Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.07.2016., 06:58   #1321
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
jednostavno.. ako je glavni zte .. ovaj speed port uključi na lan1/lan1 recimo .. i u speedportu pogasi dhcp, pozivanje neta
i bitno da su u istom subnetu .. primjer 192.168.1.1 / 255.255.255.0 za zte
a drugi neka bude 192.168.1.2 / 255.255.255.0
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2016., 15:13   #1322
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Code:
26.07.2016 00:52:04Update to version 09091601.00.039 was successful. (UD102)
26.07.2016 00:51:22Update process has been started (UD101)
Sinoć
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.07.2016., 23:03   #1323
mtigeli
Registered User
Moj komp
 
mtigeli's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Čakovec-okolica
Postovi: 55
Trenutno koristim ovaj šugavi Speedport W724V te kako imam po katu kuće dosta slabi wifi signal, planiram si proširiti njegovu pokrivenost sa dodatnim routerom/repeaterom.
Izbacivanje ovog šugavca trenutno ne planiram pošto mi izgleda malo skupo, a i neda mi se lomiti glavu sa postavkama za telefon, maxtv... uz to još uvijek sam na bakrenoj parici uz meni trenutno dostupnu max brzinu od 40/6 Mbit/s.
Gledao sam malo po netu ove uređaje i zapeo mi je za oko TP-Link TL-WA901ND v4 (450Mbps Wireless N Access Point).
Da li bi valjalo ovo šta ili mi imate za preporučiti nešto bolje, s time da je u cijenovnom rangu do 500kn?

Zadnje izmijenjeno od: mtigeli. 27.07.2016. u 07:14.
mtigeli je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 08:12   #1324
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Sve smo već naveli u ovoj i drugim temama, samo trebaš malo potražiti i pročitati.
Jedna od opcija je da Speedšeot prebaciš u Bridge mode za Internet konekciju (SZK to može odraditi daljinski) i iza staviš neki pristojni WAN Wireless Router.
Taj dodatni router ne mora biti neki skupi, u kategoriji do 500 Kn će raditi bolje od Speedšrota.

Pokrivanje wifi signalom na relaciji između katova je std. problem (i kod dobrih uređaja) jer se signal ne usmjerava u tom pravcu.
Najpametnije je (ako hoćeš / možeš) da provućeš Lan kabel između katova (od lokacije Speedšrota do na kat) i na katu staviš AP / Router.

Preporuke uređaja smo isto x puta govorili ... dovoljno će ti biti čuveni 843ND kojeg možeš upotrebiti na x načina ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 03:08   #1325
darevk
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 6
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
jednostavno.. ako je glavni zte .. ovaj speed port uključi na lan1/lan1 recimo .. i u speedportu pogasi dhcp, pozivanje neta
i bitno da su u istom subnetu .. primjer 192.168.1.1 / 255.255.255.0 za zte
a drugi neka bude 192.168.1.2 / 255.255.255.0
Okej, povežem ta dva routera kabelom, ali ne razumijem kako da pristupim speedportu i pogasim DHCP i to?
Znam da ovo glupo zvuci, ali stvarno ne znam. Hvala!
darevk je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 08:46   #1326
turbojc
Premium
Moj komp
 
turbojc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonski Brod.
Postovi: 162
Citiraj:
Autor HyperX Pregled postova
Evo ga konačni rezultat poboljšavanja interneta na Speedportu. Kupljeni pigtail, dva komada, dvije antene od TP-linka 8dbi, i za 15 min spojeno i razlika u signalu u najudaljenijem dijelu stana se osjeti i na brzini i jačini signala,mjereno sa tri različita uređaja i tri različita programa. Ovo zadovoljstvo me koštalo 103kn...nosače za antene sam napravio sam od lima, od onih poklopaca od kućišta za prazne pci slotove...

Imaš li slike odozada da vidim kako izgleda?
Inače bi meni ovo dobro došlo.
Pošto me dijeli 2-3 zida i jedno 30m.
turbojc je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 12:30   #1327
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Pazite se, ima članak u njemačkom PC-weltu,kako njemački t-com naplačuje nevračanje
i namjerno oštećene rutere između 100 do 160 eura do pet godina starosti,a bojim se što se tih pravila tiće ni kod nas nije drugačije.

