Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2015., 00:54   #31
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Pa kako tako brzo završavate te igre? Vi letite kroz njih ili?
ili koriste GOD mode... - ja bi razumio da je to zbog recenzije i tako...ali kad se igra po prave..koji gušt preć u jedno popodne...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2015., 09:48   #32
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ja presao poprilicno brzo, nakon obavljenih par side questova to mi dosadilo, da idem preko cijelog grada i maltretiram se za defacto nikakve nagrade, mozda je bolje poslije, al screw it. U drugom djelu grada na startu nadjem katanu sa 1500 dmga, samo sam to vozio do kraja igre, oneshota sve

Sta se tice igre same, po meni ok za ubit vrijeme, al nista vise od toga. Graficki ok, performanse smece, cpu na 100% gpu na 35%. AI retardiran jer dodjem mobu iza ledja, zombi il human, svjetlim sa svjetiljkom u njega a on ne trza ni najmanje, ok, zombie je mrtvi idiot, al humani? Il stanem na krov zgrade 50m od ovih sta lootaju airdrop, provirim glavom i odma dobijem metak jer znaju tocno gdje sam...ma daj. Ima tih nebuloza tone, npr stojim u kuci a pala noc, sad dodju oni gadni u potjeru, jedan me vidi kroz prozor i teleportira se unutra. A tek boomeri, bjezim od potjere, zalomim u vrata i tamo boomer, reload, i tako ohoho puta.

Sta se tice atmosfere, Dead Island 1 mi je bio puno bolji. Nije da sam otupio na ovakve igre, al DI1 dio sa policijskom stanicom je jos uvijek puno bolji od ovoga. Ovdje se samo drzis krovova. Treba ubit grupu, popenjes se na auto i ubijas 1 po 1 kako dolaze. Treba ubit onog masivca? Popenjes se na nesto, i udres ga u glavu kad mozes.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2015., 16:09   #33
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Pa kako tako brzo završavate te igre? Vi letite kroz njih ili?
pa nije da sam jako forsirao, a riješio sam bar 90% side questova, jedino sam preskočio one gdje treba skupljati obične iteme kao npr kavu ako baš nisam imao dosta kod sebe kad sam došao do questa.

Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
ili koriste GOD mode... - ja bi razumio da je to zbog recenzije i tako...ali kad se igra po prave..koji gušt preć u jedno popodne...
kužim to, ali nije da je bilo jedno popodne, bilo je to 6 dana igranja tako da je ipak igra potrajala, ne kao cod od 4 sata kampanje


Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ja presao poprilicno brzo, nakon obavljenih par side questova to mi dosadilo, da idem preko cijelog grada i maltretiram se za defacto nikakve nagrade, mozda je bolje poslije, al screw it. U drugom djelu grada na startu nadjem katanu sa 1500 dmga, samo sam to vozio do kraja igre, oneshota sve

Sta se tice igre same, po meni ok za ubit vrijeme, al nista vise od toga. Graficki ok, performanse smece, cpu na 100% gpu na 35%. AI retardiran jer dodjem mobu iza ledja, zombi il human, svjetlim sa svjetiljkom u njega a on ne trza ni najmanje, ok, zombie je mrtvi idiot, al humani? Il stanem na krov zgrade 50m od ovih sta lootaju airdrop, provirim glavom i odma dobijem metak jer znaju tocno gdje sam...ma daj. Ima tih nebuloza tone, npr stojim u kuci a pala noc, sad dodju oni gadni u potjeru, jedan me vidi kroz prozor i teleportira se unutra. A tek boomeri, bjezim od potjere, zalomim u vrata i tamo boomer, reload, i tako ohoho puta.

Sta se tice atmosfere, Dead Island 1 mi je bio puno bolji. Nije da sam otupio na ovakve igre, al DI1 dio sa policijskom stanicom je jos uvijek puno bolji od ovoga. Ovdje se samo drzis krovova. Treba ubit grupu, popenjes se na auto i ubijas 1 po 1 kako dolaze. Treba ubit onog masivca? Popenjes se na nesto, i udres ga u glavu kad mozes.
ja sam planirao kupiti tu premium katanu, ali sam završio igru sa lvl 24 survivora a katana je lvl 25

hehe, ajde ok, nije da je igra super optimizirana, ali daleko bolje radi nego AC unity
eh, većina smrti su mi biti ti gadni Bomberi
samo nemoj se popeti na kombi ili auto jer veliki sa komadom betona udari auti i auto explodira a drugi veliki pa se zaleti u njega i dolje si, ali čim se uzme skill dodge su ta dva lako za ubiti
prvoga samo dođete blizu, dodge kad ovaj počne napad, i opet blizu za udarac ili 2 ako imate brzo oružje, a za drugog kad se zatrči na vas samo dodge u stranu i onda ga udariti po leđima jednom ili dva puta.

i evo nešto statistike: 32 sata gameplay-a, 66 questa, nešto više od 6k zombija ubijeno, oko 200 Rais-ovih ljudi, lvl 24 od 25 survivor, agility i power max
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 18:17   #34
gaggo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 523
Znaci igru bi mogao igrat sa FX-4100 procem, iako trazi minimalno FX-8320?

Nisu mi jasne te min system req u zadnje vrijeme
gaggo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 18:23   #35
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor gaggo Pregled postova
Znaci igru bi mogao igrat sa FX-4100 procem, iako trazi minimalno FX-8320?

Nisu mi jasne te min system req u zadnje vrijeme
Ja igram na Phenom II x4 920 pa igra ide solidno dobra kakav taj procesor ima single thread perfomance.

Drugim rijecima,raditi ce.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 18:24   #36
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
To je zbog glupih konzola. Kod mene ide jedan dio sa 60fps drugi sa 40fps i sl... VRam i ram su prek 3 i 10gb..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 19:21   #37
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
To je zbog glupih konzola. Kod mene ide jedan dio sa 60fps drugi sa 40fps i sl... VRam i ram su prek 3 i 10gb..
Kod mene R9 280x zakuca 3 gb vram samo tako,a gpu usage ispod 50 %,procesor stoji neiskoristen takoder.

A ram oko 7 gb,strahota od igre sto se tice optimizacije.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 19:25   #38
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Jel ovdje ima DOBROG SP djela ili je većinski MP orijentirana igra?
  Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 20:07   #39
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
SP naravno..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 21:12   #40
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Da. Ono što sam prije napisao o 60 fps ne drži vodu.
Prva misija gdje izađeš van iz onog nebodera i voila, evo te na 23-60 fps. Odlično
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2015., 21:23   #41
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Da. Ono što sam prije napisao o 60 fps ne drži vodu.
Prva misija gdje izađeš van iz onog nebodera i voila, evo te na 23-60 fps. Odlično
Hahaha welcome to the club i to nije najgore,budes vidio kad ti zakuca 15 fps u nekim dijelovima.

Jesi probao patch ?