrastovini bez greške
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2020., 00:15   #2282
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Dopeljali prekjučer drugog Markusa, danas sam ga tek stigao sastaviti i na novom je opruga (ili kaj već) za podešavanje tvrdoće naslona u nagibu kad je otključan punoooo mekša, odnosno skoro i da ne pruža nikakav otpor dok na starom kad je zašarafljena na najjače treba dobro uprti kad se nasloniš.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2020., 00:52   #2283
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Sad se mislim da kontaktiram ikeu jer me nervira da u svakoj poziciji bez da se imalo opirem kliznem na dno. Je da imam 98 kg, ali pobogu to je bez da glavu naslonim..s glavom potonem kao sidro na dno mora.
Pošto su zaštitili mehanizam ne da se ni podšajbati ili slično da opruga bude čvršća.
Ne bi bio toliki problem da radi blokada bez tvrdog lupanja, ali pošto sjedne na blokadu svaki pokret u stolici se se uzdigne i lupi nazad kad se oslonim...

Pogotovo kad vidim post kolege bertone da nije to normalno.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 14:23   #2284
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Dobio sam odgovor da je mogu vratiti u dostavni centar u roku od 14 dana.
Nakon toga isključivo u ZG.sad bi sam neznam što da radim, htio bi stolicu jer mi paše, ali opruga je na ovim novim za*urac te ukoliko s ima blizu 100 kg ne može se izbalansirati. 90 kg već bolje radi (frend probao, ista visina).

Vratiti ili ići na dijetu pitanje je sad... 😂
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 22:28   #2285
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Ošla mi stolica pa mi hitno treba nova. Ovo mi je naletjelo pa me zanima ima li tko iskustva kakva i jel se stolica OK.

https://www.mall.hr/gaming-stolice/u...lac-hero-crven

A u stvari ovo mi se čini puno bolje
https://www.mall.hr/gaming-stolice/u...-styler-zeleni

Koliko vidim Slovenska firma. Samo mezanima jel OK kvalitetom ako tko zna.

Zadnje izmijenjeno od: Prki. 30.01.2020. u 23:01.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 22:57   #2286
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Secretlab omega. Iskustva ? veceras sam markusa starog g dana zafitiljio u 3 pm u kontenjer. NAbijem ga na jednog sto preko dva visi tko god je dizajnirao kocnice u kotacima, kad mi mali sad skoro nije fras dobio kad je "pukla" ta kocnica.Smece svedsko. Ergohuman i aeron su mi preskupi, omega izadje 336 eura na njihovom webu.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 23:28   #2287
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 342
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Dobio sam odgovor da je mogu vratiti u dostavni centar u roku od 14 dana.
Nakon toga isključivo u ZG.sad bi sam neznam što da radim, htio bi stolicu jer mi paše, ali opruga je na ovim novim za*urac te ukoliko s ima blizu 100 kg ne može se izbalansirati. 90 kg već bolje radi (frend probao, ista visina).

Vratiti ili ići na dijetu pitanje je sad... 😂
Znači nema šanse ikad da mi opruga bude ok, ne sjećam se kad sam bio u dvoznamenkastim brojkama..

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Secretlab omega. Iskustva ? veceras sam markusa starog g dana zafitiljio u 3 pm u kontenjer. NAbijem ga na jednog sto preko dva visi tko god je dizajnirao kocnice u kotacima, kad mi mali sad skoro nije fras dobio kad je "pukla" ta kocnica.Smece svedsko. Ergohuman i aeron su mi preskupi, omega izadje 336 eura na njihovom webu.
Kolegica s posla je ima, prezadovoljna je stolicom, kaže preporod nakon svih ovih uredskih smećastih stolica. Markusa nije probala pa nije znala usporedit s njim ali nisam još čuo da se netko žalio na Secretlabove stolice.

Btw ja i dalje ne kužim di je ta kočnica na Markusu, kako se aktivira to uopće?
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 23:46   #2288
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Secretlab omega. Iskustva ? veceras sam markusa starog g dana zafitiljio u 3 pm u kontenjer. NAbijem ga na jednog sto preko dva visi tko god je dizajnirao kocnice u kotacima, kad mi mali sad skoro nije fras dobio kad je "pukla" ta kocnica.Smece svedsko. Ergohuman i aeron su mi preskupi, omega izadje 336 eura na njihovom webu.
U 4. mjesecu ce biti god dana od kako je koristim, za sad niti najmanjeg traga koristenja, nema skripanja, nista se nije olabavilo, eko koza jos uvijek elasticna kao prvog dana, svi savovi na mjestu...

