Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2015., 18:02   #271
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Ta Pensacola ne zavrijeđuje ni tier 4 a ne tier 7...

Smece od broda.

Armor od majoneze.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2015., 19:27   #272
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Nakon Clevea, koji je samo spray and pray, Pensacola je drugi stil igre, Sad imas ogroman reload al odlican dmg, mozes komotno tuc AP na sve oko sebe.

I meni je prelazak sa cleva na pepsi bio zajeban. Al to je cruiser koji je long range brawler i AA support. Nemas oklop za brawl, i imas ogroman reload tako da ce te cleve razorit ako ga ne drzis na rangeu npr

Meni je nakon Furatake i muke sa grindom, Aoba sjela ko cuo, izgrindao 70k expa ko od shale. Sad sam na Myoko, broadside sa Ap na BB i dignem 7k bez citadela hita, a ako opalim cruisera, odleti u delta kvadrant. HE lozi ko bolestan, a topovi imaju tako mali spread da je sitina sta kazu, sa Myoko NEMOZES promasit sta gadjas. Od 5 double topova, znaci 10 hitova, pogodit sa 6-8 na 10-13km je bolesno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2015., 19:54   #273
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Ako ti je myoko dobar onda čekaj da vidiš šta je mogami, pogotovo sa 203mm upgradeom
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2015., 20:03   #274
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ako ti je myoko dobar onda čekaj da vidiš šta je mogami, pogotovo sa 203mm upgradeom
Uzeo si Upgrade ipak? Znači dobro puca s 203?
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2015., 20:05   #275
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Da da, jako zajeban + 203mm topovi se puno brže okreću od 155mm.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2015., 21:40   #276
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Neo Imam par brodova za koje igram. Svidio mi se Cleveland, pa ga nabavio. Cijela IJN grana mi se svidja, barem iza Furutake. Mogami mi je glavni cilj cruiser grane.

Onda idem na IJN BBove kad ovo dovrsim. Poslije toga.... ko zna.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2015., 23:43   #277
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Nakon patcha nesto je bolji MM za moju Auroru...sto se vidi iz prilozenog

__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 00:59   #278
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tak sam puko sa Furutakom da sam ju prodao. Sad sam opet na Kumi koja mi je elite i sad grindam. S druge strane kod amera, Omaha mi je super.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 01:06   #279
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Yup, furataka je ubojica volje i zivaca. Al kad je predjes i unlockas Aobu e onda pocinje uzivancija. Sa Aobom imam prosjecno vise EXPa i dmga po borbi nego sa Clevelandom, sta je cudo.

A tek iza Aobe? Kazem ti, isplati se pregrmit to sranje od broda.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 01:14   #280
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Tak sam puko sa Furutakom da sam ju prodao. Sad sam opet na Kumi koja mi je elite i sad grindam. S druge strane kod amera, Omaha mi je super.
Kako si ono napisao nekidan pa izbrisao? Nije Furutaka za svakog, čujem od iskusnijih da je za nju potrebno malo više koristiti mozak ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2015., 02:46   #281
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Problem Furutake je taj sto se ne snalazi dobro u rukama nubova.
Dosta je pogledat profile likova na wows forumu koji kukaju nad sudbom kletom sto im je poslala Furutaku,sve sami profi igraci.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 10:03   #282
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Kako si ono napisao nekidan pa izbrisao? Nije Furutaka za svakog, čujem od iskusnijih da je za nju potrebno malo više koristiti mozak ?
Jel ti to mene prozivaš mladiću? Zaboravio si da sam nobčina u WOWu ...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 10:17   #283
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Hawker
Pokazi noobovima svoj profil sa Furatakom. Zivo me zanimaju statsi.

Npr overall Furataka na NA serveru:
121,591 Odigranih
987 Average exp
24,624 Average dmg

EU server
152.700 Odigranih
1.019 average xp
25.112 average dmg


Kuma (ilitiga tier ispod furatake)
NA / EU server
138.778 / 156.243 odigranih
1.024 / 1.051 average exp
28.058 / 23.453 average dmg

Brod tier ispod ima bolje statse. Ajmo tier iznad, tj Aoba.

