Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.02.2017., 16:45   #1561
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
@Tvrdi, je..vidim da kužiš i da si objektivan.
I da, G5 je stvarno od plastike.
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 16:54   #1562
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
@Tvrdi, je..vidim da kužiš i da si objektivan.
I da, G5 je stvarno od plastike.
Opet. Moje mišljenje vrijedi koliko i svačije. Ja nikome ništa ne namećem, neznam zašto to stalno potencirate. Ovdje iznosim svoje iskustvo i iskustvo svojih kolega i prijatelja, iz prve ruke. Ako nekom pomogne super, ako ne, neka sluša ove koji pišu kako je G5 za 3400 kn super kupnja...

lijep pozdrav
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 16:59   #1563
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Pa to i kažem, vidim da se kužiš. I da je G5 od plastike.
Ovaj koji upravo imam ispred sebe je neki metalni izrod. Čak mu je i kamera prejebena. Ovaj model je i brz, leti....al to nije isti koji ima tvoj kolega.
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 16:59   #1564
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
IMO, za 3400 kunica - S7, P9, Honor8, HTC10 su super kupnje. Isto nikako ne mogu reci za G5...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:07   #1565
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Slažem se sa @Sn4k3. G5 ima preslabu bateriju i jedan je od najgadnijih flagshipova ikada. Meni dovoljno da sam ga zaobišao u luku od 27 svjetlosnih godina. Pitanje je jel bi se i sagnuo po njega

Ali to je moje subjektivno mišljenje na temelju kojeg nikad taj mob neću bilo kome preporučiti, koliko god ima vrhunsku kameru (a ima) i koliko god bio fluidan (a je) i koliko god bio metalan (a je). Bateriju i izgled ne opraštam.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:10   #1566
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Kad sam držao G5 u ruci prilično sam bio siguran da je napravljen od kvalitetne plastike baš kao i svi LG modeli do tada...
uostalom...

LINK
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:11   #1567
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Kužim, ja se ne bi sagnuo npr za Honorom 8 koji nema aptx.
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:13   #1568
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
IMO, za 3400 kunica - S7, P9, Honor8, HTC10 su super kupnje. Isto nikako ne mogu reci za G5...
Svi nabrojani osim Huaweija su osjetno skuplji u dućanu (a o tome je bila riječ)...pogotovo na kartice

Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Kužim, ja se ne bi sagnuo npr za Honorom 8 koji nema aptx.
feature za kojim mariš ti i još poneki apsolutni audiofil...ne znači da je relevantno za prosječnog kupca..mene zaboli kuki za to...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:15   #1569
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Kad sam držao G5 u ruci prilično sam bio siguran da je napravljen od kvalitetne plastike baš kao i svi LG modeli do tada...
uostalom...

LINK
Update: An LG spokesman has pointed Android Authority in the direction of this passage in the LG G5 press release: “the insulative antenna is invisibly integrated into the body without disrupting the seamless look of the metal uni-body.” We’re awaiting further clarification, but it does sound as though the section revealed in the video might just be a small plastic antenna section while the rest of the G5 body is indeed metal. We’ll bring you further details as they arise.
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:16   #1570
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Update: An LG spokesman has pointed Android Authority in the direction of this passage in the LG G5 press release: “the insulative antenna is invisibly integrated into the body without disrupting the seamless look of the metal uni-body.” We’re awaiting further clarification, but it does sound as though the section revealed in the video might just be a small plastic antenna section while the rest of the G5 body is indeed metal. We’ll bring you further details as they arise.
Ok možda je dobrim dijelom metalan ali meni poklopac nije izgledao kao kod drugih metalnih mobitela...kako god...s tom usranom baterijom niko ga ne bi trebao gledat..za te pare...A to je puno bitnija informacija od one od čega je sastavljen.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:18   #1571
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Aha, zači došli smo do toga da je sve ok osim baterije (izgled je subjektivna kategorija)?
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:20   #1572
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa je. Osim što je najgadniji flagship ikad i što mu je baterija ispodprosječna za flagship, to je izvanredan uređaj
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:43   #1573
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Kupi Honor 8 i gotovo, ne kužim čemu toliko postova i vremena za tak jednostavan odabir za do 3 soma kuna u dućanu.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:45   #1574
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ic ga tu bi ... jeee eee aaa ... perfekt.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:48   #1575
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Waaaaait...
Wait for it...
Nexus!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 21:31   #1576
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Dok imaš 3 i pol soma krznenih na ruci i ideš kupovat smartfon po izboru, sigurno ne'š uzet G5.

