Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.11.2010., 20:53   #1
Papashango
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 41
Dobar hosting sa mailom kao na gmailu?

Trazim preporuku za dobar hosting, prvenstveno da prebacim mail sa gmaila a zatim i za neki manji web. Najbitnije mi je da ima mail sistem kao na
gmailu, da mogu downloadati friske mailove sa pop3 a da mi na webmailu ostaju kao arhiva (kako se uopce zove ta opcija na engleskom da mogu
i sam pogledati pod ponudu settingsa koje razni provideri nude - ili je to vise manje defaultno kod svih?).

Velicine bar jedno 10gb ili unlimited kako vidim da se dosta nudi.

Po mogucnosti da imaju i opciju kupovine sireg spektra domena (npr .tv ...). I da sve ulazi u neki prosjek cijena od 6-7-8 dolara mjesecno.

Hvala.


PS - ne zelim prebacit na google apps koji ima opciju za mail kakvu trazim
nego me bas zanima novi server/provider ako upada u okvir ovog sto trazim.
Papashango je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 20:47   #2
iwwwek
xampp rulez
 
iwwwek's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 90
Danas svaki hoster nudi sve što tražiš. Osim unlimited prostora na disku, što je i logično.

Da bi skinuo mail lokalno i ostavio kopiju na serveru koristi IMAP. Ima on i drugih prednosti: http://en.wikipedia.org/wiki/Interne...ccess_Protocol

Svaki hoster će za tebe ako si njihov klijent kupiti domenu, često i besplatno za prvu godinu. Svaka komercijalna domena koja nije zauzeta je na prodaju za određeni iznos.

Ja tu hostam svoje web-ove i vrlo sam zadovoljan, tu puno toga piše: http://www.infoit.hr/povoljan-hosting
__________________
iwwwek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na