Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2018., 15:51   #961
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
TR je prosle godine imao jace vozace.

ovaj hartley je teski baksuz

a honda je napredovala po pouzdanosti vjerojatno jer su joj omogucili hlađenje kak spada
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 16:07   #962
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
Promaklo mi je da je Vettel na drugom control electronicsu..Sad još samo 17 utrka na tom istom treba izdržat
To ih McLaren zajebava da vide kako je njima bilo ovih godina,jel koliko znam svi koriste McL CE-ove(ali od McLaren Electronic nešto,firma koja je otvorena da bi dio bio dostupan svim ekipama).I kad riknu onda će Honda biti kriva
Prki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.05.2018., 16:14   #963
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Za početak odlično, nakon 3 godine i izmjenjenih 79 motora.

Sent from Mobara
to svakako... ali citaj dalje

Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Mislim da ako usporedimo prošlu sezonu i Toro Rosso bolji po tome

Evo tu se vidi tko je koliko trošio komponenti dosad

https://i.redd.it/ebg9qqkuo8u01.jpg
samo sto je ove godine Honda jednako pouzdana, a zapravo brza izgleda

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Prosle godine bu kod Honde bilo bar 3 za sve djelove do sad, tako da i oni su napredovali fino u pouzdanosti.
definitivno

Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
TR je prosle godine imao jace vozace.

ovaj hartley je teski baksuz

a honda je napredovala po pouzdanosti vjerojatno jer su joj omogucili hlađenje kak spada
slazem se, a Hartley je ovo drugi pokusaj u F1 ako sam dobro pohvatao, netko ga dobro gura. A lik blage veze nema. Frajer prakticki stane na sred staze zbog suplje gume ili necega umjesto da odmah bjezi van trkace putanje ako je toliko usporio, zivo cudo da gasly nije ubio sebe i njega, svaka cast Gaslyu na reakciji. strava.
Svidja mi se gasly kako vozi. Puno bolji rookie nego stroll lani.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 16:29   #964
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
nije to ni sto ga netko gura...nego je problem sto je on bar 15% losiji vozac od sirotkina.

on za sada bas djeluje pogubljeno, izgleda zalutao momak u ovaj sport
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 16:40   #965
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ma vidis mu na faci da je pogubljen. Onaj tele pogled nikad nije znacio "evo ja sam sposoban i samouvjeren", nego uglavnom kontra.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 18:45   #966
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
nisam pratio utrku već samo onaj 10 minutni skraćetak i ferstapen mi je išao na jaja od početka.
(čisto da nekaj skomentiram pošto u 5 stranica nije bilo više od jednog ili dva upisa o renault teamu LOL)
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 19:10   #967
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
A tam se još me vidi kad je nekoliko krugova doslovno blokirao dania na sve načine i istovremeno plakao kako nešto nije u redu s baterijom (u biti ju je samo cijelu potrošio)
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 22:43   #968
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Njemu i ne treba nista drugo nego dati da se igra auticima na baterije. Bar dok malo ne odraste u glavi, ne rijesi se pristeva i ne dobije malo brade 😎

Mene kao Ferrarijevca najvise jebe sto imamo najjaci paket u ovom trenutku, a bodovi se prosipaju nemilosrdno. Seb je na gluposti prosuo hrpu bodova u Azerbajdzanu. Podsjeca na proslu sezonu kad se najvise izgubilo dok je Mercedes bio slabiji bolid.

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 23:12   #969
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
pa tako mi i za sada izgleda ova sezona, i lani je ferrari dobro krenuo, uhvatiti par pobjeda, vodili u poretku, i onda raspad sistema i prosipanje bodova, isto tako seb skrivio onaj sudar u kini, di je izbacio sebe i kimija npr...