NA / EU server
99.168 / 129.229 odigranih
1.561 / 1.604 average xp
34.130 / 35.462 average dmg

Sve skupa, brod tier ispod furatake ima vise average xpa, i vise dmga napravljenog. Brod iznad ima vise xpa i dmga napravljenog, logicno. Kako to da je onda furataka po svima ocajan brod i samo je dobar u specificnim situacijama, citaj kad ekipa sa druge strane nezna ni koju igru igra. Cak je i buffana jer je underperformala uzasno, a ovi statsi su sa ukljucenim rebalansom.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 10:37   #284
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Jel ti to mene prozivaš mladiću? Zaboravio si da sam nobčina u WOWu ...
Onda se ne trči pred rudo s takvim komentarima mladiću
Ok, bilo-prošlo.
Činjenica je da je furukaka i nakon patcha i dalje najmanje poželjan brod od svih u igri.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 19:17   #285
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Onda se ne trči pred rudo s takvim komentarima mladiću
Ok, bilo-prošlo.
Činjenica je da je furukaka i nakon patcha i dalje najmanje poželjan brod od svih u igri.
Neznam o čemu zboriš. Rekao sam da je Furutaka za iskusne brainere. Ja to nisam. A koliko čujem i iskusni su jedva čekali da je se riješe.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 22:39   #286
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Više manje čovjek je pokrio sve pa i ono o čemu vi pričate...Najkomentiraniji video na WOW forumu a negdje od polovice čovjek priča o balansu odn. disbalansu nekih brodova...vrlo zanimljivo i informativno

https://www.youtube.com/watch?v=hoNS...ature=youtu.be

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 19.09.2015. u 22:48.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2015., 23:32   #287
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Cek cek, nasrao se o igri ko da mu se posrala u dorucak.

I sad se jos uspizdio jer je brod iz 1910 los po statsima u odnosu na sta? Torpedne camce iz tog doba? Pa kakav bi trebao bit? Ovo je RPS igra, destro ganja BB, cruiser ganja DD, BB ganja cruisere. Amerima su cruiseri bili support role, i zato imaju odlican AA i prosjecne topove. Japanci su drzali cruisere ko main battleforce i shodno tome su imali los AA al odlicne topove.

A koliko vidim, najvise je nadrkan sta destroyeri nisu jos vise OP. Hoces vidit dosadni gameplay? Igraj DDa, samo stojis van detection rangea od 6.1km (ovisno o brodu) i bacas torpeda. Ako u cijeloj partiji pogodis sa 3 torpeda, napravio si dmg koji cruiser treba krv ispisat da napravi.
Igrao sam sa DDima, i igrao bi jos da mi jednostavno nije dosadno, ne koristi topove, iskljuci AA i ako avion ne dodje na 2-3km od tebe, nikad te nece vidit. A dok samo bacas torpeda, imas perma-cloak.

Da igra jos nema klanove i te sitnice, pa nema....jos. Nije ni WoT izasao kompletan. Koliko se sjecam izasao je sa njemackom i ruskom granom tenkova. Ameri su dosli naknadno.

Jel igra savrsena? Nije. Jel zabavna? Je.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2015., 11:51   #288
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Za neke brodove ima pravo i definitivno činjenica da iznad t8 moraš bit lumeni da ne pušiš lovu bez premium acc...o tome se pisalo i ovdje. Također spominje da je igra zabavna.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2015., 12:53   #289
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Americke i Japanske krstarice su imale slicnu vatrenu moc za vrijeme WW2. Ameri su opcenito imali daleko bolji AA na svim brodovima jer su pravilno prepoznali prijetnju kao sto su Japanci prvi prepoznali vaznost nosaca aviona i prvi ih primjenili kao glavnu udarnu moc (Kido Butai iliti 1. Mobile strike fleet.
S tim sto je jedna frakcija IJN forsirala preskupe i nepotrebne projekte poput Yamata.

Japanci su bili majstori upotrebe lakih krstarica i razaraca (ko zeli znat vise neka gugla adm. Raizo Tanaka) i to je pokusano(lose) pretociti u ovu igru.

Edit: takpdjer u igri nije uopce prikazana superiornost japanskih lovaca sa pocetka rata kad je A6M2 bio dominantan i to je trajalo do Midwaya kad je poginula vecina iskusnih pilota koji su se borili jos u Kini. Mislim da je i sam Saburo Sakai letio citav rat na A6M2.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2015., 14:20   #290
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Americke i Japanske krstarice su imale slicnu vatrenu moc za vrijeme WW2. Ameri su opcenito imali daleko bolji AA na svim brodovima jer su pravilno prepoznali prijetnju kao sto su Japanci prvi prepoznali vaznost nosaca aviona i prvi ih primjenili kao glavnu udarnu moc (Kido Butai iliti 1. Mobile strike fleet.
S tim sto je jedna frakcija IJN forsirala preskupe i nepotrebne projekte poput Yamata.

Japanci su bili majstori upotrebe lakih krstarica i razaraca (ko zeli znat vise neka gugla adm. Raizo Tanaka) i to je pokusano(lose) pretociti u ovu igru.

Edit: takpdjer u igri nije uopce prikazana superiornost japanskih lovaca sa pocetka rata kad je A6M2 bio dominantan i to je trajalo do Midwaya kad je poginula vecina iskusnih pilota koji su se borili jos u Kini. Mislim da je i sam Saburo Sakai letio citav rat na A6M2.
a6m2 odn. poznatiji kao Zero je imao i jedan feliki problem a to je fuel tank. Gorio je ko šibica. Isto tako nije mogao pratiti amere u poniranju ali je bio okretan ko čigra i imao veliki domet...

