Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.04.2018., 14:24   #2101
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Ima gro birceva vec NEO usb c punjac, a i ono fensi smensi birc pa reko ajde ima i on. Kad ono kurac, ne zelim uopce razmisljat kak je uslo unutra i koliko je nagurao.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 14:43   #2102
Blackman
Banned
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Earth
Postovi: 70
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Evo da se pohvalim dodem ja jucer u birc s ekipom i nisam stigo napunit mob ono x puta ko i svi punis ga di stignes. Pitam konobara mozes mi stavit mob punit. Moze ne treba mu punjac ja onak, al ja ti imam usb c.

Okej nakon sat i nes ode ja na wc i kazem das mi mob brijem da je pun vec i kaze on daj si provjeri jel ti se napunio nekak je bilo puno lufta pogledam mob kak je bio okej cudno al nis ne kuzim. Izlazi on van zica ga frend jel moze sad njegov napunit vraca se mali van kaze nemam punjac za tvoj ( frend isto ima usb c ) i sad mi zbunjeno pa kak si moj "punio" i on pa nemate iste. Ma jok ti imas, da bi ispalo da mi je gurao micro usb unutra 👿
Čekaj, ti si dao konobaru da ti puni mob. To spada u onu kad dođe lik sa mečkom u praonicu i nonšalantno baci ključeve ekipi koja radi za siću i vikne "operite ga, fala!".
Blackman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2018., 16:21   #2103
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Blackman Pregled postova
Čekaj, ti si dao konobaru da ti puni mob. To spada u onu kad dođe lik sa mečkom u praonicu i nonšalantno baci ključeve ekipi koja radi za siću i vikne "operite ga, fala!".
Da jer osobe koje imaju za mečku peru sami auto....
Lik je trebo punit mob i snašao se, sad je on kriv što je konobar mamlaz de molim vas.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 16:28   #2104
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Da jer osobe koje imaju za mečku peru sami auto....
Ako im je stalo do auta prati će ga sami, a ne dati nekom klinji.

Citiraj:
sad je on kriv što je konobar mamlaz de molim vas.
Da, nemaš šta davati skupe uređaje bilo kome, a kamoli konobaru da ga uštekava negdje, lol.
Ako već hoćeš puniti onda pitaš punjač pa ga ti uštekaš negdje da je telefon pored tebe, barem je to meni logično.
Ali voteva, sad zna za ubuduće.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 16:35   #2105
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Decki kao da nikad nigdje niste punili mob van kuce. I nije da sam to jednom napravio i imao problema dosad. Ja sam sa sobom imao svoj punjac bas iz razloga koji mi se dogodio. Birc je bio fensi smensi reko okej ima covjek usb c kabel. Ispostavilo se da nema jbg, na terasi bas ne vjerujem da bi ga imao gdje samostalno ustekat. Decko je imao cca do 25 god nisam bas ocekivao takav kiks u najgorem slucaju pitanju po pitanju micro usba sam uvijek gledao kako ga ustekavam pa me iznenadilo da nije provjerio. No dobro sta je tu je.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 17:03   #2106
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ovo spada u onaj common sense kojeg spominjem kada su tema kejsovi i zastite
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 17:03   #2107
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Decki kao da nikad nigdje niste punili mob van kuce. I nije da sam to jednom napravio i imao problema dosad. Ja sam sa sobom imao svoj punjac bas iz razloga koji mi se dogodio. Birc je bio fensi smensi reko okej ima covjek usb c kabel. Ispostavilo se da nema jbg, na terasi bas ne vjerujem da bi ga imao gdje samostalno ustekat. Decko je imao cca do 25 god nisam bas ocekivao takav kiks u najgorem slucaju pitanju po pitanju micro usba sam uvijek gledao kako ga ustekavam pa me iznenadilo da nije provjerio. No dobro sta je tu je.
pa ne punim mob nigdje osim doma/poslu ili u autu. Ne znam jesam li 2 puta u 20 godina dao nekome da mi stavi mob puniti, a da prije toga nisam sam pogledao kakav kabel ima

dobro si prosao, dobra anegdota i to je to
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 17:11   #2108
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Ovo spada u onaj common sense kojeg spominjem kada su tema kejsovi i zastite
Oprosti sto nismo svi nadprosjecno pametni kao ti.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 17:44   #2109
Blackman
Banned
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Earth
Postovi: 70
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Oprosti sto nismo svi nadprosjecno pametni kao ti.
Nije to stvar pameti. Samo nonšalancija. IMHO.
Blackman je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 21:09   #2110
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Oprosti sto nismo svi nadprosjecno pametni kao ti.
Ne moras biti nadprodsjecno pametan da bi imao "common sense", to je bas suprotno od onoga sto govorim.