ovaj pokusaj pretjecanja mu nije trebao, radije da je pokupio 18 bodova nego ovako pola.... ali sila je velika u njemu
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 23:18   #970
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Vetelov pokušaj pretjecanja je bio skroz legitiman. Kao navijaču Ferrarija, draže mi je da je pokušao i nije uspio, nego da vozi kao Kimi. Pa jadnog Botasa još dan danas napadaju što nije pokušao preći Seba u Bahrainu.
Mišljenja sam da bi teško dobio priliku za pretjecanje da nije pokušao odmah nakon SC-a, pokušao, nije uspio, nije nikoga skršio, hejteri zadovoljni, sve super...
Roso je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.05.2018., 01:35   #971
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Pokušaj je bio apsolutno amaterski, promašio je zonu kočenja i nema tu uspjeha.
Svi ti top vozači koče u zadnji mogući tren, i sad bi Vettel nekim čudom trebao uspjeti zakočiti 5-10metara dublje u zavoj.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 06:47   #972
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Pokušaj je bio apsolutno amaterski, promašio je zonu kočenja i nema tu uspjeha.
Svi ti top vozači koče u zadnji mogući tren, i sad bi Vettel nekim čudom trebao uspjeti zakočiti 5-10metara dublje u zavoj.
Seb si je umislio da je Rikardo (onaj lejt brejker od prije a ne Rikardo od Baku-a )
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 07:16   #973
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Vetelov pokušaj pretjecanja je bio skroz legitiman. Kao navijaču Ferrarija, draže mi je da je pokušao i nije uspio, nego da vozi kao Kimi. Pa jadnog Botasa još dan danas napadaju što nije pokušao preći Seba u Bahrainu.
Mišljenja sam da bi teško dobio priliku za pretjecanje da nije pokušao odmah nakon SC-a, pokušao, nije uspio, nije nikoga skršio, hejteri zadovoljni, sve super...
Biti će ti još draže ako na kraju naslov izgubi za 4 boda
Pokušaj je bio i nije uspio. Bottas u Bahrainu nije ni pokušao na gumama sa puno više mesa. Ispao je papak samo takav. Čak su ga i šefovi momčadi "napljuskali" jer nije ni probao.

Mene više zanima što bi bilo da nije bilo RB sudara. Da je Bottas sa 12.5 sekundi prednosti koliko je i imao u tom trenutku, otišao po US gume i vratio se 8.5 sekundi iza Vettela na starim Soft gumama 10 krugova prije kraja. Imam filing da Vettel nebi pobjedio, jer bi Bottas skidao 1.5-2.0s po krugu, imao bi čistu stazu ispred sebe jer bi RBovi bili iza njega. Jedina enigma je Hamilton, no vjerojatno bi ga pustio u taj napad (nešto ala Mađarska 2017).

Na kraju šteta za Bottasa, ali tako je to.

I kako kažeš, hejteri zadovoljni. Ja bi dodao, i fanbojsi butthurtani i super. Imamo odličnu sezonu samo nek se tako fino lome, neka je SCa i neka svako malo neko drugi pobjedi. Kaj fali ?

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 07:50   #974
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Vett nije tolko kasno kocio kako izgleda, problem je bio sto mu gume nisu bile na radnoj temp. pa nisu uhvatile grip kak spada, ili drugim rijecima prekasno je kocio za hladne gume
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 11:00   #975
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Daj, pa i sam je rekao da je kasno kočio jer nije imao reference point na lijevoj strani di mu je točka kočenja, a s desne mu je pogled zapriječio Valterri..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 11:32   #976
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Niko ne spominje kako je Vandoorne napravio pametan potez. Bio zadnji, tik na kraju SC perioda stavio nove, zagrijane gume. I napredovao 5 mjesta u dva kruga.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 11:42   #977
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
Daj, pa i sam je rekao da je kasno kočio jer nije imao reference point na lijevoj strani di mu je točka kočenja, a s desne mu je pogled zapriječio Valterri..
znam sto je rekao...
Citiraj:
it wasnt that late, tyres were cold
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 11:48   #978
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Vettel je išao na rizik i nije mu uspjelo - tu se nema što zamjeriti, ali ono što mu se može zamjeriti je što je ovaj potez u ovoj situaciji išao raditi na početku sezone. Ajde da je bilo 5 utrka do kraja, pa je svaki bod bitan jer svi znaju na čemu su i idu na glavu, ali ovdje je taj rizik bio nepotreban, jer još uvijek nitko ne zna pravi odnos snaga, koliko tko troši gume, bizarne situacije se događaju iz utrke u utrku......vrlo nepredvidiv početak sezone. Trebao je strpljivo čekati restart utrke, zagrijati komponente na bolidu kroz 4-5 kočenja odnosno zavoja i krenuti u napad. Čak i da ga je Hamilton prošao, ferrari bi ako ništa drugo dobio puno bitnih informacija o statusu bolida u odnosu na mercedes i kasnije tokom utrke na red bull ako se ona dva panja ne bi skucala, znali bi kako stoje u race pace-u kod punog naganjanja, kako im se troše gume u zavjetrini mercedesa.......to bi im pomoglo taktički kod planiranja bokseva u narednim utrkama. Ovako se bezveze vukao iza Pereza do 4. mjesta i nisu naučili ništa osim da je to bio još jedan savršeni kvalifikacijski vikend i debakl od utrke.