ko zna njemački evo:
http://www.pcwelt.de/ratgeber/Vorsic...-10014596.html
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 14:37   #1328
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,062
Krasno, meni otpala antena sa Thompsona, sad samo žica viri.
Zovem odma da vidim dal su spremni zamjeniti il će naplatiti.
Jel ima neka caka kako dobiti ZTE umjesto Speedporta?
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2016., 16:45   #1329
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Krasno, meni otpala antena sa Thompsona, sad samo žica viri.
Zovem odma da vidim dal su spremni zamjeniti il će naplatiti.
Jel ima neka caka kako dobiti ZTE umjesto Speedporta?
trebalo bi raditi razliku između oštećenja (habanja)koji nastaju normalnom upotrebom,i onih gdje se vidi upotreba sile,
jer ti ruteri nisu naše vlasništvo nego vlasništvo t-coma ,koji su u našem najmu dok smo kod njih tako stoji u uvjetima poslovanja,
rok trajanja rutera je 5 godina tek onda se otpisuje,da bi tako moglo biti i kod nas vidiš po tome kad ti mjenjaju ruter
koju sve proceduru prolaze sa razduživanjima i preuzimanjima,ono što hoću reć da ak već hoćete preinake radit (dodatne antene)
onda pazite da se sve može vratiti u prvobitno stanje,a da se na i u ruteru to neprimjeti.

bar ovi moji tehničari bez problema za brzine do 100 ti daju ZTE samo treba tražiti, za 200 i eventualno 500 jedino što imaju zbog 1Gb portova je nažalost speedport
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2016., 12:48   #1330
HyperX
Registered User
Moj komp
 
HyperX's Avatar
 
Datum registracije: May 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 78
Ovo moje se vrati na tvorničko izdanje za 10 min,9 min da ga otvorim i minutu da priključim dva kabela od orginalnih antena...ove moje antene su ionako samo zakačene kao vješalice od iza,ništa nije bušeno ni oštećeno...
__________________
HyperX je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.07.2016., 15:44   #1331
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor HyperX Pregled postova
Ovo moje se vrati na tvorničko izdanje za 10 min,9 min da ga otvorim i minutu da priključim dva kabela od orginalnih antena...ove moje antene su ionako samo zakačene kao vješalice od iza,ništa nije bušeno ni oštećeno...
stvarno za pohvalit
al nije na odmet upozoravat ljude da neoštečuju barem na očigled.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2016., 21:35   #1332
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Jučer sam dobio ovaj router i za sada je puno bolji od ZTE ZXDSL 931VII sa kojim sa imao problema (kod određenih funkcija) i koji je prestao raditi nakon nepuna 3 mjeseca.
Isto tako wifi signal je bolji, stabilno radi internet čak i u vrtu dok sam ZTE rijetko mogao uhvatiti, a kad i jesam signal je bio tako slab da je internet bio praktički neupotrebljiv.
Također ljepše izgleda i ima preglednije sučelje.

Edit: Izgleda da i mrvicu bolje rezultate daje kod speedtest, naravno to može oscilirat bez obzira na router, ali eto. Slika u potpisu je bila sa ZTE.

Zadnje izmijenjeno od: japa. 31.07.2016. u 21:44.
japa je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2016., 20:35   #1333
NanoKarlo
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Split
Postovi: 1
Citiraj:
Autor .Delboy Pregled postova
Spojio sam ruter na serial, ništa posebno u bootlogu, standardni boadcom CFE u koji se nemože ući, ali se može kad završi boot logirati u nekakav info shell, login je root bez passworda, i unutra ima par beskorisnih naredbi,( board info, i ispis arp table, wlan klijenata, ip adresa).

Ima komanda za linux shell, ali pita user i pass, i odmah kaze kad se upise user ako je ispravan, tako da jedino tech prima, ali neznam koji je password, probao sam razne kombinacije ali ništa ne odgovara.

Serial pinout:




EDIT:

Uspio sam ući u root shell, otvoren je ssh ali samo preko management(tr69) interface, tako da jedino na konfiguraciji za ftth se može pristupiti.

Ima program sa kojim se može mjenjati i čitati konfiguracija, pa sam izvukao da postoji drugi user "administrator" sa lozinkom !tc0Mht + onaj kod sa naljepnice, ali nemože se logirati u web ui sa njim i nije mi baš jasno gdje točno se može izmjeniti da se svi izbornici vide u web ui jer postoje one sakrivene opcije, nije da nepostoji html file, ali u configu nisam ništa našao da bi se prikazali.
Pozdrav bili bio ljubazan da podijeliš koji si program koristio za čitanje konfiguracije ako moš ubacit link za njega.
NanoKarlo je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 21:58   #1334
Ian
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1
036 je fino radila i eto ti usred ljeta oni puštaju 039 verziju, naravno kaos nastao, tjedan dana već sranja imam.

Da li netko ima 036 verziju firmware na kompu pa da je uploada i stavi link ovdje?
Ian je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2016., 23:08   #1335
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor Ian Pregled postova
036 je fino radila i eto ti usred ljeta oni puštaju 039 verziju, naravno kaos nastao, tjedan dana već sranja imam.