Ovdje sam u temi pisao o nekim detaljima

Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Koliko sam skuzio ekipa ima averzije prema gaming stolicama, meni osobno je Secretlab Omega odlican. Bas iz razloga sto gaming stolci imaju taj ravni naslon koji te fino obgrli, a ovaj model je uz to stvarno udoban. Potrebno je neko vrijeme da se covjek navikne na sjedalo tj pjenu koja se na prvu cini tvrda, ali tako je sa malo kvalitetnijih pjenama, nakon desetak dana prilagodbe ne bi je za nista mijenjao. Lumbalni jastucic je dodatni plus jer covjeka tjera na uspravno sjedenje, u startu su me lagano boljeli ledni misici, a to je bila posljedica krivog sjedenja. Sve u svemu nakon kratke prilagodbe leda vise ne bole, a udobnost je vrh. Sad je jedino pitanje koliko ce dobro eko koza izdrzati, ako si sumjicav prema eko kozi postoji i verzija od tkanine.
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Onda cu spomenuti jos jedan detalj koji ti mozda pomogen oko odabira izmedu ta dva stolca. Kod Omege sjediste ima ona bocna krilca koja ne dozvoljavaju da se noge previse sire (). U pocetku mi je bilo malo neobicno, ali sam se navikao. Naravno sve ovisi koliko je covjek velik (i sirok), uglavnom krupnijoj ekipi bi to najvjerovatnije dosta smetalo.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 23:48   #2289
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Znači nema šanse ikad da mi opruga bude ok, ne sjećam se kad sam bio u dvoznamenkastim brojkama..



Kolegica s posla je ima, prezadovoljna je stolicom, kaže preporod nakon svih ovih uredskih smećastih stolica. Markusa nije probala pa nije znala usporedit s njim ali nisam još čuo da se netko žalio na Secretlabove stolice.

Btw ja i dalje ne kužim di je ta kočnica na Markusu, kako se aktivira to uopće?


Neznam, ali zamisli da sjedis mirno na stolici odredeno vrijeme. Pozelis pomaknut svoje dupe kao sto i ja pozelim jer se ukocim, i onda kad se ides pomaknuti (odgurnes se 10-15 cm) cujes pucanj iz jednog od kotaca koji je glasan kao da si cekicem opizdio u celicnu sipku. To bi gluhog betovena iz groba diglo koliko je glasno . E sad ili je moja sjebana pa ne radi kako treba ili su oni to tako zamislili (nabijem ih ako jesu), nikad me nije nes ovako nasekiralo kao ova stolica veceras i zato je lapapa, pogotovo jer su smradovi stavili nestandardne rupe u noge i nemos zamjenit kotace, al to sam vec napisao negdje. Sutra onda narucim omegu pa javim dojmove.

Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
U 4. mjesecu ce biti god dana od kako je koristim, za sad niti najmanjeg traga koristenja, nema skripanja, nista se nije olabavilo, eko koza jos uvijek elasticna kao prvog dana, svi savovi na mjestu...

Ovdje sam u temi pisao o nekim detaljima
Hvala i tebi, ja definitivno onda idem na tkaninu jer kozu ne volim nikako. Dok se ne uberu pare za ergohuman/aeron, posluzit ce valjd ta omega.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 00:12   #2290
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Kod mene nista ne lupa u kotacima na markusu.mogu se vozit na njoj koliko hocu.To sa tvojim markusom nesto ne stima.
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 00:31   #2291
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Ma to je u Markusu pnaj debilni mehanizam da ga ne moš pomicat ako ne sjediš na njemu. Isto pucnjava i kod mene al sam se nado zamijenit kotače sa nekim vumenim iz Bauhausa značu nula bodova, lijepo ....
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 00:43   #2292
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 342
Možda sam ja nešto propustio, ali Markus mi se rola po podu sjedio ja ili ne, dok ga ne zaustavim kako sam već postavio sliku ovdje. Može bit da različite serije imaju to različito, koliko vidim u temi i naslon odnosno stezanje istog nije jednako svima...
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 00:47   #2293
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Xulos jesi probao ovo

https://youtu.be/OARoG_gmYAA

Ili ovo

https://youtu.be/yXXeKRFScxk

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 00:47   #2294
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Imam doma dva Markusa, jednog starog cca dvije godine i jednog par dana i ni na jednom mi se nikada nije dogodilo da se kotači zaključaju ili kaj već,... kako se to aktivira (težinom vjerojatno ne jer sam oko stotke zadnjih par godina)?

