Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2015., 14:23   #1
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Deus Ex: Mankind Divided

Doslo je do curenja nekih informacija vezanih za nastavak relativno dobrog Deus Exa: HR. Screenovi izgledaju fantasticno, ali valja vidjeti sto ce sluzbeno doci u vidu nekog trailera. osobno se nadam da će ispraviti neke nedostatke HR-a, poput forsiranja određenih pristupa igranja, prividno otvorenog svijeta i ostalo. Izgleda da potpuno first person view nece biti fokus, vec se i dalje igrati s cestim bacanjem pogleda u trece lice, sto sam siguran nece odgovarati nekima. Nema nekih detalja osim ovih par slika (iako je Gameinformer sluzbeno najavio da ce na tiskanom izdanju za 5. mjesec biti upravo ova igra, sto je malo cudno, posto tada izlazi w3, al ajde) Ne isplati se nagadjati ista vise dok ne dodju neki pravi detalji, do tada mozemo samo zamisljati

Link je s NeoGaf-a

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1024951
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2015., 17:04   #2
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
relativno dobrog Deus Exa: HR
Frame dropovi na mapama su bili ubitačni, AI nevjerojatno glup + kretnje/fizika da ne pričam, igra linearna, a grafika ništa posebno (više sam trza i zabavljen/zapanjen osta igrajući jedinicu i to 5-6 god. nakon izlaska.).

U HR nastavku sve je bilo "umotano" u neko žutilo (ka da je rađeno u predtpotopnom Quake engineu iz 90-tih) popraćeno konzolaškim štihom.

Dakle nastavak mi je sveukupno bija osrednji (i to jer sam ga "posudija"), očekiva sam puno više, a od ovog novog nastavka očekujem ODRON popraćen quick uninstallom, i nema šanse da im plaćam
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.04.2015., 18:41   #3
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942


Evo trailer, izgleda ko akcić neki...

Meni je HR bio ok, neke gluposti tipa AI su ga uništavale no imao je prolaznu ocjenu od mene.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2015., 21:56   #4
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Šta žešći trailer to bolja igra - NOOOOOOT

Današnjoj gaming industriji ne virujem ni kad izbace "actual gameplay footage" trailer, di se kao jasno vidi grafika, optimizacija i gameplay, a onda kad igra izađe bude teški odron (tweakana za potrebe prezentacije i pokrenuta na hardweru jačem nego ga je syss korisitija za majnanje - 3x R9 28X seriji )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2015., 21:58   #5
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Šta žešći trailer to bolja igra - NOOOOOOT

Današnjoj gaming industriji ne virujem ni kad izbace "actual gameplay footage" trailer, di se kao jasno vidi grafika, optimizacija i gameplay, a onda kad igra izađe bude teški odron (tweakana za potrebe prezentacije i pokrenuta na hardweru jačem nego ga je syss korisitija za majnanje - 3x R9 28X seriji )
Pravi primjer tog actual gameplay footage i sto ti serviraju far cry 3 i watch dogs,drastično srozana vizualna kvaliteta radi konzola,a tad su pokazivali sasvim drugačiju grafiku da se pokupuju nove serije grafičkih i naravno preorder
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2015., 22:30   #6
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Pa decki kaj ste tak ogorceni? Kao da ste se vec tisucu puta zaj**li, kao da je to nesto izvan vase kontrole. Brate mili, pricekas fino recenzije na sjatovima kojima vjerujes, malo skicnes forume i to je to, a to sto se razocaras jer je igra shit, pokazes time da ju ne kupis. Mada, nekako sam primjetio, onako u prolazu, da cesce rantaju ljudi koji su 'posudili' igre, nego oni koji su platili. Valjda internet skup, sta ja znam...
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2015., 22:40   #7
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Baš zato i pišem da se drugi ne zayebu (recenzija je kao i sve ostalo šta drugi isprobaju - stvar osobne preferencije/ukusa/dojmova).

Nek onda izbacuju bar kvalitetni demo igre da bude barem malo manje "posuđivanja".

I bez brige krvi bi im se napija od ogorčenosti (da je bilo plaćeno), pa je više naglasak na oprezu, nego rantu.