Ali dosta offtopica, nobčina se konačno počela ufuravati u igru:

Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2015., 01:33   #291
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Srusis im 59 aviona i nubovi opet izgube.

Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2015., 12:29   #292
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Meni se dogodilo da smo na kraju bili 2vs1 i lik u drugom brodiću išao valjda srati...random zabava
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 13:39   #293
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 13:54   #294
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Jebote, osim Princ Eugena i Bit + Tirp, nemogu se sjetit njemackih krstarica. Jel ima igdje ko najava tech treea i sta bi mogli dobit.
A za ruse se zna da ce bit OP ko i uvijek.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 14:01   #295
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Mislim da nisu još svi ni napravljeni, puštat će ih vjerovatno jednog po jednog.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 14:09   #296
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Jebote, osim Princ Eugena i Bit + Tirp, nemogu se sjetit njemackih krstarica. Jel ima igdje ko najava tech treea i sta bi mogli dobit.
A za ruse se zna da ce bit OP ko i uvijek.
Realno jedina klasa teskih krstarica sto su Nijemci imali je klasa Hipper (Hipper,Printz Eugen,Blucher),ostalo ce vjerojatno bit papirnati projekti i lake krstarice.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 14:27   #297
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Zanimljiva je i ta klasa Panzerschiff (direktni prevod - oklopni brod) "pocket battleship" odn. džepni bojni brod (službeno su spadali pod teške krstarice) tipa Graf Spee i društvo koji su sudjelovali u legendarnoj bitci kod River Plate...Fora je u tome što su švabe morali (zbog versajskog pakta) kemijati s tonažom nakon 1. svj. rata p su onda nakalemili teške topove na krstaricu, one koji bi uredno išli na veći bojni brod...
BTW, Moj ciljani lineup je: Cleveland, Mogami, Prinz Eugen, Tirpitz, Yamato..

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 22.09.2015. u 14:34.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 14:38   #298
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Zanimljiva je ta klasa Panzerschiff (direktni prevod - oklopni brod) "pocket battleship" odn. džepni bojni brod (službeno su spadali pod teške krstarice) tipa Graf Spee i društvo koji su sudjelovali u legendarnoj bitci kod River Plate...
Nisu spadali pod teske krstarice.
Nijemci su ih nazvali samo Panzerschiff,niti jedna mornarica nije imala nista slicno.
Brodovi su dizajnirani da bi se uklopili u Versajski ugovor.

Najbolje su koristeni kao gusari radi ogromnog radijusa kretanja zahvaljujuci diesel motorima. Trebali su biti u mogucnosti unistiti svaki brod koji je brzi od njih i biti brzi od svakog koji je jaci (Osim Hooda itd..)
Za razliku od tih ipak ogranicenih brodova sljedeca klasa ,Scharnhorst, je bila puno bolje dizajnirana.

Scharnhorst je kao battlecruiser,ali je imao standsrdni oklop bojnog broda i brzinu krstasa naustrb nesto manjoj vatrenoj moci (9x280mm).
Bojni krstas je ideja prvog lorda admiraliteta Fishera i njegove legendarne izjave da je "brzina oklop"
Tako da ni Scharnhorsta ne mozemo smjestit medju bojne krstase.

Tek sa klasom Bismarck su Nijemci dobili adekvatan brod za borbu sa Royal Navy.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 15:18   #299
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@gnujko
To je vise manje i moj lineup. Mogami, myoko (imam), Cleveland (imam), Bizmarck (jer je Tirp 400ak kuna a to im nedam) i Yamato. + ako se ikada natjeram dovrsit cruiser granu sa amerima, Des Moines mi je zabavan, lud rof ima.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2015., 16:05   #300
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
@gnujko
To je vise manje i moj lineup. Mogami, myoko (imam), Cleveland (imam), Bizmarck (jer je Tirp 400ak kuna a to im nedam) i Yamato. + ako se ikada natjeram dovrsit cruiser granu sa amerima, Des Moines mi je zabavan, lud rof ima.
Ma kad sam rekao Tirpitz mislio sam na Bismarck kad izadje. Nedam ni ja 400 kunića za brod. Sad sam na Aobi (preporod nakon Furutake) kod japanaca a kod amera još malo i Cleve. Onda japanski BB. Des Moines? Već si na tir10 kod amera?

BTW sad čitam na WOW forumu..neki misle da će rusi ali i švabe biti OP jer je wargamingu u interesu da nove linije budu što bolje tako da ekipa kešira...ako tako bude onda mi nema ni smisla grindat japanske BB kako sam mislio..

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 22.09.2015. u 16:20.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na