Naravno, lako je biti pametan, možda bi Vettel probušio gumu umjesto Bottasa da mu je potez uspio, možda bi i Hamilton naletio na komad na stazi, nikad se ne zna, ali onaj potez ravno na glavu u onom trenutku kada gume i kočnice nisu na optimalnoj temperaturi nije bio pametan. Prevelik rizik za premalu nagradu za tu specifičnu situaciju.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 14:47   #979
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
I jos vise glup potez jer zna se da Mercedes ima problema sa zagrijavanjem guma. I ladno bi ga zaobisao u tih par krugova.
Nepotreban potez.
Mercedes i Hamilton ce se probuditi sigurno, previse je bodova Ferrari prosuo u zadnje dvije utrke...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2018., 19:09   #980
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Ja nebih ovaj Vetelov potez usporedjivao sao Botasovim iz Bahreina. Naime tamo je Botas imao jako malo za izgubiti da je pokusao jer Hamilton je bio dosta iza. Dakle worst case scenario promasio bi zavoj VET bi ga prosao i zavrsio bi 2. gdje je i zavrsio.
Ovdje u prvom zavoju nakon safety car sto se maknuo je daleko veci rizik preuzeo Vetel i ne malo pogrijesio on je tako gadno pogrijesio da je ostetio gume i u tom istom zavoju su ga prosli i BOT i HAM i RAI a poslijedica flat spota je prolazak i PER dakle ja to nebih nazvao bas dobrim odmjerenim potezom i preuzetim rizikom pogotovo sto on je glavni pretendent na naslov. Puno bodova je prosuo.

Kao sto rece Brko, jako bi ga moglo svrbiti ta pogreska jer Mercedes i Hamilton ce prokuzit te gume a onda mislim da Mercedes i HAM su jaca kombinacija od VET i Ferrarija. Trentuno je jos uvijek pipkanje oko Pirelija. Pa nije Ferrari se popravio za sekundu od Australije do Kine...sve se vrti oko guma jos ali timovi poput Mercedesa ce kad tad prokuziti kako dovesti gumu u optimanlni range a onda kao sto rekoh bit ce jaci od crvenih.
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 15:06   #981
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Pa ova staza u Miamiu.. Jel se samo meni čini kao teško sranje I prilično opasno sranje ili?
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 18:59   #982
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Što čitam da Kimi mozda odradi još jednu sezonu
Baš bi mi bilo drago
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 19:38   #983
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Eno Alonso pobijedilo prvu WEC utrku ove sezone.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 21:35   #984
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ajde super, drago mi za njega!
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 22:26   #985
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Eno Alonso pobijedilo prvu WEC utrku ove sezone.
Majstor i kralj.
Išao mi je nekad na živce zbog svog ponašanja, ali ipak je tata mata za sve na gridu. Lik je drugi najomiljeniji f1 pilot bez puno truda za razliku od prvog koji ima mjesečno 2TB uploada na društvene mreže za preseravanja.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 23:42   #986
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
WEC gledanost valjda ucetverostrucena.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2018., 01:39   #987
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Imam osjećaj da je Alonso popularniji sada nego prije 5 godina
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2018., 10:09   #988
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Alonso tata!
I to jos na Spa, di nikad nije slavio u F1. 😊

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2018., 10:30   #989
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
A dobro sad. Toyota se ove godine utrkuje sama sa sobom, doslovno nema konkurencije, audia, porschea... To je kao da iz f1 izađu ferrari i red bull. Kad se druga toyota približi alonsu, javljaju da uspori "pregrijavanja"

Al ajt, i u f1 imamo godine i godine dominacije jedne momčadi
nub je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2018., 11:03   #990
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Kad Alonso ode u WEC iz f1 dignut će gledanost tog sporta u nebesa.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na