Ja ću uvik posudit, i sam vidit da li mi igra paše, tako da se nijednom nisam zayeba
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2015., 23:51   #8
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202



#5. Crysis Warhead Turns Your Bullets into Chickens
#4. Serious Sam's Seriously Invincible Scorpion
#3. Grand Theft Auto IV Has the Camera Movement of a Found-Footage Horror Movie
#2. Spyro's Never-Ending Series of Traps
#1. Game Dev Tycoon Plagues Pirates With Pirates
http://www.cracked.com/article_20482...h-pirates.html

#6. Arkham Asylum Turns You Into a Clumsy Batman
#5. LucasArts Gives Pirates a Long, Stern Lecture
#4. Command & Conquer: Not so much(Destroys your base)
...
http://www.cracked.com/article_19162...h-pirates.html

#6. ARMA 2 Slowly Transforms Your Soldier Into A Bird
#5. Far Cry 4 Tricks Pirates Into Outing Themselves
#4. The Talos Principle Traps Players In An Elevator
#3. Alan Wake Turns The Main Character Into A Pirate
#2. Mirror's Edge Suddenly Becomes, Well, More Realistic
#1. The Sims 4 Censors The Entire Screen
http://www.cracked.com/article_22222...irates_p2.html




a sta se tice, origigi Deus ex mi je bia vrh, a HR me nije privuka niti na traileru
-->
E a znate da developeri cesto ubacuju namjerne bugove za "posuđene" igre? cak i nas Croteam u novom Talosu- namjerno zastopa lift, a evo jos malo liste namjernih bugova ako vas zanima




#5. Crysis Warhead Turns Your Bullets into Chickens
#4. Serious Sam's Seriously Invincible Scorpion
#3. Grand Theft Auto IV Has the Camera Movement of a Found-Footage Horror Movie
#2. Spyro's Never-Ending Series of Traps
#1. Game Dev Tycoon Plagues Pirates With Pirates
http://www.cracked.com/article_20482...h-pirates.html

#6. Arkham Asylum Turns You Into a Clumsy Batman
#5. LucasArts Gives Pirates a Long, Stern Lecture
#4. Command & Conquer: Not so much(Destroys your base)
...
http://www.cracked.com/article_19162...h-pirates.html

#6. ARMA 2 Slowly Transforms Your Soldier Into A Bird
#5. Far Cry 4 Tricks Pirates Into Outing Themselves
#4. The Talos Principle Traps Players In An Elevator
#3. Alan Wake Turns The Main Character Into A Pirate
#2. Mirror's Edge Suddenly Becomes, Well, More Realistic
#1. The Sims 4 Censors The Entire Screen
http://www.cracked.com/article_22222...irates_p2.html




a sta se tice, origigi Deus ex mi je bia vrh, a HR me nije privuka niti na traileru
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2015., 19:56   #9
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
I ja sam igrao sve Deus Ex-eve HR mi je bio ok..daleko od jedinice, ali ipak ok. Ako novi bude bar malo popeglaniji HR nit ću zadovoljan
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2015., 20:45   #10
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258





-->
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
I ja sam igrao sve Deus Ex-eve HR mi je bio ok..daleko od jedinice, ali ipak ok. Ako novi bude bar malo popeglaniji HR nit ću zadovoljan
Je, HR je bio daleko od orginalnog DeusEx-a, ali kud i kamo bolji od dvojke

Iako nije bio tehnicki najbolje izveden. Vise akcija, manje RPG, dosta linearan. HR je uspio docarat DeusEx "feeling"... cyberpunk svijet, blisku buducnost u kojoj je svijet oso u 3PM

HR ima odlicnu atmosferu, glazbu, zanimljivu pricu... tako da od mene prolazna ocjena. Necu se budit ako HD isti taki

P.S. Osim toga, Adam Jensen je totalni badass (puno veci od JC-a)





nathan.fake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2015., 21:08   #11
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Kakav framedrop i neispeglanost?!? Kakvu ste vi verziju igre igrali?? Legit ili onu "drugu" vrstu?? U dva prelaska HR-a jest bilo trzanja u toj i toj situaciji ali mogao bih nabrojati 5 naslova bez razmišljanja koji su bili daleko lošije optimizirani a kojima se nije u ovolikoj količini prigovarala neispeglanost. Neću ni spominjati da je legit verzija nakon par patcheva na steamu išla glatko bez ikakvih ozbiljnijih problema.
Originalni Deus Ex mi je jedna od top 5 igara of all time ali mi je smiješno ovo prigovaranje kako je HR sranje naspram originala. U godini kad je izašla,po svim komentarima i review-ima igra je bila jedna od boljih, dakle niti loša, niti prosjek već gornji rang, nije GOTY ali sigurno među top 10-15 naslova te godine.
Ne može se uspoređivati sa originalom koji je u svoje vrijeme bio (lako moguće) prva uspješna kombinacija tri žanra (RPG-a/FPS-a/sneakera).
HR je ponavljanje već viđenoga i samim time po defaultu gubi vrijednost naspram originala.
Ali reći da je igra bila sranje naspram originala te indirektno time svrstavati igru u razred loše do sasvim prosječne govori više o jako uskom/ograničenom vidu autora takvih komentara nego o kvaliteti same igre.
Nije li krajnje vrijeme da prihvatite činjenicu kako originalnih igara više nema (čast onom jednom ili dva naslova godišnje koji stvarno budu nešto sasvim novo) a sve ostalo je ponavljanje već viđenoga. Uzevši to u obzir, može malo više objektivnosti kod komentiranja tih "ponavljanja" jer, kao i u svemu ostalome, postoje bolje i lošije izvedena ponavljanja.
My 2 cents na ovu temu i niti riječi više.
Još ću samo reći: ako Mankind divided bude po kvaliteti jednaka Human revolutionu, to će meni biti dobra igra.
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2015., 21:50   #12
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Citiraj:
Autor Zaramoth Pregled postova
Kakav framedrop i neispeglanost?!? Kakvu ste vi verziju igre igrali?? Legit ili onu "drugu" vrstu??
Još ću samo reći: ako Mankind divided bude po kvaliteti jednaka Human revolutionu, to će meni biti dobra igra.
Potpis! i ja nisam imao nikakvih problema oko framedropova..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2015., 22:28   #13
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Onaj frame drop i neispeglanost kakvu je dosta ljudi imalo?!?!?!!?!? (Je li ovo dovoljno znakova -.-)