Da li netko ima 036 verziju firmware na kompu pa da je uploada i stavi link ovdje?
nema opcije downgrade u 039, moras zamoliti szk da ti ga spuste na stariji fw ali ce ti se sam opet nakon nekog vremena dignuti na 039...jedino rjesenje je kupiti vlastiti ruter a speedport u brigde ili traziti zamjenu ovog rutera sa zte ali to mi nije urodilo plodom iako mi je szk u oba puta kad sam trazio rekla da nema problema, no nakon toga od njih ni traga ni glasa (na korisnickim stranicama pise da je smetnja uklonjena, niti je tko dosao zamjeniti ruter niti me tko nazvao da javi da ne zele)
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2016., 14:46   #1336
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
nema opcije downgrade u 039, moras zamoliti szk da ti ga spuste na stariji fw ali ce ti se sam opet nakon nekog vremena dignuti na 039...jedino rjesenje je kupiti vlastiti ruter a speedport u brigde ili traziti zamjenu ovog rutera sa zte ali to mi nije urodilo plodom iako mi je szk u oba puta kad sam trazio rekla da nema problema, no nakon toga od njih ni traga ni glasa (na korisnickim stranicama pise da je smetnja uklonjena, niti je tko dosao zamjeniti ruter niti me tko nazvao da javi da ne zele)
prigovori@tcom.hr

kad tehničar dođe zamoliš ga da te skine sa acs ,da ti se automatski nevrača novi firmware
vlastiti ruter je ipak najbolje rešenje za optiku
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 04.08.2016. u 14:55.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2016., 18:35   #1337
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
prigovori@tcom.hr
prigovori@t.ht.hr

poslao sad prigovor pa sta bude
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2016., 19:33   #1338
HyperX
Registered User
Moj komp
 
HyperX's Avatar
 
Datum registracije: May 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 78
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
prigovori@tcom.hr

kad tehničar dođe zamoliš ga da te skine sa acs ,da ti se automatski nevrača novi firmware
vlastiti ruter je ipak najbolje rešenje za optiku
Da,ako ne misliš imati preko 100/20 jer oni sa gigabitnim portom su oko 500-600kn,a oni još skuplji kvalitetni opet moraš spajati preko ovog speedporta,tek ada budeš mogao kompletno izbaciti njihov router se po meni to isplati...
__________________
HyperX je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2016., 04:03   #1339
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor HyperX Pregled postova
Da,ako ne misliš imati preko 100/20 jer oni sa gigabitnim portom su oko 500-600kn,a oni još skuplji kvalitetni opet moraš spajati preko ovog speedporta,tek ada budeš mogao kompletno izbaciti njihov router se po meni to isplati...
1.)bolje sa strane t-coma (čitaj bolji ruter ) možeš sanjat,i tehnička služba i prigovori jednostavno ignoriraju pitanja o speedportu ,hakomu je to stvar provajdera,e sad dali investirati 500-600kn pa imat internet ok ,ili plačat 200+ kuna mjesečno i imat svakodnevne ispade,je pitanje koji svako mora za sebe odgovoriti.
2. (Ako je telefon neophodan)nije istina barem na optici da mora ići preko speedporta,svaki ruter koji podržava vlan taganje može se direktno spojiti na ont i bez speedporta,možeš paralelno spajati ruter i speedport preko swicha,možeš sa ruterom koji podržava dd-wrt speedport staviti iza rutera,sve je u temi 100 puta valjda objašnjeno.

p.s. za raskid ugovora nemoraš t-com baš previše moliti,samo pogledaj što su ti alternative,ako malo prolistaš po forumu baš ih i nema.
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2016., 08:34   #1340
jaZey
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 20
uzasan wifi download

Znaci unazad nekoliko dana nešto se promijenilo, pretpostavka upgrade fw-a barem koliko vidim u topicu al svejedno mi je jako čudno.

Download preko lana je 20/2 dok mi je preko WiFI-a 0,5-6/2 kako kad, i to cak drito ispred routera, mjereno laptopom, mobom, uvijek isto, ako je signal slab ne bi li trebao bit slab i u uplodu a ne samo u downloadu, to me buni.

Pokušao sam resetiranje čačkalicom, resetiranje kroz router, resetiranje i vraćanje na tvorničke kroz router, manje vise sve sto mi je palo na pamet, ima li tko još koju ideju ili se naoružat živcima i zvat szk
jaZey je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2016., 10:16   #1341
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor jaZey Pregled postova
Znaci unazad nekoliko dana nešto se promijenilo, pretpostavka upgrade fw-a barem koliko vidim u topicu al svejedno mi je jako čudno.