EDIT:
Sad sam pogledao ovo na YT pa ću baš pogledati kakvi su kotači kod mene... no kako se nikad ovo nije dogodilo možda sam dobio stolce s pokvarenim kotačima (kočnicama)

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 31.01.2020. u 00:58.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 00:48   #2295
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Ne zaključaju se dok sjediš nego se zaključaju dok nema nikoga na stolici a otključaju se kad sjednes

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 00:50   #2296
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Također, Markus i nema zaključavanja kotača. 115 kg žive vage...pardon 113 malo sam smršavio
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 01:04   #2297
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Također, Markus i nema zaključavanja kotača. 115 kg žive vage...pardon 113 malo sam smršavio
Kako opruga? kad se nasloniš na najačem da li potoneš kompletno do blokade ili te balansira negdje te se moraš upreti ili dignuti noge na nešto da odeš na dno?

Probao nekako doć do opruge, ali napravili su onaj kotač od plastike kao tenk.. Lakše iphone otvoriš nego markusa....

Zanima me dal i da živim s tim ili da vraćam.

Nema kod mene pucanja iz kotača. Jedino u cilindru nešto krkne kao opruga ako je vrtim u jednu stranu bez opterećenja dva kruga... Ako sjedim niš.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 01:11   #2298
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ne zaključaju se dok sjediš nego se zaključaju dok nema nikoga na stolici a otključaju se kad sjednes

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Pod "aktiviranje težinom" sam mislio da sjedanjem (težinom) aktiviraš mehanizam zaključavanja i kad ustaneš, ono prethodno aktivirano težinom se otpusti i zaključa kotače.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 06:58   #2299
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Bas gledam mog Markusa, na plocicama je i kotacici su prasnjavi, znaci da imalo ta kocnica radi zakocila bi ih. Oni se slobodno vrte dok guram stolicu jednim prstom.

Da ikakav zvuk dolazi iz njih ne bih ga bacao nego iskoristio onu garanciju ili 365 dnevni rok za vracanje itema. Mozda je samo jedan kotac u banani.

Ocito su u novije Markuse ubacili novije kotace. Moji su iz 09. i 11. mj 2016.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 07:52   #2300
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Kako opruga? kad se nasloniš na najačem da li potoneš kompletno do blokade ili te balansira negdje te se moraš upreti ili dignuti noge na nešto da odeš na dno?

Probao nekako doć do opruge, ali napravili su onaj kotač od plastike kao tenk.. Lakše iphone otvoriš nego markusa....

Zanima me dal i da živim s tim ili da vraćam.

Nema kod mene pucanja iz kotača. Jedino u cilindru nešto krkne kao opruga ako je vrtim u jednu stranu bez opterećenja dva kruga... Ako sjedim niš.
Potonem do kraja, tj. do granice koju sam postavio. Ne moram ništa siliti.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 08:35   #2301
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 342
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ocito su u novije Markuse ubacili novije kotace. Moji su iz 09. i 11. mj 2016.
Moj nema ni pola godine (09.'19.) pa isto tako ne puca i ne koči...
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 10:15   #2302
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Stigao Markus prije par dana, kupio sam ga jel duze trazim stolicu za drugu lokaciju, pa da vidim o cem se radi
Akcija ko narucena, ali malo svojom krivicom, malo rekao bi i Ikeinom, no dobro priznam vecinski dio je na meni, jos je nisam ni otpakirao..
Kad sam kupovao stolicu, napravio sam account normalno sve, stavio kucnu adresu, i automatikom izabrao tu adresu u Gospicu za dostavu, a stolica mi treba u Senju
Stolica narucena u nedjelju navecer, pisalo da ce doci u cetvrtak. I vidim sluzba za korisnike im radi od 9 ujutro cini mi se, u ponedjeljak u 09:10 zovem za promjenu adrese, javi se agentica, objasnim o cem se radi, sve super, nema problema poslano je za promjenu adrese i to je to nemoram vise nista zvat kaze. Reko odlicno.
Kad utorak ujutro u 8 zove dostava da su za 5 min na adresi, jesam li kod kuce, reko jesam, ok stize on.. Stvarno brzo, 2 dana od narudzbe. Ja cekam nema njega, kad zove da je ispred, ja ispred zgrade, zive duse nema Pitam ga gdje je, kaze u Gospicu . Nista zovi staru da preuzme