I sam drobiš da je nakon par patcheva steam verzija išla glatko, ja sam je igra prije njih.

Ali neispeglanost je bila samo jedan od problema uz bugove, linearnost, kriminalni AI, lošu fiziku, konzolitis....

Tebi je malo iznad prosjeka, meni prosjek (i to najviše zbog dočarane cyber punk atmosfere i nekih pozitivnih gameplay elemenata/opcije igre, i to je to).

Jedino šta se mogu složit je da većina današnjih naslova pati od nestašice ideja, mužnje love izlaskom 1-om godišnje, DLC whoringa, konzolitisa.. itd., ali svijetlih primjera ima npr. Dishonored
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2015., 01:23   #14
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Onaj frame drop i neispeglanost kakvu je dosta ljudi imalo?!?!?!!?!? (Je li ovo dovoljno znakova -.-)
I sam drobiš da je nakon par patcheva steam verzija išla glatko, ja sam je igra prije njih
Hmm, koje je puno ljudi imalo i koji su nestali nakon par patcheva. Mislim da samom sebi skačeš u usta. Kažeš da si igrao "probnu" varijantu igre - onu vrstu za koju nisu izbacivani službeni updatei.
Ako već iznosiš mišljenje, iznesi i sve činjenice ("da, igrao sam piratsku varijantu okrljaštenu na tko zna kakve načine samo da bi se mogla igrati a bez da pljunem par eura za nju") umjesto da krivo uvjeravaš ljude kako je igra izašla i do dana današnjeg ostala puna bugova i toliko loše optimizirana da je praktički neigriva.
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2015., 01:44   #15
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Igru sam komentira iz dojmova 2011.-te kao i većina u toj temi (tebe sam vidio samo na otvaranju te teme )

Ako su konzolitis, debilni AI, linearnost, žutu ispranu boju (duljinu igre namjerno neću komentirat jer ovisi o težini/stilu igranja) - ispravili nakon toliko godina s patchevima onda super, kupite je

A dugi load time sam odma vidija da su popravili (to i nisam uzima za zlo).

Čisto sumnjam da je posuđena verzija bila išta gora od početne originalne, ali ako tvoja kristalna kugla kaže tako, tko sam ja da sudim.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2015., 10:54   #16
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
@Drvoje

Kao da si čekao ovu temu da posereš igru i ljudima kojima je Deus Ex HR bila dobra zgadiš...

Prvi Deus Ex je odličan a Human Revolution je nijansu lošiji...u današnje doba kad kreativnost više nije na prvom mjestu, igra je vrh...

Uživao sam u Human Revolution i veselim se nastavku
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2015., 11:44   #17
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Ako je ovo postala tema u kojoj ljudi pricaju sta im nije valjalo s HR, eto, meni nije valjalo kako se Jensen stane u pozu 14 godisnje curice mkoja se duri na mamu jer joj neda van u mnogim razgovorima

https://youtu.be/1v-uFLLMNFQ?t=35

Smetao mi je i njegov batmanast glas, smetalo mi je i to sto nije vise otvoren svijet, neki dijelovi su mi se cinili prazni. Malo mi je bilo bzvz sto augmentatione ne skupljas vec biras samo koje ces uzet, a i pola ih je bila beskorisna. Ali uz sve to, odigrao sam ju 2 puta, i oba puta mi je bilo cist zabavno. Igra kod mene ima 8/10
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2015., 13:55   #18
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
@Drvoje

Kao da si čekao ovu temu da posereš igru i ljudima kojima je Deus Ex HR bila dobra zgadiš...