Pa sama činjenica da G5 ima veću dijagonalu od S7ice, a slabiju bateriju već bi trebala bit zabrinjavajuća.

Još kad tu dodaš neke druge stvari u obzir - u svakom slučaju bi radije uzeo S7 nego G5.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 22:13   #1577
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Jizus...G5 je daleko najbolja kupnja za 3000 kn. S7 nije ni približno ta cijena.
Honor 8 sa jadnom kamerom i glosi plastikom​ mu nije do koljena. Baterija drži normalno cijeli dan. Svako veće pred spavanje ide na punjač. Za mene nikakav problem.
G5 radi ko metak, kamera top, ima sve živo i mrtvo, uključujući i aptx koji koristim za spajanje na Fokalove zvučnike ili Denon bluetooth zvučnik.
Ružan...meni ne, taj element mi je ionako nebitan i stvar je ukusa.
Hvala.
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 22:26   #1578
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Jizus...G5 je daleko najbolja kupnja za 3000 kn. S7 nije ni približno ta cijena.
Honor 8 sa jadnom kamerom i glosi plastikom​ mu nije do koljena. Baterija drži normalno cijeli dan. Svako veće pred spavanje ide na punjač. Za mene nikakav problem.
G5 radi ko metak, kamera top, ima sve živo i mrtvo, uključujući i aptx koji koristim za spajanje na Fokalove zvučnike ili Denon bluetooth zvučnik.
Ružan...meni ne, taj element mi je ionako nebitan i stvar je ukusa.
Hvala.
1. honor 8 je staklo plus metal, G5 plastika plus metal
2. honor 8 kamera je blizu P9 kamere i nikako nije jadna...G5 kamera je bolja za nijansu
3. G5 ima inferioran procesor
4. G5 je odvratno ružan mobitel, jedan od najgadnijih ikad
5. G5 ima najgoru bateriju u povijesti flagshipa
6. G5 je više od 3 soma kuna u dućanu...pogotovo na kartice a o takvom plaćanju je ovdje riječ
7. G5 je mob iz prošlosti
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 22:38   #1579
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
Ajmo..neki dobar mob da je cijenom do 3000 kn.. Naravno uzimam ga na rate

Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
uzela bih ja svakakoo p 9 al mi je skup :/
Idete u krivom smjeru, nikad nece kupiti taj mob...

Ne nalazim S7 ispod 3900 na rate... Moze neki hint?

Edit: hvala cubi!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 14.02.2017. u 22:48.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 22:39   #1580
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ljudi brane sve što je njihovo čak i kada su sto posto u krivu.
brane brend svog automobila - potući ako se treba nije problem, kunu se u svoj mobitel, njihovo grijanje u kući je najbolje, marka tenisice koju nose je the best, kvart je nenadjebiv - ostali su zakurac (ekipa s jaruna i knežije pogotovo. trešnja isto), njihova djeca znaju brojati do deset ...

ja uživam u tuđoj gluposti. više se skoro niti ne živciram. skoro sam u potpunosti naučio napraviti propuh u ušima kada izlaze riječi iz njihovih najdivnijih usta... skoro ... još malo i tu sam ... u blagostanju
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 22:46   #1581
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Idete u krivom smjeru, nikad nece kupiti taj mob...

Ne nalazim S7 ispod 3900 na rate... Moze neki hint?
s7 abrakadabra 3690 kn ( uvijet: dostava na paketomat)

edit: to.je bila jucerasnja cijena, danasnja je 3870kn

Zadnje izmijenjeno od: ćubi. 14.02.2017. u 22:53.
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 23:11   #1582
tamonegdje
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 46
Šta mislite za LeEco Le Max 2 4/64 za 185 USD + pdv. isplativo ili ne?
tamonegdje je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 23:26   #1583
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
ljudi brane sve što je njihovo čak i kada su sto posto u krivu.
brane brend svog automobila - potući ako se treba nije problem, kunu se u svoj mobitel, njihovo grijanje u kući je najbolje, marka tenisice koju nose je the best, kvart je nenadjebiv - ostali su zakurac (ekipa s jaruna i knežije pogotovo. trešnja isto), njihova djeca znaju brojati do deset ...

