Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2014., 02:11   #1651
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Može, ali firma navedena na R1 to mora provesti u svom knjigovodstvu i mora potvrditi storno račun. Ovako bi teoretski mogao netko s firminim novcima kupiti masu "nečega" na R1, iskoristiti račune za odbitak predporeza i onda stvari jednostavno vratiti i uzeti novce sebi.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2014., 20:53   #1652
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Iskreno, kad bi se i to gledalo pa di bi bio kraj ?
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2014., 09:22   #1653
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Narućio robe u vrijednosti cca 7.000 krznaša, saćekao 3 dana da sve stigne u poslovnicu, nazvali me glede robe i u toku četvrtog dana otišao po robu i provuko karticu i sve OK
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 10:22   #1654
AFK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 153
Poslao sam mail linksu prije 3 dana ali bez odgovora i dalje,...možda mi netko ovdje može dati informaciju.Kupio sam u links drakonia black koju treba reklamirati,tipkica za dpi više ne radi i miš nekad počne sam trčati po monitoru i ne reagirati...formatirao windows,probao miš na još 2 računala ista stvar...garanciju naravno imam.
Kupio bih kod njih zeus miš te sam im poslao upit da nakon reklamacije dali je moguće cijenu od drakonie black uzeti pod račun za novi miš koji želim kupiti? i kakva je to procedura koliko bih čekao i slično...hvala
AFK je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 10:32   #1655
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Citiraj:
Autor AFK Pregled postova
Poslao sam mail linksu prije 3 dana ali bez odgovora i dalje,...možda mi netko ovdje može dati informaciju.Kupio sam u links drakonia black koju treba reklamirati,tipkica za dpi više ne radi i miš nekad počne sam trčati po monitoru i ne reagirati...formatirao windows,probao miš na još 2 računala ista stvar...garanciju naravno imam.
Kupio bih kod njih zeus miš te sam im poslao upit da nakon reklamacije dali je moguće cijenu od drakonie black uzeti pod račun za novi miš koji želim kupiti? i kakva je to procedura koliko bih čekao i slično...hvala
Navjerojatnije ovako:
-odneseš miš na njihov servis
-oni ustanove da nešto ne valja (tu se čeka nekoliko dana)
-ti ponudiš nadoplatu za bolji model

S time da bi se bilo dobro kod same predaje na servis dogovoriti za nadoplatu i promjenu artikla jer mislim da ti nisu dužni izaći u susret i mijenjati artikl.
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 10:52   #1656
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Nema sa time problema u Linksu, zamjenama i nadoplatama. Bar nije bilo do nedavno kad sam zadnji put bio na servisu. Ak je mis njihov dobit ce ga za dan, dva a ak nije onda barem tjedan dana jer tolko ne ovisi o njima.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 11:20   #1657
AFK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 153
račun,garancija,kutija,papiri,sve kako sam dobio isti dan kada sam kupio miš u Links Osijek,čak imam i vrećicu links koju su mi dali iz trgovine i one gluposti sa kojima su kablovi bili vezani miš nema ni jednu crticu na sebi...volim čuvati stvari mislim da neće biti problema sa tim...javim kako je prošlo sve početkom idućeg mjeseca čim krznene životinje dođu
AFK je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 12:15   #1658
NateC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: ZG
Postovi: 195
Links je super kaj se tiće reklamacija,tak da ne bi smjelo biti problema.
NateC je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 14:17   #1659
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Ako ti je račun maloprodajni i piše način plaćanja gotovina onda te Links zajebava i može ti vratit novac samo tako.
Da moguće je da je maloprodajni, pošto je grafa ispod 5000kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 14:31   #1660
karlo10
šekler
Moj komp
 
karlo10's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 115
Moraš mailom zamoliti na support@links ili tak nešto, ako želiš doplatu za bolji/drugi miš, i navedi par razloga (realnih, npr. ako ti oblik ne odgovara), i sigurno će ti izači u susret.
Tako su meni, ja sam reklamirao Gamdias Hadesi uzeo CM storm reapera. (ovaj prvi mi nije baš oblikom odg., nisam mogao probati prije kupovine), a ovaj drugi sam isprobao u međuvremenu i nisam se razočarao.
karlo10 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 17:41   #1661
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,062
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2014., 18:11   #1662
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor AFK Pregled postova
Poslao sam mail linksu prije 3 dana ali bez odgovora i dalje,...možda mi netko ovdje može dati informaciju.Kupio sam u links drakonia black koju treba reklamirati,tipkica za dpi više ne radi i miš nekad počne sam trčati po monitoru i ne reagirati...formatirao windows,probao miš na još 2 računala ista stvar...garanciju naravno imam.
Kupio bih kod njih zeus miš te sam im poslao upit da nakon reklamacije dali je moguće cijenu od drakonie black uzeti pod račun za novi miš koji želim kupiti? i kakva je to procedura koliko bih čekao i slično...hvala
Ja sam reklamirao jednu Drakoniu i u cca 5-7 radnih dana sam dobio drugi miš. Drakonia servis je jako brz servis (više ljudi potvrdilo). Samo im odnesi miš. Ono što ti ja savjetujem općenito kod garancije, jest da napišeš pismo što ne radi itd., ja uvijek napišem tako da znaju na što još obratiti pozornost.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2014., 12:09   #1663
AFK
Banned
Moj komp