Kao kad ljudi imaju "peh" pa razbijaju mobitele a stalno telefoniraju sa rukama punim vrecica iz shoppinga i ispadne im jer ga drze ramenom na uhu. Takve situacije je tako jednostavno izbjeci. Nebi mi palo na pamet dati mobitel kojekakvim mamlazima u kaficima, posebno ne sa USB C prikljuckom.

Ali dobro, recimo da si dobro i prosao
Rista je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2018., 21:22   #2111
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Evo pred ocima mi sestri ispade telefon i bas dobro tresnu. Sva sreca pa ekran nije pukao. I prosli sto je imaoa joj je ispadao. Kad radi gluposti, zato odmah narucujem neki armor case. Mozda cak onaj 360 stupnjeva case.


Sent from my iPhone using Tapatalk
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2018., 01:20   #2112
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
Umotaj ga u krpu i selotejp. Samo da slusalice vire iz toga.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2018., 11:05   #2113
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Decki kao da nikad nigdje niste punili mob van kuce. I nije da sam to jednom napravio i imao problema dosad. Ja sam sa sobom imao svoj punjac bas iz razloga koji mi se dogodio. Birc je bio fensi smensi reko okej ima covjek usb c kabel. Ispostavilo se da nema jbg, na terasi bas ne vjerujem da bi ga imao gdje samostalno ustekat. Decko je imao cca do 25 god nisam bas ocekivao takav kiks u najgorem slucaju pitanju po pitanju micro usba sam uvijek gledao kako ga ustekavam pa me iznenadilo da nije provjerio. No dobro sta je tu je.
Kao što već rekoše - auto i kuća. Ne znam gdje bih baš ostavio mobitel na povjerenje tamo nekome, kad kažeš nosiš svoj punjač - samo žicu ili i ciglicu ?
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2018., 12:30   #2114
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Bas gledam, 09.02. Aktivirao G6, povuko je 2 apdejta i odtad niš, muk od strane LG-a...
Podrska vrh
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2018., 12:48   #2115
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
Bas gledam, 09.02. Aktivirao G6, povuko je 2 apdejta i odtad niš, muk od strane LG-a...
Podrska vrh
Jebiga, jedinu pravu podršku za update ima Apple i tu je kraj price. Nitko nema toliko brz i effektivan update.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 00:25   #2116
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
apple nije ima normalan update već godinama.
uvik neki quickfixevi i sjebani uređaji tjednima prije fixeva, stoga nemoj ih ni spominjati.
odavna je pala njihova kvaliteta.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 08:59   #2117
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,941
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Jebiga, jedinu pravu podršku za update ima Apple i tu je kraj price. Nitko nema toliko brz i effektivan update.
2 defektna pa jedan da pokrpa prosla 2+2 nova emojia hahhh

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 09:58   #2118
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
A bas, apple koliko je god brz u izbacivanju softa, samo krpaju sto su zasrali, tipa izbacili su ios 11 kompletno nezavrsen proizvod da bi ga krpali do sadasnjeg iosa 11.3 koji napokon radi kak spada i koji je trebao bit day one iOS 11

A inovativnosti i vizualne promjene nikakve jos od iOS-a 7...

Sent from LG G6
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 11:06   #2119
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
@forace i zicu i ciglicu...

Ja od lad imam g6 imao je sigurno preko 10 apdejta. Iskreno samo 3 jedan za drugim kad sam ga kupio mj, dva kak je izaso. Ali da kaskaju u zadnje vrijeme s tim da.

Apple mislim da ste svi svjesni namjerno izbaci loa ios da mozda sjebe koji iuredaj pa ono ko te jebe kupi novo. Tu politiku najvise drkaju u zadnjih par god. Stovise mislim da su mi ios 6 pa i 7 ostali kao najdrazi i najbolji. Ovo sve ostalo, meh cura uzela 8icu lijepo je to. Al moja 5ica je u ono vrijeme bila avion za danas 8icu.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 00:57   #2120
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
Dakle kolko sam vidio, potvrđeno da G7 ima notč bezveze
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2018., 19:09   #2121
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Hajd sto ima notch, nego ima i top bezel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 12:52   #2122
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Razmisljam o ringke air prism caseu doduse muci me jedna stvar. Neki proizvodaci navodno imaju caseve koji ne požute s vremenom nikad. Dali imate kakva iskustva sa slicnima ?