ja uživam u tuđoj gluposti. više se skoro niti ne živciram. skoro sam u potpunosti naučio napraviti propuh u ušima kada izlaze riječi iz njihovih najdivnijih usta... skoro ... još malo i tu sam ... u blagostanju
e pa ja pišem pozitivno i o onone što sam samo probao a ne posjedujem...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 23:39   #1584
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
ljudi brane sve što je njihovo čak i kada su sto posto u krivu.
Ja više vjerujem čovjeku koji posjeduje neki telefon nego nekome tko ga je jednom u životu vidio ili čiji "frend ga ima" pa sad tu prosipa pamet po forumu.
U ovom slučaju je GoodLocker potpuno u pravu i ako on kaže da mu je telefon odličan onda ne znam šta mu netko treći ima solit pamet i pričat šta valja ili ne valja.
LG ima bestbuy flagshipove još od G2 modela, uvijek su jeftiniji od konkurencije, a nude jako puno i imaju najbolje kamere.
Naravno da svaki telefon ima neke nedostatke ali to je stvar kompromisa, radije kupim G5 sa slabijom baterijom ali odličnom kamerom jer bateriju mogu nadopuniti kad želim, a kamera se ne može popraviti.
Vidim da se spominje i "nekakav" Honor 8, sorry ali to ni nije flagship i ja bi osobno uvijek prije uzeo G5, baš kao što i preporuča GoodLocker jer jednostavno više vjerujem LG-u.

Glupost je uopće i pričati da je bilo koji telefon oko 3000 kn loš, sve su to vrhunske spec., a razlike su u nijansama i svatko treba sam odabrati što mu je najbitnije.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 23:49   #1585
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Panasoniče, omašio si ceo fudbal. To što on ima taj mobitel, a mi nemamo je činjenicno stanje toga da smo ga svi vidjeli uživo i isprobali detaljno. Nas nekoliko je reklo da ga nećemo uzeti, Goodlooker ga je uzeo. Njemu je bomba, ja ne mogu preći preko dizajna i baterije.

Stoga, to vjeruj više njemu koji ga ima, nemam niš protiv. Ali nije u redu da generaliziraš da svi koji ga nemaju su ga vidjeli od frenda. Doduše, nekad je i to dovoljno da ne kupiš mobitel.

I ne znam čemu sad galama oko tog G5. Mobitel je flagship. Ima sound, ima kameru, ima ekran, solidno dobro je građen. Kao što vlasnik istog kaže, ne jebe ga dizajn a sa baterijom se pomirio. Ja se ne mirim sa takvom baterijom a bome ni sa takvim dizajnom. Nitko nije rekao da je mobitel smeće ili odron. Ili ja nisam to zapazio da je netko to napisao.

Afterall, njezine su pare u pitanju, može kupit kaj god oće. Nemam niš od toga pa makar i uzme taj G5. Ili Honor 8. Ili Xiaomi Mi5S. Ili Galaxy A5 2017.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2017., 00:17   #1586
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Imao sam već priliku koristiti G5. Mobitel je generalno odličan, kamera također.
Najveći minus bi presudio manji kapacitet baterije, završna obrada (bliže kameri ima otisak kao porezotina ) , poklopac ne drži dobro kako treba ( tu su ušle prašine, na to računam sa silikonskim caseom )

Sljedeća serija koju je isporučena bez dodataka je dobila bolju završnu obradu.

mali hint.
Nadam da ne mješate sa G5 SE. Isti uređaj, samo još slabiji procesor i manje memorije.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2017., 00:58   #1587
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
ljudi brane sve što je njihovo čak i kada su sto posto u krivu.
Dakle bolje da pišem o mobu koji nemam, to bi bilo vjerodostojno.

Mislim da nisam neobjektivan, svatko od nas ima neke preferense. Smiješno mi je uspoređivati kameru Honora 8 i G5, upravo sam pogledao review kamere na jubitou i honor je osrednji.
G5 je jednostavno značajno bolji. G5 ima sve žive i mrtve feature. OS im je za dvije klase ispeglaniji od bilo kojeg Huaweia (imao sam P8 tjedan dana i prodao ga ovdje na forumu, OS poluproizvod).
Ja priće o bateriji ne razumijem, imam doma i S5 sa novom baterijom i G5, nema tu neke razlike u praksi, pune se svaki dan.