Inace @Xulos, mogu ti slobodno preporuciti i GT Omega Racing stolicu, ja je imam blizu 5 godina u Gospicu, mislim da je moj model bio Master XL, oko 300E bila mislim, imam cca 115 kg i dalje nista nigdje ne skripi, nista ispucano, ponasa se kao nova. A najvise me iznenadio support njihov, poslao prosle godine na mail da mi je stolica dobila mali tilt u stranu, nije smetalo dok sjedis al kad se dignes sama se okretala na tu stranu polako , pa sam htjeo samo kupit mehanizam jel je sve drugo odlicno, cilindar nije propadao ali se prihvat valjda pohabao, trazili sliku/video, ja poslao, za tjedan dana stigao novi cilindar i komplet mehanizam stolice, znaci debelo van garancije Preporucio sam ju i frendu, uzeo je isti model, ima je vec skoro 3 god, nikakvih problema... Pa eto razmisli i o njima
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 10:47   #2303
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Evo, probao voziti Markusa po laminatu i kotači se uredno okreću pa sam ga okrenuo naopačke (da isključim težinu same stolice) i prstom ih mogu okretati bez ikakvog otpora tako da nisam pametan osim da ne ugrađuju iste kotače na sve stolce.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 11:02   #2304
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Dobro, je li itko probao Uvi https://uvichair.com/ stolice????
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 11:28   #2305
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Xulos jesi probao ovo

https://youtu.be/OARoG_gmYAA

Ili ovo

https://youtu.be/yXXeKRFScxk

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Nisam, morao sam dolje po stolicu kraj zgrade, od ljutine sam je izbacio van kraj kontejnera . Danas ću probati pa javim.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 11:59   #2306
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nisam, morao sam dolje po stolicu kraj zgrade, od ljutine sam je izbacio van kraj kontejnera . Danas ću probati pa javim.
Jesi li je lijepo odnio do kontejnera ili je letjela kroz prozor?
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 12:07   #2307
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nisam, morao sam dolje po stolicu kraj zgrade, od ljutine sam je izbacio van kraj kontejnera . Danas ću probati pa javim.
Send location.

Markus meni isto puca, pogotovo kad recimo kotaci predu preko ruba tepiha ili kada nogom dodirnem kotac
stops je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 12:08   #2308
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nisam, morao sam dolje po stolicu kraj zgrade, od ljutine sam je izbacio van kraj kontejnera . Danas ću probati pa javim.
Hahaha . Legendo 😂😂

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 12:32   #2309
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
U usporedbi s Markusom, kakvi su dojmovi s Flintanom?
Narucio Flintana, u pon cu je usporediti pa vidjeti koja ostaje doma, a koja ide na posao.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2020., 14:01   #2310
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Bas gledam mog Markusa, na plocicama je i kotacici su prasnjavi, znaci da imalo ta kocnica radi zakocila bi ih. Oni se slobodno vrte dok guram stolicu jednim prstom.

Da ikakav zvuk dolazi iz njih ne bih ga bacao nego iskoristio onu garanciju ili 365 dnevni rok za vracanje itema. Mozda je samo jedan kotac u banani.

Ocito su u novije Markuse ubacili novije kotace. Moji su iz 09. i 11. mj 2016.
Ja u osijeku dok odradim rma prema ikei, prodje me volja za stolicom. danas kad dodjem kuci cu se pozabaviti s tim drekom, do tad sam na kuhinjskoj stolici , borderlands 3 nesmije trpiti manjak vremena
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na