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 19.04.2018. u 15:56.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 12:56   #2123
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Mislim da su šanse da Ringke ne požuti , minimalne u najbolju ruku.
Ona je cijela TPU šta ne? Požutiti će.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 13:07   #2124
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
TPU gumene maskice mi sve pozute s vremenom, a nepusac sam i nebaustelac (nillkin, neke kineske jeftine). Ringke fusion mi jos ne pokazuje te znakove iako nije TPU nego neki plexiglas.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2018., 16:30   #2125
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
A da cito sam po redittu malo, da tpu je znam da pozute pas mater, a tak mi je jeben case ocu ga od kad sam kupio g6icu. A glupo mi je na platinum boju uzet crni case. Koliko vidim sta ekipa pise jedan je reko da mu clear case od ringkea u 2 god nije pozutio sad hmm. Ne znam cudno al ajde. Al ja ne znam dal sam ja zabrijao, al se meni cini da je prije za g6 bio air prism u sivoj boji i tu sam htio al je bila 25$ to mi je bilo too much za case a sad sam naso za 10$ i frendica mi vec naruci i sjetim se pa clear je tpu pozutit ce, vec imam jednu zutu i bas iz tog razloga ju ne furam vise. Dobra mi je i air model prozirno crni, al ta prizma mi brutalno izgleda. Aaaaaaaa
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2018., 20:09   #2126
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
G7 će imati mogućnost 'skrivanja' notcha na način da će zacrniti dio ekrana oko njega pa će on vizualno nestati jer će izgledati kao povećani bezel.
http://www.slashleaks.com/l/lg-g7-th...-customization
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2018., 21:23   #2127
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
uopce ne razumijem cemu se tako glupirati i izmisljati toplu vodu.

ionako ogromni ekrani nemaju nikakvog benefita od tih notcheva. nije da smo jos u doba 3.5" ekrana pa je svaki mm dijagonale bio bitan.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2018., 21:49   #2128
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Notch je design flaw sam po sebi. Na LCDu ovo "skrivanje" izgleda jeftino jer crna opet nije crna, a na amoledu ne smijes konstantni crni status bar jer ce se sadrzaj onda zapeci. Ako su vec toliko zapeli za maksimalno iskoristavanje prostora, onda neka izvole ili napraviti ono sto je gejfon, dakle bez bezela dolje, ili kao Xiaomi Mi Mix bez notcha i bezela gore a ostalo strpano u bezel dolje. Ovo sto LG i ostali copycat proizvodjaci rade je najgore iz oba svijeta.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2018., 22:57   #2129
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
Nebih niš rekao da već nema jebene bezele. Taj notch je baš fail, furaju ga jer kopiraju iphone i to je sva mudrost. Sjebali su mob
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2018., 11:01   #2130
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
novi info sa XDA

LG Korea confirm that the update of LG G6 will available from April 3o

prijevod sa službene stranice

LG Electronics will upgrade the operating system (OS) of LG G6 to Android 8.0 'Oreo' from 30th.

LG Electronics has been providing 'Oreo' upgrades for the first time as a smartphone maker in Korea last December through LG V30. Based on accumulated technology and know-how, LG upgrades the latest OS upgrade to LG G6.

This upgrade is the first line of the 'Software Upgrade Center', which was launched in March for quick and systematic smartphone customer care. The center is a permanent organization to provide stable and ongoing support for occasional OS upgrades. Following this LG G6, LG V20 and LG G5, which were launched in 2016, will also be upgraded to Oreo.

The upgrade is available both wireless and wired. Customers who use the LG G6 can receive the software update notification from their smartphone, upgrade wirelessly, or connect to the PC and upgrade through the LG Bridge program. The 'LG Bridge' can be installed from the mobile phone download center of LG Electronics homepage.

Android 8.0 'Oreo' speed, battery and basic performance, screen configuration, graphics and overall improved. You can enjoy various convenience functions such as adding PIP (Picture In Picture) function that allows users to watch video and continue viewing images on a small screen even when another app is running, and support for high-resolution sound source LDAC that minimizes sound source loss.

LG Electronics plans to add new features such as the 'sympathetic AI' introduced by the LG V30S ThinQ to the LG G6.

The LG G6 is a premium smartphone with a 5.7-inch full-vision display that gives a full 18: 9 aspect ratio, an optimal grip to handle with one hand, and the highest level of durability. Astro Black, Ice Platinum, Mystic White, Terra Gold, Marine Blue, Lavender Violet, and Raspberry Rose.

"We will continue to provide stable and continuous after-sales services such as upgrading the OS and adding new functions to existing products," said Lee Seok-su, CEO of Software Upgrade Center at LG Electronics. "LG Smartphones can be trusted by customers I will try to make steady efforts. "
Spikeman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na