Naravno govorimo o segmentu cca 3k kn.

Zadnje izmijenjeno od: GoodLooker. 15.02.2017. u 01:06.
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2017., 01:23   #1588
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Pa dobrto to stvarno treba biti teško zakinut za IQ pa uzimat zdravo za gotovo ovakve idiotarije....savijat telefon dok ne pukne....btw svaki će puknut,samo je pitanje sile koja se primjenjuje...stoga bez deklarirane i konstantne sile ovakvi video performansi (nemremo reć testovi) su....meh,moj se koprca gol u pederuši sasvim fajn

Inače Honor 8 ima inferioran ekran,procesor,GPU,zvuk,kvalitetu izrade,zaštitno stakla,bateriju(kod nekih),brzo punjenje,izbor punjača,bateriju,community support naspram večine SD820 telefona koji se daju nabaviti i stvarno ga ne vidim logičnog razloga preporučiti ga ikome ako su oba telefona u istom cijenovnom razredu.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 15.02.2017. u 02:37.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2017., 01:23   #1589
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
LG ima bestbuy flagshipove još od G2 modela, uvijek su jeftiniji od konkurencije, a nude jako puno i imaju najbolje kamere.
Naravno da svaki telefon ima neke nedostatke ali to je stvar kompromisa, radije kupim G5 sa slabijom baterijom ali odličnom kamerom jer bateriju mogu nadopuniti kad želim, a kamera se ne može popraviti.
Kao vlasnik G4, moram se ne složiti s tobom - barem za jednu seriju...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2017., 01:46   #1590
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Dakle bolje da pišem o mobu kojeg nemam... Mislim da nisam neobjektivan, svatko od nas ima neke preferense. Smiješno mi je uspoređivati kameru Honora 8 i G5, upravo sam pogledao review kamere na jubitou i honor je osrednji.
G5 je jednostavno značajno bolji. G5 ima sve žive i mrtve feature. OS im je za dvije klase ispeglaniji od bilo kojeg Huaweia (imao sam P8 tjedan dana i prodao ga ovdje na forumu, OS poluproizvod).
Ja priće o bateriji ne razumijem, imam doma i S5 sa novom baterijom i G5, nema tu neke razlike u praksi, pune se svaki dan.

Naravno govorimo o segmentu cca 3k kn.


Mozda nisi neobjektivan, ali si definitivno pristran LG-u jer da nisi nebi sad u ruci ima G5. Kao sto Brko kaze, jednom flagshipu (nebitno o kojem brandu pricamo) ne mogu oprostiti tako losu zavrsnu obradu i filing u ruci - ko da drzim neki tipicni plastikaner. Nebitno sto je ispod tog plasticnog "premaza" metal, a ispod haube odlican soc, kamera, itd. To nitko ne osporava. Meni jednostavno dodje kad vidim onaj mehanizam za vadjenje baterije i lose nalijeganje istog na sasiju... Znaci izrada je IMO jedina (ali mnogima vrlo bitna) stavka tog uredjaja koja nije dostojna jednog flahshipa. Slabiju bateriju mozemo cak i zanemarit u ovom slucaju jer se mob ionako puni svaki dan, iako je tu Honor8 barem 3 koplja bolji... Nadalje, ti usporedjujes P8 sa Honorom8? Ocito nisi nikad ima doticnog u ruci i radis upravo ono sto si reka da neces - pises o mobitelu kojeg nemas. P8 i jest kao poluproizvad u usporedbi sa Honorom8, jer uopce ne spadaju u istu klasu. Honor8 sa Nougatom radi perfektno, nista sporije nego moj S7 - dapace u dosta slucajeva i brze. Samo sto mu baterija pri tom traje otprilike 50% duze nego meni . Ima samo takav premium build (pogotovo plavi model) i isti je takav premium osjecaj kad ga uzmes u ruku. Kamera/kamere su mu jako dobre, vjerojatno nisu u klasi G5-ice, ali nisu ni daleko. U svakom slucaju bolje su od ijednog premium mid range mobitela danas poput A5 2017 i slicnih. Software mu je takav kakav jest, nekom se svidja - nekom ne, ali zato daje mogucnosti prilagodbe, app drawer (isto kao i LG sa Nougatom), teme za download, razne efekte i sl. Sve ovo govorim iz vlastitog iskustva, da nebi bilo rekla kazala.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na