Prvi Deus Ex je odličan a Human Revolution je nijansu lošiji...u današnje doba kad kreativnost više nije na prvom mjestu, igra je vrh...

Uživao sam u Human Revolution i veselim se nastavku
Mučki sam provokator - priznajem.

Uglavnom igra je za mene osobno bila prosjek šta sam na vrhu stranice istaknija, tj. osrednja (a kafanski rječnik "proseravanja/zagađivanja" ostavi za svoja ustašca), i naveja sam šta mi se konkretno nije svidilo, a šta je točno bilo dobro, za razliku od tvog "geyming" (ne)iskustva.

BTW Ovu temu nisam mora čekat, jer već postoji zasebna Human Revolution tema (u kojoj sam već odavno bacija osvrt 2011.- te).

Drago mi je da imaš velika očekivanja za nastavak jer ja nemam, i bit će mi draže da se razočaram u svoja niska očekivanja pa da nastavak bude remek djelo.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2015., 22:19   #19
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258






Citiraj:
Autor doky Pregled postova


Odlično napravljeni teaser ali baš teški rip off...
Produkcija je AAA, ali tema mi je malo zesci deja vu
-->
Predstavljen je trailer za novi DeusE... ovaj CoD




Sluzbena reakcija iz DeusEx tima:






Citiraj:
Autor doky Pregled postova


Odlično napravljeni teaser ali baš teški rip off...
Produkcija je AAA, ali tema mi je malo zesci deja vu

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 24.04.2015. u 10:52.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2015., 23:45   #20
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942


Odlično napravljeni teaser ali baš teški rip off...
doky je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2015., 12:14   #21
BSkeledzija
Registered User
Moj komp
 
BSkeledzija's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Gospić
Postovi: 13
Kakav god da trailer meni je human revolution bio strava. Jedino što meni fali je live action movie. Bolje bi bilo da ovo prave nego assassins creed film....

Zadnje izmijenjeno od: BSkeledzija. 13.06.2015. u 12:29.
BSkeledzija je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2015., 12:22   #22
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Neznam dal se spominjalo ali igra je rađena za dx12 i imat će tressFX 3.0 za dlake (nešto kao hairworks u witcheru)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2015., 16:48   #23
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Neznam dal se spominjalo ali igra je rađena za dx12 i imat će tressFX 3.0 za dlake (nešto kao hairworks u witcheru)
to! kupujem sigurno!


zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2015., 17:08   #24
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
ja otkad sam prošao fazu da moram igrat igru isti dan kad izađe puno više guštam...evo sad sam tek počeo igrat DE:HR...dođe puno jeftinije na steamu, kupiš igru sa svim DLC-ima jeftino, sve je popatchirano, a i hardver je obično u kompu bolji nego kad igra tek izađe pa lakše sve vrti...evo sad sam baš u fazi da čekam božićnu cijenu za DA: Inquisition
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2015., 17:32   #25
BoobZ
Premium
Moj komp
 
BoobZ's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Usa
Postovi: 159
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
ja otkad sam prošao fazu da moram igrat igru isti dan kad izađe puno više guštam...evo sad sam tek počeo igrat DE:HR...dođe puno jeftinije na steamu, kupiš igru sa svim DLC-ima jeftino, sve je popatchirano, a i hardver je obično u kompu bolji nego kad igra tek izađe pa lakše sve vrti...evo sad sam baš u fazi da čekam božićnu cijenu za DA: Inquisition
i ja tako radim već neko vrijeme...upravo kupio Metro redux za siću na Steamu i uživam
BoobZ je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2015., 21:35   #26
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
This gameplay footage was captured from an Alpha build and does not represent the final quality of the game. For the purpose of this demo, we have activated full life, energy and ammo. /!\ SPOILER SCENE FROM 18:25 to 22:20 /!\ Watch a full 25 minutes of pure gameplay from Deus Ex: Mankind Divided, with commentary from our Executive Audio Director, Steve Szczepkowski.

listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2015., 17:28   #27
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
Igra je odgođena za kolovoz 2016. godine:

http://www.pcgamer.com/deus-ex-manki...o-august-2016/

Bummer
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2016., 10:27   #28
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
18 Minute Deus Ex: Mankind Divided Game Play Video


https://youtu.be/I5acI46z9Y4
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 04:54   #29
captainvuki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Solin.
Postovi: 253
Deus Ex:Mankind Divided dojmovi o igri clanova pc ekspert foruma.

Izasla je igra danas,ako je neko od clanova foruma vec kupija volija bi da napise kakva je igra,jer ja mislin kupit ovu igru.Recenzije na internetu nisu lose.
captainvuki je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2016., 18:54   #30
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Neoptimiziran port nije los?
Daj pogle kak se ljudi zale za performanse a grafika nis posebno
warlock25 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na