Download preko lana je 20/2 dok mi je preko WiFI-a 0,5-6/2 kako kad, i to cak drito ispred routera, mjereno laptopom, mobom, uvijek isto, ako je signal slab ne bi li trebao bit slab i u uplodu a ne samo u downloadu, to me buni.

Pokušao sam resetiranje čačkalicom, resetiranje kroz router, resetiranje i vraćanje na tvorničke kroz router, manje vise sve sto mi je palo na pamet, ima li tko još koju ideju ili se naoružat živcima i zvat szk
probraj se igrat sa kanalima u wifi postavkama
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2016., 13:28   #1342
turbojc
Premium
Moj komp
 
turbojc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonski Brod.
Postovi: 162
Ima li netko možda saznanja što se događa u zadnje vrijeme?
Veza mi abnormalno puca, signal je strašno slab, i izgleda da su me stavili na .39 FW.
Ima li tu kakvog spasa da se nešto poboljša? Jer nemoguće je biti na internetu, em veza puca, em je sporo, em ne želi učitati.
turbojc je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2016., 13:56   #1343
jaZey
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 20
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
probraj se igrat sa kanalima u wifi postavkama
i to sam probao, skinuo cak i wifi analyzer, stavio na kanal koji se najmanje koristi oko mene al i dalje niks, pricekat cu jos dan dva, moze se urazumi
jaZey je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2016., 17:26   #1344
HyperX
Registered User
Moj komp
 
HyperX's Avatar
 
Datum registracije: May 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 78
Ima li netko možda ideju, naime prijatelj koji je također na optici i dobio je speedport kupio je TP-link 841ND router da bi na katu poboljšao wlan signal. E sada problem je tu što mu prizemlje ima dobru pokrivenost speedportom, ali na katu tp-link ima izvrstan signal ali nikako nemože ostaviti brzinu od 100mbita wirelessom. Googlanjem došli do saznanja da taj model routera može max propustiti 90mbita kroz wan...tako da je sve uredu,limitiran je za tih 10mbita zbog routera...

Zna li netko ako bi se napravio wds bi li onda preko wirelessa mogao dobiti punih 100mbita? Jer speedport šalje tu brzinu bežično,a tp-link može max 300mbita bežično...?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: HyperX. 11.08.2016. u 18:15.
HyperX je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2016., 19:30   #1345
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Uvijek je wireless sporiji od žice, barem ovi "narodski" N 300 uređaji, još ako je u igri wifi repeter mora biti manje.
Ako je 841ND žicom spojen na gl. router onda dobiješ max. šta može isporučiti, poželjno neka provuče Lan kabel između katova od Speedšrota do 841ND.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2016., 19:49   #1346
HyperX
Registered User
Moj komp
 
HyperX's Avatar
 
Datum registracije: May 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 78
Tako je i napravljeno,lan kabel is Speeporta u Tp-link wan port, našli smo na netu tablicu, 94mbita je max što može isporučiti, za sada je na 90-92 ovisno kako koje mjerenje, pa kaže da je zadovoljan...
__________________
HyperX je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2016., 22:39   #1347
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
a nije nit sve u tplinku.. i onaj koji to šalje prima isto igra ulogu..
ako mu je bitno 100 mbit neka se kači na žicu, drugačije nejde
i to na gigabitnu vezu.. jer na 10/100 neče dobit 100
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2016., 01:21   #1348
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
a nije nit sve u tplinku.. i onaj koji to šalje prima isto igra ulogu..
ako mu je bitno 100 mbit neka se kači na žicu, drugačije nejde
i to na gigabitnu vezu.. jer na 10/100 neče dobit 100
moraš i u opcijama kartice na kompu,"wireless mode" - pod "vrijednosti" ukljčiti only "n" pa češ i dobit 100,ako je u ruteru isto to uključeno i šalje "n" 100+,
i eventualno podići na rureru " Channel bandwidth "sa 20 na 40MHz ako to ruter podržava,naći kanal koji ima najmanje smetnji(InSSIDer dobar programčić za analizu bežičnih mreža) i to bi trebalo biti to.
osim sa ZTE-om će uvijek biti malo ispod 100.

__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 12.08.2016. u 01:35.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2016., 16:22   #1349
Andrija M
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 465
Jel ima neki popis 3g/4g stickova koje speedport podržava ?

EDIT: Evo našao sam:

Currently supported 3G/LTE dongles:

HUAIWEI E3131/E372
ZTE MF110/MF195/MF662/MF683
Alcatel X221L/L100V

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 12.08.2016. u 17:31.
Andrija M je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2016., 18:35   #1350
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Ako ti treba (ili ce ti jednom trebat) 4G/LTE onda sa popisa jedino Alcatel L100V dolazi u obzir.
Prezime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na